İçeriğe git

Resim
- - - - -

Televizyon Topiði

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
237 replies to this topic

#1 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2006 - 07:10 ÖS

bir film için ayrý topic açmayayým dedim, þimdi dizi topic'ine yazsam olmazdý, en iyisi TV'de kaliteli, güzel bir þey olduðu zaman buraya yazalým derim ben, daha önce böyle bir þey varsa bayaðý bir aradým ama bulamadým. neyse, bu akþam Kanal 1'de 22:10'da bir film var; Truman Show, tavsiye ederim oldukça güzel bir film.. edit: izlemediniz ama vallahi muhteþem bi filmdi =)) daha önce de seyretmiþtim ama yine de etkilendim, zaten az önce öðrendim gelmiþ geçmiþ en iyi senaryo seçilmiþ bu filmin senaryosu.. Jim Carrey'nin de Eternal Sunshine of the Spotless Mind'la birlikte komedi olmayan iki muhteþem filminden biri.. neyse tabi, Beþiktaþ maçý vardý zaten ayný anda =)

#2 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 12:41 ÖÖ

aynen katiliyorum... gecen gun izlemedigim filmler varken bile oturup onu izledim tekrar...

#3 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 03:15 ÖÖ

truman showu hiç seyretmemiþsem 5 defa seyretmiþimdir en az...insaný paranoyak yapan bir film o :lol: bi ara evde saðda solda kamera arýyodum kesin bana da truman show tarzý biþey yapýyolar diye :) hayatta bazen öyle durumlar oluyor ki herþey ters gidiyor ya da ne biliyim bazen herþey cuk diye oturuveriyor bi anda...o anda kendinizi truman showda gibi hissediyosunuz...

#4 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 08:10 ÖÖ

evet, herhalde herkes düþünmüþtür arada böyle þeyleri, ama bizimki kendimizi fazla önemsemekten baþka bir þey deðil :). ben þahsen küçükken ciddi ciddi her þeyin benim etrafýmda döndüðünü, bütün insanlarýn benim için yaratýldýðýný düþünürdüm :lol:. Necaip Abi hakikaten kamera aradýn mý evde :lol: :lol:

#5 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 09:57 ÖÖ

Ben yalancý yarim dizisini seviyorum. Ordaki merve mesela mükemmel bir þey.. Ýzleyenler bilir.. Benim dizi profilim biraz komediye kaçan flimler bence çok güzel özellikle karýnca yuvasýnda memet ali alaboranýn arkadaþlarý rolundeki kiþiler bence güzel rol yapýyorlar. Sinema filmlerinde de öyle komedi ve korku filmleri her zaman ilgimi çekmiþtir...

#6 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 10:05 ÖÖ

ordaki Merve'yi tanýyorum :) hakikaten çok güzel kýz da ben sevmem o kýzý..

#7 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 10:07 ÖÖ

O da senin düþüncen ata.. :D

#8 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 10:11 ÖÖ

diziyi çok fazla görmedim ama, dizideki halini sevmekten bahsetmiyorum.. benim anladýðým kadarýyla dizide þeker, çýtý pýtý bir þey :), gerçekte sevmem anlamýnda söyledim.. haa, çok da fazla tanýmam o ayrý mesele.. ama caner, güzel kýz, onu inkar etmek suç olur :)

#9 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 10:39 ÖÖ

Bu arada bizim arkadaþlarýn çoðu özelikle kýz tayfasý binbir geceye sarmýþ kendini geçen günkü bölümünü izledim ama önceki bölümlerini izlemediðim için fazla bir bilgi sahibi olamadým diziden ama güzel diyorlar...

#10 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 04:27 ÖS

evet, herhalde herkes düþünmüþtür arada böyle þeyleri, ama bizimki kendimizi fazla önemsemekten baþka bir þey deðil :). ben þahsen küçükken ciddi ciddi her þeyin benim etrafýmda döndüðünü, bütün insanlarýn benim için yaratýldýðýný düþünürdüm :lol:.

Necaip Abi hakikaten kamera aradýn mý evde :lol: :lol:

Abi diyorum sana paranoyak yapýyor o film diye :lol: Bu arada eski bir Moðol atasözü vardýr;

"Zaman kötü, kolla g..ü" diye...biz önlemimizi alalým da ne olur, ne olmaz... :lol:

#11 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 04:30 ÖS

Bu arada bizim arkadaþlarýn çoðu özelikle kýz tayfasý binbir geceye sarmýþ kendini geçen günkü bölümünü izledim ama önceki bölümlerini izlemediðim için fazla bir bilgi sahibi olamadým diziden ama güzel diyorlar...

binbir gece denilen hadise yine tmc tarafýndan yapýlan bir istanbul masalý, aliye, veliye tarzý dizilerin son sürümüdür...Þehrazat denilen bir hatun ile patronu arasýndaki tamamen duygusal iliþkiyi konu almaktadýr. Ýliþkileri ilk gece için 150 bin 2. gece için 300 bin þeklinde devam etmekte olup 1001 gece sonunda ne olacaðý merak konusudur tabi...Haa Bergüzar Korelin gözleri ve o güzel gülüþü için seyredilmez mi, seyredilir tabi hatta seyrediliyor da... :D

#12 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2006 - 04:39 ÖS

Saçma bir dizi o binbir gece, iki gün sonra bunlar birbirine aþýk olunca ne olacak? O zaman kadýn bedava yapacak bu iþi :) Adam da geçmiþte verdiði paralara yanacak tabiki de :) Ýzlenecek bir tarafý yok açýkcasý, reyting için her haltý yiyorlar. Zaten dizinin ilerleyen bölümlerinde kadýn iþi gücü býrakýp baþka bir meslek dalýna yönelecek :)

#13 minevraqs

minevraqs

Senior Member

• Members
  • 201 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 05:36 ÖS

Katýlýyorum, Binbir Gece senaryo bakýmýndan o kadar da iyi bir dizi deðil, ama kadro güzel, ilk bölümünü izledim fazla itici geldi.. bence televizyonda izlenmeye deðer tek dizi þüphesiz Avrupa Yakasý.. bu arada canlarým, her çarþamba Fatih Reþat Nuri'deyim.. haberiniz olsun, buyrun bekleriz ;)

#14 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 07:13 ÖS

Katýlýyorum, Binbir Gece senaryo bakýmýndan o kadar da iyi bir dizi deðil, ama kadro güzel, ilk bölümünü izledim fazla itici geldi.. bence televizyonda izlenmeye deðer tek dizi þüphesiz Avrupa Yakasý..

bu arada canlarým, her çarþamba Fatih Reþat Nuri'deyim.. haberiniz olsun, buyrun bekleriz ;)

hangi oyundasýn minevraqs bi gece toplanýp gelelim...benim reþat nuri sahnesinde çok güzel anýlarým vardýr...2001 senesinde büyükþehir belediyesinin üniversiteler arasýnda düzenlediði gençlik festivalinde orada sistemsizler diye bi oyun oynamýþtýk...o sahnenin tozunu yutmuþluðum vardýr yani :)

#15 Guest_nefertiti_*

Guest_nefertiti_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 08:03 ÖS

Binbir Gece tamamen ticari amaçla yapýlmýþ bir dizi...Neyse bugun Yabancý Damat var allahtan.

#16 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 08:34 ÖS

Yabancý Damat'ta da o sýcak aile yapýsý, duygu yoðunluðu var ama çok fazla izleme þansý bulamadým. Daha önce zaten ne güzel bir dizi olduðunu konuþmuþtuk, ben hala her gün Kanal D'nin kanallarýndan birinde Çemberimde Gül Oya'yý seyrediyorum, baþka da seyrettiðim dizi yok. Onun dýþýnda kýrk yýlda bir Hýrsýz Polis'i görüyorum, doðrusu kötü dizi deðil, ben hatta kendimden bir þeyler buluyorum, nedenini bilmiyorum ama en son ne zaman izledim onu da bilmem. Bir de çarþamba akþamlarý dönüþümlü olaraktan Avrupa Yakasý ve Yaprak Dökümü'ne bakýyorum. yalnýz þu Gaffur karakteri hiç komik gelmiyor. Bir de dizideki Tolga Çevik'in kardeþi gitmiyor hoþuma. Burhan Altýntop eskiden çok komik geliyordu, þimdi biraz kendisini tekrar etmeye baþladý gibi. Ben en çok Cem'in jest ve mimiklerine gülüyorum aslýnda! Ama dediðim gibi yorumlarýmýn saðlýklý olduðunu iddia edebilecek kadar takip etmedim.

#17 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 08:36 ÖS

Bu topic sonrasý tv tarihinin en hayýrlý kararlarýndan biri alýndý ve tüm kanallar rtük'ün aracýlýðýnda aralarýnda anlaþarak meriç-ahu, tülin, caner ve semra hanýmlý programlarýný yayýndan kaldýrdýlar.. Buna zannediyorum mehmet ali erbil'in prog'u vs. de dahil, hakikaten milletçe iq'muzu 1 sene içinde 10-15 puan artýracak bir karar olmuþ..

#18 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 08:45 ÖS

Tüh yahu ben Meriç Erkan'ý çok seviyordum :lol:

Eklenmiş Resim

#19 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 10:02 ÖS

Bu topic sonrasý tv tarihinin en hayýrlý kararlarýndan biri alýndý ve tüm kanallar rtük'ün aracýlýðýnda aralarýnda anlaþarak meriç-ahu, tülin, caner ve semra hanýmlý programlarýný yayýndan kaldýrdýlar.. Buna zannediyorum mehmet ali erbil'in prog'u vs. de dahil, hakikaten milletçe iq'muzu 1 sene içinde 10-15 puan artýracak bir karar olmuþ..

valla çok þaþýrdým doðrusu...bugünün tarihini bi yere not etmek lazým doðanay...hatta her yýl bugün devlet erkaný,askeri þura falan toplanýp resmi tören falan yapýlmalý...neyse bu kararýn alýnmasýnda emeði geçen herkesi tebrik ediyorum...darýsý abuk subuk tv dizileri ve acunzedelerin baþýna diyelim...

#20 Guest_nefertiti_*

Guest_nefertiti_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2006 - 10:06 ÖS

Avrupa Yakasý,Yaprak Dökümü,Yabancý Damat kaldýrýlmasýn baska ne kaldýrýlýyorsa kaldýrýlsýn umrumda bile deðil diðerleri...