İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bülent Korkmaz

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
145 replies to this topic

#101 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 11:09 ÖÖ

Bülent kaptanýn Kayseri'deki performansý bana bir zamanlar Ýlyas Tüfekçi'nin Karabükspor'unu hatýrlattý.Ýnþallah sonuda Ýlyas Tüfekçi gibi olmaz.Teknik adamlýk kariyerinde sonsuz baþarýlar diliyorum efsane kaptana.

#102 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 11:42 ÖÖ

Kendisini ispatlamak için Erciyses'te kalmaliydi. Oncelikle Erciyesi tekrar superlige çikartmaya denerdi sonra 1-2 tur uefa'da geçmeye çalisabilirdi. Ozaman basarili bir teknik direktor diyebilirdik. Ne acelesi vardi ki ? Yoksa kendisini ikinci lige yakistiramadimi ? En kolayini seçti bence...

#103 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 12:28 ÖS

Kendisini ispatlamak için Erciyses'te kalmaliydi. Oncelikle Erciyesi tekrar superlige çikartmaya denerdi sonra 1-2 tur uefa'da geçmeye çalisabilirdi. Ozaman basarili bir teknik direktor diyebilirdik. Ne acelesi vardi ki ? Yoksa kendisini ikinci lige yakistiramadimi ?

En kolayini seçti bence...

Bence kolayýný seçmedi çünkü Kayseri karýþýk bu aralar. Ayrýlmasý onun adýna en isabetlisi oldu.

Erciyes'e sahip çýkýlmayabilir yada 2.ligden çýkabilecek kadro kurulamayabilir. Buralar karýþýk doðrusun yaptý bence :)

Sýrf uefa için de kalmasýna gerek yok, o final oynatarak ve ligde aldýðý puanla görevini yaptý zaten.

#104 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 12:34 ÖS

Forvet olmadýðýný biliyorum ama önlibero da deðil Ilic'in yerinde oynuyor ve Ilic'e göre çok daha kötü son vuruþlarý. Bu hafta attýðý golü görmedim ama sezon boyu büyük takýmlara karþý oynadýðý maçlarý gördüm hepsinde çok baþarýsýzdý.

#105 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 12:48 ÖS

Gençlerbirliði Bülent Korkmaz'a emanet

Gençlerbirliði Kulübü Baþkaný Ýlhan Cavcav, herkesin peþinde koþtuðu teknik direktör Bülent Korkmaz ile anlaþtý.

Kayseri Erciyesspor'da büyük baþarýlara imza atan ve tüm kamuoyunun dikkatini üzerine çeken Bülent Korkmaz, artýk Gençlerbirliði'nin baþýnda. Baþkan Ýlhan Cavcav, çiçeði burnunda teknik adam Bülent Korkmaz ile dün Aknkara'da bir araya gelerek her konuda anlaþtý. Dün sabah K.Erciyesspor'la mukavelesini fesh eden ve ardýndan vedalaþarak kentten ayrýlan Korkmaz, Ankara'ya geçerek Gençlerbirliði ile masaya oturdu. Kýsa süren görüþme sonrasý Cavcav ile Korkmaz el sýkýþarak ayrýldý.

Bülent Korkmaz ekibi ile birlikte üç yýllýðýna Baþkent ekibini çalýþtýracak. Transfer konusunda tam yetki alan Bülent'in ilk hedefi G.Saray'lý Ergün Penbe. Eski takým arkadaþý olan Ergün ile ömrünün sonuna kadar çalýþmayý istediðini söyleyen Korkmaz'ýn hedefi, tecrübeli oyuncuyu 1 yýl daha oynatmak ve önümüzdeki sezon da teknik ekibinde yardýmcýlýk görevini vermek. Bülent hoca ayrýca, K.Erciyesspor'dan üç öðrencisini de transfer etmek için harekete geçti.

#106 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 01:05 ÖS

Ömrünün sonuna kadar çalýþma nedir ya :)

#107 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 01:07 ÖS

Oh oh eline saðlýk kaptaným, Ergün'ü alýp götürmen bize de yarar saðlar :) Zaten Gençlerbirliði'nden gelme Ergün, 1 sene de orada oynasýn. Kaptanýn da yardýmcýsý olsun. O þekilde 2-3 sene sonra Galatasaray'da görelim onlarý.

#108 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.931 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 01:25 ÖS

Forvet olmadýðýný biliyorum ama önlibero da deðil Ilic'in yerinde oynuyor ve Ilic'e göre çok daha kötü son vuruþlarý. Bu hafta attýðý golü görmedim ama sezon boyu büyük takýmlara karþý oynadýðý maçlarý gördüm hepsinde çok baþarýsýzdý.

Fener ve BJK maçlarýný izlemedim ama bize karþý epey iyi oynamýþtý. Ben daha çok dünya kupasýnda izleyip beðenmiþtim. Cavcav Dünya kupasýndan önce 250 bin eurya baðlamýþ þimdi Ruslar 2.5 milyon Euro veriyorlar. Henüz 20 yaþýnda. Kendisini geliþtirmek için önünde zamaný var. Anadolu takýmlarýnda parlayan abuk subuk adamlardan olduðunu düþünmüyorum. Ligimizde her takýmda oynayabilir izlediðim kadarýyla.

#109 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 01:34 ÖS

Draman,Ýliç'in mevkisinden ziyade kanatlarda,özellikle de sað kanatta oynuyor.Bek veya açýk olarak... Dünya Kupasý'nda da bayaðý bir sivrilmiþti buradaki oyunuyla ve 86 doðumlu...

#110 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 02:21 ÖS

Özgür ne Draman 20 ne de Isaac 19 yaþýnda bence ikisine de þöyle bir 3-4 yaþ ekleyelim derim, Dünya Kupasý'nda 1 maçta çok iyi oynamýþtý haklýsýn ama ben genel olarak Türkiye Ligi performansýný bir büyük takým için yeterli bulmadým. Ýlla Türkiye Ligi'nden alacaksak Suazo çok daha iyi seçim bence, bu arada Draman'a 2.5 veriyorlarsa anýnda satar Cavcav.

#111 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.931 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 04:06 ÖS

Suazo, Wederson, Türk olabilecekse Lazarov bile düþünülebilecek adamlar. Antalya'nýn kabýz zenci forveti bile yanýnda golcü bir herifle iþ yapabilir.

#112 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 11:31 ÖS

hayýrlý olsun artýk bülent için...

#113 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2007 - 11:35 ÖS

Hayýrlýsý olsun Ergunude alsýn yanýna bize tel yararý o olur...

#114 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2007 - 12:39 ÖÖ

hayýrlýsý olsun ama kesin mi acaba?

#115 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2007 - 01:40 ÖÖ

Kesin degil. Ersun Yanal ile'de gorusuyorlar...

#116 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.878 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2007 - 08:16 ÖÖ

Kesin degil. Ersun Yanal ile'de gorusuyorlar...

Sanýrým Yanal çok para istemiþ, bundan dolayý Cavcav daha ýlýmlý bakýyor Korkmaz'a.

#117 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.868 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mayıs 2007 - 02:21 ÖS

Büyük Kaptan, Bursaspor ile anlaþmýþ. Þu anda Lig TV'de konuþuyor.Hayýrlý olsun.

#118 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.878 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mayıs 2007 - 02:24 ÖS

Turkcell Super Lig takýmlarýndan Bursaspor, teknik direktörlük görevi için Bülent Korkmaz ile prensipte anlaþma saðladý. Önceki gün gerçekleþtirilen olaðanüstü genel kurulda baþkanlýða seçilen Ali Karasu'nun, geçen sezon Kayseri Erciyesspor'u çalýþtýran Bülent Korkmaz ile prensip anlaþmasýna vardýðý öðrenildi. Kulüp yönetim kurulunun bu akþam yapacaðý toplantýnýn ardýndan yeni teknik direktörle ilgili kararýn netleþmesi bekleniyor. Kaynak: Milliyet

#119 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mayıs 2007 - 02:52 ÖS

Basarilar Kaptan

#120 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mayıs 2007 - 04:49 ÖS

Basarilar buyuk kaptan. Bursaspor bence cok dogru bir secim yapmis, adamlarin zaten atesli bir seyricisi var Kaptanin oynattigi futboluda goz onunde bulundurursak Bursa iceride epey puan toplar tabi 3-4 tane takviye yaparlarsa bence seneye ilk 5'e oynayabilirler. Kaptan icin esas sinav simdi basliyor bence cunku ilk kez sezon basindan bir takimi devralip calistirip sezona baslayacak bakalim basarili olabilecekmi? (insallah olur ve kendini onumuzdeki yillar daha da gelistirir ve bize geldiginde gecmisteki futbolculuk basarilarindan dolayi degil iyi bir TD oldugu icin gelir).