İçeriğe git

Resim
- - - - -

Aralýkta Askerim

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
326 replies to this topic

#321 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2007 - 04:12 ÖÖ

Sagolun varolun arkadaslar..Valla ne yalan soyleyeyim,cok istiyorum Fener macýna gitmeyi..Ne zaman Ali Sami Yen'e kritik maclarda gitsem,sampiyon olduk..(Sekil 1A: 14 Mayýs inancý,biletsiz bir sekilde gittigim mac:D)

þþþþ hemen sahiplenme arkadasým geçen seneký þampiyonluðu,asker falan dýnlemem bak :D

Hayatýmda Ýlk defa 14 mayýs da kapalý alt tan maç izledým...O gun þampiyon olduysak tek sebebý beným maçý kapalý alt dan ýzlememdýr :D

Höstünüz demek istiyorum müsadenizle siz ikinize :D

O gün þampiyon olduysak, benim maçý ne radyo ne tv'dan takip etmemem sayesinde olduk. Eðer o gün ben maçý radyodan dinleseydim yada tv'dan izleseydim biraz zor þampiyon olurduk :)

Bu arada hoþgeldin Engin. Geçmiþ olsun.

#322 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2007 - 09:55 ÖÖ

Siz kendinizi kandýrmaya devam edin. :) Boþuna mý sabahtan formamý giydim, daha sonra karþý daireye taþýnmýþ olmamýza raðmen evi 17 Mayýs'taki gibi düzenledim, 6 sene aradan sonra bu düzende uðurlu koltuðuma geçtim, 6 sene önceki gibi evdeki bütün terlikleri yan yana, birbirine tam olarak dayanacak þekilde düzenledim (zeka bozukluðum yok :)), bütün bunlarýn tek maç için geçerli olduðunu düþünüp zor olan maçý izlemeyi seçtim, Fener maçý dursa bile Galatasaray maçýný hiç açmadým, ayný UEFA'da penaltýlar atýlýrkenki sessizliðim gibi son düdüðe, her þey kesinleþene kadar aðzýmý açmadým... Ki ben deðil inanmak, neredeyse ihtimal dahi vermeyenlerdendim, buna raðmen bu çabam karþýlýksýz kalamazsý :) Ben yaptým arkadaþ! Sizin de belki az buçuk etkiniz olmuþtur, takdir hakkýný etkilemiþsinizdir, baþrol benim :)

#323 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2009 - 09:20 ÖS

Vayyyy kardesim askere gidiyorsun ha, hadi bakalým hayýrlý tezkereler olsun simdiden. Sen git gel de seneye aralýkta da ben gideyim :)

2 Kasým 2006'da yazmýþým.
2007 aralýkta gidecekmiþim sözde, pehh :)
2009 Aðustos'ta gidiyoruz.
(anlaþýldýðý üzere askerlik topiclerini okuyorum, bu topic baya iyi)

#324 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2009 - 09:29 ÖS

Heheh vay be kardesim,ne cabuk gecmis zaman, olacak is degil..Simdiden kafaný yorma bunlarla,rahat tut kendini..Nasýlsa Kasým ayýnda stresi baslýyor:)..Hayýrlý tezkereler diyorum fakat gitme zamanýn yaklassýn,bir daha derim :)

#325 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2009 - 09:37 ÖS

2009 Aðustos'ta gidiyoruz.

Enginim okumuyorsunnn
Aðustos'da gidiyorum, 3 hafta sonra askerim :)

#326 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2009 - 09:45 ÖS

Enginim okumuyorsunnn
Aðustos'da gidiyorum, 3 hafta sonra askerim

Bir anda dalmýsým kardesim, anýlarým depresti:)..Kusura kalma..Hayýrlý Tezkereler..Tez git,tez gel..Herseyden once iyi bir komutanýn ve iyi bir birligin olsun insallah:)

#327 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.011 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Temmuz 2009 - 04:20 ÖS

Gule gule git gule gule gel.. hayirli teskereler.. vay bee bizde ne askerlik yaptik zamaninda, ne zorluklar cektik, ne catismalara girdik.. tam tamina koskoca 1 ayi iyi devirdik :D ..