İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kartal Gol Gol Gol...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
112 replies to this topic

#41 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 10:15 ÖÖ

Sivas maçýnda yaptýklarý tezuhurat; Ýn here beþiktaþ everybody going meali; Burasý beþiktaþ Alayýna gider :lol: :lol:

#42 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 10:30 ÖÖ

....

#43 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Galatasaray taraftarý takýma tepki gösterdiði zaman maça gelmeyen cinsten. Bu ne kadar doðru ne kadar yanlýþ tartýþýlýr. Beþiktaþ taraftarý tepkisini sahada gösteren cinsten. O daha kötü aslýnda inönüye gelip tepkisini futbolcular üzerinde baský kurarak yapýyorlar. Ama galatasaray taraftarlarý tepkisini maça gelmeyerek yapýyor. Maça gelen taraftarlar ise ne olursa olsun takýmýný son dakikaya kadar destekleyen kiþilerden oluþuyor. Bu daha iyi aslýnda. Fener taraftarý ise takýmýna tepkisini fenerýumlardan çýkaran cinsten..

#44 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 07:04 ÖS

Sivas maçýnda yaptýklarý tezuhurat;

Ýn here beþiktaþ
everybody going

meali;

Burasý beþiktaþ
Alayýna gider

:lol: :lol:

Pankarttýr bu heralde, yazýlý hali bile yeterli ölçüde etkili bir de bunun tezahürat halini düþünemiyorum :D

#45 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 09:13 ÖS

Ýn here beþiktaþ
everybody going

meali;

Burasý beþiktaþ
Alayýna gider

Pankarttýr bu heralde, yazýlý hali bile yeterli ölçüde etkili bir de bunun tezahürat halini düþünemiyorum :D

Yok hocam pankart deðil arada bunuda soyluyorlar ;)

#46 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2006 - 10:51 ÖS

Muhtesem taraftar bugun de cok iyiydi :) Cok acýk soyluyorum; kücüklügümde ben de BJK taraftarýna saygý duyardým; ancak son senelerdeki BJK taraftarý gercekten de cok ama cok kötü.. Taraftarlýk en cok bagirma yarisi, ya da olmek var susmak yok degildir.. Neyse.. Bu konuda ikna etmeye calýsmayacagým kimseyi..Son senelerde Ýnönü'deki BJK grafigi cok seyi acýklýyor aslýnda :)

#47 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2006 - 11:07 ÖS

Yahu olay o degil de, bu adamlari ben her zaman huzunlu gormekten usandim, bunlar hala aglamaktan bikmadilar..

Bir insan Fenerbahce'yi tutar, anlarim.. Sampiyonlugumuz esit veya kafa kafaya der, sizi daha cok yendik der, eyvallah.. Tartisabilecek bir ortam olur..

Ama bir insan Besiktasli niye olur ki?.. Turkiye kupasi desen yarisindan fazla fark atmisiz, Lig desen 2. yildizi federasyonun sadakasiyla aldilar, tsyd, avrupa kupalari, sampiyonluk vs. hepsinde neredeyse yari yariya fark var.. Aramizda oynadigimiz maclarda bizim daha fazla galibiyetimiz var..

Ee ne kaldi ki :D ?

Fenerbahceli Galatasaray'i onemser, Galatasarayli Fenerbahce'yi.. Bunlari takan pek olmaz :D .. Bir Galatasarayliya sorsan, Fenerbahce'ye 1-0 yenilmektense, Besiktas'a 10-0 yenilmeyi tercih ederim der, ayni durum keza Fenerbahceliler icinde gecerli..

Bunlar ne ayak, anlamiyorum..

Bunlara durumu boyle izah ederseniz, bunlar genellike 'Biz bu takimi basarili olsun diye sevmedik', 'Renklere asigiz' diye arabesk bir cevap alirsiniz.. En muthis tarafi da orasi zaten.. :lol:

Ulan essoluessekler madem renkleri icin seviyosunuz, o zaman yarinizin Altay'li olmasi lazim.. Niye hepiniz Besiktaslisiniz :lol:

bu post gözümden kaçmýþ, süpermiþ , koptum :lol:

#48 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2006 - 11:11 ÖS

Tam beþiktaþ forumlarýna konacak yazý hemde tam giriþe koyacaksýn :)

#49 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2006 - 04:43 ÖÖ

Yalniz bu gün Kartal GOl GOl diye bagirmadilar. Resmen zikir cektiler statta "hay hay haydi bastir besiktas" diye. Fenerliler zaten cekiyordu o "Fe-Ner-Bah-Ce" tezahuratlariyla. Bakalim ASY de ne zaman baslanilacak böyle seylere?

#50 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2006 - 01:51 ÖS

Dün maçtan sonra satýlmýþ Çarþý diye baðýrýyorlardý yanlýþ duymadýysam.

#51 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2006 - 02:02 ÖÖ

ooo dün iyice saçmaladýlar, kendi içlerinde kavga ettiler... dün çok büyük olaylar oldu. arkadaþým söyledi, Çarþý maç içinde de diðer tribünlere inmiþ, millet kaçmýþ falan.. saçmaladýlar iyice.. eskiden böyle deðildi bunlar ama demek ki baþarý taraftarý bunlar da, söylediklerinin aksine.. ha 20 sene öncesi falan ayrý, orasýný çok iyi bilemem ama sanýrým o zamanlarda çok daha iyiydi bugünkünden. Türkiye'de bir Çarþý gerçeði vardý, benim de takdir ettiðim, bazý konularda beðendiðim, ama kendi kendilerini tükettiler. bitti yani geçti o devirler... dünkü de bunun resmiydi. Beþiktaþ taraftarý dahi inanmýyor o adamlarýn dürüstlüðüne, para yediklerini düþünüyor, ama böyle bir þeyin de olmadýðýndan tamamen eminim. sadece kendi kendilerine artistlik yapýyorlar, ama para falan yedikleri külliyen yalan. bugün Erman Toroðlu da yazmýþ ama yalan. yiðidi öldür, hakkýný yeme.

#52 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2006 - 02:36 ÖÖ

Vallahi her zaman söylüyorum, Türkiye de ciddi anlamda kötü bir taraftar profili var. Bizim de pek çok eksik ve defomuz var, bunlarýda defalarca yazdýk zaten ki yeri geldiðinde de belirtmeye devam ediyoruz. Amma ve lakin, kesinlikle Türkiye nin en iyi tribünü Galatasaray da. Eskiden de böyleydi, þimdi de böyle. Tüm eksik ve defolarýmza raðmen. Bunun dýþýnda, kendi kendini eleþtirme cesaretini en saðlamanýndan gösteren tek tribünde Galatasaray tribünüdür. Eskiden de böyleydi, þimdi de böyle. Zaten bizi öne çýkaran fark da burda yatýyor. Ha bu ne kadar daha böyle devam eder? Orasý biraz vahim. Ha elimizden geldiðince çýrpýnýyoruz tabii daha iyisine ulaþmak için biz tribünlerde. Dünün bombasý da - Satýlmýþ Çarþý - idi hakikatten. Mamalanmýþlar tabii, yerler böyle fýrçayý ahahah :) (Aklýma Hagimin son maçý geldi teknik direktör olarak tabii, çuvaldýzý unutmuþ deðilim yani)

#53 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.377 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2006 - 11:39 ÖÖ

Beþiktaþ Yönetimi, Sivas maçýnýn ardýndan takýmý kampa aldý, Arjantinli oyuncu, "Benim ailem, çocuðum, var" diyerek çekip gitti. Siyah-beyazlýlar, Matias Delgado'ya ekstra olarak 20 bin dolar daha ceza verdi Sivas yenilgisinin ardýndan takýmý Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde toplayan ve hepsini kampa alan Beþiktaþ Yönetimi'nin bu tavrý, yabancýlardan tepki aldý. Buna ilk baþkaldýran Delgado oldu. Sakatlýðý nedeniyle önceki akþam oynanan maçýn kadrosunda bulunmayan Arjantinli, yapýlan toplantýnýn ardýndan gece geç saatlerde izinsiz olarak eve gitti. Delgado'nun, futbolcu arkadaþlarýna, "Benim ailem, çocuðum var. Ne iþim var burada?" diyerek çekip gittiði ifade edildi. Toplantýda oyunculara 50'þer bin dolar ceza verdiðini açýklayan yönetimin, Arjantinli yýldýza ekstra olarak 20 bin dolar daha ceza kestiði ifade edildi. Kaynak: Ýnternetspor

#54 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 10:15 ÖÖ

Sivas maçýnda yaptýklarý tezuhurat; Ýn here beþiktaþ everybody going meali; Burasý beþiktaþ Alayýna gider :lol: :lol:

#55 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

....

#56 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Galatasaray taraftarý takýma tepki gösterdiði zaman maça gelmeyen cinsten. Bu ne kadar doðru ne kadar yanlýþ tartýþýlýr. Beþiktaþ taraftarý tepkisini sahada gösteren cinsten. O daha kötü aslýnda inönüye gelip tepkisini futbolcular üzerinde baský kurarak yapýyorlar. Ama galatasaray taraftarlarý tepkisini maça gelmeyerek yapýyor. Maça gelen taraftarlar ise ne olursa olsun takýmýný son dakikaya kadar destekleyen kiþilerden oluþuyor. Bu daha iyi aslýnda. Fener taraftarý ise takýmýna tepkisini fenerýumlardan çýkaran cinsten..

#57 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 07:04 ÖS

Ýn here beþiktaþ
everybody going

meali;

Burasý beþiktaþ
Alayýna gider

#58 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 09:13 ÖS

Ýn here beþiktaþ
everybody going

meali;

Burasý beþiktaþ
Alayýna gider

Yok hocam pankart deðil arada bunuda soyluyorlar ;)

#59 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2006 - 01:57 ÖÖ

Bu hafta beþiktaþ seyircisi resmen muhteþemdi.90 dakika bence takýmý çok iyi motive ettiler. Kartal gol gol tezhuratýný bu maçta duymadým seyirciler tezhuratýn ters teptiðini sonunda idrak etmiþ. Amatör kalecilerin yemeyeceði golleri yiyen Runje yi yuhalamak yerine çýkardýðý her topdan sonra moral vermek için dakikalarca ismini baðýrdýlar. Ettikleri küfürleri saymazsak ki muhtemelen caza alacaklar, müthiþ bir taraftarlýk örneði gösterdiler.Tabi burda stadýn yarattýðý ambiyansý unutmamak lazým.

#60 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2006 - 03:09 ÖS

yahu Gökhan Zan nasýl aðlamýþ öyle, çingene çocuðu gibi baðýra çaðýra.. çok caný acýmýþ belli ki, çok çok geçmiþ olsun ama tutamadým kendimi güldüm.. bu Beþiktaþ'ta da herkesin koluna omzuna bir þey oluyor..