İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kartal Gol Gol Gol...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
112 replies to this topic

#21 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2006 - 10:51 ÖS

Muhtesem taraftar bugun de cok iyiydi :) Cok acýk soyluyorum; kücüklügümde ben de BJK taraftarýna saygý duyardým; ancak son senelerdeki BJK taraftarý gercekten de cok ama cok kötü.. Taraftarlýk en cok bagirma yarisi, ya da olmek var susmak yok degildir.. Neyse.. Bu konuda ikna etmeye calýsmayacagým kimseyi..Son senelerde Ýnönü'deki BJK grafigi cok seyi acýklýyor aslýnda :)

#22 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2006 - 11:07 ÖS

Yahu olay o degil de, bu adamlari ben her zaman huzunlu gormekten usandim, bunlar hala aglamaktan bikmadilar..

Bir insan Fenerbahce'yi tutar, anlarim.. Sampiyonlugumuz esit veya kafa kafaya der, sizi daha cok yendik der, eyvallah.. Tartisabilecek bir ortam olur..

Ama bir insan Besiktasli niye olur ki?.. Turkiye kupasi desen yarisindan fazla fark atmisiz, Lig desen 2. yildizi federasyonun sadakasiyla aldilar, tsyd, avrupa kupalari, sampiyonluk vs. hepsinde neredeyse yari yariya fark var.. Aramizda oynadigimiz maclarda bizim daha fazla galibiyetimiz var..

Ee ne kaldi ki :D ?

Fenerbahceli Galatasaray'i onemser, Galatasarayli Fenerbahce'yi.. Bunlari takan pek olmaz :D .. Bir Galatasarayliya sorsan, Fenerbahce'ye 1-0 yenilmektense, Besiktas'a 10-0 yenilmeyi tercih ederim der, ayni durum keza Fenerbahceliler icinde gecerli..

Bunlar ne ayak, anlamiyorum..

Bunlara durumu boyle izah ederseniz, bunlar genellike 'Biz bu takimi basarili olsun diye sevmedik', 'Renklere asigiz' diye arabesk bir cevap alirsiniz.. En muthis tarafi da orasi zaten.. :lol:

Ulan essoluessekler madem renkleri icin seviyosunuz, o zaman yarinizin Altay'li olmasi lazim.. Niye hepiniz Besiktaslisiniz :lol:

bu post gözümden kaçmýþ, süpermiþ , koptum :lol:

#23 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2006 - 11:11 ÖS

Tam beþiktaþ forumlarýna konacak yazý hemde tam giriþe koyacaksýn :)

#24 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2006 - 01:38 ÖÖ

O tottenham macinda 90 dakika "Besiktasim cimboma koy, fenere koy" diye bagirdilar. Bunu mu begenmis tottenhamlilar???

#25 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2006 - 01:39 ÖÖ

Tottenham senelerdir Avrupa'da mac yapmýyor abicim, dogaldir :) Yeni görüyorlar daha Türkiye'yi vs..

#26 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2006 - 01:50 ÖÖ

kendi taraftarý çok þiddetli baðýrýyor diye futbolcusu strese giren takýma çakayým deyip kenara çekileyim.

#27 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2006 - 01:55 ÖÖ

Totýnhým'a laf yok... Nasýl çaktýk ama? Ahaha..

#28 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2006 - 04:43 ÖÖ

Yalniz bu gün Kartal GOl GOl diye bagirmadilar. Resmen zikir cektiler statta "hay hay haydi bastir besiktas" diye. Fenerliler zaten cekiyordu o "Fe-Ner-Bah-Ce" tezahuratlariyla. Bakalim ASY de ne zaman baslanilacak böyle seylere?

#29 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2006 - 01:51 ÖS

Dün maçtan sonra satýlmýþ Çarþý diye baðýrýyorlardý yanlýþ duymadýysam.

#30 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.111 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2006 - 06:05 ÖS

Onlar ; Þeref le mücadele edip Hakký yla ikinci olurlar , kupa da ne ki... Adamlar sanki spor kulübü , deðil sosyal yardýmlaþma derneði...

#31 Guest_painy_boy_*

Guest_painy_boy_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2006 - 05:02 ÖÖ

Kusura bakmayin sizin gibi basari taraftari degiliz. :) [Iki kisiyedir bu lafim] Kupa sayilariyla olmuyor bu isler. Ask lazim ask. Tuhaf yorumlar gelmis...Bunca tuhaf yorumun arasinda guzelce yazan Namelessonegs'ye ayrica tesekkurler. Not : Genco,tavsiyem 103 yillik bir camiayla dalga gececeksen daha elle tutulur biseyler bul bence. Buradan cok sacma gozukuyor postun. Kendini tatmin ediyormussun gibi... :)

#32 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2006 - 05:58 ÖÖ

Kusura bakmayin sizin gibi basari taraftari degiliz. :) [Iki kisiyedir bu lafim] Kupa sayilariyla olmuyor bu isler. Ask lazim ask.

Tuhaf yorumlar gelmis...Bunca tuhaf yorumun arasinda guzelce yazan Namelessonegs'ye ayrica tesekkurler.

Not : Genco,tavsiyem 103 yillik bir camiayla dalga gececeksen daha elle tutulur biseyler bul bence. Buradan cok sacma gozukuyor postun. Kendini tatmin ediyormussun gibi... :)

Gene mi arabesk?.. :lol: Sizi gidi serefli 2.'likleri sampiyon olmuscasina ovunerek anlatan guruh sizi :lol:

Evet, evet, bu da vardir.. Biraz daha ikinirsan "Biz bu takimi kupalari icin degil, renkleri icin sevdik" de diyeceksin.. Hadi utanma utanma..

Valla ozellikle Amerika basta olmak uzere tum dunyada, Polonyalilar ile dalga gecilir.. Ben bugune kadar, bir Polonyalinin cikip da 200 senelik ulke ile dalga gececeksen, daha elle tutulur bir sey bulun dedigini gormedim.. Dalga gecmek ile o kurumun, kulubun veya devletin ne zaman kuruldugu ile arasindaki o ince farki bir zahmet anlatabilir misin?.. Ha, ille de bul diyorsan, buluruz.. Mesela, kendi efsane baskanlarinin futbol'u tam telaffuz etmeyisini aciz bir sekilde pankartlarina 'fitbol' diye yazarak baskani protesto etmelerini ve bir kac sene sonra da utanmadan kendisine 'onursal baskan' sifati verilmesiyle, kongrede maglup olan baskan adayinin, galip olan baskan adayinin yonetimine tekme tokat girmesini, kongre'de daha fazla oy almak icin 15-16-17 yasinda cocuklarin uye yapildigini, 5 dakika da Besiktas deyiminin Malmo ve Valerange maclarinda dakika da ortalama 2 gol yeme kapasitesine sahip olunduklarindan dolayi verildigini, Suleyman Seba orneginde oldugu gibi 100. ve neredeyse 10. sene sonra Besiktas'i sampiyonluga ulastiran Serdar Bilgili baskanlarini da ana-avrat duz giderek adami istifa etmeye zorlamalariyla, son sampiyonlugun elde edildigi sene de Turkiye Cumhuriyetlerinde kirmizi bulten ile aranan mafya babasinin Yunanistan'a Sinan Engin vasitasiyla kacirilmasiyla ve ayni sene icerisinde Alaattin Cakici'nin Telegol programinda kendini savunmak amaciyla 'Ne yani? Besiktas'in sampiyonlugunda bizim hic mi payimiz yok?' demesi - Sinan Engin'in de Kuddusi Muftuoglu'na 'Korkma Kuddusi, gerekirse biz seni koruruz' demesiyle, alenen; belgeleri gazetelere sunularak (Telegol'de mafya adamlarinin Sergen ve Tumer ile yaptiklari telefon konusmalarini Telegol yayinlamistir) Rizespor - Besiktas macinda Sedat Peker ve Alaattin Cakici'nin memleketi olan Rize'ye sike yaparak Bursa'nin kumeye dusmesinden 1. derece sorumlu olan ve hakettikleri bir bicimde bu sene her macta Bursa taraftarindan kufur yiyen, ve son olarak, kendi baskanlari olan Serdar Bilgili'nin sampiyon olduktan sonraki ertesi sene, ligin yarisina 11 puan farkla girdikten sonra sampiyonlugu kaybettikleri zaman icerisinde kendi baskanlarinin Aziz Yildirim'a ozel menfaatleri dogrultusunda sampiyonlugu sattigi iddialari ile yanip tutusan bir kulupsunuz.. Umarim 103 (!) yillik bir maziye sahip olan bir kulup hakkinda dalga gecerken, daha elle tutulur argumanlardir..

O zaman size benim yillardir cozemedigim bir matematik sorusu sorayim..

Profesyonel lig 1959'da kuruldu.. Bugun 2006'dayiz.. Bu sezon ligimizin 49. sezonu yani gecen sene 48. sezonu tamamladik..

Bu sene itibariyle Galatasaray ile Fenerbahce 16 kez sampiyon olarak, ligin en fazla sampiyon olan iki takimi..

Besiktas'in 11 sampiyonlugu oldugu soyleniyor ve Trabzonspor'un 6 sampiyonlugu var..

Butun takimlarin sampiyonluklarini topladigimizda: 16+16+11+6=49 cikiyor..

Peki, 48 sezonluk ligimizde, 49 tane sampiyon cikmasi muhtemel mi?.. :lol:

#33 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2006 - 06:07 ÖÖ

Besiktas Galatasaray ve Fenerbahce rekabeti arasinda sýkýsýp kalan bir anadolu takimi kivamindadir. Kimse ciddiye almaz neden Besiktas'i tuttuklarina anlam veremez. Galatasaray ve Fenerbahce'liler aralarinda kapisip eglenip dururken bu Besiktas'lilar inanilmaz derecede kiskanir kudurur kendilerininde nimetten sayilmasini isterler o sepepten dolayi her mac kudurmus sekilde Galatasaray ve Fenerbahce'ye saydirirlar..Paf takimi macinda bile.. O yuzden Genco hic dilini elini yorma anlamazlar..

#34 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2006 - 09:35 ÖÖ

Bu ligi bizle fener götürüyor. Sezon boyunca en çok tartýþýlan takýmlar GS ve F5 dir... Ligin rengidir ve zevkidir..

#35 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2006 - 11:28 ÖÖ

Beþiktaþýn þampiyonluk sayýsý 10, onlar 12 diye iddia ediyorlar iki tanesi resmen yýldýz almak için uyduruldu 100.yýllarýnda

#36 Guest_hagi(5+5)_*

Guest_hagi(5+5)_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2006 - 02:00 ÖS

Bir tuhaf þey de o 2 þampiyonluk verilirken arada bizim bi þampiyonluðumuzun es geçilmesi

#37 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2006 - 02:02 ÖÖ

ooo dün iyice saçmaladýlar, kendi içlerinde kavga ettiler... dün çok büyük olaylar oldu. arkadaþým söyledi, Çarþý maç içinde de diðer tribünlere inmiþ, millet kaçmýþ falan.. saçmaladýlar iyice.. eskiden böyle deðildi bunlar ama demek ki baþarý taraftarý bunlar da, söylediklerinin aksine.. ha 20 sene öncesi falan ayrý, orasýný çok iyi bilemem ama sanýrým o zamanlarda çok daha iyiydi bugünkünden. Türkiye'de bir Çarþý gerçeði vardý, benim de takdir ettiðim, bazý konularda beðendiðim, ama kendi kendilerini tükettiler. bitti yani geçti o devirler... dünkü de bunun resmiydi. Beþiktaþ taraftarý dahi inanmýyor o adamlarýn dürüstlüðüne, para yediklerini düþünüyor, ama böyle bir þeyin de olmadýðýndan tamamen eminim. sadece kendi kendilerine artistlik yapýyorlar, ama para falan yedikleri külliyen yalan. bugün Erman Toroðlu da yazmýþ ama yalan. yiðidi öldür, hakkýný yeme.

#38 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2006 - 02:36 ÖÖ

Vallahi her zaman söylüyorum, Türkiye de ciddi anlamda kötü bir taraftar profili var. Bizim de pek çok eksik ve defomuz var, bunlarýda defalarca yazdýk zaten ki yeri geldiðinde de belirtmeye devam ediyoruz. Amma ve lakin, kesinlikle Türkiye nin en iyi tribünü Galatasaray da. Eskiden de böyleydi, þimdi de böyle. Tüm eksik ve defolarýmza raðmen. Bunun dýþýnda, kendi kendini eleþtirme cesaretini en saðlamanýndan gösteren tek tribünde Galatasaray tribünüdür. Eskiden de böyleydi, þimdi de böyle. Zaten bizi öne çýkaran fark da burda yatýyor. Ha bu ne kadar daha böyle devam eder? Orasý biraz vahim. Ha elimizden geldiðince çýrpýnýyoruz tabii daha iyisine ulaþmak için biz tribünlerde. Dünün bombasý da - Satýlmýþ Çarþý - idi hakikatten. Mamalanmýþlar tabii, yerler böyle fýrçayý ahahah :) (Aklýma Hagimin son maçý geldi teknik direktör olarak tabii, çuvaldýzý unutmuþ deðilim yani)

#39 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2006 - 06:40 ÖS

Arkadaslar,eyvallah kupalar konusunda fln haklý olabilirsiniz ama taraftarlýk konusunda bir topic bu, hemen kývýrmayalým yani..Kabul edilir bir gercektir ki once ki yazýmda da belirttim..Saygý duyulmasý gerekir bence..Herneyse, ben kendi adýma saygý duyuyorum cok fanatik bir Galatasaraylý olarak..Acýkcasý, UEFA kupasýný ne var lan Kiev'de aldý,adam mý oldunuz seklinde bir topic'e nasýl sinirlenirsek,onlarýn da ne alaka kupayla taraftarlýk ve destek konusu bu seklinde ki sinirli tepkilerini de anlayýsla karsýlamak gerekir..

#40 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.243 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2006 - 11:39 ÖÖ

Beþiktaþ Yönetimi, Sivas maçýnýn ardýndan takýmý kampa aldý, Arjantinli oyuncu, "Benim ailem, çocuðum, var" diyerek çekip gitti. Siyah-beyazlýlar, Matias Delgado'ya ekstra olarak 20 bin dolar daha ceza verdi Sivas yenilgisinin ardýndan takýmý Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde toplayan ve hepsini kampa alan Beþiktaþ Yönetimi'nin bu tavrý, yabancýlardan tepki aldý. Buna ilk baþkaldýran Delgado oldu. Sakatlýðý nedeniyle önceki akþam oynanan maçýn kadrosunda bulunmayan Arjantinli, yapýlan toplantýnýn ardýndan gece geç saatlerde izinsiz olarak eve gitti. Delgado'nun, futbolcu arkadaþlarýna, "Benim ailem, çocuðum var. Ne iþim var burada?" diyerek çekip gittiði ifade edildi. Toplantýda oyunculara 50'þer bin dolar ceza verdiðini açýklayan yönetimin, Arjantinli yýldýza ekstra olarak 20 bin dolar daha ceza kestiði ifade edildi. Kaynak: Ýnternetspor