İçeriğe git

Resim
- - - - -

Football Manager 2007

• Please log in to reply
262 replies to this topic

#1 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ekim 2006 - 06:58 ÖS

Eskiden aylar oncesinden topikler acilip, oyunun cikis tarihi beklenirdi.. Oyun dun cikmasina ragmen kimseden ses seda cikmamis.. Noluyoruz beyler :D

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ekim 2006 - 07:18 ÖS

Büyüyoruz galiba :)

#3 Guest_hedehodo_*

Guest_hedehodo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 20 Ekim 2006 - 08:14 ÖS

bilgisayar iyice göçtü benim.nbade adamlarýn kafasý yok þimdide fm de oyun açýlmýyor.deli olacam.5 aydýr bekliyoruz oyun çýksýn diye oyun çýkýyor ama çalýþmýyor of of.

#4 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ekim 2006 - 08:25 ÖS

alsam mý, almasam mý... alýrsam yine asosyal günler baþlayacak, evden dýþarý adýmýmý atmayac... derken deprem oldu, beþ gün evde yalnýzdým keyfini sürecektim deprem oldu bee... neyse ben evi terk ediyorum, pek saðlam deðil sanýrým ev..

#5 Guest_hedehodo_*

Guest_hedehodo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 20 Ekim 2006 - 09:06 ÖS

oyunu kurarken hata veriyor.
http://www.turksport...i=oku&id=21&b=2 adresinde çözüm belirtilmiþ ama yine çalýþmýyor oyun of delirecem.

#6 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 07:47 ÖÖ

Bölge ve dil seçeneklerinden klavye ve dil seçeneðini ingilizce yap sorun hallolur... Bu arada cm tarihi dahil tartýþmasýz en iyi menajerlik oyunuyla karþý karþýyayýz herkesin almasýný tavsiye ederim...

#7 Guest_hedehodo_*

Guest_hedehodo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 10:16 ÖÖ

javayi kurdum dili ingilizce yaptim oyun acildi ama create a new profile yazisi sonuk cikiyor.yine ad soyad da sonuk cikiyor ve manager olamiyorum.eksi de baktim hunax nickli kisiyede ayni sey olmus.nasi duzeltecem bilen varsa bi el atsin buraya.. :(

#8 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 10:20 ÖÖ

c:\documents and settings\.......\application data\sports interactive icerisindeki football manager 2007 klasorunu sildinmi?

#9 Guest_hedehodo_*

Guest_hedehodo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 10:26 ÖÖ

iyide orada fm klasoru yok ki.program files da fm.oradan da bisey silmedim.bu is olmayacak gibi neyse bekleyelim biraz..

#10 Guest_hedehodo_*

Guest_hedehodo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 04:04 ÖS

yok arkadas olmayacak bu oyun.88 kere denedim olmadi.ayni cd ile arkadasin bilgisayarinda denedik oldu sonra ikimizin herseyini ayni yaptik dil secenekleri klavye dili vs benimki yine olmadi.neden boyle oluyor bi turlu anlayamiyorum 1 sene oyun icin bekliyoruz ama oyun acilmiyor eskiden ne guzeldi takardik cdyi next next next sonra bi crack tamam.simdi anamiz agliyor.

#11 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 06:43 ÖS

yok arkadas olmayacak bu oyun.88 kere denedim olmadi.ayni cd ile arkadasin bilgisayarinda denedik oldu sonra ikimizin herseyini ayni yaptik dil secenekleri klavye dili vs benimki yine olmadi.neden boyle oluyor bi turlu anlayamiyorum 1 sene oyun icin bekliyoruz ama oyun acilmiyor eskiden ne guzeldi takardik cdyi next next next sonra bi crack tamam.simdi anamiz agliyor.

Orjinalini al :)

#12 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 09:56 ÖS

Gene beni sabahlatacak bu oyun anlasýlan..Askerde krize girerim simdi :) Ýnsallah patch'i cýkarýrlar cunku arada bazý maclarda ''team talk'' bug'ý oluyor ve 4-0 ondeyken, rakibiniz 2.yarý sadece ''team talk''sayesinde 6-4 fln one gecebiliyor..Gecen FM 2006'da da vardý fakat bunu patch'le halletmislerdi:)

#13 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 10:56 ÖS

Gene beni sabahlatacak bu oyun anlasýlan..Askerde krize girerim simdi :)

Ýnsallah patch'i cýkarýrlar cunku arada bazý maclarda ''team talk'' bug'ý oluyor ve 4-0 ondeyken, rakibiniz 2.yarý sadece ''team talk''sayesinde 6-4 fln one gecebiliyor..Gecen FM 2006'da da vardý fakat bunu patch'le halletmislerdi:)

demoda 50 tane maç yaptým hiçbirinde baþýma gelmedi böyle bir olay.. beta sürümleridir onlar, netten indirilen oyunlarda oluyor.. orijinalinde böyle bir bug olacaðýný sanmýyorum..

#14 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2006 - 11:04 ÖS

ya illa aldýracaksýnýz, uykusuz geceler, akþama kadar evden çýkýlmayan günler geçirteceksiniz di mi... off!

#15 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2006 - 07:52 ÖS

Gene beni sabahlatacak bu oyun anlasýlan..Askerde krize girerim simdi :)

Ýnsallah patch'i cýkarýrlar cunku arada bazý maclarda ''team talk'' bug'ý oluyor ve 4-0 ondeyken, rakibiniz 2.yarý sadece ''team talk''sayesinde 6-4 fln one gecebiliyor..Gecen FM 2006'da da vardý fakat bunu patch'le halletmislerdi:)

demoda 50 tane maç yaptým hiçbirinde baþýma gelmedi böyle bir olay.. beta sürümleridir onlar, netten indirilen oyunlarda oluyor.. orijinalinde böyle bir bug olacaðýný sanmýyorum..

Ýnternetten indirmis arkadas bana da cekti sagolsun..Onun bir etkisi vardýr o zaman..Ýnsallah bir patch cýkar bunun icin..Tadý tuzu kacýrýyor cunku..

#16 Guest_hedehodo_*

Guest_hedehodo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2006 - 10:14 ÖS

oyunu kurduk iyi hos hizli olmus fakat inanilmaz sakatlik sorunu var.delirecem vallahi 2 yedek kaldi altyapidan da cikara cikara adam kalmadi :) buyrun efendim linki

Eklenmiş Resim

bu arada cabaye cok iyi adam lillede forma giyiyor tavsiye ederim

#17 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2006 - 10:21 ÖS

Ýlk sezonumda benim de resmen boyleydi ve takýmýn duzeni bozuldu..Hasan Sas,Arda fln cok guzel baslamýstý sonra 4 ay sakat, 3 ay Ümit Karan sakat..

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2006 - 10:47 ÖS

Tackling easy ve rest after the match yapýn azalýyor sakatlýk ve kartlar

#19 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ekim 2006 - 07:54 ÖÖ

screenshot'a baktým da inanýlmaz heveslendim, CM günleri yeniden baþlýyor demek... Gerçekten grafikler, her þey muhteþem görünüyor... gerçekten bu iþin sonu akýl almaz boyutlarda olacak 4-5 sene içinde. maç atmosferinde bir deðiþiklik var mý? en büyük eksiklik o bana göre, sýkýcý ve maçla ilgisiz tezahuratlar, boðuk bir ses... maç atmosferi yaratýldýðý an bu iþ bitmiþtir..

#20 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.635 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ekim 2006 - 01:02 ÖS

Eklenmiş Resim

http://rapidshare.co...grosvn.rar.html

rar password: www.forumw.org

SOUNDS:
http://files.filefro...;/fileinfo.html

85 mb lýk versiyonu... ayrýca sesleri indirmek isterseniz onlar da yukardaki linkte.

oyunu çalýþtýrmak gerekli bilgiler turksportal.nette mevcut...
oyun acuk sorunlu...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye