İçeriğe git

Resim
- - - - -

Galatasaray 1 PSV Eindhoven 2

• Please log in to reply
307 replies to this topic

#1 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2006 - 11:02 ÖS

Bir kere de ben açayým þu maç topic'ini, bakalým uður getirecek mi.. þu kadroyla çýkalým, vallahi bu kadar oynarýz: mondi sabri tomas song ferhat mehmet g. mehmet t. arda oðuz aydýn ümit k. tabii hayal bunlar... neyse, hayýrlýsý...

#2 Guest_hagi(5+5)_*

Guest_hagi(5+5)_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2006 - 11:06 ÖS

Þunun bunun oynamasýný istiyorum demekten vazgectim Gerets saðolsun. Sadece bölgesine ve yeteneklerine göre oyuncularýn oynandýðý 4-2-3-1 oynansýn yeter. Ýliç oynayýp ön liberoya yakýn oynamasýn. Arda çizgide oynasýn. Aklýma gelenler bunlar...

#3 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2006 - 11:09 ÖS

Bugünkü puan kaybýyla beraber takým iyice çýkmaza girdi. Bu çýkmaz elbette birgün birina karþý patlayacak.Umarým PSV'ye karþý patlarýz...Onlarda önemli eksikler var bizde ise herkes turp gibi maþallah. Umarým Gerets doðru bir kadro tercihi yapar ve þu kötü gidiþe bir son verir...Hem CL grubundaki umudumuz için hem de genel gidiþin tersine dönmesi için bu maçý kazanmaktan baþka bir alternatifimiz yok.

#4 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2006 - 11:35 ÖS

Valla zor gibi görünüyor. Hem þehir içinde bile hava böyle iken o dað baþýnda o soðukta ve rüzgarda nasýl futbol oynanacak merak ediyorum. Ama Galatasarayýmýz CL de her zaman farklý oynuyor. Ýnþallah alýcaz bu maçý. Skor : 2-1

#5 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 01:58 ÖS

Bu ma çý a la ca ðýz

#6 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.498 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 02:20 ÖS

Ýnamoto'yla Carrusca kesin ilk onbir çýkar.

#7 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 04:04 ÖS

Oðuz'u bekliyorum ben. Ýlk 11'de çýkar, sonra gol yeriz; Gerets Oðuz'u golden sorumlu tutup birbuçuðuncu dakikada kenara alýr. Yerine de Okan ya da Aykut girebilir, olabilir. edit: gönderirken aklýma geldi, Özgürcan da 11 çýkabilir.

#8 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 07:00 ÖS

Gerets sistemi deðiþtiriyor!
Galatasaray'da ligin son sýrasýnda bulunan Ankaragücü beraberliði bardaðý taþýrma noktasýna getirdi. Sarý - kýrmýzýlý yöneticiler, oynanan kötü futbol ve kaybedilen 2 puandan ötürü teknik direktör Eric Gerets'i sorumlu tutarken, Þampiyonlar Ligi'nde PSV Eindhonven ile oynanacak kritik maç öncesi teknik heyetle ilgili beklentiye girdiler. 

Bu arada Eric Gerets ve yardýmcýsý Erdal Keser'in orta sahada Ayhan'ýn yanýsýra defansif özellikli bir oyuncu daha oynatarak PSV Eindhonven maçýnda sistemi deðiþtirmeye karar verdi. 

Öte yandan Gerets Çarþamba günü oynayacaklarý PSV'nin Roda ile oynadýðý lig maçýný izledi. 

HASAN ÞAÞ KRÝTÝK 

Ankaragücü maçýnýn ilk yarýsýnda sakatlanarak oyunu yarýda býrakmak zorunda kalan Hasan Þaþ'ýn sað dizinde ödem olunduðu belirlendi. Kulüp doktoru Murat Çevik, "Sakatlýðý çok kötü deðil. Ancak zaman çok kýsa. 3 gün içerisinde Hasan'ý kadroya katmaya çalýþacaðýz" açýklamasýný yaptý.

15.10.2006 

Kaynak : DHA 

#9 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 07:24 ÖS

kiminle cikarsa ciksin ama gercek iki forvetle ciksin....Deplasman takimi yine bir forvetle oynamiyalim..... Ümit Karan kesin oynasin!Ikinci yere de hakan olsun bence,adamin ismi ve moldovaya attigi 4 gol simdi hollandalilarin gözüni korkutmusdur....Hakanin bekicileri kesin 3 OLUR bu macta.... orta sahayi saglam tutarsak geretse ragemen 3 puan gelebilir bu mactan

#10 Guest_yigit1724_*

Guest_yigit1724_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 09:40 ÖS

Arkadaþlar bu psv takýmý nasýl bi takým hangi oyuncularý tehlikeli bizim bildiðiniz gibi hava toplarýnda zaafýmýz var onlarýn bu açýðýmýzý deðerlendirecek oyuncularý var mý ? bi rakip takýmýn analizini yapacak arkadaþ varsa sevinirim.

#11 Guest_DeVe_*

Guest_DeVe_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 09:55 ÖS

Hayatýmda GS'da bu kadar belirsizlik yaþamadým. Ne yeneriz, ne yeniliriz, ne berabere biter diyebiliyorum. Ne takýmdan umudum var, ne de o kadar umutsuzum. Ne þu oynasýn, ne þu oynar diyebiliyoruz. Takýmýn ne sistemle oynayacaðý bile son dakika süprizi. Bu ne yaaaa....

#12 Guest_emir_by_*

Guest_emir_by_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2006 - 10:49 ÖS

stadta olucam ama hýc umudum yok acýkcasý...

#13 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 08:01 ÖÖ

Bu maçta da ayhan'ý ortada tek býrakan dombilidir,taocudur... Aha da bu kadar soyluyorum.

#14 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 09:06 ÖÖ

Bende stadda olacam ama inanýn bu haftaki oyunla umudum yok. Ama avrupada cimbom baþka. Ýnþallahda bu hafta baþka bir top oynarda galibiyetle ayrýlýrýz..

#15 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.046 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 10:15 ÖÖ

Hava gittikçe soðuyor. Bayram arifesi. Futbolumuz berbat. Stad dað baþýnda. Kaç kiþi gider acaba?

#16 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.561 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 10:46 ÖÖ

Arkadaþlar bu psv takýmý nasýl bi takým hangi oyuncularý tehlikeli bizim bildiðiniz gibi hava toplarýnda zaafýmýz var onlarýn bu açýðýmýzý deðerlendirecek oyuncularý var mý ?
bi rakip takýmýn analizini yapacak arkadaþ varsa sevinirim.

Valla Bakari Kone diye bir forvetleri var.Adam baya hýzlý ve çok rahat adam geçiyo ve ortasahadan topu alýp çýkýyor genelde ilerde top beklemiyor.Bir tek onu biliyorum.Malesef saðlam adam

#17 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.561 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 10:49 ÖÖ

Sabri nin 2li önliberonun saðdaki adamý olarak oynamasý gerektiðini düþünüyorum kafama baþka hiçbir diziliþ falan gelmiyor artýk bu son maçtan sonra

#18 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.314 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 11:24 ÖÖ

Dun bi kanalda Ist. Buyuksehirin macini gosteriyordu korner diregi ruzgardan neredeyse ortadan ikiye bolunecekti.. yelkenler fora. PSV'nin bizden esasinda cokta fazla bir ustunlugu yok. Takimi bu yil disardan R.Koeman saha icinden Cocu yonetiyor ve adam cok kritik goller atiyor. Kalecileri ve Alex denen defans oyunculari cok iyi keza eski AZ'li defans oyuncusu Kromkampi transfer ettiler (zannedersem gecen yil liverpoola gitmisti). Meksikadan Salcido diye cok iyi bi solbek aldilar. Orta sahada cok yetenekli 18'lik Fasli Aissati var, yasina ragmen kendine guveni cok yuksek kesinlikle dan dun oynamiyor. Yaninda muhtemelen Cocu ve Belcikali milli Simons oynar. Ileride Farfan ve Kone var. Kone her ne kadar kolay adam eksiltsede gol yollarinda beceriksiz. Kluivertida transfer ettiler ancak herif sakatlandi. PSV'nin en buyuk ozelligi cok iyi ve sabirli ayaga pas ve takim halinde iyi defans yapmalari. Yani cok iyi pres yapamazsak adamlar ustunde bir baska kurmamiz biraz zor olur. AOS'nin bozuk zemini ve diger doga sartlari bu macta isimize yarayabilir.

#19 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 01:55 ÖS

Þu grup belki de CL'nin en zayýf grubu.Burda en azýndan üçüncü sýrayý almak istiyorsak PSV maçýný mutlak kazanmalýyýz. PSV,aynen Bordeaux'nun yaptýðýný yapmaya çalýþacak.Gerçi daha iyi oyunculara sahipler ama ilk amaçlarý beraberlik olacak. Farfan ve Kone çok süratli ve adam eksilten oyuncular.Geçmiþ maçlardaki gibi yakalanýrsak hiç acýmazlar. Bir de duran toplarda Alex ve Cocu çok tehlikeliler.Yan toplardaki zaafiyetimiz düþünülürse,mutlak çok iyi savunulmalýlar. Afellay,genç Brezilyalý forvet Tardelli ve PSV'ye transfer olmadan önce Galatasaray'a alýnmasýný çok arzu ettiðim Ekvadorlu,Edison Mendez de dikkat edilmesi gereken oyuncular.

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.906 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2006 - 02:27 ÖS

Cocu ve Alex yok diye biliyordum bu maçta ama???

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye