İçeriğe git

Resim
* - - - - 4 oy

Eski Oyuncumuz Arda Turan

• Please log in to reply
9438 replies to this topic

#9421 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 6.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2017 - 10:26 ÖÖ

Ardamı emre belezoglumu gelsin deseler...

Net olarak emre'yi seçerim....O kadar sogudum kendısınden...

• frodo555 bunu beğendi
Dean...

#9422 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2017 - 01:35 ÖS

Bizim taraftar 2 asist 3 golden sonra herşeyi unutur.. Bkz. Tudor sezon başı vs. Tudor şimdi.. herife sayilmadik laf kalmamıştı.. çenesini tutar işine bakarsa herşey unutulur Turkiyede.
What can I do sometimes..

#9423 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.587 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2017 - 02:38 ÖS

çenesini tutar işine bakarsa

:)  ka'mooon!

• Patriot bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#9424 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.463 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2017 - 03:09 ÖS

Arda Tr topraklarına adım attığı andan itibaren problem adam olarak karşılanacak.

Adam sportif değil zaten medyatik..Atletik de değil.yetenek dersen zaten kontraya 2,5 saatte çıkamıyoruz ,sette ise gol atma sorunumuz yok.

bu takıma ne verecek Arda?oyun aklı desen Arda koşan kaçan vuran değil halısaha kıvamında oyun istiyor..La ligada deportivo da kariyer bitirsin kendisi için daha iyi.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#9425 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2017 - 11:47 ÖS

Valla bence en büyük sorunumuz set hücumunda sıkıntı çekmemiz.. Arda olmaz Francesco veya Leonardo olur.. ama dar alanda oynayabilecek bir oyuncuya kesinlikle ihtiyacımız var.

#9426 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.726 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2017 - 02:35 ÖS

Şampiyonluk Arda ile gelecekse, istemezük! 

Emre, Arda, Terim, Lucescu....(Arya'nın listesi gibi gider daha)....Bunlar mümkünse bir daha kulübün kapısından içeri adım dahi atmasın.   

#9427 galip resat

galip resat

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2017 - 08:31 ÖS

Şampiyonluk Arda ile gelecekse, istemezük!

Emre, Arda, Terim, Lucescu....(Arya'nın listesi gibi gider daha)....Bunlar mümkünse bir daha kulübün kapısından içeri adım dahi atmasın.

Ben midesizim, Terim bana uyar, gelsin.

#9428 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2017 - 01:21 ÖS

http://spor.mynet.co...gir-sozler.html

takımdan ayrılsın diye bütün İspanya basını aynı ağızdan Arda'nın "işlevsizliğini" öyle ya da böyle her hafta bir şekilde haber ediyorlar.

Arda da Krasnic, Andili gibi aşağılansa da garanti maaş uğruna, antreman topçusu olmaya devam ediyorlar.

#9429 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.604 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2017 - 04:35 ÖS

Arda da Krasnic, Andili gibi aşağılansa da garanti maaş uğruna, antreman topçusu olmaya devam ediyorlar.

yanlış olmasın? adamlığından yapıyor diye biliyorum ben.
galatasaray ulan..

#9430 galip resat

galip resat

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2017 - 12:27 ÖÖ

Herseyden önce Arda'nin acil olarak piskolojik destege/tedaviye ihtiyaci var. Cidden ruh sagliginin cok yerinde oldugunu düsünmüyorum ben...

#9431 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2017 - 08:50 ÖÖ

Dursun Özbek ile NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, dün Bebek'te bir araya geldi. 20.30'da başlayan ve yaklaşık 2.5 saat süren yemekte Arda Turan transferi konusunda her iki taraf da büyük yol kat etti. (NTV Spor)

#9432 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.587 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2017 - 09:47 ÖÖ

NEF barça sponsorluğunu bu yüzden mi aldı acaba?  <_< 

Hani biz kalkıp 10M€ versek camia ayağa kalkar Alparslan mezarında ters döner ama parayı başka ad altında NEF basıp taraftara da "Lan 13'e sattık bedava aldık; yasak da geliyor bugün yarın, daha ne carlıyorsunuz amk!" densa tepkileri çok ciddi bölmüş olurlar ve kalanlar da kayda değer ses çıkaramaz sanki...

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#9433 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2017 - 12:16 ÖS

NEF barça sponsorluğunu bu yüzden mi aldı acaba?  <_<

Dursun Özbek, Arda Turan’ın transferi ile ilgili sponsor firma NEF ile görüşme yaptıklarını iddia eden haberler hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Dursun Özbek’in Sporx’e yaptığı açıklamalar:

“Malumunuz kulüpler yeni sezon formalarının siparişlerini bugünlerde vermek zorundalar. Ona göre hazırlıklar başlamak zorunda.

Ben de bu sponsorluğa devam edip edemeyeceğimiz veya edersek hangi şartlarda yapacağımız konusunda Erden Bey ile biraraya gelip konuştum.

Tek gündemimiz 2018-2019 sezonu forma sponsorluğu konusuydu. Olumlu da geçti. İddia edildiği gibi bir gündemimiz yoktu.

İnanın ne öyle bir gündemimiz vardı ne de Arda Turan’ın adını telaffuz ettik. Hiçbir şekilde transfer konusu konuşmadık.

NEF’le Arda Turan için sponsorluk görüşmesi yaptık filan iddiası doğru değil, öyle bir şey yok.”

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Badou Ndiaye için de kendilerine bir transfer teklifi gelmediğini açıkladı.

#9434 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.261 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2017 - 01:52 ÖS

Bizim camianın ve taraftarın sinirleriyle çok oynanıyor. Eskiden fb taraftarı çok yönlendirilirdi şimdi ise biz. Herşey den etkilenebiliyoruz.

Arda konusunda sosyal medyadaki bütünleşik tepki demirörene karşı gösterilmediği için şüphelerim var. İşin içerisine başkalarının karıştığını düşünüyorum. Arda ve Fatih Terim konularında Galatasaray dışında bir yapının yönlendirmesi var bana göre. 

Allah korusun işler öyle bir hale gelebilir ki Galatasaray 2-3 maç kaybeder devre arasına 3. sırada girer. O zaman Tudor-Dursun özbek konuları tavan yapar. Şampiyonluk önemli değil diyemezsin bu harcamanla şampiyon olamazsan 10 yılın gider gürültüye. 

Galatasaray başkanları çok fazla sosyal medyanın etkisinde kalmamalı. Çünkü sosyal medya daki herşey göründüğü gibi olmuyor. Hele hele gündemi belirleyen etkenler Galatasaray'ın gücünün dışındaysa. 

Ben; Arda'nın gelmesi taraftarıyım. Ama milli takımda gördüğüm Arda futbol olarak iyi durumda değildi. Zihinsel olarak durumunun da iyi olduğunu tahmin etmiyorum. Ama bütün bu negatifliğe karşın dibe vurma etkisiyle çıkış sürecine girebilme olasılığının da var olduğunu düşünüyorum. Belki dediklerim çıkmaz , kendisi cidden futbolu bırakmıştır bilemiyorum. Ama dünya futbolunun önde gelen bir ülkesinde yıllarca kalan bir futbolcunun Türkiye liginde iş yapabileceği kanısındayım. 

• Patriot bunu beğendi
Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#9435 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 5.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2017 - 08:57 ÖÖ

Bu konu her gün haber yapılan, kaşınan bir hale geldi. Net ve kesin şekilde kesilip atılması lazım. Takıma etki ettiğini düşünüyorum.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#9436 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2017 - 02:06 ÖS

http://www.milligaze...rarini-acikladi

#9437 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2017 - 02:10 ÖS

Bize Arda gibi bir adam şart.. sanki mevcut takımdakiler karakter abidesi hiç yanlışları yok.. 6 ay kiralik ile başlayabiliriz.

#9438 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2017 - 08:32 ÖÖ

Sezon başı transferlerle kadrosunu büyük ölçüde takviye eden Galatasaray, sol kanadını aynı oranda geliştirememişti. Kwadwo Asamoah ve Arda Turan transferlerinin gerçekleşmemesi sistemin aksak yönlerini ortaya çıkarmıştı. beIN Sports'tan Şansal Büyüka'nın oğlu Hazar Büyüka'nın Arda artı Asamoah devre arası kesin şart. Yoksa ligi götüremeyiz" tweet'ini yönetici Ural Aküzüm beğendi. Camia içinde Arda'yı geri istemeyenlerin bir hayli fazla olmasına rağmen yönetimde tecrübeli ismin hala konuşulduğu böylece ortaya çıktı. (Fotomaç)

#9439 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.463 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2017 - 01:57 ÖS

Abiler ben Ardayı tamamen saha içi nedenler ile istemiyorum.

Bakınız tek forvet 4 defanslı sistemlerde 4141 yada 4231 düzenlerinde ve hatta 433 de bile kanat oyuncularının modeli artık bellidir.

Elia, Rodrigues,Bruma,Babel,q7 Visca gibi topla süratli topsuz defans arkasına koşu atabilen, pas sürati yüksek,koşu halinde top kesebilen ,içeri penetre + şutu olan  oyuncular olmalı.

Arda bu takımda 10 da oynasa kanat da oynasa pas merkezi ve hücumda top dağıtıcı olarak iş yapar onun dışında takımın hücum hızını kesinlikle olumsuz etkiler.Arda statik oyuncu artık durarak atak yaptırmıyorlar adama.

İlk haftalarda vasat takımların donuk defanslarını rodriges Tolganın in hareketli hucumlarıyla geçtik.

Takımlar fiziken toparladıkça bu hızımızı kestiler üstüne Rodrigesin formu azaldı ve yedek kaldı.Yerine adam ikame edemedik ve aşırı yavaş bir atak hızıyla kolay top kaybetmeye başladık.

Bu zıçtımın liginde derli toplu takım savunmasıyla yasin umutlarla hamza şampiyon oldu.Bu lig üzerindn takım kurmak bir sonraki sene için vizyonsuzluk olur.Ben CL de oynayacaksam mutlaka öndeki en az 3 oyuncum 5-6  saniyede atak sonlandırabilecek adam olmalı..

Takımda bir sol açık sorunu var ama bu adam Arda değil..Asamoahı al sol önde oynat sisteme daha fazla hizmet eder.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye