İçeriğe git

Resim
* - - - - 4 oy

Arda Turan

• Please log in to reply
9270 replies to this topic

#9261 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 07:57 ÖÖ

Burası ALmanya, İngiltere olsaydı kesin girerdi de burası Ortadoğu'nun birazcık batısı.

Yani infaz erteleme,iyi hal falan o ceza ötelenir ya da hiç çıkmaz.

Sevgili duman emin ol aman adam dünya para kazanıyor yemişim kariyer düşüşünü diye bakacak gençlerin çoğu.

Ben erdem, dürüstlük, karakter kimsenin umrunda değil diye düşünüyorum artık.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#9262 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 08:47 ÖÖ

Şu sempati seviyesinden

arda-top-toplayici_4JJ7J.jpg?&w=940&mode

Nerelere geldi adam. Şaşırılacak bir kariyer düşüşü. Cidden tarihe geçer. Altyapımızda Arda Turan'ın hem rampayı çıkışını hem de rampadan inişini genç dimağlara ders alsınlar diye belletmek gerek.

Sinema filmi yapilmaya cok musait bir kariyeri var ama oldugu gibi aksettiren bir film cekmeye cesaret edemez hic bir yapimci

#9263 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 08:36 ÖS

http://m.t24.com.tr/...rpikligi,734945

#9264 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2018 - 10:25 ÖÖ

f1e91dc1308463769ae586f1e71e4581.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#9265 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.248 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2018 - 12:37 ÖS

Ulan G350 almış işte (350 olması lazım çünkü G500 veya G55 2 milyona alınamıyor), zırhlı araç lafını çakmanın alemi ne? Zırhlı falan değil aldığı araba; tamamen gastecinin subliminal meşaş verme kaygısı... Dik açılı camları taşları bizim arabalar gibi sektiremediği için sıçrayan mıcırdan kırılmasın diye aşırı sağlam yapılıyor ve o da B6 (küçük kalibre tabanca sanırım) zırh standardını karşılıyor.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#9266 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.663 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2018 - 01:28 ÖS

şu dönemler aşırı antipatik olduğu için kışkırtıcı haber yapmaya çalışmışlar işte.. adamın parası pulu var, niye almasın ki.. bu tür bir araba alması değil, almamasının haber değeri olurdu bence :).

#9267 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2018 - 02:43 ÖS

Ben bu donemde basina malzeme olacak hic birsey yapmazdim onun yerinde olsam
Git Unicef’le koy cocuklarina spor malzemesi dagit mesela G500 alisverisi yapacagina bu ara

#9268 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2018 - 12:06 ÖS

Ben bu donemde basina malzeme olacak hic birsey yapmazdim onun yerinde olsam
Git Unicef’le koy cocuklarina spor malzemesi dagit mesela G500 alisverisi yapacagina bu ara

Onları zaten yapıyorlar da , söylemiyorlar  ;)

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#9269 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2018 - 12:44 ÖS

Cenk Ergün'ün dediğine göre transferleri komple kendisi istedi. Galatasaray tarihinin en büyük transfer operasyonunu cidden yaptırabildiyse belki de vardır Arda'yı veto edecek gücü.

Öte yandan yönetimin sosyal medyayı ve buralarda Arda'ya yönelik tepkili duruşu bilmemesi imkansız. Bence geri vitese taktı yönetim.

https://www.fotomac....-gorusmesi-oldu

#9270 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2018 - 08:27 ÖÖ

https://twitter.com/...1099923461?s=19

ombudsadam !

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#9271 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Aralık 2018 - 09:24 ÖÖ

http://www.milliyet....agazin-2791158/

Sent from my iPhone using Tapatalk

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye