İçeriğe git

Resim
* - - - - 5 oy

Arda Turan

• Please log in to reply
450 replies to this topic

#281 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.110 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2019 - 06:28 ÖS

Bu hafta ici ara sicak aksiyonlar beklerim

Misal Metin Oktay’in mezarini ziyaret eder Arda Turan
Misal ortalardan kaybolan Albayrak, iliman roportaj verir Arda’ya deginen
Gumusdag da “oyuncumuzun camiasi bellidir, arzusu varsa tutamayiz” falan
  • almeyda bunu beğendi

#282 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.986 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2019 - 01:10 ÖS

Şaka herhalde bu adamın transfer haberleri...

Bizim burnumuz pohtan çıkmaz arkadaş...  

#283 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.032 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2019 - 02:08 ÖS

Belhanda ile takas ederiz barcayla.

Ahahahajaja. Bir gülme geldi.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#284 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.110 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2019 - 07:43 ÖS

Fatih Terim'in, "Evlat" dediği Arda Turan için, "Takıma liderlik yapıp Galatasaray ruhunu diğer oyunculara aktaracak en uygun isim" tanımlaması yapılıyor. Sarı Kırmızılı yönetim ve Fatih Terim, transfer etme kararı alırsa Başakşehir her türlü kolaylığı sağlayacak. ( Hürriyet)

#285 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.969 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2019 - 08:22 ÖS

Bir de Arda Turan şampiyon yapmıyor mu işe bak sen :) Bakalım hoca ne diyecek umarım onun tercihinin tersini yapar yönetim bu kez.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#286 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.032 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 06:22 ÖÖ

eli silah tutmuş adam sonuçta. terimin de futbolculuk döneminde şahit olunmuş benzer olaylara ki basın işin o kısmından yardırıyor.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#287 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.092 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 06:28 ÖÖ

e terim de silah tutan topçuları seviyor zaten, gökhan töre örneğinde olduğu gibi. silah tutanı kayırıp silah tutulanı kadrodan kesiyor filan. gözünü sevdiğimin ortadoğusu.
galatasaray ulan..

#288 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.863 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 06:31 ÖÖ

Arda gerizekalisi anca magandalikta birinci yapar bir takimi.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#289 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 07:55 ÖÖ

Arda'nın üzerine bizde oynadığı dönemde fazla gidilmişti. Elbette oyuncunun hataları vardı ancak gençti vs. diyerek idare edilemedi. Gel zaman git zaman bu eleman bir mutasyon geçirdi. O sempatik kale arkasındaki Galatasaraylı top toplayıcı çocuk yerine burnu havada, kavgacı, asabi, silah taşıyan, olaylara karışan, uçaklarda gazetecilere saldıran, küfürler eden bir tip çıktı ortaya. Adamın dibiyim dedikçe daha da dibe vurdu. 

Şu kaos ortamında sahadaki herhangi bir oyuncu sudan sebeple ıslıklanabilecekkken kalkıp tüm olayların merkezinde baş aktör olabilecek bir oyuncuyu geri almak ahmaklık olur. Tüy dikmezler inşallah.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#290 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 08:03 ÖÖ

İstediğim şeklinde yorumlanmasın lakin;
Emre bucurunu o yaşta adamlar efsane diye aliyor, biz Selçuk Arda gibileri degerlendirmekte ilkelerinden taviz vermeyen asilzade kulup oluyoruz. Kusura bakmayin da ben bunu yemiyorum.
Tabeladan oteye gitmiyor bu hareketler.

#291 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.863 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 08:10 ÖÖ

Emre hala canavar gibi top oynuyor, Selçuk bitmiş, Arda bitmiş, çok alakasız bu yorumun kusura bakma.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#292 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 08:25 ÖÖ

Alakalı yahut alakasız, bizim elimizden adam cikartma şeklimiz hiçte öyle etik olmadi bugune kadar. Gidenden nefret etmek bizim icin adet olmuş maalesef. Oyuncu üzerinde oluşturulan psikolojik baski, sucuk ekmekcilerin uzerindekinden daha fazla. Sözleşmeleri onerenler, cekip gidenler hep unutulurken sahadakiler surekli bir baskı altinda. Sahada olmasa bile öyle. Arda yada Selcuga gosterilen tepkinin ne kadarı Terime gosterildi?
Her neyse benim derdim Arda gelsin falan değil zaten, en bastan beri gelmesine karşıyım. Özür dilemesi vs isleri nereye getirir bilinmez...

#293 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.863 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 09:13 ÖÖ

Yahu Arda sattı gitti takımı, son dakika Riera alındı; Selçuk desen kontratı kapıp kendini serdi, kim etik dışı hareket etmiş oluyor?

Özeleştiri yapalım diye bu  kadar haksızlık etmeyelim kendimize.

#294 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.557 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 10:02 ÖÖ

fatih terim daha yeni "artık futbolcuların geçmişine değil geleceğine yatırım yapacağız" demişti.. bu demecin üstüne gidipte arda turan'ı transfer edersek fatih terim'le ilgili olarak, artık yaşlanan insanların sıklıkla başına gelen beyinle ilgili bir rahatsızlığın başladığı şüphesine düşmeye başlarım.. zannetmiyorum böyle bir transfer için ok versin..

haa arda ligin 2. yarısı öyle bir performans gösterir ki tıpkı emre belöz gibi bir konuma getirebilirse kendini, yani kısaca galatasaray formasını performansıyla tekrar hakederse belki o zaman olabilir.. şu an arda ibfk'de 90. dk'da zaman geçirme değişikliği olarak oyuna giren bir futbolcu konumunda maalesef.. 

#295 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 03:22 ÖS

Alakalı yahut alakasız, bizim elimizden adam cikartma şeklimiz hiçte öyle etik olmadi bugune kadar. Gidenden nefret etmek bizim icin adet olmuş maalesef. Oyuncu üzerinde oluşturulan psikolojik baski, sucuk ekmekcilerin uzerindekinden daha fazla. Sözleşmeleri onerenler, cekip gidenler hep unutulurken sahadakiler surekli bir baskı altinda. Sahada olmasa bile öyle. Arda yada Selcuga gosterilen tepkinin ne kadarı Terime gosterildi?
Her neyse benim derdim Arda gelsin falan değil zaten, en bastan beri gelmesine karşıyım. Özür dilemesi vs isleri nereye getirir bilinmez...

Etik olarak göndermediğimiz oyuncular var ama Arda bunlardan birisi değil Yasin.

O sezon gitmek istedi. Yanılmıyorsam Terim ile görüştüler. Terim 1 sezon kalmasına razı etti. Razı olduğunu falan da medya önünde söyledi. Sonraki sezon gönderecektik. Aniden, transferin bitmesine 1 hafta kala mı ne cart diye transfer oldu. Paldır küldür Riera transfer edildi. Arda Turan özelinde etik manada mağdur olan biziz. Bu yüzden aşırı kılım zaten kendisine. Yoksa eski mesajlara bakarsan benim bu elemanla bir alıp veremediğim yok. Yıllar geçtikten sonra karıştığı olaylar tuz biber ekti.

Emre ile profesyonellik olarak karşılaştırmamak gerek bu arada Arda'yı. Emre çirkeftir ama ciddi anlamda sporcudur 38 yaşında adam hala fark yaratıyor sahada.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#296 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 03:44 ÖS

Arda veya Emre degil bahsettiklerim. Uzak degil Serdar aziz, Eren den başlar uzar. Arda gel lan gel hayırsız gel insafsız diyemiyoruz sorun bu. Fener'e gitse de hepten iyice bir dalsak diye agzina bakiyoruz kimbilir. Forma orospu formasi gibi derken xtir cekilmeyen adama şimdi niye çöküyor insanlar bilemiyorum. Adamin hayali Bayrampaşa da otel sahibi olmakti, ne bekleniyordu ki.
Ben soyleyim fikrimi, Arda Terimle ters düştü diye olusturulan algı cok buyuk oldu. Sonuc ortada. Terimle iyi olsa gelirdi kesin. Taraftar da yok demezdi.

#297 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.863 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 04:17 ÖS

Adam gazeteci dover, hastane basar, milletin karisina sarkar, barda burun kirar ne alakasi var bunlarin Terimle? Cok net ziktirsin gitsin bu tip pislikler fenere, umrumuzda olmamali.

#298 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 05:57 ÖS

Hepsi TerimvsArda sonrası olaylar.

#299 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.863 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 06:00 ÖS

Terim mi dedi bara git milletin karısına sark, hastane bas?

Barcelona'da kıç büyüt de Terim dedi.

#300 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.813 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Kasım 2019 - 06:18 ÖS

Herşey bir yana futbolu dibe vurmuş durumda. Başakşehir'de futbolunu oynasaydı, Galatasaray'a dönmesine kıl olunsa da takımı toplar diye çok insan ses çıkarmazdı. Basakşehir'de kadroya giremiyor artık.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye