İçeriğe git

- - - - -

Junichi Inamoto

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
583 replies to this topic

#581 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Haziran 2007 - 11:50 ÖÖ

Bakalim Frankfurt nasil kullanacak Inamoto'yu! Yoksa biz'mi yanlis mevki'de oynattik... Görecegiz...

Inamoto oynar rahat rahat Frankfurt´ta. Bizde takim bozuk oldugundan oynayamadi dogru düzgün.

Biz begenmeyiz zaten hic bir oyuncuyu. Gittikleri takimlarda yildiz olurlar ama.

Aslinda bu GS´nin artik ne kadar homojenik olmayan bir kadro yapisina sahip oldugunu gösteriyor.

Eskiden Ahmet Yildirim, Bülent Akin gibi kalbur alti oyuncular bile oynardi siritmadan. Simdi olmuyor.

#582 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2007 - 02:59 ÖS

iste ben bunu surekli anlatmaya calistim ama kimseye inandiramadim (kesin su gecmis 29 sayfada biryerde yazmisimdir). Biz bu Japon icin WBA'ya 200.000 dolar vermisizdir ama inamotonun ucreti cok daha yuksektir diye alin aha kel Bahri acik acik soyluyor herif 1 milyon dolar almis.. zaten baska turlu bu adam niye buraya gelsin ki gider Japonyada 2-3 reklam filminde oynar alir 200.000 dolari.

Inamoto 1 milyon dolara oynadý

F akirlik edebiyatýný boþ verin. Aldýrmayýn sakýn. Galatasaray’da öyle para var ki; olmazsa böyle daðýtýrlar mý?

Gerets olayýný biliyorsunuz. Sözleþmesi biten adamla sözleþme yaptýlar, sonra da göndermek için yaklaþýk 1 milyon euro tazminatýný da avucuna saydýlar.

Gelelim futbolculara...

Hep denildi ki; “Inamoto Galatasaray’da 200 bin dolara oynuyor!”

Ýnandýk biz de... “Caným 200 bin dolarlýk adam iþte. Daha fazla ne bekliyorsunuz” diye eleþtirenleri de susturduk üstelik.

Ama kulübün içinden aldýðým bilgiler beni þaþkýna çevirdi. Meðer “200 bin dolara oynadý” denilen Inamoto’ya Galatasaray’da kaldýðý süre içinde ne kadar ödenmiþ biliyor musunuz? Tam 1 milyon 180 bin dolar. Yanlýþ anlamadýnýz; yazýyla tekrar edeyim: “Bir milyon yüz seksen bin Amerikan Dolarý.”

Ýnanýlýr gibi deðil. Bunca yalan yanlýþ bilgiler neden verildi þimdiye kadar acaba?

Baþka kimler ne kadar almýþ diye ýsrar ettim ismi bende saklý kaynagým; aktardý:

Hasan Þaþ: 2 milyon 260 bin dolar, Hakan Þükür: 1 milyon 314 bin dolar, Iliç: 1 milyon 114 bin dolar, Aydýn Yýlmaz: 137 bin dolar.

Geçtiðimiz sezon teknik heyetiyle, futbolcusuyla transfer parasýyla, maç baþýna ücretlerle toplam 26 milyon 874 bin dolar para ödenmiþ.

Ama durum ortada...

Ne diyelim; herkese aldýðý para helal olsun...

#583 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2007 - 03:33 ÖS

Bu rakamlar doðruysa sorumlularýn hepsi cezasýný çekmeli. 2.260 bin dolar vay vay vay..

#584 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.243 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 01:50 ÖS

Cevap : Junichi Inamoto Kawasaki Frontale'de oynuyor memleketinde huzurla...