İçeriğe git

- - - - -

Junichi Inamoto

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
583 replies to this topic

#41 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:32 ÖS

Hala gol diyorsun ya abi bizim derdimiz gol atmasý mý mücadelesi, fiziði mi geç bunlarý ya farketmez nasýl olsa sana hiç yoktan iyidir

gol diyorum, çünkü ben her þeyden önce keyifle maç seyretmek istiyorum, seyir zevki veren bir topçu istiyorum.. madem mücadele, neden geçen sene herkes saidou hakkýnda atýp tutuyordu, veya eleþtirmesek de niye kimse onu övmüyordu? benim bildiðim kadarýyla bu adam mücadele eden bir adam ama çok emin de deðilim bu konuda.. ama ben takýmda seyrederken keyif alacaðým adamlar istiyorum.. o yüzden gollerine baktým..

#42 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Mücadeleci bi oyuncu mu bilmiyorum ama freestyle olarak Ronaldinho'yla kapiþabilcek düzeyde olduunu düþünüyorum

Yok artýk LeBron James...

#43 Guest_by_gs_*

Guest_by_gs_*
  • Guests

hemen karamsarlýga kapýlmaya gerek yok. Adamý bir görelim.

Yani. Belki türkiyde iþ yapar...

#44 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:33 ÖS

Gerets'in 4-5-1 ine uyabilcek bir oyuncu bence kendisi.. Yani uefa kupasýný götürdüðümüz seneki ortasahayý hatýrlayýn. Suat-Okan-Emre.. Hepsi 1.80+ oyuncular sanki ? Fizik yönleri kuvvetli bi de ?

Yok yani ayný sistemi oynayalim demiyorum da Sabri ve Ayhan ile birlikte ortasahada iyi bir direnç oluþur gibime geliyor.. Inanmoto da tekniðiyle bize çok þey katacaktýr. Mücadeleci bi oyuncu mu bilmiyorum ama freestyle olarak Ronaldinho'yla kapiþabilcek düzeyde olduunu düþünüyorum. Keþke Carrusca'yi almasaydik diye de geçiriyorum içimden. Asýl karavana atýþ o bence bu sene...

Acýkcasý bir yazý yazmak istemistim bu konuyla alakalý ve hemen hemen kafamýn icinden gecenleri yazmýsýn..Ben o kadar kýyasa sokacak kadar tanýmýyorum kendisini ama fikir olarak sana katýlýyorum..Mumkunse Sas yerine de artýk Sabri de ýsrar edilsin..

#45 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:33 ÖS

Hala gol diyorsun ya abi bizim derdimiz gol atmasý mý mücadelesi, fiziði mi geç bunlarý ya farketmez nasýl olsa sana hiç yoktan iyidir

gol diyorum, çünkü ben her þeyden önce keyifle maç seyretmek istiyorum, seyir zevki veren bir topçu istiyorum.. madem mücadele, neden geçen sene herkes saidou hakkýnda atýp tutuyordu, veya eleþtirmesek de niye kimse onu övmüyordu? benim bildiðim kadarýyla bu adam mücadele eden bir adam ama çok emin de deðilim bu konuda.. ama ben takýmda seyrederken keyif alacaðým adamlar istiyorum.. o yüzden gollerine baktým..

Kýsa ve net sen futboldan anlamýyorsun,veya Galatasaray'ýn baþarýsýný istemiyorsun...

#46 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:34 ÖS

Daha önce de belirttiðim üzere eðer Gerets kendisini tek önlibero oynatacaksa halimiz harap olur. Ancak Polat,Gerets'in pas yapabilecek,oyunu yönledirebilecek tarzda bir önlibero aradðýný söylemiþti geçenlerde.Böyleyse eðer aradýðýný bulmuþ.

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.185 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:36 ÖS

Bence de Ayhan-Ýnnamato-Sabri 3 lüsü yanlarýnda Arda ve Ýliç ligi götürür ama Avrupada fizik olarak zayýf kalýrýz bu arada keyifli futbol ill gol atmakla olmaz 1-0 alýrsýn gene keyifli futbol oynarsýn senin dediðin halý sahalarda olur anca scapula

#48 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:39 ÖS

Kýsa ve net sen futboldan anlamýyorsun,veya Galatasaray'ýn baþarýsýný istemiyorsun...

tamam arkadaþ...anlamam ben boþver o zaman, baþarýlý olmazsa bayram edersin ben bilmiþtim diye.. ben transfer beklemiþim bu kadar zaman, umudu kesmiþken biri gelince seviniyorum en doðal hakkým olarak... savunma aðýrlýklý futbolu da sevmediðim ve endüstriyel futbolda savunma futbolu ön planda olduðu için az sayýda olan þovmen oyunculara sempati besliyorum.. ön liberoda illa ki birileri oynar.. bana göre volkan bile biraz oynasa üstesinden gelirdi.. ben artiz oyuncu seviyorum, gerekiyorsa futboldan anlamayayým sidik yarýþtýrmam.. ama izlerken keyif almak istiyorum galatasarayýmý... inamoto bunu verebilir mi bize bundan emin deðilim ama umutluyum en azýndan.. ben memnunum bu transferden, mutluyum o kadar..

#49 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:41 ÖS

Arkadaþlar karþýlýklý atýþmaya girmeden Muhittin lütfen anlamýyorsun gibi sözler kullanmayalým.

#50 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.236 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:41 ÖS

Bence de Ayhan-Ýnnamato-Sabri 3 lüsü yanlarýnda Arda ve Ýliç ligi götürür ama Avrupada fizik olarak zayýf kalýrýz bu arada keyifli futbol ill gol atmakla olmaz 1-0 alýrsýn gene keyifli futbol oynarsýn senin dediðin halý sahalarda olur anca scapula

Heinz elimizde patladý. Carrusca da 2. bir Fabio Pinto olacak gibi duruyor. En azýndan Heinz'i gönderebilip Vogel'i alsaydýk iyi denebilecek bir kadromuz olurdu. Fakat Fenerbahçe de getirdiði 2 yeni forvet ile hücum hattýnda bizim kadar etkili bir takým olabilir.

Bu subject'in ana konusuna dönecek olursak; Ýnamoto herhalde Olimpiyat Stadý'ndaki CL maçlarýnda Asyalý seyirci doldurmaya etkili olur. :) Futboluna gelince, ne yalan söyleyeyim izlemedim. Nakata olsa hadi içim belki biraz daha rahat ederdi ama Ýnamato'yu çok duydum ancak futbolunu seyretmedim.

#51 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:42 ÖS

Muhittin,

Hayýrdýr? Insanlarýn fikirlerine saygý gosterelim.. Bir kac topiktir bunu gozlemliyorum sende ve yakýsmýyor..

Bu arada bir video daha

#52 Guest_jeaw_*

Guest_jeaw_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:43 ÖS

Neye dayanarak kötü transfer olarak alqýlandýqýný anlayamadým ama bi qörseydik izleseydik bi kaç maç ondan sonra yapýlýr yorumlarý.þimdiden bu kadar yüklenmeye qerek yok bence zaten son qün transferi çok fazla biþe beklemek de saçma olurdu

#53 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:44 ÖS

Heinz gitmeden transfer yapamayýz.

#54 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.185 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:44 ÖS

Yani sonuç olarak gene son dakikada tutar mý tutmaz mý belirsiz bir adam aldýk hiç yoktan iyidir mantýðýný kabul etmek mümkün deðil, amaç tamamen alýn iþte adam aldýk demek umarým ben yanýlýrým Muhittin yanýlýr da adam süper oynar, müthiþ mücadele eder orta sahada baþarýlý oluruz ama benim ve forumdaki birçok kiþinin beklediði tipte ön libero deðil belki de Carrusca yerine de fizikli biri alýnsaydý bilemiyorum iþte madem alýndý baþarýlý olmasýný bekleyeceðiz...

#55 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:45 ÖS

Bu arada bir video daha

Bu video hakkýnda biraz fikir edinmemiz açýsýndan güzel bir video.
Gollerinin yaný sýra bir kaç top kapma, topa müdahele görüntüleri de var.

#56 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:46 ÖS

umarim heinz ayrilmaz, boylece transfer gerceklesmez :)

#57 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:50 ÖS

Galatasaray lisanslý ürünlerini satýn almak için týklayýn Inamoto Galatasaray'da! Galatasaray'ýn uzun süredir devam eden ön libero arayýþý mutlu sonla noktalandý. Aslan, Japonya Milli Takýmý'nda da forma giyen 27 yaþýndaki Junichi Inamoto ile anlaþmaya vardý Ýngiltere 1. Lig takýmlarýndan West Bromwich Albion'da forma giyen Japon orta saha oyuncusunun, yarýn Ýstanbul'a gelerek kendini Galatasaraylý yapan sözleþmeye imza atacaðý belirtildi. Avrupa macerasýna Arsenal'de baþlayan ardýndan Fulham'a transfer olan Inamoto, son olarak West Bromwich Albion'a transfer oldu, ancak burada bekleneni veremedi. Japonya Milli Takýmý formasýný 62 kez giyen Inamoto, 2006 Dünya Kupasý'nda ise sadece bir maçta 20 dakika oynama þansý buldu. Inamoto, bu sezon ise West Bromwich Albion formasýyla ligde 3 maçta toplam 31 dakika oynama þansý buldu. Kaynak: ÝHA alibion gibi bir takimda 3 macta sadece 31 dakika forma giymis...yoruma gerek yok bence

#58 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.185 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:50 ÖS

Bugün hazýrlýk macýnda 11 oynamýs, Gerets ondan ön libero yaratabilir aslýnda ama aðýr adam iþte ya :(

#59 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:52 ÖS

Muhittin,

Hayýrdýr? Insanlarýn fikirlerine saygý gosterelim.. Bir kac topiktir bunu gozlemliyorum sende ve yakýsmýyor..

Ben hangi topicde insanlarýn fikirlerine saygýsýzlýk yapmýþým abi.
Herzaman haddimi bilirim ben bu forumda yazmaya baþladýðýmdan beri,sadece biþi yazdýk diye böyle hayýrdýr falan tarzý uyarýlar hoþ olmamýþ esas...

#60 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:53 ÖS

Sovereign'in dediði gibi tek önlibero oynarsak tarumar ederler, düzenli 4-4-1-1 oynayacaksak da gayet uygun bir transferdir.. inþallah bu transfer düzenli, her geri düþüþte 4-1-3-2'ye dönmeyecek bir takýmýn müjdecisidir, öyle düþünmek istiyorum..