İçeriğe git

- - - - -

Junichi Inamoto

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
583 replies to this topic

#1 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 08:42 ÖS

Beyler, annem az once starda Galatasaray transfer haberi gecti diye haber verdi..Kim dedim, inimiti mi inatomo mu oyle bir japonla kesin anlasmýs dedi.. :) Ben de Inamoto olduguna kanaat getirdim.. Baska izleyen var mý bu altyazýyý? Eger fos haberse, transfer topigine tasýyacagým..

#2 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 08:47 ÖS

Ben görmedim valla.

#3 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.389 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 08:49 ÖS

Hiç görmedim öyle birþey ama daha topiðin ismini görür görmez hah dedim bu yönetim ve inamoto, iþte mükemmel eþleþme.. Dediðim gibi olaydan tam anlamýyla bihaberim ama þu andan itibaren Inamoto'ya Galatasaray'da gözüyle bakýyorum, hayýrlý olsun yeni transferimiz.. Gerets'e de tek söyleyebileceðim arayan mevlasýný da bulur, belasýný da ve maalesef sen bu yönetimle çalýþan biri olarak daima 2.'sini bulmaya mahkumsun..

#4 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 08:55 ÖS

ya ne var hiç yoktan iyidir

#5 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 08:59 ÖS

top tekniði çok iyi adam.. gelse keþke... hatta gelmiþtir bence tam son gün transferi, hiç hesapta olmayan bir adam..hücumda da etkili adam.. niye gelmesin anlamadým?

#6 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:01 ÖS

evet þu anda ekþisözlüðe baktým baþka kaynak bulamayýnca, orda da biri yazmýþ galatasaraya an itibarý ile transfer oldu diye ama bilemicem...aldýk herhalde..

#7 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:02 ÖS

Star'da 3 kez daha gecti alt yazý..Ben de gordum..Galatasaray Japon Milli takýmýnýn yýldýzý Inamoto ile anlaþtý diye geciyor..hem de alakasýz programda..yani dogrudur sanýrým..

#8 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:05 ÖS

iyi transfer bence.. dünya kupasýnda da oynadý zaten.. sevindim ben..sonunda bir þeyler oldu en azýndan, ben tugay falan bekliyordum:)

#9 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Inamoto,Japonlar'ýn klasik ayaðýna teknik,pasör ön libero tipidir. (bakýnýz Sinji Ono) Defansif yönü kuvvetli deðildir.Tek önlibero oynarsa hem kendi maymun olur,hem de oynadýðý takým.

#10 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Valla büyük hayal kýrýklýgý benim adýma.. Keske almasaydýk.. keske.. En azýndan güclü kuvvetli bir Castillo filan alsaydýk.. Cardiff City'de filan oynamýs, West Bromwich' 200 bin pounda gelmis bir adam..Kim bilir ne para da verecegizdir.. yazýk.. Japonyada forma satacagýz derler simdi bunlar.. off..of..

#11 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:10 ÖS

þimdi ben de gördüm alt yazýyý.. bir sürü japon gelir maçlara þimdi.. castillo, custodio, vogel, torres daha iyi gözüküyordu tabi ama hiç yoktan iyidir ya.. ucuzsa tabi.. en azýndan yýldýz kategorisinde bir adam ya.. arsenal'de falan oynamýþtý zamanýnda.. yaþý da 27'ymiþ.

#12 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:11 ÖS

Ýþte size geniþ vizyonlu yönetimin transferi Inamoto. Dediydim ben daha iyisini bulamazlar diye. Defansif yönü falan yoktu bu adamýn çýtkýrýldýmdýr.

#13 Guest_by_gs_*

Guest_by_gs_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:12 ÖS

Uzun süredir ön libero arayýþlarýný sürdüren Galatasaray, aradýðý ismi sonunda buldu.. Sarý Kýrmýzýlýlar Japonya Milli takýmýnýn ön liberosu Junichi Ýnamoto ile her konuda anlaþtý..

Sarý Kýrmýzýlýlarýn yapýlan görüþmeler sonrasýnda anlaþmaya vardýðý yýldýz futbolcunun yarýn Ýstanbul'a gelerek resmi sözleþmeye imza atacaðý belirtildi..

ÝNAMOTO KÝMDÝR?..

Ýsmi : Junichi Ýnamoto
Doðum Tarihi : 18 - Eylül - 1979
Boyu : 1,81
Kulübü : West Bromwich Albion

Oynadýðý Takýmlar :
1997 - 2001 Gamba Osaka (Japonya) 118 Maç - 16 Gol
2001 - 2002 Arsenal 0 Maç - 0 Gol
2002 - 2004 Fulham 41 Maç - 4 Gol
2004 - 2005 Cardiff City (Bedelsiz) 14 Maç - 0 Gol
2005 - 2006 West Bromwich 26 Maç - 1 Gol
2006 - ? West Bromwich 3 Maç - 0 Gol

Japonya Milli takýmý formasýný 65 kez giyen Ýnamoto, 4 gol attý..

Almanya 2006 Dünya Kupasý'nda da forma giydi
www.maraton.com.tr

#14 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:13 ÖS

Gecmis olsun..Ligtv'de de geciyor alt yazý..

#15 Guest_by_gs_*

Guest_by_gs_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:14 ÖS

Napalým hiç yoktan iidir :ahci:

#16 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:16 ÖS

Aslýnda kariyerine iyi baþlamýþtý,Arsenal falan.ama uyum saðlayamadý pek Avrupa'ya.Önliberodan ziyade,orta saha oyuncusudur klasik. Yalnýz tekniði müthiþtir.Hem top,hem pas olarak...

#17 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:16 ÖS

ben memnunum arkadaþ, güzel oldu bence... kimi bekliyordunuz ki? bu yönetimin zaten düzgün transfer yapamadýðý belli, parasý olsa da, olmasa da... hiç olmamasýný bekliyorduk, bu sevindirici bir geliþme..ne güzel iþte...frikik falan da atýyor bu adam ben bir frikik golünü görmüþtüm..

#18 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:17 ÖS

Firikik atýyor mu gerçekten? eger atýyorsa faydasý olur.

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.316 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:18 ÖS

Ya beyler ne demek hiç yoktan iyidir ders almadýnýz mý hiç Heinzlardan Lukunkulardan bizim aradýðýmýz fizikli, hava toplarýnda etkili bir adamdý gittik dünyanýn en fiziði zayýf ülkesinin topçusunu naldýk hala farketmez bravo size Öshan Abi layýk size zaten hiç yoktan iyiymiþ

#20 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2006 - 09:18 ÖS

bu videoyu izleyip almýslardýr herhalde :)