İçeriğe git

Resim
- - - - -

Altyapı ve A2 Takımı

• Please log in to reply
457 replies to this topic

#41 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2006 - 08:32 ÖÖ

Sence bir daum bizde olsa arada sýrada gençleri oynatsa þampiyonluða giden yolda en ciddi rakibine karþý ferhat ve uður uçarý oynatýrmýydý sence.. Biz burda gerest gençleri yarattý keþfetti demiyoruz gençlere sans vermesinden bahsediyoruz kadro sýkýntýsýndan falan deðil bu gençleri oynatmasý sadece güven...

#42 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.998 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2006 - 09:33 ÖÖ

Ben katýlmýyorum bu görüþe önce kadro sýkýntýsýdan oynatýyor iyi oynarlarsa devam ediyor iyi oynamazlarsa kesiyor fener maçý sonrasý gençler istediðim gibi oynamadý diyen daum muydu Gerets miydi sorarým sana (sen þimdi daumu sevdiðim anlamý çýkarma da burdan )

#43 Guest_CoLdPlaY_*

Guest_CoLdPlaY_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2006 - 12:14 ÖS

yok caným elbette daum olamazdý zaten, takýmýndaki en genç oyuncu 24lük genç semih olunca normal:)) aslýnda anlatmak istediðim "güven" meselesi de bu.. Onlara güvendi oynattý, bazen iyi oynarlar bazen kötü, o gün iyi oynamadýklarý için istediðim gibi oynamadýlar demesi normal bence ama baþka biri iyi oynamayaný harcayabiliyor, Ferhat hala bu takýmda forma giyiyorsa o günden sonra, bence burada oyuncuyu harcamamak, onu her türlü kazanmak için bir çaba var demektir. Gerçi sadece gençlere de kýsýlýp kalmayalým, bugün hala Hasan ve Necatiyi bile kazanmaya çalýþýyor. Ankaraspora gidip dönen Ümit Karan'ý da nasýl kazandýðýný hatýrlayýn.. Bunlar çok önemli noktalar...

#44 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.998 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2006 - 12:23 ÖS

Zaten o noktada hemfikirim sadece gençleri gözü kapalý oynatmadý diyorum yoksa oyuncu kazanmakta baþarýlý keþke Zafer ve Cafercaný da kazanabilseydi

#45 Guest_CoLdPlaY_*

Guest_CoLdPlaY_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2006 - 12:19 ÖÖ

inþallah o günleri de görürüz.. mesela seneye_?:)

#46 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2006 - 12:09 ÖS

G.Saray'ýn alt yapýsý kirada
Galatasaray'da, geçtiðimiz sezon Aydýn Yýlmaz, Ferhat Öztorun ve Özgürcan Özcan gibi genç futbolcularýn gösterdiði performans, gözleri sarý-kýrmýzýlý ekibin alt yapýsýna çevirmiþti. Geçen sezon kiralýk olarak Vestel Manisa'da oynayan Arda Turan'ýn, Galatasaray'a dönüþünde yýldýzlaþmasý, bu 'futbolcu fabrikasý'ný yeniden gündeme taþýdý. Üç Büyükler içindeki en verimli alt yapýya sahip olmasýyla dikkat çeken Galatasaray'da Arda'nýn yanýsýra Ferhat da bu sezon forma þansý buluyor. Aydýn ile Özgürcan ise Erik Gerets tarafýndan pek tercih edilmiyor ve PAF Takým maçlarýnda ter döküyor. Ancak bu iki ismin de geleceðin Galatasaray'ýnda yer almasý bekleniyor.

5 TANESÝ LÝG A'DA OYNUYOR 

Arda, Aydýn, Özgürcan ve Ferhat'ýn dýþýnda Galatasaray'ýn tam 9 genci baþka ekiplerde kiralýk olarak oynuyor.Yani bir anlamda bir takýmý oluþturacak kadar yetenekli genç, baþka mutfaklarda piþiyor. Hagi'nin prensi olarak Türk futboluna giren Uður Uçar, Kayseri'ye kiralandý. Mülayim Erdem, Cafercan Aksu ve Erkan Ferin, 17 Yaþ Altý Milli Takým'ýn eski hocasý Abdullah Avcý'nýn Ýstanbul Belediyesi'nde LÝG A'yý sallýyor. Cihan Can, LÝG B'de Mersin Ýdman Yurdu'nun baþarýsý için ter döküyor. Bir diðer stoper Uður Demirok kiralýk olarak Gaziantepspor'un yolunu tuttu. Uður Erdoðan da yine LÝG A'da Ýstanbulspor'da forma giyiyor. Zafer Þakar ise Denizli'de. Fatih Terim döneminde A Takým'a yükselen 1984 doðumlu Ýlker Erbay ise Kocaeli'nin sol kanadýný savunuyor. Ve bu 9 gencin hepsi dönüþ yolunun kýsalmasýný bekliyor.

hakikaten unuttuðumuz Ýlker Erbay da kiradaymýþ, zamanýnda o da iyi olacak dendi ama þimdi 22 yaþýnda, dönecek kapasitede deðildir herhalde.

#47 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2006 - 03:31 ÖS

2006-2007 SEZONU PAF TAKIMI KADROSU Kaleciler: Sadrettin Fýrat Kocaoðlu 05.05.1988, 4 A-Genç Milli Barbaros Þahin 11.06.1988 Barkýn Topal 16.03.1988, 1 A-Genç Milli, 3 B-Genç Milli Mustafa Özzengi 01.01.1987 Defans: Ferhat Öztorun 08.05.1987, 4 Ümit Milli, 42 A-Genç Milli, 3 B-Genç Milli Uður Akdemir 22.09.1988 Ýlker Cihan 14.06.1989, 13 A-Genç Milli, 14 B-Genç Milli Anýl Karaer 04.07.1988 1 A-Genç Milli Serdar Keþçi 18.01.1988, 35 A-Genç Milli, 26 B-Genç Milli Recep Soner Cihan 14.06.1989, 16 A-Genç Milli, 10 B-Genç Milli Eray Fýrat, 11.01.1989, 7 B-Genç Milli Gür Ege Gürel, 06.11.1988, 1 A-Genç Milli Orta Saha: Aydýn Yýlmaz 29.01.1988, 33 A-Genç Milli, 10 B-Genç Milli Oðuz Sabankay 07.08.1987, 60 A-Genç Milli, 6 B-Genç Milli Efecan Karaca 16.11.1989 Volkan Bekçi 15.02.1987, 3 A-Genç Milli, 2 B-Genç Milli Harun Karadaþ 14.01.1988, 32 A-Genç Milli, 27 B-Genç Milli, 2 C-Genç Milli Çaðrý Yarkýn 10.01.1989, 11 A-Genç Milli, 8 B-Genç Milli Mehmet Düz 13.01.1988, 3 A-Genç Milli, 28 B-Genç Milli, 2 C-Genç Milli Muhammed Ali Atam 21.05.1988, 13 A-Genç Milli Harun Temür 12.08.1989, 11 A-Genç Milli, 15 B-Genç Milli Oðuzhan Türkmen, 25.07.1987 Forvet: Özgürcan Özcan 14.04.1988, 1 Ümit Milli, 30 A-Genç Milli, 22 B-Genç Milli, 2 C-Genç Milli Erhan Sentürk 04.05.1989, 4 A-Genç Milli, 2 B-Genç Milli Fatih Sercan Ekinci 29.10.1989 Semih Erdem 27.02.1988 Transferler: Gidenler: Uður Erdoðan (Ýstanbulspor-kiralik) Mülayim Erdem (Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor-kiralik) Cafercan Aksu (Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor-kiralik) Erkan Ferin (Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor-kiralik) Uður Demirok (Gaziantepspor-kiralik) Cihan Can (Mersin Idman Yurdu-kiralik) Hakan Canbazoglu (Sivasspor) Yücel Kaya (Beylerbeyi) Gökhan Süzen (Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor)

#48 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2006 - 08:40 ÖÖ

Türkiyenin en iyi alyapýsýna sahibiz. Bu superlig galatasaray sayesinde devam ediyor. Yoksa futbolcu çýkacaðý falan yok. :lol: Fabrika mübarek..

#49 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2006 - 05:30 ÖS

oðuz ve özgürcan ciddi þekilde sakatlanmýþlar arkadaþlar özellikle özgürcan ýn ameliyat olduðunu duydum

#50 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2006 - 05:48 ÖS

Daha üç gün önce Bulgaristan maçýna çýktý,bir de gol attý Özgürcan.Ne ara sakatlanýp,bir de ameliyat olmuþ?

#51 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2006 - 05:52 ÖS

oðuz ve özgürcan ciddi þekilde sakatlanmýþlar arkadaþlar özellikle özgürcan ýn ameliyat olduðunu duydum

boyle bir sey olsa once resmi sitede duyardik gazeteler biile yazmamis

#52 ozi99

ozi99

Senior Member

• Members
  • 136 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2006 - 05:55 ÖS

imparatorla bugünkü altyapýdan çýkan oyuncularýn bi alakasý yok bana göre...bu baþarýda önce altyapý sorumlularý sonrada hagi ve geretsin payý var...özellikle hagininde hakkýný yememek lazým ilk o baþlattý bu son 3 yýldaki altyapý geliþimini...

#53 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2006 - 06:43 ÖS

valla trt birin yalancýsýyým oðuz ve özgürcan sakatlandýlar dedi hatta özgürcan için boyun kýrýlmasý dedi ama boyun kýrýlmasý olunca insan ölüyo diye biliyorum :)) ama amaliyat dedi adým gibi eminim ameliyat olmuþ.

#54 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2006 - 06:10 ÖÖ

valla trt birin yalancýsýyým oðuz ve özgürcan sakatlandýlar dedi hatta özgürcan için boyun kýrýlmasý dedi ama boyun kýrýlmasý olunca insan ölüyo diye biliyorum :)) ama amaliyat dedi adým gibi eminim ameliyat olmuþ.

Ozgurcanin burnu kirilmis oguzda omzunun ustune dusmus Fanatikin dedigine gore ikisinede gecmis olsun

#55 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2006 - 08:40 ÖÖ

Allah ikisinede þifa versin. Oðuz geleceðimiz... özgürcan da öyle..

#56 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.565 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2006 - 11:45 ÖÖ

Bu arada geçen akþam ntv de Güntekin in yaptýðý futbol programýnda,konu Galatasaray ve diðer kulüplerin altyapýlarýydý.Programda güntekin her fýrsatta Galatasaray altyapýsýyla diðer klüplerin altyapýlarý arasýnda uçurumu dile getirdi.Sonra 3büyük kulübün altyapýlarý ile ilgili görüntüler verildi.Galatasarayla ilgili hazýrlanan band yaklaþýk 10dakikalýktý sonra arka arkaya fb ve bjk nin topasan 5dakikalýk görüntüleri verildi. :lol: Gerçektende çok sistematik ve disiplinli çalýþýldýðý belli.Burada ifade edemeyeceðim kadar kaliteli çalýþan bir altyapýmýz var. Kýskançlýðýndan çatlayan rýdvanýn hali çok hoþtu,fb bitane yeni altyapý hocasý getirmiþ her fýrsatta onu övüp duruyodu..

#57 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2006 - 02:11 ÖS

imparatorla bugünkü altyapýdan çýkan oyuncularýn bi alakasý yok bana göre...bu baþarýda önce altyapý sorumlularý sonrada hagi ve geretsin payý var...özellikle hagininde hakkýný yememek lazým ilk o baþlattý bu son 3 yýldaki altyapý geliþimini...

O zaman þimdi hangi sayý hatýrlamýyorum geçen sene dergimizin bir sayýsýnda Ali Yavaþ ve Suat Kaya ile olan röportajý al oku derim ben sana.

Ne demek Fatih Terim'in bir alakasý yok. Tamam bu oyuncular Hagi ve Gerets döneminde çýktý ama bu oyuncular da gökten inmediler buraya. Altyapýnýn ilk olarak sistemli bir þekilde Fatih Terim'in ilk döneminde baþladý, o yüzden çok da alakasý var. Hatta Hagi ve Gerets'den çok daha alakasý var.

#58 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.998 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2006 - 09:48 ÖS

Þu anki tesisler, altyapý imkanlarý Terimin eseri gökten zembille inmedi herhalde bu yatýrýmlar

#59 Guest_DeVe_*

Guest_DeVe_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Ekim 2006 - 11:22 ÖÖ

Scapula'yý savunurken demiþtim yaþýn bir önemi yok önemli olan fikirdir. Yaþý 17 de olsa söylenenler doðruysa arkasýnda olurum diye ama Ozi þimdi biri bana çýkýp dese ki "17 yaþýnda biri bilip bilmeden yorum yapýyor buna ne diyeceksin?", aðzýmý açamayacaðým sayende.

#60 ozi99

ozi99

Senior Member

• Members
  • 136 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ekim 2006 - 06:48 ÖS

ya abiler arkadaþlar bakýn bende kabul ediyorum fatih terimin ilk döneminden beri altyapýmýzýn geliþmesini falan ama iyi okursanýz son 3 yýlda dedim ...bu son 3 yýlda daha fazla çýkartýyoruz oyuncu ben ondan bahsediyorum belkide maddi sýkýntýdandýr ama hagi döneminde uðurla baþlayýp büyüyen son 3 yýldaki altyapýdan çýkan oyuncularýn sayýsý daha fazla o dönemlere göre bi baktýðýmýzda oðuz,özgürcan,arda,uður,ferhat,cafercan,zafer,aydýn,mehmet vs. hepsi direk a takýmda oynadý zaman zaman o dönemdede altyapýmýz çok çok iyiydi ama hagi döneminden bu güne kadar olan dönemde suat kaya dönemide diyebiliriz aþtý altyapý bana göre kendini...son 3 yýl diyorum yoksa galatasarayýn her iþinde uzaktan yakýndan bi fatih terim emeði vardýr

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye