İçeriğe git

- - - - -

Yenilenen GalataSarayý yayýnda!

• Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 07:18 ÖS

Arkadaþlar bildiðiniz üzere eski altyapýmýzda yaþanan bazý problemler nedeniyle eski sitemizi kapatmýþtýk. Sizlere daha güzel hizmet vermek amacýyla sitemizin altyapýsýný tamamiyle yeniledik. Sizlerin de katkýsýyla daha da güzelleþeceðimizi düþündüðümüz site için yorumlarýnýzý burada yapabilirsiniz.

Siteye girmek için yukarýdaki bannera týklamanýz yeterli.Bunun dýþýnda adresmiz :

www.galatasarayi.com

Saygýlarýmýzla,

Galatasarayi.com ekibi

#2 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 07:37 ÖS

henüz içerik olarak fazla dolu deðil ama herþey planlandýðý gibi giderse gayet güzel bir site olacak.. o bakýmdan herkesin bir an önce üye olup, üye adýný kaptýrmamasýný tavsiye ederim :)

#3 ceyKo

ceyKo

Junior Member

• Members
  • 1.232 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 08:21 ÖS

cok güzel olmus ! ellerinize saglik :)

#4 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.720 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 09:00 ÖS

Ben de cok begendim tebrikler!

#5 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.672 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 09:36 ÖS

Bir daha mý üye olmamýz gerekiyor bilgi verir misin Yasin?

#6 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 09:59 ÖS

Evet ayrý üyelik almak gerekiyor..

#7 Guest_vicente_*

Guest_vicente_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 10:42 ÖS

Emegi gecenlerin eline saglýk þýk olmuþ.. Ufak bir fikir birde; yeni gelenlerin dikkatini daha iyi cekmesi acýsýndan forum linki bir þekilde one çýkarýlabilirmi acaba? Sitenin en guzel ve guclu yaný sonucta forumu bence..

#8 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 10:45 ÖS

En çok sýkýntý çektiðimiz þey bu aslýnda Ahmet ama daha nasýl ön plana çýkarýrýz bilemiyorum :) Sarý mý yapalým mesela :D

#9 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 10:48 ÖS

Zaman zaman (hatta çoðu zaman) zaten forumdaki hararetli tartýþma konularýna link vereceðimiz için bunu öyle hallederiz diye düþünüyorum.. Neticede bizim de en büyük amacýmýz, takýmýna baðlý insanlarýn burada yapýlan ve faydalý olduðunu düþündüðümüz bazý tartýþmalar hakkýnda, kendileri fikir beyan etmese bile, en azýndan haberdar olmalarý ve bunun dönüp dolaþýp Galatasaray'a fayda-katký olarak yansýmasý.

#10 Guest_vicente_*

Guest_vicente_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 11:00 ÖS

valla ben bu site yapma islerinden anlamadýgýmdan pek imkanlarýnýz ne bilmiyorum ama sarý yapma fikri fena degil en azýndan dikkat cekebilir. birde sheva nýn dediginden yola cýkarak sitede dikkat ceken ama cok ta buyuk olmayan bir yere, forumda son durum yada forumdan secmeler gibi begendiginiz yada hararetli bolumlere link verilebilir, yada direk alýntýlar yapýlabilir. forumun onemi belli olur..

#11 ELVIS

ELVIS

Senior Member

• Members
  • 2.573 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 11:03 ÖS

Cok güzel olmus.
Emegi gecenlerin eline saglik.

....... AMA :D "Link gönderme" calismiyor
Süper lig istatikleri ile ilgili bir link gönderecektim, ama kategori secemedigimden kaydi olmuyor :(

Aklimdayken yinede buraya yazayim :
Link :
http://www.turkish-soccer.de/

Dil : Almanca (ama almanca bilmeye gerek yok)
Sitenin "Archiv" bölümünde
Süperlig 88/89,......,06/07
sezonlarinin istatigi var.
Bunun haricinde "Das aktuelle Fußballstudio" Programinin
(lig,takim,futbolcu,hakem,kupa,kart,......- istatik programi)
Türkiye ligleri icin gereken en güncel veri tabani buradan indirilebiliyor.

#12 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 11:09 ÖS

Yapanlarin ellerine saglik, gercekten cok güzel olmus, hatta resmi sitemizden bile daha güzel diyebilirim...:) Forum´daki en hararetli tartismalarin linki verilmesi fikrini ben de cok olumlu buluyorum, bu yönde foruma yönlendirme daha da kolay yapilabilir, baska sitelerde buna fazlasiyla tanik oldum simdiye kadar...

#13 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2006 - 11:18 ÖS

Cok güzel olmus.
Emegi gecenlerin eline saglik.

....... AMA :D "Link gönderme" calismiyor
Süper lig istatikleri ile ilgili bir link gönderecektim, ama kategori secemedigimden kaydi olmuyor :(

Aklimdayken yinede buraya yazayim :
Link :
http://www.turkish-soccer.de/

Dil : Almanca (ama almanca bilmeye gerek yok)
Sitenin "Archiv" bölümünde
Süperlig 88/89,......,06/07
sezonlarinin istatigi var.
Bunun haricinde "Das aktuelle Fußballstudio" Programinin
(lig,takim,futbolcu,hakem,kupa,kart,......- istatik programi)
Türkiye ligleri icin gereken en güncel veri tabani buradan indirilebiliyor.

Biraz uzun ve açýklayýcý bir cevap vereyim buna.. Þimdi site kaba haliyle neredeyse 1 aydýr hazýrdý ama ince iþleri bir türlü yapamýyorduk zira bu sýcakta kimsenin izlemediði siteyi yapmak biraz zor ve aðýr oluyordu açýkçasý :).. O yüzden önce süper kupa maçýna yetiþtirelim dedik, ona geç kalýnca artýk ligin ilk maçýna açalým dedik, geri kalan iþleri de hiç olmazsa izleyici baskýsý ve motivasyonu ile daha çabuk ve gayretli bir þekilde bitiririz diye :) Nitekim öyle de oluyor, sanýyorum hafta baþýna kadar bütün ufak tefek iþler bitmiþ olur.. Buna senin söylediðin link kategorileri de dahil, hemen bu akþam ekliyorum onlarý (bu link meselesi benim hastalýðým olan bir konu zira, insanlar arayýnca rahat rahat doðru düzgün bir futbol siteleri dizini bulsun istiyorum)

Forumla ilgili öneriler de dikkate alýnmýþtýr, uygulamasý yapýlacaktýr :)

#14 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2006 - 12:00 ÖÖ

Arkadaþlar ellerinize saðlýk çok beðendim, site çok þýk olmuþ.Emeði geçenlere teþekkür ederim...

#15 Guest_Apollon_*

Guest_Apollon_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2006 - 12:13 ÖÖ

Galatasarayi.com'un super forum ortamýna layýk bir anasayfanýn eksikliði böylece çok deðerli emeklerle son buldu. Þimdi bizlere düþen iþ, direk foruma girmeden her giriþimizde anasayfaya da uðramak. Hatta explorerinde daha önceden forumu 'sýk kullanýlanlar' a kayýt etmiþ olan arkadaþlarýmýz varsa, onu www.galatasarayi.com ile deðiþtirmeleri gerekir diye düþünüyorum.
* * *
Ana sayfada çok deðerli arkadaþlarýmýzýn emekleri sýnýrsýz denecek kadar çok, benim çok ufak bir katkým olabildi ise ne mutlu bana. Chat modülü forumda daha önce olan -baþarýlý- modülden biraz farklýdýr. Buraya girdiðinizde MAÇ KLÝBÝ buttonlarýna basarsanýz son maçýmýzdan önemli bir iki görüntüyü izleyebiliyorsunuz. Girdiðiniz odadaki bot size görüntü verebiliyor. (Baðlantý hýzýnýzla orantýlý çýkar görüntü.)
* * *
Göze çok hoþ gelen bu dizayn hepimize hayýrlý olsun, sadece estetik açýdan deðil, güvenlik açýdan da gerekli önlemlerin alýndýðýna eminim.
* * *
Emeði geçen herkese baþta, Gian, Bogazicili ve Sheva olmak üzere teþekkürler.

:buyuksun:

#16 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2006 - 12:23 ÖÖ

Elinize emeginize saglýk cok guzel olmus :okey:

#17 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2006 - 11:23 ÖÖ

Galatasarayi.com'un super forum ortamýna layýk bir anasayfanýn eksikliði böylece çok deðerli emeklerle son buldu. Þimdi bizlere düþen iþ, direk foruma girmeden her giriþimizde anasayfaya da uðramak. Hatta explorerinde daha önceden forumu 'sýk kullanýlanlar' a kayýt etmiþ olan arkadaþlarýmýz varsa, onu www.galatasarayi.com ile deðiþtirmeleri gerekir diye düþünüyorum.
* * *
Ana sayfada çok deðerli arkadaþlarýmýzýn emekleri sýnýrsýz denecek kadar çok, benim çok ufak bir katkým olabildi ise ne mutlu bana. Chat modülü forumda daha önce olan -baþarýlý- modülden biraz farklýdýr. Buraya girdiðinizde MAÇ KLÝBÝ buttonlarýna basarsanýz son maçýmýzdan önemli bir iki görüntüyü izleyebiliyorsunuz. Girdiðiniz odadaki bot size görüntü verebiliyor. (Baðlantý hýzýnýzla orantýlý çýkar görüntü.)
* * *
Göze çok hoþ gelen bu dizayn hepimize hayýrlý olsun, sadece estetik açýdan deðil, güvenlik açýdan da gerekli önlemlerin alýndýðýna eminim.
* * *
Emeði geçen herkese baþta, Gian, Bogazicili ve Sheva olmak üzere teþekkürler.

:buyuksun:

Ufuk çok teþekkürler, ancak ben kendi adýma zerre emeðim yok onu belirteyim.. :) Sheva ve Boðaziçili'nin emekleridir; onlara teþekkür etmek lazým..

#18 minevraqs

minevraqs

Senior Member

• Members
  • 201 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2006 - 01:42 ÖS

ya bana ilk deneyiþimde "bu kullanýcý adý ve mail adresi baþkasý tarafýndan kullanýlýyor" uyarýsý geldi daha sonra "kullanýcý adý bloklandý" gibilerinden birþeyler çýktý tekrar tekrar denedim, olumlu birþey olmayýnca yeni bir nick aldým, iyi mi yaptým kötü mü yaptým bilmiyorum ama benim kafam hepten karýþtý, forumu týklayýnca yine þuan ki forum açýlýyor, üstelik yeni kullanýcý adýmla giremiyorum bu arada sitedeki deðiþim güzel olmuþ, emeði geçen herkesin eline saðlýk...

#19 Guest_yigit1724_*

Guest_yigit1724_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2006 - 01:43 ÖS

site harika olmuþ ellerinize saðlýk

#20 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2006 - 01:49 ÖS

Doðanay ve Ata kesinlikle tebriði hakediyorlar... Gerçekten çok emek verdiler. Ellerinize saðlýk arkadaþlar.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye