İçeriğe git

Resim
- - - - -

Taraflý Spiker Olacaksa..!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
25 replies to this topic

#21 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2006 - 12:58 ÖS

nitekim kupa maçýnda da Beþiktaþ gibi biz de sevindik, kapak oldu eziklere.

#22 Guest_konyAslan42_*

Guest_konyAslan42_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 02:19 ÖS

levent özçelik olsun hangi takýmý tuttuðunu bilmiyorum ama adamýn ses tonu bile etkilemeye yetiyor insaný

#23 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2011 - 06:20 ÖS

Cevap : Taraflý Spiker Olacaksa..! CNN Türk'ün spor editörü, spiker ve sunucu Sabri Ugan, twitter hesabýndan, kurumundan ayrýldýðýný açýkladý. Kirmadan dokmeden, cok centilmence bir veda... Son 6 yilimi gecirdigim Dogan Grubu'na bugun -simdilik- veda ediyorum... Tesekkurlerimle.. Biraz zorlardý maçý anlatýrken...bir de hatýrladýðým kadarýyla Arda Aslanyürekli Kaptan diye kitabý vardý...yolu açýk olsun

#24 agbon

agbon

Senior Member

• Members
  • 314 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2011 - 08:25 ÖS

Cevap : Taraflý Spiker Olacaksa..!

CNN Türk'ün spor editörü, spiker ve sunucu Sabri Ugan, twitter hesabýndan, kurumundan ayrýldýðýný açýkladý.

Kirmadan dokmeden, cok centilmence bir veda... Son 6 yilimi gecirdigim Dogan Grubu'na bugun -simdilik- veda ediyorum... Tesekkurlerimle..

Biraz zorlardý maçý anlatýrken...bir de hatýrladýðým kadarýyla Arda Aslanyürekli Kaptan diye kitabý vardý...yolu açýk olsun

Niye ayrýlmýþ ya Ýlker'in önünde sizin için ölürüm diyip kendini yere atan biri bu adam yalakadýr yani.

#25 casiomurat1905

casiomurat1905

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 35 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 05:58 ÖÖ

Cevap : Taraflý Spiker Olacaksa..! olmasýn tabiiki..#

#26 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2012 - 02:45 ÖS

Cevap : Taraflý Spiker Olacaksa..! Hýncal baya güzel yazmýs.. ** FB TV'ye.. Sevgili Ertan, Kerem ve Kadir dostlarý (Üçü de DigiTürk ve Lig TV top yöneticileridir.) Biliyorum bana kýzýyorsunuz ama, bilin ki, milyonlarca Galatasaray taraftarý, sizin bana kýzdýðýnýzýn bin misli LigTV logosu altýnda yayýn yapan Fener TV'ye kýzýyor.. Lütfen, Samsun- Galatasaray maçýnýn yayýn bandýný isteyin ve üçünüz bir arada izleyin.. Maçý deplasmanda 2-0'dan 4-2'ye çeviren takým Fener olsaydý, o spikerler ekran sesini kýstýrýr, yazdýklarý destanla bir futbol efsanesi yaratýrlardý. Galatasaray'ýn galibiyetini seslerindeki kahrolmuþluðu saklamadan verdiler.. Abartýyor muyum?. Olabilir.. Ama milyonla Galatasaraylý'ya öyle geliyor.. Fener maçýný nasýl destanlaþtýranlar anlatýyorsa, hiç deðilse Galatasaray maçlarýna da ayni havayý verecek spikerler bulun. Yoksa o kurumda Galatasaraylý spiker çalýþmasý yasak mý?. Galatasaray maçýný en fanatik Fenerli'ye ýsrarla ve inatla anlattýrmak zorunda mýsýnýz?. Millet dekoder iade yarýþýnda zaten, liglerin halinden.. Biz Galatasaraylýlarý ayrýca çýldýrtmayýn..