İçeriğe git

Resim
- - - - -

Taraflý Spiker Olacaksa..!

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 savatage

savatage

Junior Member

• Members
  • 2.834 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Temmuz 2006 - 09:27 ÖS

Digiturk'ün elinde,baþarýlý bir maç yayýný kadrosu var ve yayýn hakkýný almýþ olmanýn hakkýný veriyorlar doðrusu.

Ancak bu kadronun içindeki spikerler,olumsuz eleþtirilerin de gelmemesiyle beraber birer futbol ulemasýna dönüþtüler geçen yýllar içinde.Her biri maçý anlatýrken yorumlarýný da içine katmayý alýþkanlýk haline getirdiler ve son dönemde yayýncýlýk açýsýndan elde ettikleri baþarýyla bu kusura nedense kimse sesini çýkaramýyor.Kendilerini uyaracak birisi ortaya çýkmýyor.
Ve bundan cesaret alarak her maç durumu gittikçe abartýyorlar.

Melih Gümüþbýçak'ý yýllarca Fenerbahçe'li zannediyordum ama bu alýþkanlýktan nasibini alýp Beþiktaþ'lý olduðunu anlattýðý her maçta gösteriyor.
Melih Þendil desek,Aziz Yýldýrým'dan bir farký yok.
Ve bu spiker kadrosunda ne yazýk ki GS'lý birisi yok.

Tarafsýz spiker isterim normalde veya en azýndan birilerinin bu anlatým tarzýndan dolayý uyarmasýný isterim ama bunlar mümkün gözükmediði üzere en azýndan GS'lý bir spikeri aralarýna katsýnlar.

Kýssadan hisse,
bundan böyle Melih Gümüþbýçak veya Melih Þendil'in GS maçlarýný anlatmasýný istemiyorum!
Ancak Bjk'a karþý maçlarýmýzda Fb'li spiker,
veya Fb'ye karþý maçlarda Bjk'lý spiker olabilir.

Renklerini böyle belli ettikleri için de ilgili spikerlere maç içerisinde fazlasýyla küfrettiðimi,buradan da tekrarlamaya gerek duymadýðýmý belirteyim!

#2 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.617 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Temmuz 2006 - 09:32 ÖS

ilklerin takýmý beþiktaþ diyip duruyor ahaha yazýk ya..

#3 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Temmuz 2006 - 09:32 ÖS

Ýlklerin takýmý Beþiktaþ diye diye yoruldu adam.. Ýlklerin takýmý :lol: Ýlk Jimnastik Klubu dogru..

#4 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Temmuz 2006 - 09:42 ÖS

Kaç kere ilklerin takýmý dedi sayan var mý? BJK tüzügünü filan okudu.. Kendine gel Melih kendine..

#5 Guest_vicente_*

Guest_vicente_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Temmuz 2006 - 10:00 ÖS

Ýlkler kulubu muhabbetti o kadar sacmaydý ki evde baya bir guldurdu bizi.. Hatta Bjk li bir arkadas vardý o bile biþey diyemedi.. Adamda uzattýkca uzattý bunu..

#6 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Temmuz 2006 - 10:21 ÖS

ben en cok ercan tanerin spikerligini seviyorum ama kendisi Galatasarayli degil galiba...yani bu yorum bence spikere gore degisebiliyor ama iki melihde is yok.

#7 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Ağustos 2006 - 09:00 ÖÖ

Galatasaray maçlarýnda ümit aktan spikerlik etsin.. diðer takým taraftarlarýný deli eder... :D

#8 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ağustos 2006 - 10:02 ÖÖ

ben en cok ercan tanerin spikerligini seviyorum ama kendisi Galatasarayli degil galiba...yani bu yorum bence spikere gore degisebiliyor ama iki melihde is yok.

bjk li...

Galatasaray maçlarýnda ümit aktan spikerlik etsin.. diðer takým taraftarlarýný deli eder...

o da fenerli ama en azýndan saçma supan esprilier yapýyo insanýndengesini bozup zorla güldürüyo.

#9 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Ağustos 2006 - 02:02 ÖS

Umit Aktan mý Fenerli? :) Umit Aktan Galatasaray Liseli bir Galatasaraylýdýr :)

#10 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2006 - 12:51 ÖÖ

Ben Levent Özçelik'i istiyorum :)

#11 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2006 - 11:08 ÖÖ

Ümit aktan galatasaraylý...

#12 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2006 - 03:53 ÖS

Ümit Aktan GS Lýdýr... Ancak GS Lý olduðun GS lýlar da biraz geç anlamýþlardýr... Lakin yýllar önce 1990 larýn baþýnda Ýzmir de bir GS maçýnda (Altay ya da KSK olabilir) istanbuldan gelen tayfanýn dolduruþuyla tüm stad Ümit Aktan a küfretmiþtik... Niye küfretmiþtik sebep neydi bilmiyorum ama Ü.Aktan gibi hasta GS lýya küfrederek "kalabalýklarýn kellesi çoktur ama aklý yoktur" sözünü kanýtlamýþtýk...

#13 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2006 - 05:01 ÖS

Bir de bizim sampiyon oldugumuz son macýmýzdan sonra Melih Gümüsbýcak Galatasaraylý diye soyluyordunuz..Ýste bakýn dedigim cýktý..Bu adamýn iyi bir Besiktaslý oldugunu biliyorum..

#14 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2006 - 01:50 ÖS

Umit Aktan mý Fenerli? :)

Umit Aktan Galatasaray Liseli bir Galatasaraylýdýr :)

aa ben fenerli diye biliyodum valla! ;)

#15 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2006 - 02:51 ÖS

Bizim maçlarý ali kýrca yada þahan olmadý ata demirer spikerlik etsin :D bence mükemmel olur..

#16 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2006 - 09:35 ÖÖ

Ya ben de Melih Gümüþbýçak'ý acayip seviyorum spiker olarak, nasýl beþiktaþlý olur ya? þampiyonluk maçýnda, kayseri maçýnda aðladý adam resmen? almanak almýþ olan varsa orada var kayýt, dinleyin.. inanmam ben beþiktaþlý olduðuna, görevi gereði beþiktaþ'a ilklerin takýmý diyordur belki.. çünkü o kayseri maçýnda Mondi aðlarken onun da sesi gitti, aðladý gibi geliyor bana resmen.. Galatasaraylý bence Melih Gümüþbýçak. Veya ne bileyim Güntekin Onay da hasta beþiktaþlý ama iyi anlatýyor adam, anlýyor futboldan. Ben memnunum Melih Gümüþbýçak'tan.

#17 Fearless

Fearless

Senior Member

• Members
  • 156 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2006 - 05:58 ÖS

Umit Aktan mý Fenerli? :)

Umit Aktan Galatasaray Liseli bir Galatasaraylýdýr :)

aa ben fenerli diye biliyodum valla! ;)

ümit aktan babamýn yakýn bir arkadaþýdýr ve kendisi galatasaray lisesi mezunu olmakla beraber sýký bir galatasaray taraftarýdýr ;)

#18 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2006 - 11:10 ÖÖ

Ya ben de Melih Gümüþbýçak'ý acayip seviyorum spiker olarak, nasýl beþiktaþlý olur ya? þampiyonluk maçýnda, kayseri maçýnda aðladý adam resmen? almanak almýþ olan varsa orada var kayýt, dinleyin.. inanmam ben beþiktaþlý olduðuna, görevi gereði beþiktaþ'a ilklerin takýmý diyordur belki.. çünkü o kayseri maçýnda Mondi aðlarken onun da sesi gitti, aðladý gibi geliyor bana resmen.. Galatasaraylý bence Melih Gümüþbýçak. Veya ne bileyim Güntekin Onay da hasta beþiktaþlý ama iyi anlatýyor adam, anlýyor futboldan. Ben memnunum Melih Gümüþbýçak'tan.

Eee tamam da Ýbrahim Akýn ve Toroman'da Trabzon'da soyunma odasýnda sampanya patlattýlar Fener sampiyon olamadýgý icin..Besiktas o durumda sampiyon olsa,ben de bu emegi ayakta alkýslardým serefsizlere karsý..

#19 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2006 - 12:58 ÖS

nitekim kupa maçýnda da Beþiktaþ gibi biz de sevindik, kapak oldu eziklere.

#20 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2006 - 11:10 ÖÖ

Eee tamam da Ýbrahim Akýn ve Toroman'da Trabzon'da soyunma odasýnda sampanya patlattýlar Fener sampiyon olamadýgý icin..Besiktas o durumda sampiyon olsa,ben de bu emegi ayakta alkýslardým serefsizlere karsý..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye