İçeriğe git

- - - - -

MARCELO ADRIAN CARRUSCA Galatasaray'da!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
149 replies to this topic

#21 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 11:34 ÖÖ

Frikikleri de penaltý gibi kullanýyor.

Aman hocam eðer penaltý gibi kullanýyorsa hiç topun baþýna geçmesin :)

Bu arada "Yeni transfer Hagi'den daha iyi, Alex'i 2 ye katlar" tarzý haberler her zaman patlamýþtýr...

Bu haberin çýkmasý kötü oldu þimdi beklentiler arttý..Keþke, Alex'in çýraðý yada Ortega'nýn malzemecisi benzetmeleri yapýlsaydý.

Yakýn geçmiþ örneði var...

Franck Ribery Anelka'nýn bonusu!

#22 Guest_Carmelo_*

Guest_Carmelo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 11:52 ÖÖ

Felipe gibi olmaz umarým.

Keske onun gýbý olsa.

#23 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.236 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 11:54 ÖÖ

Felipe gibi olmaz umarým.

Keske onun gýbý olsa.

Felipe kaçtý Türkiye'den Ortega gibi. Haklý veya haksýz. Kimsenin Galatasaray'da kimseye haber vermeden ortadan toz olmaya hakký yok.

#24 Guest_Kusavcisi_*

Guest_Kusavcisi_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 11:55 ÖÖ

Hayirli olsun . Insallah basarili olur

#25 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 12:59 ÖS

Sol kanat oyuncusu, bu sene 28 maçta 1955 dakika forma giymiþ. Oldukça istikrarlý bir oyuncu, bu sene de takýmda en çok forma giyen isimlerden biri olmuþ.. Ayrýca takýmda jose calderon'dan sonra pavone ile birlikte en çok gol atan oyuncuymuþ (15'e 4 epey fark var gerçi) Name: Marcelo CARRUSCA MIDFIELD Age: 22 Nationality: ARGArgentina Birthplace: La Plata Club: Estudiantes (LP) • ARGArgentina Height/weight: 1.72m • 68kg Shirt: 10 LEAGUE CAREER RECORD Season Club Games Goals 2001/02 Estudiantes (LP) 2 1 2002/03 Estudiantes (LP) 23 1 2003/04 Estudiantes (LP) 22 1 2004/05 Estudiantes (LP) 28 5 2005/06 Estudiantes (LP) 28 4

#26 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.929 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 01:04 ÖS

aslýnda önemli olan serbest vuruþlarý ve asistleri :)

#27 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 01:33 ÖS

Ya lütfen karamsar yorum yapmayýn artýk. Hayýrlý olsun, inþallah baþarýlý olur demek çok mu zor? Bir gelsin oynasýn bakalým, sonra dediðiniz gibi çýkarsa zaten eleþtireceksiniz. Bari bir transfer yaptýk onun zevkini yaþayalým. Ya birde ben acele ettik mi diye düþünüyorum? Bir imzayý atsaydý ondan sonra konuþsaydýk. Maalesef güvenemiyorum bu yönetime.

#28 ozi99

ozi99

Senior Member

• Members
  • 136 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 01:35 ÖS

pek iyi penaltý attýðý söylenemez

#29 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 01:36 ÖS

Tek bu görüntüsü var zaten :) Bu olay da çok yeni zaten. En son libartadores'den elendikleri maç iþte.

#30 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 01:37 ÖS

Bize uzak ve gözlerden ýrak olduðu için,tam anlamýyla ne olup olmadýðýný seyrederek anlayabileceðiz. Yetenekli olduðu aþikar ama daha gelmeden beklentileri körüklememek lazým.Yok ondan bundan iyi,yok çivi gibi çakar falan...

#31 ozi99

ozi99

Senior Member

• Members
  • 136 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 01:38 ÖS

ama arjantinin önemli takýmlarýndan birinde 10 numara giyiyo 22 yaþýnda ve sanýrým resimlerden anladýðým kadarýyla ümit millide oynamýþ...çok iyi þutlarý ve frikikleri var ve çok hýzlý deniliyo... bunlar beni heyecanlandýrmaya yetti

#32 Guest_Berk_*

Guest_Berk_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 01:42 ÖS

bu takimda cihan bile oynuyorsa , herkes oynar.. bence yararlý olur bu mantikla gidersek.. ayrica kaygim yok degil bu transferle ilgili. eger bu oyuncu geldi diye ayhan yedek kalicaksa, gercekten kotu olur hem bizim acimizdan hem ayhan'in acisindan.. bence gerets onu yeni gelecek - gelmesini umdugumuz oyuncuyla beraber cift önlibero olarak oynatsýn. ileride de sasa ilic , onunde de hakan sukur oynasýn.. gerek yok necatiye :)

#33 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 02:12 ÖS

Yalnýz o penaltý cok kötü tamam da; hepimizin bildigi üzere takýmlarýn en iyi penaltýcýlarý 5. penaltýyý atarlar. O da 5. penaltý. Ayrýca bir onceki penaltýda, Sao Paulo kalecisi nerdeyse altýpasa kadar cýkýp kurtarýyor. Hakem golü veriyor. Estutudiantesliler cildiriyor. Ondan da etkilenip, iyice koseye vurayým diye dusunmus olabilir.. Yani o penaltý gosterge degil..

#34 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 02:39 ÖS

Hayirlisi olsun. Ilic´le yarisirlar artik forma icin.

#35 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 02:52 ÖS

Eðer bu transfer gerçekse camiamýza hayýrlý ,uðurlu olsun.Gerets'in arjantinli oyuncudan en iyi verimi alabileceðine inanýyorum.Geçen hafta tv8'de sabaha doðru estudiantes'in sao paulo maçýný izlemiþtim.Carrusca'yý özel olarak takip etmemiþtim ama oynadýðý takýmý oldukça beðenmiþtim. Estudiantes, futbolu gerçekten üst düzeyde oynayan bir ekip.Elenmelerine raðmen oldukça hýzlý futbol oynuyorlar.Carrusca'nýnda bu yüzden oldukça iyi bir kondüsyona sahip olduðunu düþünüyorum.Geçen sene olduðu gibi bu senede lige hýzlý bir baþlangýçla girebilmemiz için böyle bir transferin faydalý olabileceði kanýsýndayým.Söylenildiði gibi birazda 10 numara özellikleri taþýyorsa futbolumuz daha zevkli bir hale gelecektir.

#36 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 02:55 ÖS

Chelo'nun transferi öncelikle takýmýmýza hayýrlý olsun. Arjantinden bir futbolcu aldýðýmýz için çok sevinçliyim. Genç bir futbolcu aldýðýmýz için daha da sevinçliyim. Carrusca belki iyi belki de çok kötü bir oyuncu çýkacak onu bilmiyoruz ama gidip avrupa eskisi, kariyerini tamamlamýþ, Katar yerine daha batýda diye Türkiye'ye gelen adamlardan birini almaktansa böyle genç ve geleceði olan birini almak, riske girmek çok daha akýllýca bir iþtir...Sonuçta maddi durumumuz göz önüne alýndýðýnda bana göre iyi bir transferdir...

#37 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 02:57 ÖS

Sao Paulo macinda oyuna 75. dak. da girmis Carrusca sanirim, maci izleyen arkadaslar dogulayabilir mi bunu? Ispanyol bir sitede görmüstüm herhalde, tam hatirlamiyorum...

#38 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 03:02 ÖS

Sanýrým 79-80 civarý girdi oyuna... Doðrudur..

#39 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 03:19 ÖS

evet Sao Paulo maçýnda 75. dakikada girmiþ oyuna.. Bu arada 2003 Gençler Þampiyonasýnda da düzenli bir 11 oyuncusu deðildi onu da belirtmek lazým, 2 maç 11'de forma giydi, onun dýþýnda hep yedekti ama hep de giriyordu sonradan oyuna.. Arjantin ve Brezilya'yý takip etmiþtim o turnuvada baya, 2 maçýný da izledim Arjantin'in, çok gözüme çarptý dersem yalan olur ama turnuva sonrasý yazýlarý okuduðumda düzenli 11 oyuncusu olmamasýna raðmen oynadýðý sürelerde iyi iþler yaptýðý yazýyor Carrusca'nýn.. bir de Arjantin'deki forma numarasý 11'di, bu tip þeylere deðer veren bi insaným ben, 11 giymesi de güzel bi þey bence.. ayrýca penaltý gibi frikik kullandýðý yalan, öyle frikik kullanan adam o kadar çok maç oynayýp o gol sayýlarýnda kalmaz.. ama yine de çok umut verici bir transfer oldu benim için, daha geçen gün Canaydýn 1 tane kontenjanýmýz var, 1 oyuncu alacaðýz derken sol kanattan tamamen umudu kesmiþtim.. þimdi hem Gerets'in 4-1-3-2'sinde iyi bir sol açýða da sahip olduðumuz gibi CL'de bu sistem sökmeyeceði için dönülebilecek 4-4-1-1 ya da klasik 4-4-2'de önemli bir opsiyon olacak takýmda.. CL için özellikle Carrusca-yeni gelecek önlibero-Ayhan-Hasan önlerinde Ýliç ve Karan ya da Karan'la beraber Necati ya da Sukur'lu bir düzenin çok iyi olabileceðini düþünüyorum.. bu opsiyonlarý takýma katabilmesi açýsýndan anormal önemli bir hamleydi sol açýk transferi.. CL'ye artýk daha iyimser, daha umutlu bakabileceðim..

#40 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2006 - 03:30 ÖS

Serkan nerdesin? Sen daha iyi tanýyor gib konusuyordun; anlatsana abicim..