İçeriğe git

Resim
- - - - -

En Güzel Youtube seçmeleri burada

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
906 replies to this topic

#121 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2006 - 11:11 ÖÖ

allah baðýþlasýn.. benim de yiðen esmer, mavi gözlü falan, ölüp bitiyorum gence, okula baþladý bu sene :D burdaki çocuk da öyle güzel bi çocuk deðil çok, da çok þeker gülüyor kerata :lol:

#122 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 11:14 ÖÖ

arkadaþ koymuþ youtube'a, ben ve lisedeki efsane hocalarýmýzdan Tespit. ben gözükmüyorum þimdilik ama gözüktüðümü de þimdi ben upload edeceðim, onu da altýna eklerim.. böyle efsane hocalardan da her okulda vardýr da Kadýköy Anadolu Lisesi'nde ortalama üç hocadan biri böyle :).. buyrunuz, ben gözükmesem de ilki daha bi güzel:

#123 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 11:53 ÖÖ

Soguk savas dönemlerinden kalma bir Sovyet propaganda klibi..
Kýzýlordu korosu eþliginde tanklar, gemiler, uçaklar falan... baya gaza getirici bir parça..

#124 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 12:16 ÖS

arkadaþ koymuþ youtube'a, ben ve lisedeki efsane hocalarýmýzdan Tespit. ben gözükmüyorum þimdilik ama gözüktüðümü de þimdi ben upload edeceðim, onu da altýna eklerim.. böyle efsane hocalardan da her okulda vardýr da Kadýköy Anadolu Lisesi'nde ortalama üç hocadan biri böyle :).. buyrunuz, ben gözükmesem de ilki daha bi güzel:

Yoksa o konusan senmisin :lol: :lol: :lol:

#125 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 12:34 ÖS

evet o benim :)

burda da görüntülüsü var ama çok yamuk çýkmýþým kameranýn kalitesizliðinden dolayý puahaha :lol:
bu arada eklemek istiyorum burada geçen kanka vs laflarý tamamen dalga geçme amaçlýdýr, öyle bir tarzým yok :) buyrunuz:

#126 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 01:19 ÖS

evet o benim :)

burda da görüntülüsü var ama çok yamuk çýkmýþým kameranýn kalitesizliðinden dolayý puahaha :lol:
bu arada eklemek istiyorum burada geçen kanka vs laflarý tamamen dalga geçme amaçlýdýr, öyle bir tarzým yok :) buyrunuz:

Olm manyaksýn yaa :lol: :lol: öldürdün beni ooofff offf.Burda arkadaþlar iþi gücü býraktý sana gülüyolar.

Hocam sizin biþeyinizi kapýp kaçtýlarmý?
Hocam fiftyfifty misiniz?
Emin hocamýz þöyleböylemi sence?

Bunlar bitirdi beni.Sýnýfýn cemyýlmazý konumundasýn anladýðým kadarýyla.

Ama bu özellikle ilk video iyi olmamýþ Ata,bence kaldýrýn youtube den þaka maka haberlere konu olmayýn bide.Son zamanlarda çok revaçta bu tarz haberler ve hassasiyet arttý.

#127 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 01:24 ÖS

ehehehe :lol:

vallahi mezun olduk bitti, artýk bir þey yapamazlar herhalde :)

bu arada bizim þöyle de bir hocamýz var, ki efsanedir, buyrun:

#128 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 01:27 ÖS

ilgilenirsen MKC, ayný program :)

burada da þarký söylüyor :

http://www.youtube.com/watch?v=noOhfB-lVm8&mode=related&search=

gerçi tanýmýyorsun ne bileyim keyif alýr mýsýn ama bu adam hala Kadýköy Anadolu'da hoca yani, öðrencilerin halini düþün :)

#129 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 01:39 ÖS

Sonra da öðretmene saygý gösterilmiyor diye söyleniyolar.Böyle bir adama saygý duyanýn aklýndan þüphe ederim.Bu arada bu adam ne hocasý?

#130 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 01:41 ÖS

benim konuþtuðum matematik hocasý :) mehmet ali erbil'in programýna çýkan da müzik. sazla 'pofuduk tavþan' diye bi bestesini seslendirmiþti sýnýfta :) bu arada sýnýfýn cemyýlmaz'ý deðildim valla, liseye baþladýðým günden beri sessiz sakin adamým ben :) pek alakam yoktu sýnýfla da arada böyle oluyordu, zaten çok da uðradýðým yoktu okula da yardýmcý oldular anlayýþlý hocalarýmýz saðolsunlar :)

#131 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 06:03 ÖS

scapula hosgörüne siginarak sunu demek istiyorum: Kücük Emrah gibi sesin var :lol: Aklimada Ata Demirer Stand Upindan dolayi geldi :lol:

#132 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 06:10 ÖS

eehehe tabi aynen öyle de normalde sesim çok alakasýz, burada kendi sesimi ben de tanýyamadým, tespit'in sesini de tabi :) zaten görüntü ve ses arasýnda da birkaç saniye kayma var, kamera kalitesiz biraz herhalde (bahaneye bak :)) eðer skandal diye haberlere falan çýkarýrlarsa gerçek sesimi duyabilirsiniz :)

#133 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 07:20 ÖS

Olm bunlar ne :lol:

#134 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2006 - 07:39 ÖS

ne olsun Ata Abi, zamanýnda youtube falan yokken yapmýþtýk bir þeyler,koymuþ arkadaþ birini, ben de bir tane daha koydum :) böyle adamlar öðretmen memlekette, hem de iyi okullardan biridir sözde.. ondan sonra neden böyle falan diye sorular soruyoruz, adamlar ortada.. biri mehmetalibey'in programýna maymun olur, diðeri zaten ortada :) asýl din hocamýz vardý bizim, köpekleri imana getirip secdeye yatýrdýðýný anlatan, 'füzeyi türkler buldu ama yakýt yoktu, minare olarak kullandýk' diyen, arabasý bozukup üç kulvallah bi fatiha ile sað gözünü kýrpýp arabayý saða götürdüðünü, sol gözünü kýrpýp arabayý sola götürdüðünü söyleyen bir hocamýz vardý, da videosu yok maalesef :)

#135 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2006 - 12:24 ÖÖ

fener için opera'larýn en güzeli :

:) :) :)

#136 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2006 - 07:27 ÖS

ikincisinde daha çok gülmeyi arzu edenler için birincisi:

ölmek için ikincisi:
:lol: :lol: :lol:

ilk ikisinden baðýmsýz olarak:
http://www.youtube.com/watch?v=IGqL_8uoens :D

ve son olarak:
http://www.youtube.com/watch?v=Dljqjo90j4s&NR :D

4'ü de süper

#137 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2006 - 07:29 ÖS

Oo Kerim Akbaþ,bi ara gecelerimin fatihiydi sýrf bu adamý izler öyle yatardým mükemmel bi insan :lol:

#138 özgür

özgür

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 37 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2006 - 07:49 ÖS

hakkaten 'manyak manyak' :lol:

#139 Guest_nefertiti_*

Guest_nefertiti_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2006 - 02:18 ÖÖ

Harika ötesi biþey..Helal olsun

#140 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2006 - 02:53 ÖÖ

vay vay vaaaay... allah vergisi yetenek bu olsa gerek...