İçeriğe git

* * * * * 1 oy

Puahahahahahahahahaha

• Please log in to reply
1702 replies to this topic

#1701 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2018 - 04:09 ÖS

30 yıl kıytırık bir kupayı dahi yırtınıp kazanamayan bir kulüp için normal performanslar bunlar :)

ben zaten araştırılsa bu adamların 18 şampiyonluğunun kaçının şikesiz, emekle olduğunu cidden merak ediyorum. heriflerin şampiyonluklarının büyük kısmı 80'ler öncesi tv, yayın filan yokken gelmiş ki eskilerin anlattığına göre ne dalavereler çevirerek şampiyon olmuş herifler.

galatasaray ulan..

#1702 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.631 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2018 - 04:12 ÖS

BJK ile FB'nin birbirlerine yatış yaptıkları maçlar var. Hatta açık açık gazetelerde bununla ilgili yapılan ayıptır tarzında yorumlar var. Yorumlayanlardan birisi de FB'li Halit Kıvanç'tır. Sadece futbol değil. Basketbolda sırf Galatasaray şampiyon olmasın diye yapılanlar var daha.

Ha bu arada FB'lilere göre 28 şampiyonlukları var. 1959 öncesi şampiyonluklarını saydırma derdindeler uzunca bir süredir. :D

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#1703 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2018 - 04:16 ÖS

Belgeseli gördüm. İzlemek izlememek arasında kararsızım. İyi diyorsan bakayım şuna.

bir ingiliz kulübünün ahçısından taraftar derneğine, başkanı, yönetiliş şekli, antrenörü, futbolcularıyla tüm işleyişini hafta hafta göstermişler. hele o transfer dönemi son gün ve saatleri (hatta dakika saniyeleri) inanılmaz. hiç beklemediğim kadar iyi çıktı, şiddetle öneririm.
giga'nın dediği robson belgeselini henüz izleyemedim ama onun içinde çok iyi deniyor..
  • duman bunu beğendi

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye

Bing (1)