İçeriğe git

* * * * * 1 oy

Puahahahahahahahahaha

• Please log in to reply
308 replies to this topic

#181 Guest_sonGS_*

Guest_sonGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Mayıs 2006 - 11:35 ÖS

Eklenmiş Resim

:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
puahahahahhaha

#182 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 01:49 ÖÖ

Bugün þenliklerimiz baþladý okulda.Ýlk gün Kenan Doðulunun konseri vardý. Bende okula formamý giydim gittim tabiki de. Konser için açýk anfiye girdik 6 gibi. Konser 8'de ama. Ve birçok formalý insan var etrafta. Sonra bir baktým þenlik alanýna bizim taraftarlardan bir grup 8-10 kiþi toplanmýþlar tezahürata baþlamýþlar ama duyulmuyor tabiki de. Sonra o grupa gelenler olmaya baþladý sayý gittikçe arttýyordu 50-60 kiþi oldular. Sonra üstüne bir de sarý-kýrmýzý meþaleler yakmadýlar mý biz o an bittik anfide.Ben de anfide büyük bir hayranlýkla onlarý izliyorum bu arada. Zaten anfide tezahürata hazýr olan bir çok Galatasaraylý kisi o meþalelerden sonra bir anda organize oldular ve bütün anfiyi,þenlik alanýný "Oleyyy oleyyy þampiyon cimbom" tezahüratý ile inletmeye baþladýk. Bunu gören þenlik alanýndaki grup da anfinin önüne geldiler. Konserin verileceði yerin arkasýna geçtiler ve Galatasaraylý taraflardan görende o yöne akýn etmeye baþladýlar. Sonra o grupla anfinin içindekiler karþýlýklý tezahüratlar etmeye baþladýk.Sarý-Kýrmýzý-Þampiyon-Galatasaray'la baþladýk, Hindilerle devam ettik,Gerçekleri Tarih Yazarý söyledik vs vs. Ama müthiþ bir görüntü idi. Çünkü konsere gelen sadece Galatasaraylý kiþiler deðildi tabiki de. O an o anfinin içinde fenerli olmak istemezdim. Bunlarý yaparken hiçbir ses de çýkaramýyorlar kesemiyorlar çünkü müthiþ bir tezahürat vardý. Kös kös koltuklarýnda oturup bizi izlediler. Allahým ne güzel bir gündü sana þükürler olsun. Okuldaki son senem son þenliðim ama bu þenliðin anlamý çok büyük olacak hiç unutamayacam.Yarýnda hayraný oldugum Þebnem Ferah geliyor harika günler benim için.Zaten bir nevi Galatasaray þenliðine döndü þenlikte :-D Diyeceðim þu ki; bana bugün o anfinin içinde bu gururu yaþatan bunda emeði geçen herkese yürekten teþekkür ediyorum. Sizleri seviyorum, Galatasarayi seviyorum.

#183 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 06:51 ÖÖ

Eklenmiş Resim

Týrnaklara dikkat

:lol:

puahahahahahahahahahah :lol:

bu resim herseye degdi sagol Cagdas

#184 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.269 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 08:32 ÖÖ

Muhahahahahahah

#185 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 09:42 ÖÖ

Mehmet Yavþak kutlamýþ.. Artýk önümüzdeki maçlara bakacaðýz! GEÇEN hafta ligdeki son maçlar oynanmadan önce Galatasaraylý bir arkadaþým, iþyerine üzerinde "Gönüllerin Þampiyonu" yazýlý bir Galatasaray posteri asmýþtý. O tarihte kimse Fenerbahçe’nin Denizli’de puan kaybedebileceðine ihtimal vermediðinden "gönüllerin þampiyonu olmak", Galatasaraylýlar için bir "teselli mükáfatý" gibi görülüyordu sanýyorum. Artýk maçlar bitti. Görüldü ki bu sezon þampiyon Galatasaray, gönüllerin þampiyonu ise Fenerbahçe imiþ! Elbette "gönüllerin þampiyonlarý" ile ilgili bir istatistik tutulmadýðý için tarih bunu yazmayacak. Kimse 2005-2006 sezonunda kimin "gönüllerin þampiyonu" olduðunu bilemeyecek. Bu sezon Galatasaray, son dakika golleriyle yanlýþ hesaplamadýysam en az 9 puan topladý. Fenerbahçe’nin de son dakika golüyle Kayseri’de kaybettiði 2 puan var. Bu tabloya bakýnca þampiyonluðun "son dakikada" Galatasaray’a gitmesine de þaþýrmamak gerek. Bu sezonun en ilginç yönü ise Fenerbahçe’nin þampiyonluk yarýþýndaki ezeli rakiplerinden hiçbirine yenilmeden dört galibiyet (ki üç rakibini de kendi sahalarýnda yenmeyi baþarmýþtý) ve iki beraberlik almasýna raðmen þampiyonluðu kaçýrmýþ olmasýydý bence. Galatasaraylý okuyucularýmý, bu þampiyonluklarý nedeniyle kutluyorum. Biz ise "artýk önümüzdeki maçlara bakacaðýz!"

#186 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 10:35 ÖÖ

Resimler muhteþem ya bunlardan fotoroman çýkar yemin ediyorum :lol:

#187 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 11:31 ÖÖ

Ya inanamýyorum... Acayip mütevazi bir takýma ve taraftara sahibiz... UEFA KUPASINI ALDIK, abartý bir sevinç yaþamadýk... Süper Kupa'yý aldýk, nerdeyse sevinç yaþamadýk... Ligde 22 haftayý þaibelerle, þikelerle lider götürmüþ takýma karþý þampiyonluðu eze eze "evire çevire geçire" son maçta kazanmýþýz tamam güzelce eðlendik ama yetmez kardeþim yetmez... Ayný þekilde bu f.bahçe topluluðu þampiyon olsa yemin ediyorum bizleri çýldýrtýr intiharýn eþiðine getirirdi.. Kardeþim dönün bu ligi tekrar hatýrlayýn; Rizede elle düzeltilen topu, Konya'da atýlan smacý, 90+3'de verilen uydurma penaltýyý, Samsunda verilen penaltý + kýrmýzý kartý, Sami Yende Kupa maçý sonrasý Tuncayýn hindi, bindilerini, Kadýköyde ki maðlubiyetten sonra ki, seyircimize yapýlan zulmü, lazer gösterilerini, Hepsini unutmayýn hatýrlayýn ve en yakýnýnýzdaki fenerliyle dönün muahauhah deyin,nasýl koyduk deyin,, gülün eðlenin, hatta alýn telefonunuzu elinize yazýn bir kaç kelime gönderin fenerli arkadaþýnýza...Unutmayýn ki durum farklý olsa tersi olsa bunlardan kat ve kat fazlasýný bizlere yapacaklardý... Bumudur ya þampiyonluk sevinci, Bu kadarmýdýr?

#188 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 11:37 ÖÖ

Siz ne kalpsiz adamlarsýnýz ya :)) Günlerdir piyasada fenerli bulmak çok zorlaþtý iide bunlara ne oldu nesilleri mi tükendi ne oldu ya Þampiyonluk kupasýný aldýnýz,paf kupasýný da aldýnýz,e türkiye kupasýný da beþiktaþ aldý,avrupa kupalarýndan zaten elendiler iide bu gariplere ne kaldý :karisik: :karisik: yazýktýr günahtýr bakýn adamlar maðdur oldular,haklarý yendi tüm türkiye,hatta tüm avrupa, yok yok tüm dünya yok buda olmadý hatta tüm evren onlarý karþýlarýna aldý hepsi hüngür hüngür aðlýyorlar yazýk deðilmi sizde hiç acýma yokmu ya Garipler üzüntülerinden uefadakilerinde gavur olup kendilerini karþýlarýna aldýklarýný unutup onlardan medet umuyorlar. Ben sizler gibi kalpsiz deðilim :D :D derim ki ya bizim paf kupasýný bu gariplere verelim sevinsinler yazýktýr günahtýr Yada biz bu kupa düzenleyelim süt kupasý yada çikolata kupasý sahayada bizim veteranlarý sürelim de bunlarda alsýn kupa da böyle melül melül bakýp üzülmesinler içim acýda ya

#189 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 01:45 ÖS

Süper :lol:

#190 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 01:46 ÖS

Bir baþka süper link :D

http://www.djumit.co...saray/hindi.wmv

#191 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 01:51 ÖS

GENEL KÜLTÜR TESTI Asagidaki sorulari cevapladiktan sonra puaninizi hesaplayiniz ve aldiginiz puana göre yapilan degerlendirme ile kendi durumunuzu ölcünüz. SORULAR 1. Asagidaki güzide kulüplerden hangisi, bu sezon ne kupa ne da lig sampiyonlugu yasayamadan, koskoca sezonu elleri bombos bitirmistir? a. Beþiktas b. Galatasaray c. Barcelona d. Fenerbahce 2. Beþiktas yönetiminin kupa sampiyonlugu icin yaptirdigi " Inandik cocuklar, bizler inandik" ve Galatasaray yönetiminin lig sampiyonlugu icin yaptirdigi "Sariyla kirmiziyla, alnimizin akiyla" t-shirtlerinden sonra, eger ayni mantik sirasý takip edilirse, FB yönetiminin bundan sonra cikartmasi gereken t-shirt'lerin üzerinde ne yazmasi gerekir? a. "G.t olduk çocuklar, bizler g.t olduk" b. "Lacivertiyle sarisiyla, Aziz'in parasiyla..." c. "Bir baba hindi, hepimize bindi" d. Hepsi 3. Denizlispor-FB macinin bitis düdügüyle beraber, teknik direktör Daum yanindaki yardimcisi Koch'a dönerek ne demistir? a. "Koch'cugum, cok efkarlandim bu aksam, eve giderken biraz beyaz toz alalim da evde koko parti yapariz, hani Almanya'daki eski güzel günlerde oldugu gibi..." b. "Koch'cugum, þimdi Aziz cepten arar beni, vir vir konusur. Ben telefonu sana birakayým, Aziz ararsa mesgule düsürürsün. Zaten benim gelecek sezon için bana teklif yapan Bayan Münih, AC Filan ve F.C. Karagümrükspor menajerleri ile görüsmelerim de var, rahatsiz etmesin simdi beni." c. "Koch'cugum, Aziz'e söyleyeyim de Roberto Carlos yetmez bu takima, Ronaldinho ve Lampard' i da isterim diyeyim. Ellerim bombos , depresyondayým." d. Hepsi 4. Kadiköy'de galibiyet kazanilan maclardan sonra pardesüsünü rüzgar estite estire sahaya inip sov yapan Aziz Baskan, Denizlispor-FB maci sonrasi neden sahaya inip sov yapmamistir? a. Aziz Baskan, "Denizli'nin havasina güven olmaz, aksam meltemi sert eser, pardesümün önü acik dolasirsam soguk algini olurum, bademciklerim siser" diye düsündügü icin sahaya inmemistir. b. Aziz Baskan, tam macin bitis düdügü caldigi sirada telefon konferansi ile Adnan Polat ve Yildirim Demirören ile görüserek hepsinin kol saatlerini senkronize olarak 20:45'e ayarlamakta oldugu icin sahaya inmemistir. c. Besiktas Fortis Türkiye Kupasi'ni, Galatasaray Turkcell Süper Lig Kupasi'ni , FB ise havasini aldigi icin sahaya inmemistir. d. Hepsi 5. "Erken öten horozu keserler" ve "Denizli, horozu ile ünlü bir ilimizdir" cümlelerindeki "horoz "kelimesinin tasidiði anlam bütünlügü, asagidaki cümlerlerden hangisinde vardir? a "Bir baba hindi." ve "Tuncay'a bindi." cümlelerinde b. " Insan ne oldum dememeli, ne olacagim demeli" ve "Dereyi görmeden pacalari sivama" cümlelerinde c. "Spor baris, sevgi, kardesliktir" ve "Sporda rakipleri önceden inciten, sonradan bunun sonuclarina katlanir" cümlelerinde d. Hepsi PUANLAMA Tüm sorularýn dogru cevaplari "d" sikkidir. Her dogru cevap icin kendinize 1 puan, yanlis cevap icin sifir puan veriniz. DEGERLENDIRME 5 puan aldiysaniz: Normal bir insansiniz. 0-4 puan arasinda aldiyasaniz: Muhtemelen siz bir FB taraftarisiniz Ama üzülmeyin, tip artik cok ilerledi, her seyin bir caresi var. Gercekten isterseniz ve tedaviyi kesintisiz uygularsaniz, siz de bu illetten kurtulabilirsiniz.

#192 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 03:44 ÖS

Harika Atam :lol:

#193 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 05:22 ÖS

Ýmkaný olan varsa izlesin... FB TV Canlý yayýnda,Futbol Zirvesi isimli programda, Murat Özaydýnlý ve Mahmut Uslu salya sümük köpürerek aðlýyorlar... Ýnanýlmaz zevkli bir program :D

#194 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 05:52 ÖS

her maç þölen olacakmýþ bokluderede seneye :lol::lol::lol:

#195 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 06:13 ÖS

Bir baþka süper link :D

http://www.djumit.co...saray/hindi.wmv

bu cekimleri yapan arkadasi arnindan öpüyorum ve onun tarifesine göre hindi pisirmeye gidiyorum :lol:

#196 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 06:15 ÖS

ha unutmadan: zuahahahahahahahahaahahahahaahahaha :lol: böyle sampiyonlukmu kayip edilir ya puahahahahahaaha :lol:

#197 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.389 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 06:54 ÖS

Ýmkaný olan varsa izlesin...

FB TV

Canlý yayýnda,Futbol Zirvesi isimli programda,

Murat Özaydýnlý ve Mahmut Uslu salya sümük köpürerek aðlýyorlar...

Ýnanýlmaz zevkli bir program :D

neye köpürdüler miraç, federasyon mu?

#198 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.298 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 08:07 ÖS

yaa ortada fenerli yok hepsi arazi ama saat kac demek cok keyifli gördüklerime :)

#199 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.933 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 08:34 ÖS

puhahahahaha. alemin þebeði oldular valla :) eðlence arýyormuþuz da haberimiz yokmuþ :D :D

#200 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2006 - 08:44 ÖS

þu hindi belgeselini izledikten sonra dayanamadým markete gidip hindi aldým sote yaptým bende...valla yýlýn yemeði hindi sote oldu...:)))))))))))))

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye