İçeriğe git

Resim
- - - - -

Evlilik ?!?

• Please log in to reply
269 replies to this topic

#41 Guest_JeWeL_*

Guest_JeWeL_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2006 - 09:35 ÖS

Valla Turk kizlarinin erkeklere cektirdikleri eziyetleri gorunce, anti-turk kizlari olmamak insanin elinde olmuyor..

Turk erkekleri bir kere dogustan sanssiz.. Yanlis cografyada dogduklarindan dolayi hayatlari boyu iskence goruyolar.. Hani yani boyle elle tutulur bir sey olsalar eyvallah diyecegim.. O sisko, gotu yere yakin, kisa boylu, 1 cocuk dogurduktan sonra kendili salan ama buna da 'balik eti' diyen (hangi baliksa..), kara kuru (bi bunun farkinda olduklarindan, kuaforlere aldigi maasdan fazla vererek illa sarisin olurlar, sokakta gordugunuz 5 kadindan 4'unun saci kumral veya sarisindir..) ve igrenc koyu renk saclariyla havasindan gecilmeyen, erkegi yaptiklari naz ile canindan bezdiren, samimiyetten uzak ve daima kendisinden maddi durumu daha iyi olan birisiyle cikmayi kendine vazife eden ve bundan maksimum derecede yararlanan, kendilerini bulunmaz hint kumasi zanneden ama Hollandali, Isvecli, Danimarkali, Kanadali, Rus, Ukraynali, Polonyali vs. gibi muadilleri ile karsilastirildiginda soyleyecek bir sey bulamadiklarindan dolayi direk onlara 'o...pu' yaftasi yapistiran bir zumreyi sevmek icin bir neden var mi?..

Hadi ben New York'da yasiyorum ve burada yuzlerce ulkeden insan oldugundan dolayi onlari daha yakindan tanima hakkina sahip olabiliyorum ve Turk kizlari ile karsilastirabiliyorum.. Ama bunu yapamayan turk hemcinslerim mecburen Turk kizlarina katlanmak zorunda kaliyolar.. Ve hayatlarinin sonuna kadar da bu eziyete katlanmak zorundalar :(

bu senin bakýs açýndýr seninle tartýsmaya girmicem. þakalýktan çýkmýþ yazý tarzýn. ama ciddiye de alamýcam. seni Türk kadýnlarýna karsý biraz daha saygýlý olmaya çagýrýorum.
begenmek zorunda diilsin ama saygýlý olabilirsin. burda bunu yazarak bütün bayanlarý rencide ediosun.
sen seçimini bir avrupalýdan yana yaparsýn olur biter...
kimsenin secimlerini bu sekilde yorumlayamazsýn.

#42 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2006 - 09:59 ÖS

Tamam Türk kýzlarý belki Ruslar,Ukraynalýlar, Çek kýzlarý kadar güzel olmayabilir, ama bu kadar eleþtiriyide hak ettiklerini düþünmüyorum. Herþeyden önce Annemizin'de, Türk olduðunu unutmayalým... Biraz sakin ya :)

#43 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.279 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2006 - 10:06 ÖS

Tamam Türk kýzlarý belki Ruslar,Ukraynalýlar, Çek kýzlarý kadar güzel olmayabilir, ama bu kadar eleþtiriyide hak ettiklerini düþünmüyorum.

Herþeyden önce Annemizin'de, Türk olduðunu unutmayalým...

Biraz sakin ya :)

Balayýma dair Bali / Bora Bora / Singapur yapmýþ bir arkadaþýma Bali mi Phuket mi diye sordum o da mutlaka Bali / Singapur yap ama Singapur'da öyle kýzlar var ki görünce evlendiðine piþman olacaksýn dedi. :D

#44 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 12:30 ÖÖ

bu senin bakýs açýndýr seninle tartýsmaya girmicem. þakalýktan çýkmýþ yazý tarzýn. ama ciddiye de alamýcam. seni Türk kadýnlarýna karsý biraz daha saygýlý olmaya çagýrýorum.
begenmek zorunda diilsin ama saygýlý olabilirsin. burda bunu yazarak bütün bayanlarý rencide ediosun.
sen seçimini bir avrupalýdan yana yaparsýn olur biter...
kimsenin secimlerini bu sekilde yorumlayamazsýn.

Kim saka yaptigimi soyledi ki?.. Ben Turk kizlari hakkindaki fikirlerimi yazdim.. Hakarette etmedigimi de dusunuyorum..

Benim tam dusunduklerimi, sozlukte yazan bir arkadas varmis.. Aklin yolu bir..

moskova dan geldiðiniz gün daha uçaðýn asma köprüsünden geçerken " tek istikamet olduðu için" gitmekte olduðunuz yöne doðru bakarken istemeden bir türk kýzla gözgöze gelerek tam gözlerinizi kaçýracakken (aklýnýzda rusyadaki tatyna adýnda kýz arkadaþýnýz varken) o þiþko, götü yere yakýn, kýsa boylu, kara kuru ve iðrenç koyu renk saçlarýyla burnunu havaya kaldýrarak size türkiyede olduðunuzu hatýrlatacak bir tavýr sergilemesi durumunda, yüksek sesle "ulaaaan sen kimsin ucube !!!! ben rusyadan geliyorum kýzým götüne efes fýçýsý girsin al havaný münasip bir yerine sok!!" dedirtebilecek kýzlarýn tümünün kullanýlamaz/defoludur olarak iþaretlenmesini takiben yerlerine rusya dan getirilecek olan orjinalleriyle deðiþtirilmesi durumu.

her sabah sizi uyandýrmak için sýrtýnýzý kaþýyan, tam gözlerinizi açarken "tatlým kahven/çayýn" diyen, her daim gülümseyen ve tamamen kültür içerisinde yoðrulmuþ gözleriyle size bakan, yumuþacýk hareketleriyle kalbinizi her daim sýcacýk tutan, inanýlmaz yemek yapan, gerçek seks in nasýl biþey olduðunu onunla anlayabileceðiniz hatta þu ana kadar türkiyue de yaptýðýnýz tüm sekslerin esasýnda türk kýzlarýnýn hiçbir þey bilmemelerinden kaynaklanan bir yalandan ibaret olduðunu anlayacaðýnýz, her türlü sohbeti baðrýþ çaðrýþ ve kapris olmadan yapabileceðiniz, sizinle sidik yarýþtýrmayan, yanýnýzda nasýl taþýnacaðýný kendiliðinden bilen, sizi severse yanýnýzda yürürken neredeyse "yere" baktýðýna inanabileceðiniz numune yaratýklar.

ruslarýnki kadýnsa bizimkiler ne?, bizimkiler kadýnsa ruslarýnkiler "ne???"

bir türk ve rus kýzý arasýndaki 10 fark;

1- ruslar bakýmlýdýrlar
türk kýzlarý bakýmsýz olduklarý gibi bide su üstüne çýkabilmek için her türlü bahaneyi anýnda üretmekten kaçýnmazlar.
örn: ben rahat bir kiþiliðim/grunge ým/tarzým bu/hergün saç yýkanmaz sonra dökülür

2- ruslar uzun boyludurlar
bizimkilerin kýçlarý yere yakýn olduðu gibi akýllarý da yere yakýndýr.
örn: ortalama türk kýzý boyu türkiye de 1.62 dir. bu oran rusya da 1.76 lardadýr.

3- ruslar parasýzda olsalar eðlenmeyi bilirler (rus fahiþelerden bahsetmiyorum)
paranýz olmadan heleki bir türk kýzýný dýþarý çýkarmaya çalýþýn...
örn: caným bu akþam park ta içelim gel süper eðlenecez.... þaaaaaakk ...terk

4- ruslara yapamadýðý birþeyi söylediðinizde öðrenmeye çalýþýrlar
türk kýzýna söylediðinizde alacaðýnýz cevaplar vardýr.
örn: daha iyisini yapan birini bul o zaman !!! benden bu kadar !!! yeter !!!

5- ruslar her türlü teklife açýktýrlar mantýðýný anlatabildiðiniz sürece.
türk kýzlarýnýn ilk cevabý her zaman hayýr dýr
örn: caným bu yaz tatile çadýrla gidelimmi? -caným ben annemlerle gidiyorum!!!!

6- ruslar seks i zevk için yaparlar veya normal olarak üreme amaçlý.
türk kýzlarý zorunluluktan yaparlar. kaybetmemek için.
örn: seks ten sonra gelen soru da bunu hedefler. caným beni seviyormusun??

7- rus kýzlarý sorunlarý olduðu zaman siz sormadýkça söylemezler
türk kýzlarý merhaba bile demeden baþlarýndan geçeni veya ne kadar üzgün/yorgun/acýlý olduklarýný anlatmaya baþlarlar
örn: merhaba caným... karným çok aðrýyor bugün !!! bi adam takýldý peþime... !!!

8- rus kýzlarý sýrt kaþýmayý bilirler çünkü hassastýrlar.
türk kýzlarý daha çok "týmar" olarak bilinen þeyi yaparlar
örn: e- caným o týrnaklarýn ne kadar uzunmuþ !!!!
t.k.- harttttt.....harttttt

9- rus kýzlarý duygusaldýr ve sonuna kadar götürmeyi hedefler
türk kýzlarýnýn iþine gelmediði yerde tekmeyi yersiniz.
örn: bir rus kýzýnýn dediðini aynen yazýyorum
r.k. - if you eat bread i eat bread, if you drink water i drink water
t.k. - if you bring bread i go, if you bring water i have gone already

10- rus kýzlarý sorgusuzca güzeldirler abi !!!... bunu tartýþmak bile gereksizdir. hatta acýyan gözlerle bizimkilere bakarlar... anlamadan
türk kýzlarý her zaman en güzeliz derler olmasalarda bunu kapatabilmek için her daim bahaneleri vardýr.

#45 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 01:14 ÖÖ

HENUZ KOLTUK ALTLARINDAKI KILLARI BILE KESMEKTEN ACIZ OLAN BIR TOPLUM HAKKINDA OVGUYLE BAHSEDEN ARKADASLARI GORDUKCE SU SOZ GELIYOR AKLIMA: GORMEMISIN OGLU OLMUS TUTMUS.... NEYSE ILLE KONUSDURACAKSINIZ INSANI

#46 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 01:16 ÖÖ

Evlenmek güzel birsey (sevdigin insanla evlenmek) diyeyim aradan cekileyim :) not: ilerde kesin yazacagim ama basimda cok is var su siralar :)

#47 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 01:32 ÖÖ

yalnýz Genco o deðil de senin tanýmla sözlükteki yazýnýn tanýmý birebir ayný ne iþ? :lol: þiþko, götü yere yakýn þeklinde baþlayan ve devam eden bölüm ahah.. yalnýz iyi yazýymýþ þaka maka :D

#48 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 03:06 ÖÖ

:) Ilginc. Is yerinde rus bir arkadasla gecen bir diyalogumuz vardi. Daha dogrusu, Alman asilli bir rus. Rus karilarinin acayip güzel oldugunu falan diyordum. O da cevap olarak, gencken güzeller, ama ileride cöküyorlar, kilo aliyorlar ve igrenc oluyorlar diyordu. Ek olarak da, Türkiye gibi güney ülkelerinde kadinin yasi kac olursa olsun, kendine baktigini ve genc gösterdigini söylüyordu. Demek ki neymis, herkes baskasinin karisini daha güzel bulurmus :) Arti, rus erkekleri kadar kazma, mankafa, civi, kalas, inanilmaz bakimsiz, igrenc, öküz insan görmedim. Bilhassa Öküz.

#49 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 03:13 ÖÖ

HENUZ KOLTUK ALTLARINDAKI KILLARI BILE KESMEKTEN ACIZ OLAN BIR TOPLUM HAKKINDA OVGUYLE BAHSEDEN ARKADASLARI GORDUKCE SU SOZ GELIYOR AKLIMA: GORMEMISIN OGLU OLMUS TUTMUS....

NEYSE ILLE KONUSDURACAKSINIZ INSANI

yanlýþ istihbarat

#50 Guest_korcank_*

Guest_korcank_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 07:05 ÖÖ

HENUZ KOLTUK ALTLARINDAKI KILLARI BILE KESMEKTEN ACIZ OLAN BIR TOPLUM HAKKINDA OVGUYLE BAHSEDEN ARKADASLARI GORDUKCE SU SOZ GELIYOR AKLIMA: GORMEMISIN OGLU OLMUS TUTMUS....

NEYSE ILLE KONUSDURACAKSINIZ INSANI

yanlýþ istihbarat

Sen nereden biliyorsun!!!

Bu forum sayfalarýný elbette evde yaþayan baþkalarý da okuyabiliyor.

#51 Guest_JeWeL_*

Guest_JeWeL_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 10:25 ÖÖ

Öncelikle,

Ben Türk bayanlarý kadar bakýmlý ve temiz bir insanlar tanýmadým. Yukarýda o konuda yazýlanlar çok saçma.

Diðer þeylere gelince...bazýlarý doðru, bazýlarý abartý, bazýlarý kiþiden kiþiye deðiþen þeyler ve bazýlarý da düpedüz yalan.

Ben kendi çevremden örnek vereyim.

Evlendiðim insan dünya iyisi birisi. Yanýnda geçirdiðim dakikalar beni mutlu ediyor. Kaprisleri yok mu? Mutlaka var ama iyiliðinin yanýnda devede kulak kalýr. Ayrýca güzellik konusunda da feriþtahýndan da güzeldir.

Hadi o benim eþim diye öyle düþünüyor olayým.

Kuzenlerimin ve kuzenlerimin eþlerinin hepsi birbirinden güzeldir. Hele bir tanesi var ki yaþý 40'a gelmiþ olsa da 20 zannedersiniz. Evli iki çocuk annesi olmasýna raðmen genç kýz zannedersiniz. Dünya güzelidir. Rusya'nýn güzellik kreliçesini getirseniz yanýnda kaybolur gider. Bir nevi Angelina Jolie. Ben zaten kendim 3 yaþýndayken babasýndan istemiþtim onu :)

Onun dýþýnda Bursa'da, Ýstanbul'da, Ýzmir'de birbirinden güzel yüzlerce bayan görmüþümdür. Ne kara kurudurlar, nede bir taraflarý büyüktür.

Gelelim Ruslara...tamam güzeller. Benim de daha gençken bir Rus kýzarkadaþým oldu, etkileyiciler ama ne güzellik yönünde ne de iyilik yönünde eþimin yanýna yaklaþamazlar.
Ayrýca bir yaþtan sonra hepsi de çöker, gider.

Þimdi bir de þu var. Farklý olan güzel gelir. Yýllarca TR'de yaþayýnca, dýþarý çýkýnca farklý olan güzel gelebilir ama bence bu bir ilizyon. Rus erkekleri de Akdeniz'in bayanlarýna hastalardýr mesela. Ayný muhabbet.

Ayrýca son olarak sanki Türk kýzlarýný beðenemeyen Türk erkeklerinin hepsi birer Tom Cruise, hepsi birer David Beckham. Kara ve kuru tabiri bayanlarýmýzdan çok erkeklerimize uygun.

Bunu söyleyerek ekliyorum ki yukarýdaki yazýlar kompleks kokuyor. Ayrýca hakaret dolu olduðu için forumdaki bayanlarý rencide ediyor. Bence uzatmamak lazým.

Yasin

ps: Rusya'nýn en yetenekli bayaný bana eþimin, annemin, teyzemin yaptýðý yemeði yapsýn elini öperim.

noktayý koymussun üstüne hiçbiþi yazmaya gerek yok ;)

#52 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.352 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 10:25 ÖÖ

Kedi-Ciger kokularý alýyorum bu topicte :D

#53 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 11:40 ÖÖ

Sen nereden biliyorsun!!!

fotðraflarýný gördüm :)

ps: Rusya'nýn en yetenekli bayaný bana eþimin, annemin, teyzemin yaptýðý yemeði yapsýn elini öperim.

yasincim her akþam dýþarýda çok çok iyi yemek yapan yerlerde karnýný doyurabilirsin ama her akþam dýþarýda.....................

#54 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.719 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 04:50 ÖS

Konu evlilikten cikip yabanci kizlarla turk kizlarinin karsilastirmasina donmus. 8 Sene Rusya'da yasadik 3 senedir Amerika'dayiz haliyle bizim de bu konuda soyleyecek 1-2 lafimiz var. Oncelikle, su grup bakimsiz bu grup cok bakimli diye bir bakis acisini kabul etmiyorum. Siz Rusya'nin ufak kasabalarina falan gittiniz mi? Oradaki Rus kizlari da cok mu bakimli saniyorsunuz? Turkiye'deki kasabalardan cok da farkli bir profil cikmiyor. Ancak, elbette fiziksel olarak bir takim ustunlukleri var. Burada Turk kadinlarini asagilayan insanlar aslinda onlarda begenmedikleri ozelliklerin Turk erkeklerinin komplekslerinden kaynakladigini unutmasinlar. 1. Turkiye'nin pek cok yerinde kadinlar erkeklerin baskisindan oturu ikinci sinif insan gibi yasadiklarindan ne dogru dusut okula gidebilip birsey ogrenebiliyorlar ne de karsi cinsle sosyallesemediklerinden ileride hareketlerinde rahat olabiliyorlar. Orta okuldayken elimize prezervatifleri dagitmislar alin oynayin demislerdi. 2. Rus kadinlari, dunyadaki pekcok ulusun kadinlarindan fiziksel olarak ustun. Bunun sebebini de tek kelimeyle aciklayacagim; Spor. Sovyetler Birligi zamaninda spor yapmayan bir insan evladi yokmus birlik ulkelerinde. Durum su anda da pek farkli degil. Spor yapmanin insan fizigini gelistirdigi de bir gercek. Birakin da fiziksel bir ustunlukleri olsun. Sevgili Genco, fiziklerini elestirdigin Turk kadinlari hayatlarinin hangi kisimlarinda spor yapma sansina erisebiliyor? Turkiye'de gym'e mi yazilmalilar yoksa NY sokaklarinda futursuzca kosan kadinlar gibi Istanbul'da kosular mi yapmalilar? Daha baya devam ederim ama sanirim yeterli derecede ornek verdim. Adim feminist Efe'ye cikacak simdi ama kimsenin gidipte zamaninda kendi babalarinin kompleksleri yuzunden annelerinde cikan kusurlari elestirmesine de izin vermem.

#55 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 06:45 ÖS

yalnýz Genco o deðil de senin tanýmla sözlükteki yazýnýn tanýmý birebir ayný ne iþ? :lol:
þiþko, götü yere yakýn þeklinde baþlayan ve devam eden bölüm ahah..

yalnýz iyi yazýymýþ þaka maka :D

Bu topigi okuyunca, Orhun'da aynisini dedi sonra sozlukten link gonderdi :D Abicim aklin yolu bir.. 55 tane akilli adam gelse ayni seyleri yazar :D

Valla ben 10 senedir, yuzlerce milletin bir arada yasadigi bir sehirde yasiyorum.. O yuzden dediklerim kendi tespitlerim ile sabittir.. Polonyalisi ile de ciktim, Isveclisinle de, Rusu ile de.. O yuzden hepsinin Turk kizlarindan ne gibi bir farki oldugunu gayet iyi biliyorum.. Zaten o yuzden de Amerika'ya gelen Turk kizlari cogunlukla bekar olarak curuyup gidiyolar :D 2 sokak arkada fistik gibi Isvecli hatun varken, Turk'u alip kim saclarini agartmak ister?.. Deli mi adam?.. Zaten benim burda elestirdigim Turk kizlarinin guzellik veya cirkinligi degil ki, benim vurgulamak istedigim nokta, Turk kizlarinin ne kadar sorunlu olduklari.. Bir de bunlar Ruslar kadar guzel olsa, 10 metre yanlarina yaklasamazdik valla :lol: Allah bilmis de boyle yaratmis..

Turkiye'dekileri anlayabiliyorum.. Adamlar 'abi sen sanslisin ordasin, ordaki kizlari kafalama sansin var' biz de simdi durduk yere Turk kizlarini elestirerek bunlari onlarin yuzlerine vurarak, elimizdeki bulgurdan da olmayalim diyorlar, ki gayet haklilar.. :D

Simdi hepinize teker teker cevap vermek yerine, genel olarak cevap vermek istiyorum.. Bakin, ben Istanbul'un en elit kesimlerinden biri olan Bagdat Caddesinde dogdum, buyudum.. Yani Turk kadinlarinin elit olan kismini da biliyorum.. Konu oraya kayarsa, o hususda soylenecek o kadar cok sey var ki.. Akliniz almaz..

Ben universite 1'de, study abroad programinda St. Petersburg 5 ay egitim aldim.. Dolayisi ile Ruslari iyi bildigimi soyleyebilirim.. Ruslar ile Turk kizlarini karsilastiran adam ile ben tartismaya girmem zaten.. Bu Brezilya ile Irak Milli takimlarini karsilastirmaktan beter bir ornek olur :D

USA, madem 8 yil Rusya'da yasadin, o zaman dediklerine cevap vereyim.. Cunku hakikatten Ruslar ile Turkleri karsilastirabilene verecek bir cevabim yok benim..

Dedigim gibi, 5 ay Rusya'da yasadim.. Bu zaman dilimi icerisinde de baya gezme firsatim oldu, koylere kadar gittim.. Bir kere sunda mutabik olalim, Ruslar ile Turkler arasinda kalite farki ki var kardesim.. Ruslarin sarisin veya kumral, renkli gozlu, 1.75 boyundan uzun olmasini takdir edersin ki spor yapmiyor.. Irk olarak super bir irk.. Ha, zayiflar cunku spor yapiyorlar diyebilirsin.. Ona eyvallah, ki bu da dogru degil bence.. Niye Ruslar spor yapabiliyor da Turkler yapamiyor?.. Ekonomik gucleri mi yetmiyor?.. Hepsi palavra.. Yapmak istemiyolar kardesim.. Spor yapmak isteyen adama binlerce yer var.. Hadi, ben Hakkari'nin banliyolerinde yasayan kadinlari, Giresun'un ormanlarinda yasayan kisileri veya ne bileyim, Siirt'de yasayan kadinlari bu tartismanin disinda tutuyorum.. Onlarin olanaklari olmayabilir, e biz bunlarin olanakli olanlarini da biliyoruz.. Bir Prada ayakkabiya 1.5 milyar verenlerini de biliyoruz, hepsi ayni.. Bunlarin guzellikten anladiklari tek sey, kuafore gidip, saclarini ya sapsari yada aralarina golge attirarak, o yil moda ne ise, ondan giyerek ortalikta salak salak dolasmaktan baska bir sey degil.. Git Nisantasina, git Bagdat caddesine.. 10 dakika yuru klonlanmis binlerce kiz goreceksin.. Hepsi ayni tornadan cikma :D

O yuzden bana imkanlari el vermiyor gibisinden bir bahane ile gelmeyin.. Ben bunlarin imkanlari el verenlerini de biliyorum.. Diger bir nokta da, Rus kadinlari yaslaninca cokuyomus.. Sanki anasini satayim, Turk kadinlarinin hepsi 50 yasina geldiginde Sharon Stone gibi.. Birakin bu palavralari yahu.. Bana 30 yasina gelmis, iki cocuk dogurmus ama fizigi duzgun bir kadin gosterin, disimi kirarim..

Burada Turk kadinlarinin hepsi cirkinlik abidesi, bunlarin hepsini sabun yapalim, Ruslar yikansin demiyoruz.. Tabii ki arada tek tuk guzeller var ama istisnalarin kaideyi bozmayacagini da biliyoruz.. Suraya 100 tane Rus, 100 tane Turk getirin.. Bana Turklerin arasindan, 5 tane Rus'dan daha guzel gosterin, ben fenerli olmaya raziyim abicim.. Bu kadar soyleyeyim..

Zaten benim Turk kadinlarini elestirmemdeki asil amac, guzellikleri bu kadar dillere destan degilken ve diger toplum kadinlarin altinda ezilmisken kime, niye bu kadar kapris yapiyorlar bunu anlamiyorum.. Yani super guzellikte olsalar, tamam abi guzeller o yuzden yapiyorlar diyecegim.. Ama bunlarda guzellik de yok, bol bol kapris var kardesim.. Dunyanin en kaprisli, en inatci, en uyumsuz, devamli sorun cikaran bir zumre varsa, bu da Turk kadinlaridir..

Ha, Turk erkekleri cok mu iyi?.. Yoo.. Konumuz kadinlar oldugundan dolayi burada kadinlari konusuyoruz ama dedigim gibi, benim vurgulamak istedigim sey, cok guzel veya cirkin olmasi degil.. Turk kadinlarinin bitmek bilmeyen kaprisleri, inatlari, sidik yaristirmalari vs vs..

Hala Turk kadinlari Ruslardan daha guzel diyenlere gulup geciyorum ve en kisa zamanda Turkiye'ye ugradigimda, kendileri ile soyle nereye isterlerse bir yarim saat tur atmamizin bir sakincasi olmayacagini dusunuyorum..

#56 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 07:13 ÖS

Bu konu karakolda biter :D

#57 Guest_JeWeL_*

Guest_JeWeL_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 07:15 ÖS

deli saçmasý bir tartýsma bence topik amacýndan çýktý topigin konusu "evlilik" hangi milletin kadýnlarýnýn güzel olup olmadýgý diil, ayrýca güzellik görecelidir herkese göre deðiþir, ayrýca insanlarýn zevklerini bu sekilde elestiremezsin. ve en önemlisi de senin aklýn fizikten baska biþeye çalýsmýo sanýrým genco.

#58 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 07:36 ÖS

deli saçmasý bir tartýsma bence topik amacýndan çýktý topigin konusu "evlilik" hangi milletin kadýnlarýnýn güzel olup olmadýgý diil,
ayrýca güzellik görecelidir herkese göre deðiþir, ayrýca insanlarýn zevklerini bu sekilde elestiremezsin. ve en önemlisi de senin aklýn fizikten baska biþeye çalýsmýo sanýrým genco.

Zaten benim burda vurgulamak istedigim fizikten ziyade yaptiginiz kaprisler ile, karsisinizdaki erkegi hayatindan bezdirmek idi.. Fizigi gecelim, yaptiginiz klasik kaprisler ile alakali bir yazi yazsam, forumda sayfalar yetmez.. Mert'in 160 terabyte'lik iPod'un notepad'i almaz.. Benim asil rahatsiz oldugum konu da bu idi zaten..

Yani anlamiyorum ben.. Sizden fersah fersah daha guzel olan kadinlar bu kadar alcak gonullu, bu kadar samimi ve bu kadar karsisindakini asagilamadan konusabiliyorsa, bu Turk kadinlari kendi suratlarina aynada bakmadan, o yer cucesi, o kara kuru ve vicik vicik basenli halleriyle neye guvenerek bu kadar kapris yapiyorlar, bunu bir turlu anlamiyorum, sanirim anlamayacagim da..

Kusursuz bir guzellikte olursun, kapris yaparsin, cunku cok guzelsindir..

Cok zengin olursun, karsindaki insanin maddi durumu senin kadar iyi olmayabilirsin, boyleliklede onu kucumsersin, tepeden bakarsin..

Cok basarili bir kariyerin vardir, toplumun belli bir kesimine de aitsindir, diger insanlarla muhattap olmazsin..

Buna da eyvallah ama bu kriterlerin hic birisine uymayan, Turk kizlarinin neden bu kadar kaprisli olduklarini bana bir allahin kulu anlatsin bi zahmet.. Denemesi bedava.. Disarida tanimadiginiz birine iltifat ederek, oturup bir yerde bir seyler icmeyi veya yemeyi teklif edin, eger tokattan baska bir cevap alirsaniz da gelin burda bana anlatin..

Sen neyse onu bunu birak da, sen gercek sarisin misin yoksa benim yazida bahsettiklerimden mi?.. Bak arasina golge falan da attirmissin :D

#59 Guest_JeWeL_*

Guest_JeWeL_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 09:05 ÖS

deli saçmasý bir tartýsma bence topik amacýndan çýktý topigin konusu "evlilik" hangi milletin kadýnlarýnýn güzel olup olmadýgý diil,
ayrýca güzellik görecelidir herkese göre deðiþir, ayrýca insanlarýn zevklerini bu sekilde elestiremezsin. ve en önemlisi de senin aklýn fizikten baska biþeye çalýsmýo sanýrým genco.

Zaten benim burda vurgulamak istedigim fizikten ziyade yaptiginiz kaprisler ile, karsisinizdaki erkegi hayatindan bezdirmek idi.. Fizigi gecelim, yaptiginiz klasik kaprisler ile alakali bir yazi yazsam, forumda sayfalar yetmez.. Mert'in 160 terabyte'lik iPod'un notepad'i almaz.. Benim asil rahatsiz oldugum konu da bu idi zaten..

Yani anlamiyorum ben.. Sizden fersah fersah daha guzel olan kadinlar bu kadar alcak gonullu, bu kadar samimi ve bu kadar karsisindakini asagilamadan konusabiliyorsa, bu Turk kadinlari kendi suratlarina aynada bakmadan, o yer cucesi, o kara kuru ve vicik vicik basenli halleriyle neye guvenerek bu kadar kapris yapiyorlar, bunu bir turlu anlamiyorum, sanirim anlamayacagim da..

Kusursuz bir guzellikte olursun, kapris yaparsin, cunku cok guzelsindir..

Cok zengin olursun, karsindaki insanin maddi durumu senin kadar iyi olmayabilirsin, boyleliklede onu kucumsersin, tepeden bakarsin..

Cok basarili bir kariyerin vardir, toplumun belli bir kesimine de aitsindir, diger insanlarla muhattap olmazsin..

Buna da eyvallah ama bu kriterlerin hic birisine uymayan, Turk kizlarinin neden bu kadar kaprisli olduklarini bana bir allahin kulu anlatsin bi zahmet.. Denemesi bedava.. Disarida tanimadiginiz birine iltifat ederek, oturup bir yerde bir seyler icmeyi veya yemeyi teklif edin, eger tokattan baska bir cevap alirsaniz da gelin burda bana anlatin..

Sen neyse onu bunu birak da, sen gercek sarisin misin yoksa benim yazida bahsettiklerimden mi?.. Bak arasina golge falan da attirmissin :D

hala çok sivri bir dil kullanýosun

ýsrar ediorum üslubunu deiþtir. yer cücesi filan nasý laflar bunlar ya... :kizgin:

ewt ben de röfleliyim. senin tabirinle tek tip kýzlar klasmanýndayýmdýr büyük ihtimal.

#60 Guest_pera_*

Guest_pera_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2006 - 11:46 ÖS

. Disarida tanimadiginiz birine iltifat ederek, oturup bir yerde bir seyler icmeyi veya yemeyi teklif edin, eger tokattan baska bir cevap alirsaniz da gelin burda bana anlatin..

Örnek buysa tartýþmaya gerek yok...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye