İçeriğe git

- - - - -

ŞAMPİYON GALATASARAY 3 - Kayserispor 0 (Sabri 2, İliç)

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
275 replies to this topic

#21 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2006 - 08:03 ÖS

Acýkcasý Ankara'dan bir arkadasýmla ve Bursa'dan da diger bir arkadasýmla bulusup Pazar gunku macta yerimizi almak istiyoruz..Kapalý Üst su anda sadece kombinelere mi acýk veya cogunlugu kombineyse satýlan biletler az miktarda mýdýr? Ve bilet icin yardýmcý olabilecek arkadaslarýmýz varsa sevinirim..Simdiden tesekkurler.. Biletix bende pek guven uyandýrmýyor da..

#22 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2006 - 10:41 ÖS

Adapazarý'nda düzenlenen bir etkinliðe katýlan Ertuðrul Saðlam, ''Galatasaray ne kadar þampiyon olmayý istiyorsa biz de o kadar UEFA Kupasý'na katýlmayý istiyoruz. Sahaya çýkýp Galatasaray'ý yenmekten baþka bir þansýmýz yok. Þunu huzur içerisinde söylüyorum ki, Allah'a þükür, son maçýmýzda Galatasaray þampiyonluk mücadelesi verirken, bizim de bu maçý kazanmamýz için çok deðerli bir sebebimiz var. Çünkü ülkede bu tür maçlarda oynadýðýnýz zaman (para aldý), oynamadýðýnýz zaman (maçý sattý) gibi çok basit deðerlendirmeler yapýyorlar. O bakýmdan bu tür söylentilerden uzak kalacaðýmýz için çok mutluyuz'' diye konuþtu.

#23 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 10:44 ÖÖ

Gerçekten çok zor bir maç olacak ya ne diyeyim herkesle ortak duygularý paylaþýyoruz çoðu kimse dile getirmeye çekiniyo ama umarým bir mucize olurda þampiyon oluruz umarým.. kayseriyi kolay geçeceðimizi düþünüyorum

#24 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.236 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 02:14 ÖS

Bence biz de galip geleceðiz pazar, Fener de. :agla:

#25 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:02 ÖS

ruya gordum... bu sefer tersi cikmasin allahim...

#26 SERDAR1905

SERDAR1905

Senior Member

• Members
  • 1.204 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:12 ÖS

dakika 76 GS 3 - kayseri 1 denizli 1 - fener 1 gerisini bilmem..

#27 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:37 ÖS

dakika 76

GS 3 - kayseri 1

denizli 1 - fener 1

gerisini bilmem..

Boyle bir durumda fener maçi izlenemez ! Kalp krizi geçirme tehlikesi var :saskin2:

#28 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.122 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:38 ÖS

Su maci alalimda nolursa olsun.. birde tribunler susmamali cunku bazen onemli maclarda tribunler tutukluk yapabiliyo lutfen olmasin gol yesek bile fener one gecse bile daha coskulu bi sekilde su son 90 dakka orada bulunanlar desteklerini esirgemesinler. Ne diyelim Allah buyuk.. futbolun biraz olsun adaleti varsa Sampiyon biziz.

#29 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:51 ÖS

Su maci alalimda nolursa olsun.. birde tribunler susmamali cunku bazen onemli maclarda tribunler tutukluk yapabiliyo lutfen olmasin gol yesek bile fener one gecse bile daha coskulu bi sekilde su son 90 dakka orada bulunanlar desteklerini esirgemesinler.

Ne diyelim Allah buyuk.. futbolun biraz olsun adaleti varsa Sampiyon biziz.

geçen maç öyle oldu ama fener öne geçtiði sýrada biz maçý çoktan garantilemiþtik, o yüzden normal karþýlamak lazým.. bu maç tekrarlanacaðýný zannetmiyorum, her halikarda senenin son maçý oyuncular güzel uðurlanmalý..

#30 Guest_Gönül sarayým_*

Guest_Gönül sarayým_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:53 ÖS

Bende içimden geleni yazayým. Galatasaray:3 - Kayserispor:1 Denizlispor:2 - Fenerbahçe: 0

#31 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:55 ÖS

bu maç tekrarlanacaðýný zannetmiyorum, her halikarda senenin son maçý oyuncular güzel uðurlanmalý..

Katiliyorum Sheva.
Bu hafta sonu ne olursa olsun bayram havasi olacak Ali Sami Yen'de. Bu arada biletleri baya bir ucuz tutarlar herlade.

#32 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 03:56 ÖS

:) Ýnanmak çok güzel... Ama hep buna benzer olaylarda hayal kýrýklýðý yaþadýk. Herþey G.Saray'ýn elinde olsa inanmanýn alasýný yapacaðýmda, iþ denizlide biteceði için umutsuzca, yeniden hayal kýrýklýðý yaþamamak için, sadece ve sadece beklemedeyim...

#33 Guest_Gönül sarayým_*

Guest_Gönül sarayým_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 04:00 ÖS

Az önce ilginç bi þey oldu. Skoru yazarken dilim 2-1 Denizli alýr derken parmaðým istem dýþý 0 a bastý. Bu benim iradem dýþýnda oldu. Var bu iþte de bir hayýr. Klavyemde 1 bi baþta 0 diðer uçta...

#34 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.236 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 04:01 ÖS

bu maç tekrarlanacaðýný zannetmiyorum, her halikarda senenin son maçý oyuncular güzel uðurlanmalý..

Katiliyorum Sheva.
Bu hafta sonu ne olursa olsun bayram havasi olacak Ali Sami Yen'de. Bu arada biletleri baya bir ucuz tutarlar herlade.

Ne para olursa olsun stadýn dolmasý gerek. Kombine'si olan herkes de gelmeli. Þu Trabzonspor'la orda berabere kalmasak 2 puan öndeydik ve lider olma psikolojimiz Fener'i daha strese sokardý. Fener'e 2 maçta da yenilmemizin ezikliðini geçtim, puan saçtýðýmýz pek çok maça yanarým. :agla:

#35 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2006 - 04:53 ÖS

Herkes bir sekilde dua ediyor, ugur yapmaya calisiyor. Yani tamamen "mistik" olaylarla maclari etkilemeye calisiyor. Ki ben de dua ediyorum. Rüyalariniz da hayirli olur insaallah. Ne bilim, her sey mucizevi bir sekilde, Allah'a kalmis. Hepimiz bir mucize bekliyoruz/diliyoruz.

#36 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2006 - 08:53 ÖÖ

Kayserispor Maçý Biletleri Bugün Satýþta Galatasaray'ýn Turkcell Süper Lig'in son haftasýnda 14 Mayýs Pazar günü, saat 19:00'da Ali Sami Yen Stadý'nda Kayserispor'la yapacaðý maçýn biletleri, 10 Mayýs Çarþamba günü, saat 10:00'da Biletix bayilerinde satýþa çýkacak. Galatasaray-Kayserispor Bilet Fiyatlarý VIP 200 YTL Numaralý Üst 150 YTL Kapalý Üst 50 YTL Kapalý Alt 40 YTL Yeni Açýk Üst 17 YTL Yeni Açýk Alt 14 YTL Eski Açýk 14 YTL Eski Açýk (Rakip) 14 YTL Maç günü Ali Sami Yen Giþe Fiyatý VIP 190 YTL Numaralý Üst 140 YTL Kapalý Üst 45 YTL Kapalý Alt 35 YTL Yeni Açýk Üst 15 YTL Yeni Açýk Alt 12 YTL Eski Açýk 12 YTL Eski Açýk (Rakip) 12 YTL

#37 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2006 - 08:53 ÖÖ

Gerets,kayseri sýnavýnda formsuz görünen Necati'yi kesecek ve Beþiktaþ derbisinin yýldýzý Hasan Kabze'yi 11'e alacak. Galatasaray'da teknik direktör Erik Gerets, Beþiktaþ derbisinin kahramaný Hasan Kabze'yi bu hafta ilk 11'e alarak ödüllendirecek. Belçikalý teknik adamýn, takýmý 1-0 maðlupken sahaya sürdüðü Hasan Kabze, biri girdikten üç dakika sonra, biri de uzatmalarýn bitimine 17 saniye kala attýðý iki golle Galatasaray'ý Ýnönü'de galibiyete taþýmýþtý. Bu sonuçla Galatasaray son haftaya þampiyonluk umutlarýný canlý tutarak girmiþti. Derbinin yýldýzý olan Hasan Kabze'nin son performansý ile ilk 11'i hak ettiðini düþünen Gerets'in son haftalarda kötü oynayan Necati'yi yedek soyundurmasý bekleniyor. Bu durumda, Hasan Kabze bu sezon ikinci kez bir maça ilk 11'de baþlamýþ olacak. Gerets'in Beþiktaþ derbisinin kötü bir diðer ismi Cihan'ýn yerine de Sabri'yi oynatmayý planladýðý öðrenildi.

#38 Guest_CoLdPlaY_*

Guest_CoLdPlaY_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2006 - 12:53 ÖS

Gerets,kayseri sýnavýnda formsuz görünen Necati'yi kesecek ve Beþiktaþ derbisinin yýldýzý Hasan Kabze'yi 11'e alacak. Galatasaray'da teknik direktör Erik Gerets, Beþiktaþ derbisinin kahramaný Hasan Kabze'yi bu hafta ilk 11'e alarak ödüllendirecek. Belçikalý teknik adamýn, takýmý 1-0 maðlupken sahaya sürdüðü Hasan Kabze, biri girdikten üç dakika sonra, biri de uzatmalarýn bitimine 17 saniye kala attýðý iki golle Galatasaray'ý Ýnönü'de galibiyete taþýmýþtý. Bu sonuçla Galatasaray son haftaya þampiyonluk umutlarýný canlý tutarak girmiþti. Derbinin yýldýzý olan Hasan Kabze'nin son performansý ile ilk 11'i hak ettiðini düþünen Gerets'in son haftalarda kötü oynayan Necati'yi yedek soyundurmasý bekleniyor. Bu durumda, Hasan Kabze bu sezon ikinci kez bir maça ilk 11'de baþlamýþ olacak. Gerets'in Beþiktaþ derbisinin kötü bir diðer ismi Cihan'ýn yerine de Sabri'yi oynatmayý planladýðý öðrenildi.

Her ikisi de çok yerinde olur, umarým böyle oynarýz!!

#39 Guest_hatice_*

Guest_hatice_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2006 - 01:09 ÖS

inþallah kazanýrýz hep dua ediyorum Allahým inþallah :dua: :dua: :dua:

#40 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2006 - 01:10 ÖS

Gerets bu konuda bazen dik kafali ! Neco ilk 11'de baslarsa benim için surpriz olmaz açikçasi...