Jump to content

- - - - -

ŞAMPİYON GALATASARAY 3 - Kayserispor 0 (Sabri 2, İliç)

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
275 replies to this topic

#1 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Posted 07 May 2006 - 08:19 PM

Allahým lütfen.. Allahým sen büyüksün.. Allahým N'olur!

#2 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7,611 posts

Posted 07 May 2006 - 08:25 PM

her þey denýzlý nýn elýnde maalesef :(

#3 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10,821 posts

Posted 07 May 2006 - 08:45 PM

Zor bir mac cunku kayserinin uefa sansi suruyor ve son haftalarda iyi oynuyorlar...ama fbnin isi cok da zor cunku rakip takim dusmemek icin oynuyor ve bu maci satin alamaz arti son iki haftadir iyi oynuyor denizli... Biz macimizi 1-0 alalim yeter, bunu yapacak gucteyiz.... HADI ASLANLAR, SAMPIYONLUK BIR SANA YAKISIR!!!!!

#4 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8,175 posts

Posted 07 May 2006 - 08:45 PM

Bu hafta Kayseri'nin kazanmasý bir bakýma kötü oldu... Haftaya Trabzon-Beþiktaþ maçý var... Kayseri'nin tarihinde yakalamýþ olduðu çok büyük bir þans var... Ama bu saatten sonra Sami Yen'de puan vermekte çok ayýp olur....

#5 ceyKo

ceyKo

Junior Member

• Members
  • 1,233 posts

Posted 07 May 2006 - 08:49 PM

bu maci alicaz!

#6 Guest_JeWeL_*

Guest_JeWeL_*
  • Guests

Posted 07 May 2006 - 08:56 PM

Allah'ým inþallah alýcaz bu maçý Denizli de puan kopardý mý þu eziklerden baþka ne isteriz içimde çok temiz hisler var inþallah yanýlmýorumdur

#7 Guest_pera_*

Guest_pera_*
  • Guests

Posted 07 May 2006 - 09:20 PM

Ýnþallah! Bu sene fener lehine o kadar çok hakem hatasý oldu ki (bugün bile durum 1-0'ken erciyes'in penaltýsý verilmedi, Rýdvan bile penaltý dedi) son haftaya kadar bu iþi getirdiysek neden þampiyonluk olmasýn? Gerçi olamasak da bu takýma helal olsun.. :okey: Bir-iki deðiþiklikle seneye yine en büyük adayý oluruz þampiyonluðun!

#8 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28,693 posts

Posted 07 May 2006 - 10:35 PM

denizli puan alamazsa düser tek sansýmýz bu

#9 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1,429 posts

Posted 07 May 2006 - 11:21 PM

En azindan tribunler full çeker ve bu çok önemli. Ne olursa olsun artik Aslanlarimiza hersey için guzel bir ortamda tesekkur ederiz ve sezonu kapatiriz

#10 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35,866 posts

Posted 08 May 2006 - 12:43 AM

Ankaradan acýkcasý o sýralar Ýstanbulda bulunursam maca gitmek istiyorum.. Boyle bir macta olmak buyuk bir gurur..En kotu ihtimalde, o yuregini koyan oyuncularýmýzý avuclarým patlayana kadar alkýslarým.. Maca gidersem sampiyon olacakmýsýz gibi bir his var...

#11 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6,120 posts

Posted 08 May 2006 - 09:48 AM

denizlinin ilk 10 dk gol atýp sonra ya allah bismillah savunma yapmaktan baþka çaresi yok. bu sýralarda da biz samiyende pek de kayseri maçýný seyredemiycez. Gerets in artýk bu maçta necati cihan saidou üçlüsü yerine, uður,kabze,volkan üçlüsünü koymasý gerek. Bu maç kaybedilmez.Kaybedilemez... Herkes Takýmýna destek vermek için orda olsun...

#12 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Posted 08 May 2006 - 11:01 AM

Bu arada Mehmet Topuz ve Ragýp cezalý duruma düþmüþler, bizim maçta yoklar..

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 08 May 2006 - 11:21 AM

Çok iyi haber özellikle Mehmet Topuz'un olmayýþý.

#14 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8,175 posts

Posted 08 May 2006 - 11:26 AM

Þöyle bir düþünüyorumda, Onca emek onca akýtýlan ter boþu boþuna sanki... Haftaya fenerde yenecek, Galatasaray'da yenecek, Fener ayný puanla þampiyon olacak... Özgüç denen bir þerefsiz evladýnýn kasýtlý ve bilinçli bir kararý ile bir takýmýn þampiyonluðunu belirlemesi... Allah'ýn isimlerinden biri olan "Hakem" adý ile sahaya çýkýp, fenerin tetikçiliðini yapan bu adamdan daha HAKEM olan Allah var... Fazla futbol olaylarýna girmez ama bir kereye mahsus futbola el atsa ve haftaya haklý olanýn hakkýný verse...

#15 Guest_muratermengu_*

Guest_muratermengu_*
  • Guests

Posted 08 May 2006 - 02:18 PM

kayeri macýnda butun trýbunler týklým týklým olmalý ve takýmýmýzý sonuna kadar desteklemelýyýz þampiyon olsada olmasada herkes sami yene heee içimde buyuk býr umut var kesin biz olacaz þampiyon ondan sonra bizi kimse tutamaz.5 10 ezikte kendini asar kesin haydi aslanlarým benim.

#16 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2,808 posts

Posted 08 May 2006 - 04:00 PM

bu tur maclarda cok yaktik kendi kendimizi... ama bu sene bu hatayi tekrarlayacagimiza inanmiyorum... dusunmek bile istemiyorum...

#17 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8,175 posts

Posted 08 May 2006 - 04:04 PM

Hagi'nin veda maçýnda ki Trabzon maçý gibi olmaz umarým... Ýlk baþta Samsun'dan gelen gol..Ýnanýlmaz sevinç...Sonrasýnda iç burkan görüntüler...Gözyaþlarý...Hep finalde üzülen bizmi olacaðýz?Ne var bir kerede sevinsek?

#18 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7,538 posts

Posted 08 May 2006 - 04:33 PM

Hasan o son saniyede o golü attýya...tamam dedim þampiyonuz bu sene...o gol o kadar çok þey anlatýyor ki, Galatasarayýmýz ucuna kadar getirdiði bu yarýþý altýnýn teriyle kazanacaktýr...Kayseri býrakýn Uefayý CL þampiyonu bile olacak olsa yinede 1 puan bile alamayacak bu maçtan... Bu maç þampiyonluk maçý ve bu maçta yapýlacak herþey mübahtýr...Gerekirse þiþe atýlýr, gerekirse küfür edilir, gerekirse sahaya inilip futbolcu dövülür ama Galatasaray bu maçý Kayseriye asla vermez... Fenerde kupa maçýyla beraber gözle görülür bir düþüþ var...Artýk bu kadar sýk maç temposunu kaldýramýyorlar...Kayseri maçýnda da bence iyi oynamadýlar...Erciyesin inanýlmaz defans hatalarý sayesinde aldýlar maçý...Her ne kadar bu hafta ligin en kritik maçýna çýkacak olsalarda ben febe de yine fiziki bir düþüþ yaþanacaðýný tahmin ediyorum...Denizli eðer isterse ve inanýrsa bu maçtan istediðini alýr... Benim tek korkum ligin dibindeki garip matematiksel hesaplar...Hem denizli-fb maçýnda hem de Galatasaray-kayseri maçýnda 4 takýmýn da bir kulaðý baþka bir maçta olacak...Yani rakiplerinin maçlarýnda...Anlýk deðiþimler bu takýmlarý etkileyebilir...Özellikle denizli maçýn ilk bölümünde bir gol atmalýdýr.Yoksa diðer maçlarýn skorlarýna göre ligde kalmayý garantileyebilir ve rehavete girer... Velhasýl uzun lafýn kýsasý ÞAMPÝYON GALATASARAY inþallah...!

#19 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10,821 posts

Posted 08 May 2006 - 05:15 PM

mehmet topuz ve ragipin olmamasi cok buyuk bir avantaj bizim icin cunku orta sahadaki iki en onemli adamlari yok. Ozellikle ragipin olmayisi, ilicin isini cok kolaylastiracak.

#20 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1,938 posts

Posted 08 May 2006 - 07:49 PM

kazanýcaz ve turu atýcaz inþallah :artist: bi de þöyle bi geliþme var, hoþ bana göre fazla önemli deðil ama çünkü bu maçtan galibiyetle ayrýlcaðýmýza inanýyorum. ama yine de belirtmek isterim: trabzon un hocasý (adýný yazamýcam þidmi bi garip ismi var :) ) galiba takýmý býrakmýþ. son maça yardýmcý antranörle çýkabilirmiþ trabzonspor. yani bjk büyük ihtimalle yener trabzonu. nu kayseri nin uefa umutlarýný artýrýr