İçeriğe git

Resim
- - - - -

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
101 replies to this topic

#1 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2004 - 01:58 ÖÖ

Umarim bu sorunda en kisa zamanda kalkar :) avatarlarimizi koyariz :) daha 2. gün biliyorum ama genede aklimdayken söyleyim dedim :) bütün adminler canla basla calisiyorlar cok tesekkürler ellerinize sagalik. Forum bitince siz oturacak biz size hizmet edecegiz insallah :) :lol:

#2 Guest_LuisFigom_*

Guest_LuisFigom_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 04:01 ÖÖ

bilgisayar´dan avatar yükleniyo mu ?

#3 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 04:04 ÖÖ

Figo su an icin o ozellik kapali, dizayn degisince o islerin hepsi gozden gecirilecek.. Eger host edebilecegin bir adres yoksa bana pm'den mesaj at, mailime yollarsin, ben bir adrese koyup senin nickine baglarim (ne uzun oldu ;)

#4 Guest_LuisFigom_*

Guest_LuisFigom_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 04:08 ÖÖ

acelesi yok abi.. merak ettim sordum .. :) henüz hangi avatari kullanacagimi bilmiyorum ,bi sorun cikarsa sana Öm atarim.. sagolasin

#5 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 04:13 ÖÖ

Bu arada bu teklif herkes icin gecerlidir, avatarinizi koyabileceginiz bir site yoksa bana pm atin, bir yerler buluruz ;)

#6 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 11:47 ÖÖ

olsun canim bununlada idare ederiz :)

#7 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 11:57 ÖÖ

Þu an için avatar büyüklük problemini çözemediðimiz için geçici olarak kapattýk. Tekrar açýcaz kýsa zamanda.

Yönetim istifa! :)....... dermisim :)

#8 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 12:53 ÖS

:( bende 1280x1024 avatar koymaya niyetliydim 8)

#9 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 05:57 ÖS

kýnýyorum sizi.. mükemmel avatar yapmýþtým.. :lol: yalnýz bir ricam var sizden.. bence avatar forumlarýn deðiþmez bir parçasý ve çok önemli bana göre.. nickten önce kiþiyi bana tanýtan þeydir daima.. lütfen çok küçük yapmayýn hiçbir þey anlaþýlmýyor.. büyüklük elbette bir sorun ama mesela benim en son avatar'ýma bakýn, çok uygun bence o büyüklük.. ondan büyükler kabul edilmesin ama ondan küçük de olmasýn lütfen.. yani istek dýþýnda tabii ki..

#10 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 06:00 ÖS

çok çabuk açýldý be, eheh.. saðolun, varolun.. :D

#11 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 06:02 ÖS

kýnýyorum sizi.. mükemmel avatar yapmýþtým..
yalnýz bir ricam var sizden.. bence avatar forumlarýn deðiþmez bir parçasý ve çok önemli bana göre.. nickten önce kiþiyi bana tanýtan þeydir daima.. lütfen çok küçük yapmayýn hiçbir þey anlaþýlmýyor.. büyüklük elbette bir sorun ama mesela benim en son avatar'ýma bakýn, çok uygun bence o büyüklük.. ondan büyükler kabul edilmesin ama ondan küçük de olmasýn lütfen.. yani istek dýþýnda tabii ki..

Parma tamamen katiliyorum soylediklerine, tekrar acildi su an avatarlar.. Pek cok kisininkinde problem yok zaten ama bazilari soldaki tabloyu kaydiriyor, o sorun oluyor.. Bu kisiler bu topicten veya pm ile iletirlerse, imaji kucultup tekrar geri koyabiliriz gayet kolay bir islem..

#12 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 08:03 ÖS

Shevacým benimkini sen halletmissin sanýrým, tesekkurler.. E artýk sen de kendine bir avatar yapsan diyorum :) Bak ben 3.5 senedir bunu kullanýyorum, cok da memnunum :)

#13 Guest_minique_*

Guest_minique_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 08:06 ÖS

hm. ben beceriksizim heralde. nerden koycam avatarý yada birine url mi atýcam? :?:

#14 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 08:09 ÖS

Profiline gir Yasemin, orda avatar kýsmýna, koyacagýn resmin url'sini gir..

#15 Guest_Crohn_*

Guest_Crohn_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 08:41 ÖS

Arkadaþlar ya ben beceriksizim ya da bir aksaklýk var þuanda.Avatarýmý 5 kez denedim olmadý :cry:

#16 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 09:03 ÖS

Minique ve Crohn, avatar yuklemeye calisiyorsaniz sanirim ondan olmuyordur, o fonksiyon simdilik kapali.. Eger ki kullanmak istediginiz avatarin URL'si (web uzerinde bir adresi) varsa onu girmeyi deneyin.. Eger kendi bilgisayarinizdan bir resmi kullanmak istiyorsaniz, sheva@futbolnet.com'a kullacaginiz resmi mail atarsaniz, ben web'e koyup daha sonra profilden gerekli ayarlari yapicam..

#17 Guest_minique_*

Guest_minique_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 09:49 ÖS

sheva sanýrým benim kullanmak istediðim resmin boyutu büyük geliyo aslýnda sende photoshop arsa ben sana bi resim göndersem sen kenarlarýný kýrpsan olur mu?

#18 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 09:53 ÖS

cyba gel el at su topice sen online sin hep :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: anliyon sen bu islerden :lol:

#19 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 10:17 ÖS

Yasemin tabi yukarida verdigim maile yolla sen resmi, ben boyutunu ayarlayip web'e koyucam.. O adresi profiline ekleyince hallolucak zaten.. Bu arada bu hizmetimiz herkes icin gecerlidir tabi ki :)

#20 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Kasım 2004 - 10:19 ÖS

isim var :?