İçeriğe git

- - - - -

Ön Liberosu Saidou olan Takým

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
120 replies to this topic

#81 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:44 ÖÖ

Yahu Alp Ayhan denen ne oldugu belli olmayan kisi kaynakli bir haberi buraya getirip milletin sana inanmasini mi bekliyorsun?

Daha senin bu forumda esamen dahi okunmazken Conce hakkinda ne tartismalar yapildi burda tüm gecmisi hakkinda, ne bilgiler verildi özellikle bize gelmeden önce oynadigi Dortmund´da, bir arastir onlari oku, sonra gel buraya türk site kaynakli internet haberlerini tasi...
Eminim ki o sezon Dortmund´un 2 macini bile canli olarak takip etmemissindir, yinede maasallah burda Dortmund´u senden daha iyi bilen yok havasindasin, pes...

Yahu bosverdim ben ya. Ne bicim tartismalari baska yerlere cekiyorsunuz, evlere senlik.

Sky Sports senin icin bilmem kacinci sinifsa bilemiyorum artik.

Arastir marastir.. Sanki kendin arastirdin da konusuyorsun.

Pes ettim..

Bak arkadasim, sana bir sene önce acilmis topicteki yazimi buraya tekrar koyuyorum, benim kaldigim sehir Dortmund´a 10 km, haliyle olan biteni takip ettigimden fazla arastirmama gerek kalmiyor...

Topic bu istersen gir bak:
http://www.galatasar...ceicao&start=40

Dortmund Conse´yi 2003-2004 sezonunun baslangicinda yeni sezon hazirliklarinda capraz baglarindan sakatlanan ve su anda Bayern München de oynayan Milli oyuncu Torsten Frings´in yerine transfer ettiginde, kendisinden cok büyük beklentiler icerisindeydi...
Transfer dedigim bilindigi gibi 1 seneligine RM den kiralanmisti, satin alma opsiyonu Dortmund´da olmakla birlikte...

Orta sahada top dagitan, gerektiginde insiyatifi eline alan, rakibe basan, teknik özellikli ve taktik anlamda üst düzey, dünya klasinda bir oyuncu beklentisi olusmustu Dortmund´ta Flavio´nun önceki seneler ve RM de de son senedeki performansindan dolayi...

Ancak Flavio 2-3 mac disinda bu beklentilerinin hicbirisine cevap veremedi maalesef, tamam sezonun hemen basinda gereksiz yere uzayan bir sakatliktan dolayi yaklasik 3 ay gibi bir zaman oynayamadi ve ilk yari da yine ufak tefek sakatliklarla bitti, ancak sezonun ikinci yarisinda Flavio oynadigi maclarda hicbir zaman sorumluluk almayan, adeta sahada hic gözükmeyen haliyle iyice gözden düsmeye basladi, ilk önce 45 dak. sonra soyunma odasinda kaldi, sonrasinda ilk 11 e bile giremedi...
Oysa ki RM gibi bir kulüpten gelen, 60-70 defa Brezilya Milli takiminda oynamis olan bir oyuncudan cok daha farkli seyler bekleniyordu...
Ayrica sezon sonuna dogru aldigi senelik ücret(yarisini RM den ödenen 6 milyon euro senelik!) ve gösterdigi performansindan dolayi da Dortmund taraftarindan bayagi bir tepki almaya basladi, bunun neticesinde de kendisi kalmak istemesine ragmen Dortmund sezon sonu hic düsünmeden ondan vaz gecti...

#82 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:47 ÖÖ

Dostlar, amaç karþýlýklý görüþler ile birbirimize bir þeyle katmak, bir fikir tartýþmasý ile olabilecek farklý pencerelere açýlmaktan baþka bir þey deðil. Asla herþeyi bilemeyiz, asla her söylediðimiz doðru olamaz. Eksik kaldýðýmýz yerlerde ise bize en güzel ýþýk tutacak þey karþýt görüþlerdir. Tadýný çýkartalým. Lütfen. ( Ulan kýytýrýk futbol federasyonu sloganýný kullandýk be :) )

#83 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:48 ÖÖ

Yahu Alp Ayhan denen ne oldugu belli olmayan kisi kaynakli bir haberi buraya getirip milletin sana inanmasini mi bekliyorsun?

Daha senin bu forumda esamen dahi okunmazken Conce hakkinda ne tartismalar yapildi burda tüm gecmisi hakkinda, ne bilgiler verildi özellikle bize gelmeden önce oynadigi Dortmund´da, bir arastir onlari oku, sonra gel buraya türk site kaynakli internet haberlerini tasi...
Eminim ki o sezon Dortmund´un 2 macini bile canli olarak takip etmemissindir, yinede maasallah burda Dortmund´u senden daha iyi bilen yok havasindasin, pes...

Yahu bosverdim ben ya. Ne bicim tartismalari baska yerlere cekiyorsunuz, evlere senlik.

Pes ettim..

Bak arkadasim, sana bir sene önce acilmis topicteki yazimi buraya tekrar koyuyorum, benim kaldigim sehir Dortmund´a 10 km, haliyle olan biteni takip ettigimden fazla arastirmama gerek kalmiyor...

Dortmund Conse´yi 2003-2004 sezonunun baslangicinda yeni sezon hazirliklarinda capraz baglarindan sakatlanan ve su anda Bayern München de oynayan Milli oyuncu Torsten Frings´in yerine transfer ettiginde, kendisinden cok büyük beklentiler icerisindeydi...
Transfer dedigim bilindigi gibi 1 seneligine RM den kiralanmisti, satin alma opsiyonu Dortmund´da olmakla birlikte...

Orta sahada top dagitan, gerektiginde insiyatifi eline alan, rakibe basan, teknik özellikli ve taktik anlamda üst düzey, dünya klasinda bir oyuncu beklentisi olusmustu Dortmund´ta Flavio´nun önceki seneler ve RM de de son senedeki performansindan dolayi...

Ancak Flavio 2-3 mac disinda bu beklentilerinin hicbirisine cevap veremedi maalesef, tamam sezonun hemen basinda gereksiz yere uzayan bir sakatliktan dolayi yaklasik 3 ay gibi bir zaman oynayamadi ve ilk yari da yine ufak tefek sakatliklarla bitti, ancak sezonun ikinci yarisinda Flavio oynadigi maclarda hicbir zaman sorumluluk almayan, adeta sahada hic gözükmeyen haliyle iyice gözden düsmeye basladi, ilk önce 45 dak. sonra soyunma odasinda kaldi, sonrasinda ilk 11 e bile giremedi...
Oysa ki RM gibi bir kulüpten gelen, 60-70 defa Brezilya Milli takiminda oynamis olan bir oyuncudan cok daha farkli seyler bekleniyordu...
Ayrica sezon sonuna dogru aldigi senelik ücret(yarisini RM den ödenen 6 milyon euro senelik!) ve gösterdigi performansindan dolayi da Dortmund taraftarindan bayagi bir tepki almaya basladi, bunun neticesinde de kendisi kalmak istemesine ragmen Dortmund sezon sonu hic düsünmeden ondan vaz gecti...

Vay be..Arkadas,Dortmund'dan ama ben Ankara'dan daha iyi takip etmisim megersem :lol:
Ray, hic ugrasma, en son yazacagý yorum; siz futboldan anlamýyosunuz fln olur..
Halbuki Dortmudda bulunup ta bunlarý yazabiliyor..O da guzel :)

#84 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:48 ÖÖ

Dostlar, amaç karþýlýklý görüþler ile birbirimize bir þeyle katmak, bir fikir tartýþmasý ile olabilecek farklý pencerelere açýlmaktan baþka bir þey deðil. Asla herþeyi bilemeyiz, asla her söylediðimiz doðru olamaz. Eksik kaldýðýmýz yerlerde ise bize en güzel ýþýk tutacak þey karþýt görüþlerdir.

Tadýný çýkartalým. Lütfen.

( Ulan kýytýrýk futbol federasyonu sloganýný kullandýk be :) )

hahaha :lol:

#85 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:50 ÖÖ

Pes ettim..

Conceicao yarim devre oynamasina ragmen, oynadigi maclarda iyi bir performans gösterdi. Ikili mücadeleleri 70% oranla kazaniyordu ortalama itibariyle.

Yani adam bize oynadigi futbolun hemen hemen aynisini oynadi Dortmund´ta. Dortmund da o siralar Conceicao´yu kadroda tutmak istese de, ki benim ve senin koydugun haberlerden bu ortaya cikiyor, bunu mali sikintilar yüzünden basaramadi. Dortmund´un lisansi bile cikmayabilirdi borclardan dolayi.

Dortmund Sportif Direktörü Zorc´un bir demecini cok iyi hatirliyorum. O demecte Conceicao´yu tutmak istediklerini ancak yillik 3,5 miyon € maasin cok agir geldigini söylemisti.

Sonuc itibariyle Conceicao´nun gönderilmesinin ana sebebi para. Bunda sportif basarisi yol oynamis midir? Oynamistir elbette. O sezon Flavio 40 macta forma giyip bu yil Appiah´nin gösterdigi performansi gösterseydi, onu kadroda tutma cabalari daha fazla olurdu.

#86 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:52 ÖÖ

hic ugrasma, en son yazacagý yorum; siz futboldan anlamýyosunuz fln olur..

kendinden yola cikarak baskalari hakkinda yorum yapma.

sen bana ankaraspor, genclerbirligi ve ankaragücü´nü anlat ;)

#87 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:54 ÖÖ

Edit:Burasi koy kahvesi degil konuyla alakasiz bir post daha atan bir hafta dinlenir. MYC

#88 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 12:58 ÖÖ

Edit:Burasi koy kahvesi degil konuyla alakasiz bir post daha atan bir hafta dinlenir. MYC

#89 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 01:05 ÖÖ

#90 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 01:07 ÖÖ

#91 Guest_korcank_*

Guest_korcank_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 01:22 ÖÖ

Þimdi Korcan abi, öncelikle takým performansýný ligdeki derece kriteri ile birebir korelasyon olarak ölçmüyorum. Fakat ve lakin, baþarýsýz bulunan bir hocanýn ve sezonun ( Gerets'den bahsediyorum) sonunda dönülen noktanýn " Ah gözünü sevdiðimin Hagi'si . Conce'yi neden gönderdik " olmasýný kabul edemiyorum.

Sevgili Ünsal; Serkan'ýn ne Gerets'i ne de sezonu baþarýsýz bulduðunu zannetmiyorum.

#92 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 06:41 ÖÖ

Ünsal ben "3. lük baþarýdýr" demedim. Senin "geçen sene neden 3. olduk bak bu sene 2. yiz" gibi bir söylemin oldu. Ben ona karþý söyledim. Bu sene de þampiyon olmuþ deðiliz. Ýnþallah oluruz. Þampiyon olsak dahi Gerets Hagi'den baþarýlýdýr demem ben. Geçen seneki olumsuzluklar çok çok daha fazlaydý. Hem adama kimse destek olmasýn hem de "neden þampiyon yapamadýn ulan" diye hesap sorulsun. Bu bana adil gelmiyor. Gerets'e verilen desteðin yarisi HAgi'ye verileydi hesap sorulabilirdi. "Bak biz hocaya destek verdik adam sýçtý batýrdý" diyebilirdik. Gerets bütün sezon "Xtir ol git Petre, Saidou ,Ümit, cep telefonu, Hirsiz vs" diye baðýran tribünlerle ve sürekli kuyuusnu kazan Ergun Gürsoy ile oynamadý. Tek rakibi FB idi HAgi'ye göre çok daha rahat bir ortamda mücadele etti. Ben Hagi'nin teknik konularda Gerets kadar hata yapmadýðýna inanýyorum. Korcan'ýn dediði gibi herzaman sýralmadaki yer ile teknik direktör baþarýsý arasýnda doðrusal iliþki yoktur. Çoðumuz futbol izliyoruz bilioruz.Ben ortaya konan oyuna ve zor maçlardaki performanslara göre yorum yapmaya çalýþýyorum. HAgi'nin oynattýðý futbolun bize daha uygun olduðunu, daha ayaklarý yere basan bir futbol anlayýþý olduðunu düþünüyorum. Bir tek karakteri itibarýyla bazý oyuncularla gereksiz yere zýt düþmesi hataydý. Onun dýþýnda sezon boyu kendisine köstek olan yönetim ile ve tribün ile son haftalara kadar þampiyonluk yarýþýnda kalarak bence teknik direktör olrak baþarýlý bir performans çizdi. Geçen sene Hagi'ye yapýlanlar bu sene Gerets'e yapýlsa sezonu tamamlayabilir miydi çok þüpheliyim. Teknik direktör olarak ikisi arasýndan tercih zorunluluðum olsa ben Hagi'yi seçerim. Ama Gerets gitsin Hagi geri gelsin gibi bir görüþüm asla olmadý. Gerets gidebilir ama Hagi'den iyisi gelsin isterim o ayrý konu. Serkan'ýn dediði gibi iki sezonda da futbolcularýn gösterdiði özveriyi ayrý bir tarafa koymak ve de alkýþlamak gerekiyor. P.S. Bir de þu Saidou-Flavio tercihinden dolayý kurtardýðýmýz(!) 1-2 milyon dolarý nerede kullanmýþýz hangi faydalý iþler yapmýþýz bir deyiverin..Götürüp Heinz'a vermiþiz. Vay be cidden büyük kazanç olmuþ bu Flavio'nun gitmesi..

#93 Guest_Spree_*

Guest_Spree_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2006 - 03:49 ÖS

Kimse Flavio geri gelsin demiyor. Niye gönderildi diyor. Yüz defa yazdýk. Ýstikrar diye bir þey var, takým iskeleti diye bir þey. Hele konu defansif kurgu olunca; Oyuncularýn birbirlerini tanýmasý, huyunu suyunu bilmesi, artýsýný eksisini bilmesi, arkadaþýnýn hangi yönü kuvvetlidir hangi yönü zayýftýr, hangi pozisyonda nasýl davranýr, nerede yer alýr, neye göre hareket yapar diye yüz defa yazdýk. Hala ayný bozuk plak. Ýki cümle tutturulmuþ gidiyor, bozuk plak. Futbol açýsýndan en ufak bir açýklama, bir pragraf yazý yok.

Ýsminin Flavio olmasý önemli deðil. Senin aldýðýn Hagi, Meksika ya gidiyordu yahu hatýrlamýyormusun, kim istiyordu Hagi yi senden baþka. Yaþanýzmý yetmiyor bunlarý hatýrlamaya. Adam sana geldi efsane oldu. Mondi nerde oynamýþ da þimdiye kadar ne baþarýsý varmýþ da gelip CL de çeyrek finalin eþiðinden dönmüþ Galatasaray da. Victoria kimmiþ de ayný þeyleri yaþamýþ Galatasaray da. Yaþamýþta ertesine Milan a mý transfer olmuþ, adam Rize de oynuyor. Yusuf la, Ýsmail ile yarý final oynadýk Avrupa da. Hiç izledizmi bu adamlarý. Deðil Avrupa da, Türkiye de kim alýrdý satsan bu adamlarý. Yüz tane isim sayarým daha Galatasaray dan bir o kadar daha da baþka takýmlardan. Ne anlýyorsunuz futboldan bir anlatýnda bilelim yahu, bir paragraf açýklayýn bari, futbol felsefeniz neymiþ anlýyalým.

Subjektif yaklaþýmlarýn doðru olmadýðýný biliyorum, sonuçta beðeni meselesi ben beðenirim baþkasý beðenmez ama madem baþka arkadaþlar belirtmiþ karþýt olarak belirtmemde bir zarar çýkmaz. Galatasaray maçlarýnýn yarýsýndan fazlasýný her sene çýplak gözle izliyorum tekrarlarýný da televizyondan izliyorum. Alan savunmasýný daha iyi yapan, kontra ataklarý daha iyi kesen bir adam görmedin Galatasaray da Flavio kadar. Maçlarý benle izleseydiniz, pozisyon posizyon anlatýrdým canlý olarak ne yaptýðýný. Anlattýðým arkadaþlarýmda var, burda yazan da var. Fikirlerinin nasýl deðiþtiðini de anlatýrlar isterseniz. Galatasaray kontra yemiyordu doðru düzgün yahu. Rakibin her hýzlý ataðýnda yaptýðý alan savunmasý ile kademesi ile takýma nasýl nefes aldýrttýðýný, takýma geri dönme zamanýný nasýl saðladýðýný televizyondan görmek zor olur. Top rakipteyken nasýl yer tuttuðunu þimdi nasýl anlatayým. Geçen sene atýlan her uzun top Galatasaray da kalýyordu. Hiç mi istatistik takip etmiyorsunuz. Geçen sene defansdan dönen-seken toplarý en çok toplayan önlibero oldu adam, hiç mi televizyon izlemiyorsunuz. Rakiplerin bu sene attýðý uzun toplarýn nasýl tekrar onlarda kaldýðýný hiç mi görmüyorsunuz. Saidou yu hiç aramadým, aramayacaðým da. Geçen sene ile de daðlar kadar fark görüyorum kendimce. Hiçbir zaman akbabalýða da soyunmadým. Bu sene en azýndan 10 kere Saidou topiði açardým istesem kendimce, fýrsatým da oldu. Ama bunu ne Saidou için ne de herhangi bir Galatasaraylý futbolcu için doðru bulmuyorum.

Geçen sene adamýn yanýnda oynayan Ergün dü, Ergün mü defansif olarak çok katký saðlýyordu da bu kadar az pozisyon veriyorduk. Bu söylediðinize kendiniz inanýyormusunuz. Yediðimiz gollerin çoðu Ergün kaptýrdýðý toplarda oldu yahu. Yüz defa yazdým bir daha yazayým. Geçen sene iki önlibero ile oynamamýz her ikisinide defansif görevleri oynadýðýnýn delili deðildir. Maçlarý izliyorsanýz, Ergün oyun kurucu olarak oyunuyor ve devamlý ileri çýkýyordu, o bunu yaparken Flavio geride kalýyordu. Kaç kere gördünüz, Flavio ileri çýkarken Ergün ün geride kaldýðýný. Bu Hagi nin oyun düzeni idi. Ergün kaç top kapma ile oynamýþ geçen sene. Kaç kere kontra yerken Ergün ü geride gördünüz. Bizimki de göz yahu, kýçýmýzdan izlemedik bu kadar maçý. Galatasaray ýn Sami Yen maç yaptýðý hangi maç beklerinin ileri çýkmadýðýný gördünüz, derbiler dahil hepsini baskýlý, hücum aðýrlýklý tek kale oynadýk. Biz baþka maçlarýmý izledik Allah aþkýna. Deplasman maçlarýnda da zayýf rakiplerin pek çoðuna ayný futbol anlayýþý ile oynadýk. Tek önlibero, çift önlibero ile olay bitse idi geçen sene 24 gol yiyen Fener (ki son maçýnda þampiyonluðunu ilan ettiði için Konya dan 4 gol yediðini hatýrlatýrým) bu sene 10 gol yerdi herhalde 8 milyon avroluk önlibero takviyesi ile. Niye çift önlibero oynamasýna raðmen bu sene þimdiden 29 gol yemiþ bu takým. Ýster tek ister çift önlibero oyna, oynattýðýn adam ne yaptýðýný bilmiyorsa, takýmýn defansif kurgusu zayýf ise, dokuda problem varsa, hiçbir halt yiyemezsin. Mesele isim meselesi deðil. Mesele o ismin baþka yerde ne yaptýðý veya daha sonra ne yapacaðý deðil. Mesele sende ne yaptýðý. Hagi nin Meksika ya gitmesi veya FcFree de oynamasý deðil sana gelmesi, sende yaptýðý. Senin onunla kurduðun düzen. Yok siz bozuk plaðýnýzý çalmaya devam edin. Pana dan bane ne, ben Tromso ya elenmiþim yahu.

Son kez bir futbol görüþü olarak belirteyim, varsa futbol açýsýndan cevabýnýz alalým yoksa hikaye uzamasýn. Galatasaray geçen sene, bir önce ki senenin tüm kadro ve futbol istikrarsýzlýðýna raðmen bir düzen bir iskelet kurdu. Kalede Mondi, geride Song, Tomas, önlerinde Flavio, bunu daha da geniþletelim sað tarafta Ribery ilerde Necati. Ekleyin buna bu sene ki performanslarý ile Hasan, Hakan, Ümit ve Orhan ý. Kadro zenginliðinizi tamalayacak Cihan, Ferhat, Ayhan, Sabri ve diðer isimleri yapýn buna göre takviyenizi bakýn bakalým ne oluyordu. Bir takým önce iyi olan yerini bozmaz transferde, önce eksik yerlerini tamamlar.

Burda kabul edelibelicek tek mantýklý görüþ, Ata nýn söylediði fiyat problemidir. Eyvallah, peki gönder Flavio yu, Mondi niye duruyor. O zaman onu da gönder anlarým. Aykut ve Fevzi tam olarak yerini kapamasa da en azýndan derim ki param yok, küçülüyorum, ayaðýmý yorganýma göre uzatacaðým derim eyvallah. Hadi bunu geçtim, Marek i niye alýyorsun o zaman yahu, niye bu kadar para veriyorsun (iyi futbolcu kötü futbolcu diye söylemiyorum, parasal açýdan yaklaþýyorum sadece). Bu kulübü Ata yönetmiyor ki, Canaydýn yönetiyor. Maalesef Canaydýn yönetiyor. Nerden tutsak da elimizde kalýyor. Ata yönetse göndersin en azýndan bir mantýðý var derim de, bu adam yönetirken hadi ordan derim sadece.

Ünsal dan da beni bu sýð taraftar profilimden kurtarýp vizyon katacak yorumlarý beklemiyor deyilim tabii. Galatasaray taraftarý olarak olmadýk bir bokumuz kalmamýþtý zaten, sýð ve vizyonsuz da olmuþuz, pehh.

:buyuksun:
benim söylemek istediklerimi söyleyip bu kadar güzel yazýðýn için barça ve lazio nefretini hoþ karþýlýyorum zaten :)

#94 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.618 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2006 - 12:18 ÖÖ

Re: ...

Benim bir iddiam var:

26 yaþýndayým, hafif de göbeðim var. 2 ay verin, arkamda tomas ile song oynasýn kanatlarda da hasan ile ayhan, en az sadiou veya conce kadar faydam olmazsa ülkeyi terkederim.

bende yaparým yaþ 27 :D hocam bu kadar basitmi yahuu..teknik bakýmdan kolayda bi kafa tpounda bir dirsekle iþ biter yada okkalý bi çift dalma ile bir daha ayaða kalkamamak gibi yoksa halý sahalarda futbolun belini kýrmak ayrý mevzu... ;)

#95 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2006 - 11:39 ÖS

Volkan 1-2 maç iyi performans göstermiþti sonra yine kesildi takýmdan. BJK maçýnda da berbat oyununu sürdüren Saidou'da neden bu kadar ýsrar edildiðini de çözebilmiþ deðilim. Ne rakibe basýyor ne doðrun düzgün top kapýyor ne de hücuma yönelik bir hareketi var. Necati ile birlikte maçýn en kötüsüydü. Þu pra muhabbetlerinden sonra iyi yonadýðý (hatta oynadýðý) tek maç hatýrlamýyorum.. Ýnþallah sezon sonu kurtuluruz bu marifeti kendinde saklý elemandan..

#96 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2006 - 12:00 ÖÖ

Ne yalan söyliyim geçen maçki son derece iyi oyununa karþýn yine de tereddütteyim bu maça volkan'la baþlamamýz konusunda, o yüzden saidou'yla çýkýnca çok da eleþtiremedim gerets'i.. Velhasýl maçta da koþtu, çalýþtý, etti ama bir kez daha görüldü ki son derece yetersiz kalýyor hele ki bu tarz zor maçlarda, o yüzden artýk daha fazla zorlamanýn ve yabancý kontenjanýný harcamanýn bir anlamý yok, çok büyük bir hata olur.. Ciddi anlamda çok iyi bir önliberoya ihtiyacýmýz var, takýma fazla transfer gerekmediði de düþünülürse yönetimin artýk her tür fedakarlýðý yapýp ihtiyaç olan bu bölgelere çok iyi oyuncular getirmesi gerekir..

#97 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2006 - 12:08 ÖÖ

Biraz hantaldýr ama þu Gravesen haberleri doðru çýksa da transfer edebilsek çok sevinirim.. Adam gibi bir ön liberomuz olur.

#98 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2006 - 12:10 ÖÖ

Biraz hantaldýr ama þu Gravesen haberleri doðru çýksa da transfer edebilsek çok sevinirim.. Adam gibi bir ön liberomuz olur.

Gravesen cok zor cok..Real'in bile en dinamik adamý yani..O oynayýnca puan alýyolardý..Alýrsak super olur orasý ayrý..Cok guzel bir on libero..

#99 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2006 - 08:48 ÖÖ

Dün bir kornerde top ceza sahasý dýþýna sekti; seken top bomboþ Saidou'nun önüne düþtü.. Hani o Appiah'in, Aurelio'nun bir sürü gol attýðý ve ya tehlike yarattýðý pozisyonlarýn kopyasý.. Saidou býrakýnýz tehlike yaratmayý, þut bile çekemedi, kötü bir kontroldan sonra yan pas yapti.. Ben de bir kez daha Saidou hakkýnda ne kadar doðru düþündüðümü anlamýþ oldum.. O zaman ne yapýyoruz: Saidou için de baþ parmaðýmýzý aþaðý doðru gösteriyoruz; iyi de yapýyoruz.. Üçlü çektirirse kalsýn ama, onu da belirtmeden geçmeyeyim..

#100 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2006 - 09:03 ÖÖ

Bence abarttýðýnýz kadar da kötü oynamadý özellikle baský kurduðumuz dakikalarda önde çok güzel pres yaptý. Çaðdaþ þut demiþ de bizim takýmda hangi oyuncu o þutu attý onu da merak ettim. Sað tarafta Hakan bomboþ olduðu halde kaleye vurmayýp orta yapmaya çalýþýrken 30 metreden þut beklemek pek doðru deðil açýkçasý.