İçeriğe git

- - - - -

Forumdaki Kiþisel Tartýþmalar Ýle Ýlgili

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2006 - 12:14 ÖS

Arkadaþlar hepimizi çok rahatsýz eden, forum içerisindeki kiþisel tartýþmalara bugün itibariyle set çekmek adýna bu mesajý yazýyoruz. Bundan sonra, forum içerisindeki topiklerde, konudan sapýp, kiþisel tartýþmaya döndüren kiþiler, ister admin olsun, ister çok eski bir kullanýcý, ister yepyeni bir isim; direk no post cezasý alacaklardýr. Bu cezalar da tamamen yönetimin tasarrufundadýr. Lütfen dikkat edelim; forumu forum olmaktan çýkardýðýmýzýn farkýna varalým ve de ona göre davranalým. Sözlerim her bir kullanýcý için geçerlidir. Baþta ben de olmak üzere. Bilginize, GalataSarayi.com Yonetimi

#2 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2006 - 08:11 ÖÖ

Cok guzel bir karar Cihan , forumdaki bir kac kisi boylece yaptiklari cok bilmislikten devamli olarak tartisma mevzusu yaratmaktan vazgecerler.Daha fazla uzatip yeni bir tartismaya yol acmayayim ;)

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.637 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2006 - 03:41 ÖS

bu arada bir sorum var actýðýmýz konular neden kapatýlýyor bilgi verebilirseniz sevinirim mesela ercan saatci ve türevleri konusu gibi...

#4 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2006 - 03:52 ÖS

Konu kapatýlmadý giga, 'futbol dünyasý' forumuna taþýndý.. Yalnýz son zamanlarda ayný þey birkaç kez daha yaþandýðý için (yani topici açan kiþinin topici bulamamasý) bundan sonra topicleri taþýnan veya bir diðer topicle birleþtirilen yazarlara özel mesajla haber verilmesi doðru olur diye düþünüyorum, böylelikle bu sorunlar yaþanmamýþ olur..

#5 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.637 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2006 - 04:06 ÖS

tesekkürler

#6 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2006 - 02:40 ÖS

Çaðdaþ cezan dolmadýmý yahu :) Maça az kaldý, rüya falan gördüysen paylaþýver...

#7 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Nisan 2006 - 10:33 ÖS

Miraç cezam akþam itibariyle doldu. Gerçekten de rüya görmüþtüm; Trabzon maçý ile ilgili.. Maçtan önce de arkadaþlarla paylaþtým maçta; ilk 20 dakikada Yattara'nýn iki golüyle 2-0 öne geçiyordu Trabzon..Sonrasýnda ise uyanmýstým..Ama maalesef Yattara ilk 11 baþlamamýþ; dolayýsýyla benim rüya da baþtan yatmýþ.. :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye