İçeriğe git

- - - - -

2006-07 Resmi Transfer Haberleri Topiði

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2359 replies to this topic

#1 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 10:35 ÖÖ

Bugun bir kaç gazetede, bu Ýsraiilli futbolcu ile temasa geçtiðimiz yazýlýyor. Ben tanýmýyorum, cok kýsa bir arastýrmada bulabildiklerim sunlar: 82 dogumluymus. Maccabi Petach Tikva'da oynuyormuþ. Ýsrail Milli takým kadrosunda yer alýyormuþ. Bu Ocak ayýnda Ýngiliz 2. Lig takýmý (bizdeki anlamýyla 2. Lig yani) Sheffield United'a transferi söz konusu olmuþ. 173 boyunda, 70 kg. 15 kez milli olmuþ,1 gol atmýþ. Tanýyan var mýdýr?

#2 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 11:15 ÖÖ

Bende ilk defa duyuyorum...

Eklenmiş Resim

Bir arastirma yapmak gerekiyor ozellikle gol videolari varsa...

#3 Guest_coldinho_*

Guest_coldinho_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 12:27 ÖS

http://soccernet.esp...=188913&cc=3888
bulabildigim butun bilgileri buraya aktaracagim..
adami hic tanimiyorum ama arastirmaya basladim..

#4 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 12:46 ÖS

Ben bile duymadýysam ismini hayýr gelmez bu adamdan... :D

#5 Guest_coldinho_*

Guest_coldinho_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 12:51 ÖS

Maccabi Petach-Tikva nin resmi sitesinde bile gol videosu yok valla bilgi de vermemisler fazla enteresan uefa.com bolca bahsetmis ama..

#6 Guest_sonGS_*

Guest_sonGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 02:25 ÖS

G.Saray'da Omar Golan sesleri Galatasaray’da transfer harekatý erken baþladý. Ligin bitmesine 6 hafta kala sarý kýrmýzýlý kulüp gelecek sezonun kadrosunu kurmak için kollarý sývadý. Sezon sonu Volkan, Ayhan, Hasan Þaþ ve Saidou’nun sözleþmelerinin biteceðini düþünerek orta sahaya takviye için arayýþa geçen G.Saray, gözünü ilk olarak Omer Golan’a dikti. G.Saray’a evet Ýsrail Ligi’nde Petach Tikva takýmýnda orta sahada oynayan 24 yaþýndaki Omer Golan’ýn da ilk temaslarda Galatasaray’a sýcak baktýðý öðrenildi. G.Saray’ýn ismini çok duyduðunu ve hayraný olduðunu belirten Golan’ýn, menajerleri "G.Saray’da oynar mýsýn?" teklifi üzerine "Evet. Seve seve" yanýtý verince G.Saray’ýn harekete geçtiði belirtildi. Rüþtü Reçber ve Alpay Özalan’ýn da menajerliðini yapan Pini de devreye girerek, bu futbolcuyu Galatasaray’a getirmek için sarý kýrmýzýlý yöneticilerle bir araya geldi. Son söz Gerets’in Ekonomik sýkýntý yaþayan Petach Tikva’nýn Golan’ýn G.Saray’a yeþil ýþýk yakmasý nedeniyle bu transfere izin verdiði belirtildi. Galatasaraylý yöneticiler, teknik direktör Erik Gerets’in de onay vermesi halinde orta sahanýn ortasýnda görev alan ve hücuma dönük oynayan Golan’ýn transferini bitirecek. Kaynak : Hürriyet

#7 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 02:48 ÖS

teknik direktör Erik Gerets’in de onay vermesi halinde orta sahanýn ortasýnda görev alan ve hücuma dönük oynayan Golan’ýn transferini bitirecek

Orta sahanin ortasinda ... hucuma donuk. Bu mevki'de Iliç var.

Gerçek'ten bu habere inaniyormusunuz ? Bana kolpa gibi geliyor...

#8 Guest_Carmelo_*

Guest_Carmelo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 02:50 ÖS

Valla ne derece dogrudur býlmem de Tel Aviv taraftarý olan ve ýsraýl'de yasayan bý arkadasla konustum bu herýfýn ýlerýde cok buyuk býr futblcu olacagýný soyledý.

#9 Guest_uAvrupa_*

Guest_uAvrupa_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 02:57 ÖS

ileride iyi futbolcu olacaksa, en fazla revivo kalitesinde olur.bence biz ozaman revivoyu hic göndermeseydik.orda aslan gibi ilic oynuyor.bence kolpa haber.eyer bu haber dogruysa demekki ilic önümüzdeki sezon yok.

#10 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 03:02 ÖS

Yazdiklarin çok onemli Carmelo. Gerçekten oyle ise ozaman en az bir kaç goruntu izlemek lazim. Tabii bir kaç video izledikten sonra karar veremeyiz ama Ribery için basta birkaç goruntu izlemistik ve hepimize yetmisti... Artik bu tarz transferler yapmamiz gerekiyor....

#11 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.827 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 03:25 ÖS

Valla ne derece dogrudur býlmem de Tel Aviv taraftarý olan ve ýsraýl'de yasayan bý arkadasla konustum bu herýfýn ýlerýde cok buyuk býr futblcu olacagýný soyledý.

ileridemi? Hangi ilerisi hocam adam gelmis 24'une.. yetecegi kadar yetmis iste. Bana biraz sallapati gibi geliyor.. biz esas gecen sene martin petrovu kacirdik gerets ayarlamisti adami ama bizim yonetim isi cok agirdan aldigi icin transfer yatmisti. Petrovun bi roportajinda okumustum bu haberin dogrulugunu.

#12 Guest_Carmelo_*

Guest_Carmelo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 03:32 ÖS

..

#13 Guest_coldinho_*

Guest_coldinho_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 04:02 ÖS

uefa.com da da oynadigi futbol takiminin resmi sitesi de forvet olarak gosteriyor bu adami..

#14 Guest_coldinho_*

Guest_coldinho_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 04:05 ÖS

en kotu getirilir denenir gorulur.. ilic gibi bi adam icin de bos ise yaramaz diyen bisuru adam vardi bu forumda ama bence ilicin galatasaraya katkisi su kadro dahilinde tartisilmaz.. zaten transfere yine fazla para ayiramayacagimizi dusunursek de uefa nin bile ovdugu bu adami bi deneyelim derim.. denemekten kastim da transfer edelim riske girelim degil trial teklifi daha mantikli olur.. sorusturulur arastirilir bence balon bi adama benzemio..

#15 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 04:17 ÖS

Solak galiba.

Eklenmiş Resim

Eklenmiş Resim

Eklenmiş Resim

#16 Guest_coldinho_*

Guest_coldinho_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 04:28 ÖS

solak adam bos deildir yahu =) (ergun haric) :D

#17 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 07:05 ÖS

Iste yeni Fabio Pinto'muz.. O da yetenekliydi, Genc Brezilya Milli takiminin kaptanligini yapmisti hatta en degerli oyuncu secilmisti.. Hadi onlari gectik diyelim, Sven Ericsson tarafindan gelecegin en iyi 20 futbolcusu arasinda bile gosterilmisti.. :D Canaydin'dan adina yakisir bir Omer transferi bekliyorum.. Ha gayret..

#18 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 07:42 ÖS

umarim gelmez; madem tanimamis oyuncu alacaksak gidip brasilya veya arjantinden alalim, hem da ucuz olur hemde genelde cok da yetenekli oluyor oyuncular. Bide bu mevkiye oyuncu alacaksak, ucuza kapatmak yanlis olur. Bilmiyorum, boyle bir forvet hattimiz varken onlara destek veren adam kaliteli olmali

#19 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 08:02 ÖS

ileridemi? Hangi ilerisi hocam adam gelmis 24'une.. yetecegi kadar yetmis iste. Bana biraz sallapati gibi geliyor.. biz esas gecen sene martin petrovu kacirdik gerets ayarlamisti adami ama bizim yonetim isi cok agirdan aldigi icin transfer yatmisti. Petrovun bi roportajinda okumustum bu haberin dogrulugunu.

sen Martin Petrov'un Atletico'ya kaç paraya gittiðini biliyor musun? :)

#20 Guest_coldinho_*

Guest_coldinho_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2006 - 08:34 ÖS

Fabio Pinto gibiyse gelsin valla..