İçeriğe git

- - - - -

Uður Boral fb'de

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 Guest_yolbars_*

Guest_yolbars_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2006 - 06:14 ÖS

uður boral fb ile anlaþmýþ. cavcav da haberi dogrulamýþ. üç beþ kuruþ fazla almak için yazýk etti kendine. bize ilaç olurdu...

#2 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.773 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2006 - 09:25 ÖS

Yolbars izninle baþlýðý ayýrdým çünkü uzun süredir tartýþtýðýmýz önemli bir oyuncuydu, kötü olmuþ transferi.. Haberde de dikkat ederseniz, fener gençler'e fena halde kafayý takmýþ vaziyette, bu saatten sonra Cavcav'ý delirtecek ne varsa yaparlar.. Önce pkk benzetmesi þimdi de Aurelio transferine karþý açýlacak dava sonrasý tam misilleme olmuþ, maalesef olan bizim sol kanada oldu..

#3 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2006 - 09:47 ÖS

Tuncay & Ibrahim Akin ayarinda bir oyuncu Ugur.. Gercekten fenere gitti ise yazik olmus. Benim bildigim Cavcav oyle bedavaya kaptirmaz Ugur'u, kaptirirsa da fenerden intikamini alir mutlaka.. Bundan sonra Gencler-FB maclari cok enterasan olacak. Cavcav'in bizimle arasi Umit Karan'in transferi sonunda ayni sebeple cok bozuktu, artik iliskiler yavas yavas duzelir insallah.

#4 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2006 - 11:21 ÖS

Hadi ya... Acayip caným sýkýldý þimdi. Bu adam gerçekten çok kaliteli ve bizim gerçek anlamda eksiðimiz olan bölgeye cuk diye oturcaktý... 2 Uður'u da çok istiyordum madem bu olamdý umarým diðeri olur... Arada burasý Türkiye, imza atýlmadan, forma öpülmeden derenin altýndan daha çok su geçer...

#5 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.952 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2006 - 02:07 ÖÖ

Uður sene sonu için anlaþmýþ FB ile. Þu an kafasý çalýþan bir yönetim Cavcav'ýn eline 1 milyon dolar verse alýr çocuðu. 4 gün var ama nerde bizd öyle baþkan.

Cavcav'a para vermek ,neyi deðiþtirir futbolcu kabul etmezse? ayrýca ;bu konu þimdiden açýklandýðýna göre ,fener Uðura baðlayýcý bir imza(senet,boþ tarihli kontrat ) attýrmýþtýr.Olan uður'a olur 6 ay sonra bar köþelerinden toplarlar.

#6 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2006 - 01:02 ÖS

Yazýk çok iyi transferdi kaçýrdýðýmýz kötü oldu.

#7 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2006 - 03:34 ÖS

Fener macýnda zaten nereye gidecegini oynadýgý futbolla belirtmisti..

#8 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2006 - 04:54 ÖS

Helal olsun FB Yönetimine, Avrupa da gibi 6 ay önceden transferleri bitiriyorlar, özellikle de bizim gibi transferin son gününe kadar oyuncu arayan aciz Yönetimlere de güzel bir ders veriyorlar, takdir ettim gercekten... Ayrica benim icin de hic sürpriz olmadi, sezon sonu sözlesmesi bitecek olan bu kadar yetenekli bir futbolcuyu kacirmiyacaklarini önceden diger konuda belirtmistim sanirim...

#9 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.952 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2006 - 10:41 ÖS

Cavcav'a para vermek neyi mi deðiþtirir?

Okan Koç diye bir adam var hani bizim takýmda þu an. Transferini hatýrlar mýsýnýz?

Evet hatýrlarým;Okan koç sözleþmesi devam eden bir oyuncu idi ve Bjk.Okana ve cavcava maddi olarak bizden daha iyi þartlar sunmuþtu. Cavcav'ýn söz hakký vardý. þartlar ayný deðil.Uður'un sözleþmesi sezon sonu bitiyor,Cavcavýn burada yapacaðý birþey olabilir ,Uður'u sezon sonuna kadar kadro dýþý býrakýr Oynatmaz .Fenerde 6 ay top oynamamýþ bir topçu almýþ olur.fener Cavcav'la muhatap bile olmadan iþi bitiriyor.söylediðim gibi Uðuru baðlayýcý bir adým atmasalardý,fener bu transferi duyurmazdý.

#10 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.773 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2006 - 01:37 ÖS

CM'lerden bildiðim kadarýyla 6 ay kala oyuncu istediði kulüple sözleþme hakkýna sahip oluyor ve kulübün de buna karýþma hakký yok.. Ancak sene sonunu beklemeden devre arasýnda gitmek isterse o zaman normale göre daha düþük bir bonservisle istediði kulübe gidebiliyor.. Ama þu andan itibaren bu transferle ilgili fazla yapýlabilecek birþey olduðunu sanmýyorum.. Maalesef sýrf isim olsun diye Avrupa'dan getirecekleri dandik transferlere göre çok daha faydalý bir transfer olur Uður.. Daum büyük ihtimal sol bek oynatýr kendisini ama belki de Tuncay'ý yollarlar para karþýlýðý belli olmaz..

#11 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2006 - 08:13 ÖS

CM'lerden bildiðim kadarýyla 6 ay kala oyuncu istediði kulüple sözleþme hakkýna sahip oluyor

benim de aklima direkt CM gelmisti bu haberi okudugumda :buyuksun:

#12 savatage

savatage

Junior Member

• Members
  • 2.834 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2006 - 06:29 ÖS

Uður Boral, taraftara hareket yaptý...
05 Þubat 2006 11:18

Beþiktaþ-G.Birliði maçýnýn sonra soyunma odasýnýn yolunu tutan Uður Boral, Fener'e imza attýðý için tribünlerden kendisine yapýlan küfürlere el hareketiyle yanýt verdi.
Eklenmiş Resim

Fenerbahçe ile anlaþmaya varan, sezonun en iyi çýkýþ yapan futbolcularýndan Uður Boral’ýn, maç sonrasý yaptýðý hareketler baþýný aðrýtacak!

90 dakika bitiminde Beþiktaþ’ýn masörü Haluk’la birlikte sohbet ederek, soyunma odasýna hareketlenen genç futbolcu, kendisine küfür eden tribünlere el-kol hareketleriyle yanýt verdi.

Gözlemcinin bu hareketleri raporuna yazmasý halinde Uður’un PFDK’ya sevkedilebileceði bildirildi. Galatasaraylý Ayhan 16. haftada oynanan maçta Beþiktaþ tribünlerine yaptýðý benzer hareketler nedeniyle tam üç maç cezaya çarptýrýlmýþtý

#13 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2006 - 06:32 ÖS

Ceza alacak mý bakalým? Hic sanmýyorum ya neyse.. Cavcav'in da oynatmamasý lazým bu veledi artýk..

#14 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.773 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2006 - 06:58 ÖS

Bu futbolcular hakikaten komedi, hafta içinde fener'le anlaþmasa görürdüm bu hareketi yapabiliyor mu yapamýyor mu.. Ceza almamasýný ise düþünemiyorum bile, bu hareketin karþýlýðý 3 maçsa 3 maç.. Tabi belki de memnun olur onu bilemiyorum..

#15 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2006 - 04:07 ÖÖ

ayrýca gençlerbirliðinin sol kanatýnda oynaya uðuru çok beðeniyorum. hem tekniði çok iyi hem þutu. biraz kuvvetlenirse ilaç olur sol kanada.

kuvvetlenmiþ de

82 doðumlu bu sene sözleþmesi bitiyor.

bu adam geçen seneden beri geliyorum diyor. bu kadar gündeme gelmeden gidip iþi bitirmezsen fenerin sol kanadýnda aval aval seyredersin maalesef. bu kadar zor deðil bu adamlarý görmek ben anlayamýyorum mesela bülent tulunun iþi nedir?

demiþim aralýk ortasýnda. müneccim olmaya gerek yok.

#16 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.503 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2006 - 09:36 ÖÖ

Önder abi iyi güzelde bizimde altyapýdan canavar gibi Aydýn ve Ferhat cýktý.. Biraz þans, bal bizde altyapýmýz sayesinde dýþardan almaya kalksak milyon dolar edebilecek oyuncular yetiþiyor.. yeter ki kullanmayý bilelim.. Daum nasýlsa Ugur Boral'ý da kulübeye kitler, týpký M.Hanefi gibi :).

#17 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2006 - 01:05 ÖS

iyi de can ferhatýn aydýnýn ardanýn yanýnda ibrahim akýn tuncay uður boral olsa kötü mü olurdu. floryada yatan tuncay 6 ay sözleþme bekleyen akýn sene baþý kapýda bekleyen fatih þen 2 senedir ortada olan uður boral galatasaraylýyým diye bir tarafýný yýrtan uður yýldýrým çok büyük paralar verilmeden bitirilecek transferlerdi. sen bu dönem içinde heinz a lukunku ya verdiðin riberyde sokaða attýðýn bonservis ücretleriyle bu transferleri rahat rahat bitirir 10 yýlýný garantiye alýrdýn. sadece altyapýdan gelecek oyuncularla bu iþ dönmeyeceðine ve bu tip adamlarýn hiç birini kadrona katamadýðýna göre daha çok ahlayýp vahlarýz ilerde.

#18 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2006 - 01:06 ÖS

pardon çift olmuþ.

#19 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2006 - 11:15 ÖS

Cavcav'i akillir bir adam diye biliyordum da, nasil oluyor da hala bu adami kadroya aldirtiyor anlamiyorum.. Bu adam resmi olarak sezon sonu Fenerbahce'ye bonservissiz olarak gitmeyecek mi?.. Ee Cavcav ne diye bu adami hala kendi takiminda oynatip, Fenerbahce'ye hazirliyor ki?..

#20 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Haziran 2011 - 09:54 ÖÖ

Cevap : Uður Boral fb'de Semih Þentürk'ü çok isteyen Fatih Terim, Uður Boral'a da telefonla Florya'nýn kapýsýný açtý Ýmparator, eski öðrencisiyle Wembley'deki finalde göz temasý kurdu ama görüþme iki gün önce gerçekleþti. Uður Boral da bu yüzden F.Bahçe'ye henüz imza atmadý. Semih Þentürk'ün F.Bahçe'de kalýp kalmayacaðý tartýþýlýrken satýr aralarýnda son günlerde sürekli tekrarlanan bir cümle var: 'F.Bahçe'de sözleþmesi biten futbolculardan Uður Boral ile de yeniden anlaþma saðlandý...' Bu iddia çok sýk dile getirilse de taraflar doðrulamadý. Üstelik F.Bahçe'nin resmi internet sitesinde bu konuda hiçbir açýklama yapýlmadý. UÐUR'UN F.Bahçe'ye imza atmamasýnýn nedeni ise dün belli oldu. Teknik Direktör Fatih Terim, Uður Boral'dan G.Saray'a transfer olmasýný istedi. UÐUR BORAL HAVALARA UÇTU TERÝM ile Uður Boral'ýn ilk sýcak temasý Barcelona ile M.United arasýnda Wembley'de oynanan Þampiyonlar Ligi finalinde oldu. Türk futbol kamuoyundan birçok isim Wembley'de bulunduðu için Terim ile Uður arasýnda görüþme olmadý ve sadece göz temasý saðlandý. ÝKÝ gün önce Terim, Uður ile telefonla bire bir iletiþim kurdu. Ýmparator, Euro 2008'de Avrupa üçüncüsü olan takýmdan öðrencisi olan Boral'a 'Ben geldim biliyorsun; sen de geliyorsun' dedi. TERÝM'ÝN bu sözleri F.Bahçeli futbolcuyu oldukça mutlu ederken, Uður'un yakýn çevresine 'Düþünmeye bile gerek yok. Terim varsa ben G.Saray'a giderim' dediði iddia edildi. Kaynak: Milliyet

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye