İçeriğe git

- - - - -

Eski yabancýlarýmýz ne yapýyor?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
143 replies to this topic

#41 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 04:32 ÖS

Merak ettigim birsey var. Yabanci oyunculari toplam olarak kaça aldik ve kaç'a sattik ? Miliyon'lara $ harcadik ama karsilik olarak nekadar aldik ? 0$ heralde !! Buna çok uzuluyorum bazi kulupler yabanci oyuncu alip, 1-2 sene sonra para kazanarak satiyorlar ama biz ? Tam tersi, satin alioruz ondan sonra serbest ya'da 5 kurus'a gidiyorlar ! Ornek Jardel transferi ! Berkant'lar, Emre Asik'lar, falan filan... 500 bin $ en azindan satsaydik ! Ama yok ! Bu 500$ bin $'la belki bir oyuncunun maasinin bir kismini odebilirdik mesela... Her konuda rezil oluyoruz !

#42 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 01:05 ÖS

lukunku'ya laf yok.. ooOOOooo aLÝ Lukunku! ben Gonzales'ten çok umutluydum. Ýdmanda yaptýðý klas hareketlerle hayran býrakmýþtý. Ama ateistmiymiþ neymiþ Þükür,Ünsal, Arif falan dalmýþlar buna korkup kaçmýþ.. Bu arada vay be Jardel vaaay be Marcio

#43 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 03:05 ÖS

ben Gonzales'ten çok umutluydum. Ýdmanda yaptýðý klas hareketlerle hayran býrakmýþtý. Ama ateistmiymiþ neymiþ Þükür,Ünsal, Arif falan dalmýþlar buna korkup kaçmýþ..

Reallion;

Þaka mý yapýosun yoksa ciddimi? :karisik:

#44 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 04:02 ÖS

Bence saka yapýyor cunku Sukur o zaman Galatasaray da degildi..

#45 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 04:07 ÖS

ben Gonzales'ten çok umutluydum. Ýdmanda yaptýðý klas hareketlerle hayran býrakmýþtý. Ama ateistmiymiþ neymiþ Þükür,Ünsal, Arif falan dalmýþlar buna korkup kaçmýþ..

Reallion;

Keþke dalsalarmýþ harbiden...

Yandým allah diyene kadar dövücen bu ateistleri...

:lol:

#46 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 04:10 ÖS

Bu arada o Gonzalez, o sýralar direk bir sekilde Kolombiya Milli takýmýnda gorev yapýyordu..Hatta gelmeden bir kaç ay once de Þili'ye gol atmýstý.. Lucescu bir kez olsun oynatmadý; biz de goremedik nasýl bir adamdý..

#47 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 04:17 ÖS

Reallion;

reallion kardesim bir yerlere gönderme yapmis :)

Sükür onun zamaninda takimda bile yoktu bir kere.

#48 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 05:00 ÖS

ahahhahahaa

#49 Guest_BoNFiRe_*

Guest_BoNFiRe_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2006 - 08:13 ÖS

Çok güzel 1 araþtýrma olmuþ.. Arada gerçekten çok ilginç transferler var.

#50 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2006 - 05:19 ÖÖ

19. Mário Jardel Almeida Ribeiro

Eklenmiş Resim

Gol makinasý Jardel Galatasaray'dan sonra Sporting Lizbon'a gitti gol kralý oldu daha sonra eþinden ayrýlmasý düþüþe geçen Jardel önce Bolton'a daha sonra sýrasýyla Ancona'ya ,Bolton'a , Newell's Old Boys'a gitti. Bu sezon Ankaragücü'ne transfer olmasý gündemde olan Jardel son olarak Brezilya'da Goias takýmýnda oynuyor.

aþýðým uleyn sana :D

#51 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2006 - 04:10 ÖS

16.Christian Correa Dionisio

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Bordeaux'dan gelen Christian tekrar Bordeaux'ya döndükten sonra 1 sezon Japon Omiya Ardija'da oynadý. Þu anda Sao Paolo'da oynuyor.

heralde galatasaray tarihinde en sevdiðim oyunculardan biridir!çok biþii yapmasada çok kaliteli bi oyuncuydu ama ALIÞAMADI BÝ TÜRLÜ!ama sonra japonyada 2.ligde takýmýný tek baþýna 1.lige taþýdý!
açýkçasý bu kalitede bi oyuncunun japonya 2. liginde oynamasýda üzdü beni biraz,mesela fabio pinto da 3.ligde oynuyomuþ!
ben artýk bizle ilgili olduðunu düþünmeye baþladým :lol:

#52 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2006 - 09:32 ÖS

Capone ne oldu ? :)

#53 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2006 - 09:55 ÖS

Harbi bak doðru dedin :) Capone futbolu býrakmýþ sanýyorum zira onu da bulamadým bir daha araþtýrayým :)

#54 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2006 - 11:21 ÖS

Capone muhtesem bir sag bekti yaw...Su Dvd'de gordum..Adam sag bek ama attýgý golun,yaptýgý islerin haddi hesabý yokmus megersem..Simdi Cihanlardan sag bek yaratmaya calýsýyoruz..

#55 Guest_firatad_*

Guest_firatad_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2006 - 11:54 ÖÖ

Capone en son CLUBE ATLETICO PARANAENSE orda da futbolu býrakmýþ sanýyorsam benim bulabildiðim en son veri bu

#56 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2006 - 12:22 ÖS

bide christian vardý forvet...hiç unutmam ilk geldiðinde öyle bi anlaýlmýþtýki kesin gol kralý olur diodum bu gazla..ama fos çýkmýþtý en fazla 5-6 maç onamýþtýrheralde...

#57 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2006 - 05:50 ÖS

grup

#58 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2006 - 06:20 ÖS

Murat çok alakasýz olmuþ :D

#59 Guest_ua-kütAhya h-h_*

Guest_ua-kütAhya h-h_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2006 - 02:14 ÖS

saðol dostum çok guzel olmuþ , ama jardeli görünce hayýflanmayan cim bom lu yoktur herhalde.ellerine saðlýk uA 43

#60 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2006 - 02:18 ÖS

Rica ederim, foruma ilk mesajýn da hayýrlý olsun gelmiþken bir de kendini Saray Cafe'deki topicte tanýtýrsan seviniriz ;)