İçeriğe git

- - - - -

Eski yabancýlarýmýz ne yapýyor?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
143 replies to this topic

#21 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2006 - 06:03 ÖS

21. Felipe Jorge Loureiro

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Vasco de Gama'dan gelen ve bedelsiz þekilde ayrýlan Felipe daha sonra Flamengo formasýný giydi buradan Fluminense'ye transfer olan oyuncu en son olarak Katar'da Al Saad'ta forma giyiyor.

#22 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2006 - 06:06 ÖS

22. Fabio Pinto

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a büyük umutlarla gelen ve yeni Figo olarak lanse edilen Pinto Almanya'nýn 3. lig takýmlarýndan Chemnitzer'de forma giyiyor.

#23 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:10 ÖÖ

23. Frank De Boer

Eklenmiş Resim

Galatasaray' Barcelona'dan gelen De Boer buradan Rangers'a gitti son olarak kardeþi Ronald ile birlikte Katar'da Al Rayyan takýmýnda oynuyor.

#24 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:12 ÖÖ

24. Gabriel Tamas

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Dinamo Bükreþ'ten gelen oyuncu buradan Spartak Moskova'ya transfer oldu daha sonra tekrar eski klübüne geri döndü.

#25 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:13 ÖÖ

25. Ovidiu Petre

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a National Bükreþ'ten gelen Petre, daha sonra Timisoara klübüne transfer oldu.

#26 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:15 ÖÖ

26. Flavio Conceicao

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Real Madrid'den gelen Conceicao buradan Panathinaikos takýmýna transfer oldu. Oynadýðý 13 lig maçýnda 1 gol attý.

#27 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:18 ÖÖ

27. Abel Luis da Silva Costa Xavier

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Liverpool'dan gelen Xavier daha sonra klübüne geri döndü ve sýrasýyla Hannover, Roma ,Middlesborough klüplerinde oynadý. Sakatlýðý nedeniyle fazla forma þansý bulamadýktan sonra doping yaptýðý için ceza aldý þu anda herhangi bir klüpte oynamýyor.

#28 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:22 ÖÖ

28. Florin Daniel Bratu

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Rapid Bükreþ'ten gelen Bratu daha sonra Nantes'a satýldý. Þu anda da Dinamo Bükreþ'te oynuyor.

#29 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:27 ÖÖ

29. Dániel Tözsér

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Debrecen'den gelen oyuncu þu an Ferencvaros'ta oynamakta.

#30 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 11:29 ÖÖ

30. Franck Ribery

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Metz'ten gelen oyuncu olaylý bir þekilde klübümüzden ayrýldýktan sonra Marsilya formasý giyiyor. Çok baþarýlý bir sezon geçiren Ribery ligte 5 gol attý.

#31 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 12:39 ÖS

Sagol Ata, Cok guzel bir arastirma yaptin... ne yazikki bizden ayrilan yabancilar genelde 2. , 3. ligte oynuyorlar yada Cin'de falan filan... bazilari kalsaydi daha iyi olurdu : Prates mesela... Lutu ne zaman bize geldi ?? Hiç hatirlamiyorum :)

#32 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 01:37 ÖS

4.Márcio Santos

Eklenmiş Resim

Klübümüzden Boavista'ya transfer olan oyuncu daha sonra Uniao Leiria klübüne daha sonra da tekrar Boavista'ya transfer olmuþ en son olarak Atletico Mineiro formasýný giymektedir.

marciomu bak sen ya

ne koymuþtu be kadýköyde..Son galibiyetimizde odur zaten...

Bence gayet kalburüstü bir oyuncuydu tr ye þu an gelse bile çok iþ yapar...

#33 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 01:49 ÖS

7. Hora Radu Niculescu

Eklenmiş Resim

Radu Galatasaray'da kiralýk oynadýktan sonra Steau'ya gitti orada 1 maç oynayabildi daha sonra National Bükreþ'e gitti. Son olarak Çin'de Changchun Yatai'de oynadý.

Radu ankaragücünde de oynadý benim bildigim...

Þu yabancýlarýn içinde belkide en az oynayýpda en çok katkýyý yapan adamdýr radu...Þampiyonlugu goturen kafa golu hala aklýmda e tabi liverpoola attýgý golde ;)

#34 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 02:56 ÖS

Hakikaten güzel bir araþtýrma olmuþ, çok ilginç transferler var.. Benim en çok dikkatimi çeken bana göre tam bir skandal olan Mbo Mpenza transferi, böyle bir oyuncuya bir maç bile þans vermeden yolladýk, gerçekten akýl almaz bir karar.. Ondan baþka Felipe'ye çok þaþýrdým, bilmiyordum Katar'a gittiðini.. Son 3-4 senelik periyodda aldýðýmýz oyuncularýn %90'ýnýn durumu ise transferde ne büyük hatalar yaptýðýmýzýn birer göstergesi gibi..

#35 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.364 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 03:10 ÖS

22. Fabio Pinto

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a büyük umutlarla gelen ve yeni Figo olarak lanse edilen Pinto Almanya'nýn 3. lig takýmlarýndan Chemnitzer'de forma giyiyor.

oha!
bu adamýn hayranlarý bile vardý, görün iþte. :D

#36 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.364 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 03:11 ÖS

4.Márcio Santos

Eklenmiş Resim

Klübümüzden Boavista'ya transfer olan oyuncu daha sonra Uniao Leiria klübüne daha sonra da tekrar Boavista'ya transfer olmuþ en son olarak Atletico Mineiro formasýný giymektedir.

marciomu bak sen ya

ne koymuþtu be kadýköyde..Son galibiyetimizde odur zaten...

Bence gayet kalburüstü bir oyuncuydu tr ye þu an gelse bile çok iþ yapar...

Saçlarý süper olmuþ.
Organize Ýþler'de süper product placement olurmuþ. :lol:

#37 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.364 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 03:15 ÖS

14. Jerson Gonzalez

Eklenmiş Resim

Galatasaray' büyük umutlarla gelen ama 1 dakika bile oynamayarak rekor kýran Kolombiya'lý oyuncu hakkýnda bir bilgi bulamadým.

Bu adamý ömrümde ilk kez görüyorum :kizgin:

#38 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.364 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 03:17 ÖS

20. Ali Maboula Lukunku

Eklenmiş Resim

Galatasaray'a Standar Liege'den gelen Lukunku daha sonra Lilles'e verildi oradan da Gent'e gitti þu anda doping nedeniyle lisansý askýda.

Bu ayýboðan doping mi yapmýþ!
Vay hayvan vay!
Önder Turacý'yý seyretmeye gidip beðenmeyip yerine aldýðýmýz adam bu'dur iþte! :kizgin:

#39 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 03:21 ÖS

14. Jerson Gonzalez

Eklenmiş Resim

Galatasaray' büyük umutlarla gelen ama 1 dakika bile oynamayarak rekor kýran Kolombiya'lý oyuncu hakkýnda bir bilgi bulamadým.

Bu adamý ömrümde ilk kez görüyorum :kizgin:

Cansun döneminde gelmiþti, sol ya da sað bekti tam hatýrlamýyorum.. O sýralar her hafta bir oyuncu getiriyorduk, Hýncal transferler için 'Mehmet Cansun sever öyle hareket olsun' diyerek açýklama getirmiþti :) Hakikaten de sürpriz yumurta gibiydi, birileri gelip gidiyordu ama nasýl çýkacak kimse tahmin edemiyordu :)

#40 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2006 - 04:09 ÖS

Bogazicili demiþ ki:
14. Jerson Gonzalez

Bu adamý ömrümde ilk kez görüyorum

Cansun döneminde gelmiþti, sol ya da sað bekti tam hatýrlamýyorum.. O sýralar her hafta bir oyuncu getiriyorduk, Hýncal transferler için 'Mehmet Cansun sever öyle hareket olsun' diyerek açýklama getirmiþti Hakikaten de sürpriz yumurta gibiydi, birileri gelip gidiyordu ama nasýl çýkacak kimse tahmin edemiyordu

Bu arkadasýmýz Mondragon ve Victoria'nýn tavsiyesi uzerine gelmisti :D