İçeriğe git

Resim
- - - - -

Football Manager 2005

• Please log in to reply
271 replies to this topic

#41 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.712 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 08:29 ÖS

Bir de soyle birsey var; Turkiye'de istesekte orijinalini alabiliyor muyuz ki, ben hic gormedim etrafta.. Gerci gider besiktas'a oyun alirsan gormezsin tabi ama orijinal satan yerler var mi?

#42 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 09:04 ÖS

Herkes internetten yüklüyor oyunu.Niye orijinal alacaksýnýz anlamadým.

#43 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 09:21 ÖS

Bir de soyle birsey var; Turkiye'de istesekte orijinalini alabiliyor muyuz ki, ben hic gormedim etrafta.. Gerci gider besiktas'a oyun alirsan gormezsin tabi ama orijinal satan yerler var mi?

Mutlaka vardir.. Ve Turkiye'de orjinal oyun satisiyla dogru orantili bir sekilde FM daha ileriki versiyonlarinda Turkiye ligine daha cok onem verip CM'yi turkce cikartabileceklerini soylediler..

#44 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 09:26 ÖS

Herkes internetten yüklüyor oyunu.Niye orijinal alacaksýnýz anlamadým.

Herkes isportacidan da GS formasi alabilir, niye megastore'dan aliyoruz?

#45 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 09:51 ÖS

Daha kaliteli olduðu için,kulübe olan baðlýlýðýmýzdan dolayý falan filan. Orjinal oyun almak için ise hiç bir sebep göremiyorum. Belki on-line oynamak isteyenler tercih edebilir.Bilemiyorum.

#46 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 11:04 ÖS

On some testmachines we encountered that the game defaulted to Dutch

language regardless of what was chosen during install. Should this

happen to you, do as follows to switch to English:

Click Opties (top right corner), select Instellingen. Change Taal

(top option) to English. Then click Bevestigen (bottom left) to

confirm.

bilgilendirelim toplulugu...

#47 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 11:08 ÖS

Daha kaliteli olduðu için,kulübe olan baðlýlýðýmýzdan dolayý falan filan.

Orjinal oyun almak için ise hiç bir sebep göremiyorum. Belki on-line oynamak isteyenler tercih edebilir.Bilemiyorum.

Ayni sebepler oyun icinde gecerli..

Daha kaliteli olusu, yapimcilarin emeginin karsiligini odemen, patch'ler ciktiginda iki saat crack aramaman, online oynaman vb..

#48 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2004 - 02:29 ÖÖ

Orjinal oyun almak için ise hiç bir sebep göremiyorum. Belki on-line oynamak isteyenler tercih edebilir.Bilemiyorum.

Daha kaliteli olusu, yapimcilarin emeginin karsiligini odemen, patch'ler ciktiginda iki saat crack aramaman, online oynaman vb..

Valla haytýmda orjinal oyun almadým ama bu tür sýkýntýlar da yaþamadým.Artýk crackler çok kolay bulunuyor.Online oyun gibi bir merakým da olmadýðý için kopya her zaman tercihim.Yanlýþ da olsa.

#49 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2004 - 02:42 ÖÖ

Valla haytýmda orjinal oyun almadým ama bu tür sýkýntýlar da yaþamadým.Artýk crackler çok kolay bulunuyor.Online oyun gibi bir merakým da olmadýðý için kopya her zaman tercihim.Yanlýþ da olsa.

Sorun orada zaten Onur.. Turkiye'de insanlar yanlislari mutamadiyen tekrarladiklarindan dolayi dogru birsey yaptiginda ya seni enayi yada aptal olarak tanimliyolar..

#50 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2004 - 02:48 ÖÖ

Sorun orada zaten Onur.. Turkiye'de insanlar yanlislari mutamadiyen tekrarladiklarindan dolayi dogru birsey yaptiginda ya seni enayi yada aptal olarak tanimliyolar..

Aman yanlýþ anlaþýlma olmasýn.Kimseye aptal ya da enayi demiyorum.Ancak bir oyuna 50-60 milyon vermek de herkesin altýndan kalkabileceði bir hadise deðil.

#51 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.712 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2004 - 03:03 ÖÖ

Onur orda haklisin cunku bu fiyatlar ortalama olarak yakin gelir seviyelerine sahip Avrupa ulkeleri icin yapiliyor..Fakat ayni fiyati turkiye'de koymaya kalkinca o isin mumkunu yok tabi.. CM gibi bir oyunu herkes ne yapar eder almaya calisir ama bu sistemin diger oyunlar ve genel olarak sirketlerin temsilcilik acmalarini gerektirecek boyutta yurumesi mumkun degil.. Adamlar da sene boyu ugrasiyor haklarini da yemek hos degil tabi ancak korsan alanlarin da, genco'nun ki de ideal davranislar bence.. O boyle bir borc hissetmis ona gore hareket ediyor, biz de zaten almaya kalksak da orjinali satilmiyor.. (sorumlulugu atalim da uzerimizden :)

#52 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2004 - 03:14 ÖÖ

Aman yanlýþ anlaþýlma olmasýn.Kimseye aptal ya da enayi demiyorum.Ancak bir oyuna 50-60 milyon vermek de herkesin altýndan kalkabileceði bir hadise deðil.

Yok canim yanlis anlasilma yok :) Bana aptalsin veya enayisin dedin demiyorum. Turkiye'nin genelinde bu boyle.. Mesela cep telefonu almak istersin gidip bayisinden lisansli Nokia alirsin 200 milyon odeyip eve gelirsin. E haliyle arkadaslarin telefonu gorur ve ne kadara aldin diye sorarlar. 200 milyona aldim diyince de "Olm ne enayisin ya Kadikoy'de 100 milyona aynisini satiyolar" derler.. Calinti oldugunu bilirler ama genede seni tesvik etmekten kendilerini alamazlar. Dogru seyi yani olmasi gerektigi gibi davranirsin ama enayi damgasi yemekten kurtulamazsin..

Burasi Turkiye yok oyle derler ya ondan iste :)

#53 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2004 - 09:29 ÖS

Sheva orijinal oyun Türkiye'de satýlýyor.. birçok yerde bulabilirsin.. sorumluluk üzerinde yani :mrgreen:

#54 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2004 - 10:55 ÖS

bu arada baþka dil sorunu yaþayan varsa gerekli dosyayý gönderebilirim tekrar söyleyeyim..

#55 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2004 - 01:00 ÖÖ

bu arada baþka dil sorunu yaþayan varsa gerekli dosyayý gönderebilirim tekrar söyleyeyim..

Amazon'da $40'a satiyolar.. Ama New York'a shipping yapmiyolar.. Bildigin bi site var mi ?

#56 Guest_IcEgrLgS_*

Guest_IcEgrLgS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2004 - 07:10 ÖS

eskiler aklýma geldi :) bi ara managerlik turnuvalarý fln yapýoduk tekrar öle biþi yapalým :) zevkli oluo

#57 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2004 - 10:01 ÖS

eskiler aklýma geldi :)
bi ara managerlik turnuvalarý fln yapýoduk tekrar öle biþi yapalým :)
zevkli oluo

Seni acayip yenmistim :lol:

Yazik yazik..5 tane de atilir mi be :mrgreen:

#58 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 18 Kasım 2004 - 12:09 ÖÖ

Yahu yok mu þöyle çiçek,böcek,yemek yapma sanatý gibi forumlar.Git oraya admin ol.Zaten hayatýn her anýnda her iþe burnunuzu sokup delirtiyorsunuz beni.Bari þurada erkek-erkeðe olmanýn tadýný çýkaralým,huzur bulalým.Yok ama olmaz illa futboldan da anlayacaz,ona da karýþacaz... :mrgreen:

Neyse oyunu merak edenler için screen-shot'larý:

FM 2005 Screen-shots--->Týkla

oyunu merak ettim, resimlere baktim. ben su ana kadar hep EA Sportsunkini oynadim, baskasini tanimiyordum cünkü.

anladigim kadariyla bu oyunda mac izlenilmiyor. ne tadi kaldi kine???

#59 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2004 - 04:25 ÖS

Bir kere oyun çok kolay olmuþ hele fenerbahçeyi alýrsanýz her maç 5 den aþþaða gol olmuyo nerdeyse,alex zaten çoþuyo keza hojdonk ta öle...

Bir de karþý karþýya gol atmak ne zor iþmiþ yahu...

Þu ana kadar oynadýðým oyunda futbocular 2000 kere karþý karþýya kalmýþsa bunun en fazla 50 si gol olmuþtur...

Maç motoru bence çok kötü olmuþ...

Sýrf þu karþý karþýya gol olmadýðý için býrakýcam ben bu oyunu valla sinir stres yapýyo adamda be...

#60 luteum

luteum

Junior Member

• Members
  • 276 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2004 - 05:00 ÖS

Valla bende Carew karsi karsiya kaldigi 5 pozisyonun 3unu atiyor. Statlari cok iyi degil ama cok iyi oynuyor eleman. Ilk sezonda Fener'le kapisip Inonu'de 2-1 yenerek ilk yenilgisini tattirdim (gercekcilige bak be, bi golu de Carew atti :dislek:) sampiyon oldum ama ikinci sezon kadroyu sisirdik dayanamayip. Ne oyuncu varsa toparladim Gokdeniz falan, simdi millet mutsuz oluyor oynayamiyorum diye:) Hakan Sukur gol krali oldu bu arada :dislek:

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye