İçeriğe git

Resim
- - - - -

Football Manager 2005

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
271 replies to this topic

#21 Guest_SuperCimBom_*

Guest_SuperCimBom_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2004 - 07:19 ÖS

genco o oyunda souness'in bayrak dikme olayi falan varmis

bilgin varsa biraz detay verirmisin

Valla daha oynayamadigim icin bilmiyorum abi ama oyle soylentiler var.. Hatta Milliyet'te gormustum.

kesin baska bi oyundan bahsediliyordur...Nasil olsun o olay FMde....

#22 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2004 - 09:15 ÖS

genco o oyunda souness'in bayrak dikme olayi falan varmis

bilgin varsa biraz detay verirmisin

Valla daha oynayamadigim icin bilmiyorum abi ama oyle soylentiler var.. Hatta Milliyet'te gormustum.

kesin baska bi oyundan bahsediliyordur...Nasil olsun o olay FMde....

Sanirim FM'nin arka plandaki resimlerin birinde Souness'in bayrak dikisinin resmi var :)

#23 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2004 - 10:48 ÖS

Hala FULL versiyonu bulamadim hic bir yerde.. :evil:

#24 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2004 - 11:23 ÖS

Football.Manager.2005-RELOADED

#25 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 02:14 ÖÖ

Oyun Turkiye'de cikti mi ve duzgun calisiyor mu bilen var mi?? Yahu gozunu seviyim dial-up'la bilmem kac kusur MB'lik patchler yukletmesinler bu sefer bize..

#26 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 11:43 ÖÖ

Sheva oyun çýkacak da Türkiye'ye gelmeyecek ha? Saniyesinde korsan olarak tezgahlarda yerini aldý... :mrgreen: Þu an oynamaktayým oyunu.CM 03-04'den pek bir farký yok.Ara yüz deðiþik,daha çok lig var,kadrolar yenilenmiþ.O kadar... Ha bir de futbolcularýn resimleri eklenmiþ.(Hepsinin deðil) PS:Eidos'un çýkaracaðý CM'nin daha çok yenilik içerdiðini biliyorum.Oyuncularýn boyu ve kilosundan tutun da yeni bir maç motoruna kadar herþey olacak diyorlar.

#27 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 11:55 ÖÖ

Sovereign hazir sende bana istedigim pasi atmisken, Sigames'e bindiriyim biraz.. Senelerdir ayni temel ustune birkac ufak degisiklikle kaytariyorlar.. Bir bildikleri yok Madagaskar ligi yok Tayvan ligi.. Ne yapalim biz onlari ya, oyunu soyle kokten degistirecek bir yenilik/guzellik yapsaniza.. Hadi biz 2 milyon verip aliyoruz, yurtdisinda insanlar bir database update'i icin her sene tam oyun parasi veriyor.. Bu acidan Eidos'tan umitliyim, genelde nette herkes Eidos'un cikaracagi oyuna karsi ancak ben en azindan degisik birseyler bekliyorum..

#28 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 12:10 ÖS

Haklýsýn Sheva.Bu da EA'in FÝFA serisine dönüyor yavaþ yavaþ.Ancak CM oyuncularýnýn kemikleþmiþ bazý fikirleri var.Onlar için önemli olan grafik,lig sayýsý,yeni kadrolar falan deðil.Mühim olan oyunun devam etmesi.Bunu diskette çýkan ilk versiyonundan beri oyunu devamlý oynayan biri olarak söylüyorum.O zaman da temel olarak aynýydý oyun,onca sene sonra yine ayný.Üstüne eklenen maç motoru,daha çok lig vs. oyunun büyüsünü hiç bozmadý.Bu baðlýlýk devam ederse de daha uzun zaman bozamayacak gibi... Ünlü bir düþünürün dediði gibi: "CM asla bir oyun deðildir.CM hayatýn kendisidir" :dislek:

#29 Arwen

Arwen

Junior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 81 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 12:13 ÖS

Sovereign;
Sen oyun oynayacak yaþý geçmedin mi yahu? Hýmm ama pardon erkekler 90 yaþýna da gelse çocuktu deðil mi :mrgreen:

#30 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 12:23 ÖS

Aha da yine mi sen? Yahu kurtuluþ yok mu senden?Nereye gitsek Arwen Haným?Bir huzur yaw... :dislek: Bak iyice okumamýþsýn yazdýklarýmý da zaten.CM oyun deðildir.Felsefedir.Yaþam biçimidir.

#31 Arwen

Arwen

Junior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 81 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 01:03 ÖS

Aha da yine mi sen?

Yahu kurtuluþ yok mu senden?Nereye gitsek Arwen Haným?Bir huzur yaw... :mrgreen:

Bak iyice okumamýþsýn yazdýklarýmý da zaten.CM oyun deðildir.Felsefedir.Yaþam biçimidir.

Nankör !!! Zaten erkek milleti deðil mi aðzýnla deðil kuþ F-16 tutsan yaranamazsýn.Beni ne forumlar istedi de gitmedim,saçýmý süpürge hýmm pardon klavyemi gardiyan yaptým þuraya gene yaranamýyoruz :mrgreen:

#32 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 03:01 ÖS

Yahu yok mu þöyle çiçek,böcek,yemek yapma sanatý gibi forumlar.Git oraya admin ol.Zaten hayatýn her anýnda her iþe burnunuzu sokup delirtiyorsunuz beni.Bari þurada erkek-erkeðe olmanýn tadýný çýkaralým,huzur bulalým.Yok ama olmaz illa futboldan da anlayacaz,ona da karýþacaz... :dislek:

Neyse oyunu merak edenler için screen-shot'larý:

FM 2005 Screen-shots--->Týkla

#33 Arwen

Arwen

Junior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 81 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 04:14 ÖS

Bana bak tepemi attýrma ! Þimdi forumun bütün bayanlarýný bu topiðe toplarým.Bununla da kalmam GS bölümündeki her topiðe dalar futbol yorumu yaparým ! Ortada okuyup yazabileceðiniz tek bir topik býrakmam.Beni iyi kötü bilirsin yapamayacaðým þeyi söylemem.Bu bir blöf deðildir ! :dislek:

#34 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 04:22 ÖS

Aman diyim... Bir tek sen yetersin zaten... Forumun gidiþatý için pes ediyorum...

#35 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 04:32 ÖS

Sheva kökten deðiþiklik zamanýnda CM4'le yapýldý zaten.. 2D bile dünyada büyük yanký uyandýrdý.. birçok insan reddetti ve hala 01/02yi oynuyorlar bu kiþiler.. bizim istediðimiz toptan deðiþiklikler deðil ki.. CM bu yapýsýyla en iyi oldu, böyle de devam etmesi gerek.. her oyunda her þeyi deðiþtirseler kalite kalmaz, CM de CM olmaktan çýkar kanýmca.. FMde de mükemmel yenilikler var ve bence yeterli..

#36 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 05:23 ÖS

ya çocuklar ben de dün aldým hevesle ama zýçtýðýmýn oyununda ingilizce seçeneði yok.

zaten acayip kýt ingilizcemle zar zor çözebiliyordum þimdi bir de kaldýk fransýzcaya.

bu iþin bir ingilizce patchi falan yokmudur bir yol gösterin. english ltf. diye bir dosya varmýþ o dosyayý millet birbirine gönderince halloluyormuþ. sizde varmýdýr o dosyadan varsa nasýl kurulacaðýnýn açýklamasýyla

onderclskn@yahoo.com

adresine gönderir misiniz. e çocuklar biz bilgisayarla büyümedik çekeceksiniz bu yaþlý abilerinizin nazýný o kadar küfür etmeyin. :)

#37 Guest_LuisFigom_*

Guest_LuisFigom_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 05:29 ÖS

abi bende bi patch var,msn´den yollasam olur mu ?

#38 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 05:57 ÖS

Figo ne patch'i var ki sende? daha oyun yeni çýktý hangi patch bu :) zaten 20-30 MBlýk patche gerek yok.. 500 KBlýk bi dosya.. yolladým ben maile, oyun klasörünün içinde data/language'ýn içine atýnca olmasý lazým..

#39 Guest_LuisFigom_*

Guest_LuisFigom_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 06:13 ÖS

13,2 mb´lik bi language patch...ingilizce ,almanca vs.. bi cok dil var... oyun yeni cikti ama ben bulurum :D emulede var ;)

#40 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2004 - 06:41 ÖS

Ben orjinal almaya karar verdim. Bu kadar yil kizlari ekerek, sinav geceleri sinava calismadan oynadik CM'mizi.. Sanirim orjinal almanin zamani geldi :cool: