İçeriğe git

Resim
- - - - -

Football Manager 2005

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
271 replies to this topic

#261 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2006 - 06:45 ÖS

tüh patladýk 6.03'ten :) iþin yoksa ara dur þimdi forumlarý :)

6.02 neyini yetmiyordu baþýna iþ aldýn þimdi :)

Sen nereden yüklemiþtin oyunu?

#262 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2006 - 07:14 ÖS

sorma fena iþ aldýk, yarým saattir bakýyorum rastlamadým hiç bir yerde.. iþin ilginci bazýlarýnda sorunsuz çalýþmýþ, bazýlarýnda çalýþmamýþ.. oyunu easynews.com'dan indirdim, 6.02 olarak geldi.. uninstall edip tekrar kursam bu sefer de registry'e falan iþlediyse yine çalýþmaz, tam dert..

#263 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2006 - 07:22 ÖS

insanin, oyunu torrentten indirdikten sonra calistirmak icin 1-2 baska programa ihtiyaci olan oyun. torrentten indirildikten sonra oyun, neler yapilmalidir: 

copy-paste : 

"birincisi alcohol 120% diye bir program lazim, 30 gunluk versiyonunu burdan indirebilirsin: 

[url]http://www.alcohol-soft.com/[/url] 

(alcoholu bosverin derim, ben daemon tools´u kullandim) 

ikincisi anti-blaxx diye bir program lazim, onuda burdan indirebilirsin: 

[url]http://www.makeabackup.com/downfile363[/url] 

bu 2 programida kurduktan sonra önce alcohol 120%'i aciyorsun, bu program senin icin extra bir cd/dvd okuyucu yapmis olacak (f: veya g: buyuk ihtimal). programi actiginda altta "virtual cd-rom" gibi bisey yaziyor, ordan górürsun zaten. bu virtual cd-rom drive'a sag tiklayip "load image" gibi bir secenek olmasi lazim, ustten 3ncu secenek galiba, ona tiklayip bu bittorent ile download ettigin dosya'yi secmelisin. bunu yaptiktan sonra zaten oyunun install'i buyuk ihtimal kendiliginden baslar, yoksada my computer'den yeni gelen o cd-rom'drive a 2 defa tikladinmiydi install baslar. 

oyunu install ettikten sonra anti-blaxx programini acmalisin. bu programa tikladiginda windows'u sag alt bolumune bir cd iconu gelecek, o ikon'a sag dugme ile tiklayip "settings" i sececeksin. burdan "first game"e basip, alt bolumde "protection"i safedisc'e getirip game yazan yere fm'i nereye cektiysin fm2006.exe'yi bulacaksin. sonra oyuna isim ver diye soruyor, buraya fm2006 veya football manager yaz farketmez. sonra close yapip, yine o windows'un sag alt kismindaki cd ikon'una sag tiklayip "run game" secenegini secip fm2006 veya hangi ismi verdiysen artik onu sececeksin...oyun baslamasi lazim." 

oyunun 6.0.1 patchini de torrentten indirip alcohol + anti-blaxx programlariyla calistirdigim 6.0'in uzerine kurduktan sonra sorunsuz bir sekilde patchli halini calistirarak muhtesem bir zevk aldigim tarihin en guzel cm/fm oyunudur
Bu bizdeki Football Manager 2006 baþlýðýndan alýntý. Luis Figo eklemiþ.
Ben bu þekilde kurdum ve oynayabiliyorum. Ama hiç patch eklemedim. Baþlýkta bazý arkadaþlar patch eklerkende crack filan istemediðini söylüyorlar.
Yüklemek isteyen varsa ben bu þekilde yükleyebildim ve sorunsuz oynayabiliyorum.

#264 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2006 - 03:25 ÖÖ

Sheva sistem geri yükleme yapsaydýn olurdu!Yine olur bende 6.03 yüklemiþtim 6.02 nin üstüne patlamýþtým bende sen gibi :) sonra sistem geri yüklemeden geri aldým biraz ve oyun 6.02 ye geri döndü!Eðer o günden beri pc ye çok önemli þeyler yüklemediysen yap hallolur ;)

#265 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2006 - 05:15 ÖS

Sheva sistem geri yükleme yapsaydýn olurdu!Yine olur bende 6.03 yüklemiþtim 6.02 nin üstüne patlamýþtým bende sen gibi :) sonra sistem geri yüklemeden geri aldým biraz ve oyun 6.02 ye geri döndü!Eðer o günden beri pc ye çok önemli þeyler yüklemediysen yap hallolur ;)

valla 6.02'nin cracked exe'sini tekrardan oyun directory'sine attým, çalýþtý, tabi 6.02 olarak.. 75 mb'lýk data update'i nereye gitti o konuda ise bir fikrim yok :)

Bu arada demek sende de çalýþmadý 6.03, kimisi cracks'siz falan çatýr çatýr oynuyor, ilginç birþey..

#266 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2006 - 05:17 ÖS

Çalýþmadý valla dün bidaha denedim hatta,indirdim kurdum!Yok yine çalýþmadý,6.02 güzel ya daha iyi hatta býrak boþver(züðürt tesellisi :lol: )

#267 marly

marly

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 7 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Haziran 2006 - 12:45 ÖS

ya ben konu açamýom konu aça giriom açýlýo yasýom gönderemiom napiim bana yardým edin

#268 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Haziran 2006 - 07:57 ÖÖ

Hoþgeldin marly.. Benim aklýma niye öyle olabileceðine dair birþey gelmiyor açýkçasý ama yine de kýsaca söylemek gerekirse, konu aç'a bastýktan sonra konu baþlýðý ve mesaj içeriðini yazýyorsun ve sonrasýnda gönder'e basýnca herhangi bir sorunla karþýlaþmaman lazým normalde (önizleme'ye basmýyorsun).. Bu arada bu sefer için önemli deðil tabi ama bundan sonra forum veya genel olarak bilgisayarla ilgili teknik sorunlarýný 'Yardým Masasý' forumuna yazabilirsin..

#269 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2006 - 02:09 ÖS

Yeni update var mý son kadrolarý içeren???

#270 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2006 - 08:11 ÖS

turksportal.nette görmüþtüm bir update geçen hafta ama þimdi aradým bulamadým, vardýr bir yerlerde herhalde.. ben 2014 yýlýndayým ve 2 yýl önce takýmdaki türk olmuþ salomon kalou'yu ronaldinho, tevez ve 25 M euro karþýlýðýnda barça'ya sattým, beþ senede 4 þampiyonlar ligi aldým, john obi mikel adlý 'türk' oyuncu her yýl yýlýn orta sahasý, arouna kone ve jefferson farfan da yýlýn forvetleri ve farfan da türk.. fevzi süper kaleci, bir de onur kývrak var 88li çok iyi kaleci oluyor. dün beþiktaþ'ta gördüðüm ibrahim kaþ'ý da oyunda sonradan çýkýyor zannediyordum, meðer gerçekmiþ! süper adam oluyor o adam, benim takýmda oynuyor defansta.. :)

#271 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2006 - 10:13 ÖS

Ben de 2012 deyim ve gençlere yöneldim artýk, özellikle Oðuz, Cihan Can ve Cafercan harikalar yaratýyor, Uður Ýnceman takým kaptaný, Karagounis Türk oldu, Nilmar Avrupa gol kralý :) bir de Anadolu takýmý al derim ben o da çok zevkli oluyor

#272 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2006 - 09:30 ÖÖ

anadolu takýmlarý nankör oluyor, Þampiyonlar Ligi'nde Sarýyer'i þampiyon yaptým, bir sonraki sene 5. oldum diye kovdular:) tabi küçük takýmlarý büyük yerlere getirmenin zevki inanýlmaz da bu sefer Galatasaray'ý tutturduk gidiyor iþte.. Oðuz ve Cafercan dediðin gibi muhteþem. Býrakamýyorum oyunu ama eski cmler daha zevkliydi yine de 2001-2002 falan.. ya ben bulamadým hala o update'i, ama bende var, yollamanýn bir yolu varsa yollayayým? yine 21 Kasým 2006 editi: eksik bilgiler vardý burada düzelttim :)