İçeriğe git

- - - - -

Hakan Sükür : "Milli Takýmý býrakmýyorum"

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Bu konuya henüz yanıt verilmemiş

#1 Guest_LuisFigom_*

Guest_LuisFigom_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2005 - 02:32 ÖS

Ýsviçre maçý ardýndan, Milli Takýmý býrakma sinyalleri veren Hakan Þükür spekülasyonlara noktayý koydu. Tecrübeli golcü, "Böyle bir þey söylemedim. Býrakmayý düþünmüyorum" dedi. Galatasaray ve A Milli Takým'ýn kaptaný Hakan Þükür, Ýsviçre maçýnýn ardýndan yaptýðý açýklamalarýn farklý anlamlara çekildiðini belirterek ay - yýldýzlý ekibi býrakmayý düþünmediðini söyledi. Milliyet'in konuyla ilgili sorularýný yanýtlayan deneyimli forvet, "Soyunma odasýnda yaþananlar ve yansýtýlan duygular, farklý anlamlara çekilmek isteniyor. Herhalde býrakmamý isteyenler, kendi duygu ve düþüncelerini yazýlarýnda da benim aðzýmdan istedikleri þekilde yazýyorlar. Hiç kimseye, 'Milli Takýmý býrakýyorum' diye bir þey söylemedim. Böyle bir karar da vermedim. Futbol oynamak ve futbolculuk hayatýma devam etmek istiyorum. Kendimi futbol oynamaya devam etmek için fizik olarak da iyi ve hazýr hissediyorum" dedi. Milli Takýmý býrakma konusunda tek baþýna karar veremeyeceðini de ifade eden Hakan, "Hocalarýmýz o deðerlendirmeyi yapacaklardýr" ifadesini kullandý. Tecrübeli forvet, her futbolcu gibi Milli Takýma hizmet etmekten onur ve gurur duyduðunu sözlerine ekledi. Kaynak: Milliyet

#2 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2005 - 02:49 ÖS

Býrakmayacaðý belliydi zaten. Yasin'in yazý da boþa gitti :)

#3 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2005 - 02:57 ÖS

Re: Hakan Sükür : "Milli Takýmý býrakmýyorum"

Galatasaray ve A Milli Takým'ýn kaptaný Hakan Þükür, Ýsviçre maçýnýn ardýndan yaptýðý açýklamalarýn farklý anlamlara çekildiðini belirterek ay - yýldýzlý ekibi býrakmayý düþünmediðini söyledi. Milliyet'in konuyla ilgili sorularýný yanýtlayan deneyimli forvet, "Soyunma odasýnda yaþananlar ve yansýtýlan duygular, farklý anlamlara çekilmek isteniyor. Herhalde býrakmamý isteyenler, kendi duygu ve düþüncelerini yazýlarýnda da benim aðzýmdan istedikleri þekilde yazýyorlar. Hiç kimseye, 'Milli Takýmý býrakýyorum' diye bir þey söylemedim.

Hakkýnýzý helal edin demek ne anlama gelir dilimizde? Niye baskalarýný sucluyor ki Hakan? Böyle birþey söylemediyse eger o zaman baska tabii..
Neyse bizim kýnalar baþka bahara artýk :).

#4 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2005 - 03:34 ÖS

Býrakýyorum demedi ama arkadaþlarla konuþtuk helalleþtik dedi.. Demek baþka býrakanlar var onlarla helalleþmiþ..

#5 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.919 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2005 - 08:03 ÖS

hangi maçta oynayabileceðini zannediyo ki hakan.elemelerde mi 2008 de mi...buraya kadardýr hakan.elemelere çok waktimiz war.onun için düþünmek için baya bir fýrsat+takýmý yeniden kurmak güçlendirmek ve özellikle GENÇLEÞTÝRMEK için büyük bir fýrsat...

#6 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2005 - 11:55 ÖS

Zaten inanmamistim o söylentiler cikinca, sürpriz olmadi, Hakan ve artik zamani geldigi icin, diger genc oyuncularin önünü acmak adina son derece yerinde bir karar olacak olan Milli takimi kendiliginden birakma karari, ayni cümlede göremeyecegimiz sözler... Illa ki en rezil durumda oldugunda mi birakmasi lazim, anlamiyorum bir türlü...

#7 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2005 - 03:17 ÖÖ

Bence de artýk býrakmasý gerekiyor... Ama o býrakmadý diye,milli takým teknik direktörünün de almasý gerekmiyor... Nasýl ki Bülent'e durum gayet net anlatýlýp bir jübile yapýldýysa aynýsý Hakan'a da yapýlabilr... Yok eðer teknik direktör oynatacaðým derse söylenecek birþey olmaz... Hakan adýna...

#8 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2005 - 09:02 ÖÖ

Bundan sonra önümüzdeki ilk uluslararasý turnuva ne, 2008 Avrupa Þampiyonasý.. Hakan'ýn bu turnuvada forma giymesinin imkaný var mý, yok, o zaman niye son derece iyi oynadýðý bu maçtan sonra býrakarak hem de iyi izlerle ayrýlmýyor ki.. Fatih Terim deðil, Tayyip Erdoðan gelse ve eleme maçlarýnda oynatsa baþýna yýkarlar o yüzden boþ yere hocanýn üstünde de baský kuruyor..

#9 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2005 - 12:46 ÖÖ

Bundan sonra önümüzdeki ilk uluslararasý turnuva ne, 2008 Avrupa Þampiyonasý.. Hakan'ýn bu turnuvada forma giymesinin imkaný var mý, yok.

Var :kiskis:

#10 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2005 - 01:47 ÖÖ

türk futbolu çökerdi valla allah korudu hepimizi. neyse 2008 e gitmeyi de garantiye aldýk o 2010 u da çýkartýr bence artýk hayýrlýsýyla 2012 için alternatif bulalým.

#11 Guest_Almanyadan_*

Guest_Almanyadan_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 22 Kasım 2005 - 10:46 ÖÖ

Hakan'in efendiligine kisiligine birsey diyemem,cünkü gercekden cok iyi bir insan. Ama insanlarda bu sayginligini birakmak icin mutlaka birakmasi lazim milli takimi. Tugay gibi mükemmel bi futbolcu ben milli takimi birakiyorum, genclere yol acmak icin diyorsa,Hakan daha önceden birakmaliydi. Neyse Görecez elbet.

#12 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Kasım 2005 - 11:21 ÖÖ

Milli takýmý býrakýp býrakmama kararý Hakan'a aittir.. Kaldý ki ne býrakýyorum dedi ne de tam olarak býrakmýyorum dedi. Bunun kararýný sadece ben veremem hocamla oturup konuþacaðým gibi mantýklý bir yanýt verdi. Þu "gençlerin önünü açýn" sloganý da saçmalýktan öte deðil.. Varsa Hakan'ý kesebilecek genç buyrsun oynasýn. Hakan Milli Takýmda silah zoruyla oynamýyor. Almazsýn Milli Takým'a, Ersun gibi abuk subuk gerekçeler öne sürmeden, kavga gürültü çýkarmadan "kadroyu yeniliyorum Hakan misyonunu tamamlamýþtýr" dersin kendisine teþekkür eder Bülent Korkmaz gibi son bir maçta onore eder yollarsýn olur biter. Tamam ben de Halil'in vs artýk takýma girmesini istiyorum ama bu konuda Hakan'ý suçlamak, "býraksýn da gençlerin önü açýlsýn" demek kadar saçma birþey olamaz. Suçlanacak mercii varsa o da Milli takým teknik direktörüdür. Hakan'a bu konuda kimsenin birþey söylemeye hakký yoktur. Hocasý çaðýrdýðý, faydalý görüp oynattýðý sürece de Hakan isterse 50 yaþýna kadar oynamaya hakký vardýr. Þahsi görüþüm 35 yaþýna gelmiþ Hakan'ýn þu haliyle bile Milli takýma Nihat-Fatih gibi adamlardan çok daha faydalý olduðu yönündedir. Ýspanyanýn gülü Nihat'ýn iyi oynadýðý 2 tane Milli maç sayabilecek olan var mý acaba? Sanki Türkiye gen forvet cenneti de adamlarý oynatmýyoruz. Kimdir bu gençler neredeler? Hakan mý mani olmuþ Milli olmalarýna? 30 una gelmiþ Karan mý Fatih Tekke mi? Halil dýþýnda genç ve umut vadeden bir forvet bilmiyorum ben. VArsa yazýn tartýþalým.

#13 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.973 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Kasım 2005 - 06:02 ÖS

Re: Hakan Sükür : "Milli Takýmý býrakmýyorum"

Hakkýnýzý helal edin demek ne anlama gelir dilimizde?.

''helal olsun" diye yanýtlanmasý gelenek olan cümledir.
normalde aþka gelip söylenen "helal olsun!" sözünün aslý da budur. peþin peþin hakkýný helal etmektir. :lol:

#14 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.029 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2019 - 04:35 ÖS

youtube kanalı açmış..

https://twitter.com/...7566128128?s=19
What can I do sometimes..

#15 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.886 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2019 - 04:43 ÖS

youtube kanalı açmış..

https://twitter.com/...7566128128?s=19

Topic hortlatmakta adeta kitlelere feyz veriyorum :)

#16 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.483 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 10:30 ÖÖ

Bu adam halen ne yüzle ortaya cikabiliyor anlamak cok zor gercekten.

# 10 - Felipe Melo