İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

TV Dizileri Tartışma Alanı

• Please log in to reply
3241 replies to this topic

#21 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 10:58 ÖÖ

24 komple 4 sezon...

lost komple 1. sezon mevcut bende...

divx olarak...

sheva, evet...

internetten divx olarak indirdigin zaman altyazi ekleyebiliyorsun...

www.divxplanet.com adresinden...

#22 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 12:33 ÖS

Arat hocam bu cdleri bana kopyalamanýn bedeli nedir hemen söyle hocam.

#23 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 01:05 ÖS

iskendercimim iyi oldugunu kabul etmen yeterli bir bedel olabilir... :) ne zamana istedigini soylemen yeter...

#24 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 01:06 ÖS

bu arada lost 2. sezon ilk 3 bolumude izledim... dahada iyiye gittigini soyleyebilirim...

#25 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 01:39 ÖS

Hocam ne zaman müsait olursan bayramda geleceðim herhalde Ýstanbul'a o zamana olabilir mesela 20 gün falan var :)

#26 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 06:26 ÖS

arat þöyle söyliyeyim eðer bunlar altyazýlýysa istediðin iskendercide istediðin zaman istediðin kadar iskenderi ýsmarlayayým sana yeter ki þu cd lerden bana da hazýrla

#27 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 08:16 ÖS

alt yazili abi... hepsi kontrol edildi, sahsim tarafindan izlendi... bana tam olarak ne istediginizi musahit olunca yazin, seve seve cekerim... lost, 24?.. veya her ikisi?..

#28 Guest_kamtek_*

Guest_kamtek_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 02:39 ÖÖ

Amerikada ikinci sezonun basladýgý gün sokaklar boþalmýs..Týpký zamanýnda Seinfeld icin oldugu gibi..

Gercekten müthis; her bir karakter saglam..

DVDlerini bulan bana da haber versin :)

cagdas

sokak mokak bosalmadi kardesim burda :) nerden cikartiyorsun. en nihayetinde reytinglerde diger iki dizinin ardindan geliyor

1)CSI
2)Desperate Housewives
3)Lost

Gerci CSI bazen Desperate Housewifes'a geciliyor ama Lost'u hic birinci sirada gormedim. son hafta reytingleri asagida

http://www.usatoday....ion/nielsen.htm

Ha niye yaziyorum bunu, gicik oluyorum bu diziye de ondan.burda da gorunce dayanamadim yazdim.

bizim hanim bu dizi icin carsamba gecesi hicbir spor olayina musade etmiyor. ne nba, ne baseball.mac ne kadar da onemli olsa dizi yuzunden kaciriyorum. diger dizler oyle degil.CSI'yi kesebiliyor onemli bir mac. Veya pazar gecesi amerikan futbolu maci eger onemliyse, desperate housewives kapatilabiliyor bizim evde ama Lost asla. ne var bu dizide anlamis degilim netekim. carsamba geceleri kabus oldu mecburen internetten gazete okuyorum.

#29 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 03:42 ÖÖ

alt yazili abi...

hepsi kontrol edildi, sahsim tarafindan izlendi...

bana tam olarak ne istediginizi musahit olunca yazin, seve seve cekerim...

lost, 24?..

veya her ikisi?..

mümkünse her ikisi de olsun.

ama tek þartla teslimatý senin belirlediðin bir iskendercide yapacaksýn :)

#30 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 04:03 ÖÖ

[
Ha niye yaziyorum bunu, gicik oluyorum bu diziye de ondan.burda da gorunce dayanamadim yazdim.

bizim hanim bu dizi icin carsamba gecesi hicbir spor olayina musade etmiyor. ne nba, ne baseball.mac ne kadar da onemli olsa dizi yuzunden kaciriyorum. diger dizler oyle degil.CSI'yi kesebiliyor onemli bir mac. Veya pazar gecesi amerikan futbolu maci eger onemliyse, desperate housewives kapatilabiliyor bizim evde ama Lost asla. ne var bu dizide anlamis degilim netekim. carsamba geceleri kabus oldu mecburen internetten gazete okuyorum.

en guzeli tivo al hanim diziyi seyrederken sen macini record edebilirsin valla tivo aldiktan sonra bizde sen yatak odasinda ben salonda televizyon seyredecem kavgasi kalmadi

#31 Guest_kamtek_*

Guest_kamtek_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 04:09 ÖÖ

[

en guzeli tivo al hanim diziyi seyrederken sen macini record edebilirsin valla tivo aldiktan sonra bizde sen yatak odasinda ben salonda televizyon seyredecem kavgasi kalmadi

tyisik

dogru diyorsun.alicaz artik baska care yok

#32 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 11:13 ÖÖ

Amerikada ikinci sezonun basladýgý gün sokaklar boþalmýs..Týpký zamanýnda Seinfeld icin oldugu gibi..

Gercekten müthis; her bir karakter saglam..

DVDlerini bulan bana da haber versin :)

cagdas

sokak mokak bosalmadi kardesim burda :) nerden cikartiyorsun. en nihayetinde reytinglerde diger iki dizinin ardindan geliyor

1)CSI
2)Desperate Housewives
3)Lost

Gerci CSI bazen Desperate Housewifes'a geciliyor ama Lost'u hic birinci sirada gormedim. son hafta reytingleri asagida

http://www.usatoday....ion/nielsen.htm

Abi yaktýn yýktýn karizmayý :) ben oyle okudum, napim.. :)

Hem bak eþinin de bu derece Lost fanatigi olmasý beni de dogrulamýs oluyor.. :)

#33 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 11:27 ÖÖ

Bugun SNL de Lost un 12 milyon izleyici tarafindan izlendigi soylendi

#34 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 01:33 ÖS

Valla Arat bana sadece Lost yeter

#35 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2005 - 10:41 ÖS

tamam yarin veya sali bos dvd alip cekmeye basliyorum...

#36 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2005 - 07:05 ÖS

arat kardeþim canýn iskender mi çekmiyor kayýtta mý sorun var :)

#37 Guest_korcank_*

Guest_korcank_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2005 - 08:14 ÖS

Arat þunlarý 2 yapsana. Veya teslimatý bana yap, ben Önder Ata neyim ulaþtýrýrým.

#38 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2005 - 11:15 ÖS

kisa zamanda hayirli haberleri alicaksiniz... :)

#39 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2005 - 02:30 ÖÖ

kisa zamanda hayirli haberleri alicaksiniz... :)

hangi baþkanýn müþterisi be

arat kardeþim harbi canaydýn gibi oldun valla

#40 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2005 - 09:52 ÖÖ

Valla Arat o kadar gittik geldik týk yok sende :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye