İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

TV Dizileri Tartışma Alanı

• Please log in to reply
3297 replies to this topic

#3221 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.977 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 01:46 ÖS

Adam gitmiyorum dedikten sonra o kibar CEO gitti fuck, shitler geldi. Adam içindeki saat 22.00'ye kadar içip sıçıp eve gitmeliyim diyen pub cı kafadaki İngiliz'i birden ortaya döktü. :D

ahahahaha yanlız o CEO kadar kibar bir adam görmedim ha :) 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#3222 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.362 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 02:20 ÖS

Adamın tipi her yola müsait bu arada. Kafaya bir takke, ele bir tespih ver, gönder cuma namazına sırıtmaz valla. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#3223 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 02:24 ÖS

Netflix yapımı Roma çok sağlam film ama, Oscar'ın büyük favorisi.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3224 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.033 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 02:29 ÖS

Netflix yapımı Roma çok sağlam film ama, Oscar'ın büyük favorisi.

Sinemada oynamamis bir film, Oscar’a aday olabiliyor mu emin degilim

#3225 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 02:44 ÖS

Sinemada oynadı.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3226 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 03:23 ÖS

Sunderland cidden efsane bi şekilde ilerliyor.. yaptıkları hatalar vs.. göz göre göre.. bakmadım daha sezon sonu düşüyorlar mi diye :)))
What can I do sometimes..

#3227 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 11:43 ÖÖ

Aslında belgesel S.land EPL'den düştükten hemen sonra çekilmeye başlanmış ve yapımcının kafasında yeniden EPL'ye yükselme macerasının belgeselini çekmek varmış... Gelgelelim çok daha eşsiz bir olayın belgeselini çekti herif... daha fazla spoiler vermeyelim :P 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#3228 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.977 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 01:13 ÖS

********spoiler ********

Beşinci bölümde yedek kaleci , votkacı aşcı ile basılıyor .

********spoiler ********

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#3229 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 01:42 ÖS

bi noktada artık kaleciye ve takıma sesli sövdüğümü farkettim.. film o kadar içine alıyor insanı.. nasıl mal bir takim.. yani Colemani müthiş bir karakter kurtarıcı olarak gösteriyorlar ama bence o da fahiş hatalar yapıyor gibi geldi bana..zaten kalecileri fiyasko ama hele bir kaleci transfer etti ben o 10 15 saniyelik görüntulerde nasıl bir mal olduğunu anladım.. Sunderland gıcık olduğum bir takımdı ama cidden acıdım ya taraftarlara... bu belgeselin bize gösterdiği ülkesi falan çok farketmiyor genelde kulüp yöneticileri... o şaşalı takım elbiselere, arabalarına falan bakmazsan.. sıradan insanlar.. genelde çoğu da futboldan falan anladıkları yok.. adam diyor ya zaten defterimde komplike notlar yok herşey para ve pazarlık diyor.. bu herifler böyleyse bizim yöneticileri ve özellikle Anadolu kulüplerini düşünmek bile istemiyorum.
What can I do sometimes..

#3230 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 07:32 ÖS

Truen Detective yeni sezon basladi 2 bolumle.

#3231 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mart 2019 - 11:12 ÖÖ

Gerçek olaydan esinlenen Discovery mini dizisi Manhunt:Unabomber şiddetle tavsiyedir.

#3232 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 12:20 ÖS

Gerçek olaydan esinlenen Discovery mini dizisi Manhunt:Unabomber şiddetle tavsiyedir.

Discovery ney yav? belgesel kanalı olan mı? Gördüm netflix ekranında, hatta fragmanını da seyrettim ama belgesel olduğunu anlamadım... mektuplu şarbon saldırılarıydı sanırım konu...

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#3233 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 01:41 ÖS

Baya mini dizi, Discovery sipariş etmiş bilemiyorum detayını.

Paul Bettany-Sam Worthington oynuyor.

Direkt bomba yolluyor posta yoluyla.

1978-1995 arası yaşanmış bu mevzular.

#3234 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.977 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 02:20 ÖS

ted reyizin manifestosu da vardır .. Anarşist literatürde önemli yeri vardır :)  

#3235 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 02:35 ÖS

Manifestoyu okudum, kitap olarak da basılmış.

Görüşleri paranoyak-şizofren bir kafanın ürünü mü yoksa ileri görüşlü bir dahinin kıyamet senaryosu mu ikilemdeyim.

#3236 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.033 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 03:57 ÖS

Manifestoyu okudum, kitap olarak da basılmış.

Görüşleri paranoyak-şizofren bir kafanın ürünü mü yoksa ileri görüşlü bir dahinin kıyamet senaryosu mu ikilemdeyim.

İlk sezonu yanılmıyorsam Bein Connect'te seyrettim.

2. sezon oraya gelmedi, hangi platformda var bilmiyorum. :(

#3237 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 04:37 ÖS

Tek sezon.

#3238 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.033 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 06:29 ÖS

Tek sezon.

https://ew.com/tv/20...ason-2-preview/

2. sezon sonbaharda gelecekmis

#3239 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2019 - 07:05 ÖS

Aynı diziden mi bahsediyoruz?Man

Manhunt-Unabomber bizim bahsettiğimiz ve tek sezon sadece.

#3240 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.033 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Mart 2019 - 05:26 ÖÖ

Aynı diziden mi bahsediyoruz?Man

Manhunt-Unabomber bizim bahsettiğimiz ve tek sezon sadece.

Manifest anlamisim

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye