İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

TV Dizileri Tartışma Alanı

• Please log in to reply
3189 replies to this topic

#3181 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2018 - 02:41 ÖS

Çok sıkıldığım zaman Jessica Jones ' u izliyorum .  Tavsiye ederim . The Punisher ise vakit kaybı , tavsiye etmem .   

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#3182 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.908 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2018 - 08:36 ÖS

İkinci sezon daha zor geldi, atlaya atlaya gitmeye başladım. Hipnoz , paralel evren derken xtir çekicem az kaldı.

Pes etme Yasin. O atladığın bölümlerin bazıları, ilerleyen sezonlarda konuya direkt etki edecek unsurlar içeriyor.

#3183 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2018 - 08:43 ÖS

Collateral seyretmeye baslayacagim ilk firsatta Netflix’ten

#3184 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2018 - 09:45 ÖÖ

The Crown'u bitirdim geçen hafta, 2 sezon 20 bölüm, İngiliz tarihine ve kraliyet ailesine meraklılara şiddetle tavsiye ederim.

Peaky Blinders'a başladım, ilk 2 bölüm çok sardı, bu hafta ilk sezonu bitiririm.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3185 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2018 - 02:49 ÖS

Peaky foking Blinders ilk sezon muazzamdı, 2.sezon 2 bölüm de bitti.

Müthiş.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3186 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2018 - 11:17 ÖS

Adam Fringe'i atlaya atlaya izlemiş ya la  :D  :D  :D  :D

TT Arena Delisi

#3187 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ağustos 2018 - 12:19 ÖS

Peaky Blinders 4.sezon 4.bölüm bitti, kaldı 2 bölüm, muazzam iş.

Better call Saul başladı bu arada 4.sezon.

#3188 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 08:31 ÖÖ

Ozark 2.sezon yayınlandı, tavsiyedir.

#3189 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 02:14 ÖS

The Sinner 1. sezon enfesti

The Sinner 2. sezonda 5. bölüm bitti sanırım, en az 1. sezon kadar iyi

Eş zamanlı 1 dizi seyretmeyi seviyorum konsantrasyon açısından, The Sinner 2. sezon bitince ya Ozark 2. sezona başlayacağım ya da Condor 1. sezona.

#3190 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 03:28 ÖS

Avatar the last air binder'ı izliyorum :D 

• _since1905_ bunu beğendi

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye