İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

TV Dizileri Tartışma Alanı

• Please log in to reply
3184 replies to this topic

#1 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 10:38 ÖÖ

Muhakkak izlenmesi gereken bir dizi... izlemeyenler; kesinlikle bir yerden edinin bolumlerini ve baslayin izlemeye... 24'den beri hic bir dizi beni bu kadar suruklememisiti... aldigi 6 Emmey odulunu sonuna kadar hak etmis acikcasi...

#2 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 11:02 ÖÖ

Muhtesem otesi bir dizi.. Maalesef evden tasýndýgýmdan beri digiturk olmadýgý icin izleyemiyorum; ama süper, süper, süper bir dizi.. Tüm dvdlerini almak isterim acýkcasý.. Var mý arat sende?

#3 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 11:15 ÖÖ

hangi kanal? hangi günler? saat kaçta?

#4 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 11:28 ÖÖ

hangi kanal?
hangi günler?
saat kaçta?

Digiturk Dizimax kanalýnda Salý ve Perþembe.Hafta sonlarý tekararý var.Salý ve Perþembe günü saat 10,16 ve 22'de.

Þu anda ilk sezonun tekrarý veriliyor.6 bölüm oldu sanýrsam.

#5 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.642 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 11:31 ÖÖ

evet süper ötesi bir dizi, ilk bölümünü izleyememistim (alman tvsinde), sonradan izledim ilk bölümü. ama bir bölüm vardiki o bölümde öyle bir sahne izledimki, diyebilirimki dünya tarihinin en iyi sahnesi (bana göre). simdi bilmiyorum o bölümü izledinizmi? herhalde 4. Bölümdü (Walkabout), John Locke un gecmisini hatirladigi bölüm, ve ucagin düstükten sonra ne oldugunu hatirlamasi sahne. orasi acaip etkiliyici, ve dedigim gibi bana göre dünya tarihinin bir filmdeki yada bir dizideki bana göre en iyi sahnesi, en etkiliyici sahnesi. simdi orda ne oldugunu anlatmiyorum belki o bölüm daha oynamamistir diye. ama gercekten süper dizi :okey:

#6 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.642 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 11:38 ÖÖ

bu arada John Locke a olan hayranligimi gizleyemedigimi belirtmek istiyorum :buyuksun:

#7 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 11:58 ÖÖ

Ulan merak ettirdiniz adama nereden bulacaðýz þimdi taa Ankara'da bunun DVD'lerini falan

#8 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 12:42 ÖS

Amerikada ikinci sezonun basladýgý gün sokaklar boþalmýs..Týpký zamanýnda Seinfeld icin oldugu gibi.. Gercekten müthis; her bir karakter saglam.. DVDlerini bulan bana da haber versin :)

#9 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 01:15 ÖS

DVD bilmiyorum da Divx leri satýlýyor.Altyazýlý,dvd rip,ses ve görüntü sorunu yok.

#10 savatage

savatage

Junior Member

• Members
  • 2.834 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 02:11 ÖS

Ben tersini yaptým, önce Lost'u izledim yaz döneminin baþýnda. Tüm bölümleri birden elime geçtiði ve boþ vaktim de olduðu için aralýksýz kýsa sürede bitirdim. Ancak seyirciyi merakta býrakma adýna çok absürd þeylerin yaþandýðýný gördüm ve açýkçasý "madem elimde tüm bölümleri var,izleyeyim bari" düþüncesiyle izledim.Bu kadar tutacaðýný,ilgi göreceðini beklemiyordum. Bu arada dizi,bölümleri ilerledikçe daha iyi olmaya baþladý.Sezarýn hakký sezara... Daha sonra yazýn sonlarýna doðru bu kez 24'ü eþ zamanlý olarak 24 saatte ilk sezonu ve birgün aradan sonra bir 24 saatte de 2. sezonu izledim ve hayatýmda böyle dizi görmedim.TV standartlarýmý inanýlmaz yükseltti.Anlatmaya kelimeler yetmez böyle bir diziyi.Þu an 4. sezonun sonundayým(20. bölüm) ve büyük ihtimal bu haftasonu bitirmiþ olacaðým diziyi. Ayný zmanda bildiðiniz üzere Lost'un da 2. sezonu baþladý. Bu yükselen standartlarýmla artýk ilk sezonu pek de güzel gelmiyordu ancak ilk bölümle,gerçekten Lost'un oturmaya baþlamýþ ve iyiye giden senaryosuyla birlikte en iyi bölümlerinden birini izlediðimi söyleyebilirim. Ancak 2. sezonun 2. bölümünde tekrardan tempo düþtü(özellikle flashback'lerde) ve 24 arasýnda izlediðim için tekrardan sýkýcý gelmeye baþladý. 3. bölüm þu an download listemde ancak 24 bitmeden baþlamayacaðým ona:) Bu arada bu dizilerin pek çok film gibi arþivimde olduðunu belirtmeme gerek yok heralde.24'ler sezon baþýna divx olarak 2 DVD olsa da(yaklaþýk 42 dakika her bölüm)(4 sezon=8 DVD), Lost(tv-rip olarak) maalesef 2 DVD'ye sýðmýyor.

#11 savatage

savatage

Junior Member

• Members
  • 2.834 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 02:59 ÖS

Ayrýca 24 sonrasý yükselen standartlarýmda bundan sonra izlemek isteyeceðim,genel olarak tepkilere baktýðýmda CSI ve Nip/Tuck var.Baþkada izleyemem heralde mevcut diziler arasýnda.

#12 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 03:21 ÖS

Can nasýl alýrým abi senden bu dizileri? :)

#13 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 03:34 ÖS

düzenli izleyemesem de gerçekten çok çok iyi bir dizi. ilk yayýnlanýþýnda kaçýrdýðým bölümleri þimdi yakalamaya çalýþýyorum. benim gibi altyazý düþmaný bir herifi bile oturtup izletiyorsa kaçýrmayýn derim. dvd leri satan bulursanýz mutlaka haber verin arþivde olmalý. bu arada þu 24 ü bir türlü izlemek kýsmet olmadý dvd satýþlarý mevcut mu?

#14 Guest_LuisFigom_*

Guest_LuisFigom_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 04:13 ÖS

bu arada þu 24 ü bir türlü izlemek kýsmet olmadý dvd satýþlarý mevcut mu?

Eklenmiş Resim

ebay´de satiliyor

#15 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.688 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2005 - 07:57 ÖS

Allahtan tivo varda dizileri kacirmadan izleyebiliyorum lost gercekten degisik ve guzel bir dizi amerikada yasayanlara House dizisini kacirmadan izlemelerini tavsiye ederim muthis otesi bir hastane dizisi

#16 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 12:34 ÖÖ

Allahtan tivo varda dizileri kacirmadan izleyebiliyorum lost gercekten degisik ve guzel bir dizi amerikada yasayanlara House dizisini kacirmadan izlemelerini tavsiye ederim muthis otesi bir hastane dizisi

Dizimax House2u da yayýnlýyor.Ama beni pek sarmadý.

#17 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 02:06 ÖÖ

gian evet var bende... 1. sezon tum bolumleri ve altyazilari var... (divx olarak) anadolu yakasinda oturuyorum ben... (caddebostanda) haber ver, istedigin zaman cekerim sana...

#18 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.782 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 02:59 ÖÖ

Bu dizi topiclerini yaklaþýk 2-3 sene geriden takip ediyorum gibi bir his var içimde ama Las Vegas ne güzel bir diziymiþ söylemeden geçemiycem :D

#19 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 03:47 ÖÖ

bu arada þu 24 ü bir türlü izlemek kýsmet olmadý dvd satýþlarý mevcut mu?

ebay´de satiliyor

ah be güzel kardeþim bu abinde ebay de satýlan dvd yi anlayabilecek ingilizce olsa alim olurdu.

türkçe altyazýlý 24 ve lost bulabilirmiyim onu söyleyin

#20 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.782 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2005 - 04:13 ÖÖ

Þimdi biz bu 24'ü divx olarak indirsek Türkçe altyazý ekleyebiliyor muyuz, bilen bir arkadaþ onu söylesin akabinde ben sana bir adres vericem Önder abi, oradan lost idi 24 idi ne istiyorsan indirirsin (tabi hýzlý baðlantý þart).. Tabi p2p'lerde falan da vardýr ama ben sevmediðim ve kullanmadýðým için bilmiyorum..

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

1 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye

MarMara