İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Şenol Güneş

• Please log in to reply
424 replies to this topic

#41 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.402 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Haziran 2015 - 10:18 ÖS

Şenol Güneş'te Güneş diyordu bjk'lılar. Laf dokundurmuyorlardı. Kupa maçından sonra baktım  sakın gelmesin diyorlar. İşte böyle tipler bu kargalar. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#42 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Haziran 2015 - 11:10 ÖS

Loser Senol gene bir kupa daha verdi :) Loser deyince kızıyorsunuz..Tamam cok iyi hoca ama winner degil..Hamza yerinde olsa diye cok yazıp, cizmistiniz demek ki Hamza yerinde iyi ki olmamıs :)
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#43 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Haziran 2015 - 11:12 ÖS

Şenol hocayı 3 büyüklerde görmek lazım. iyi bir kadro ile şampiyonluğa oynar. Bence çok iyi hoca.

#44 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:36 ÖÖ

Arkana hakemi de al 20 bin taraftarini da al, karsinda sampiyonluk kutlamasindan 1 saat once gelmis yari sarhos GS var ve sen kupayi kaybediyorsun. Loser pabucu yarim cik disari oynayalim diyorum.. Abi insallah BJK nin basina gecersin. Iki loser birbirinize cok yakisirsiniz. Basinizda da ezik fiko. Bol bol cikufte yiyip aglasirsirsiniz kaybettiginiz kupalara. Puhahahaha
10 HAGI

#45 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.210 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:39 ÖÖ

Sanırım 2010 Türkiye Kupası finali dışında Kupası yok TD olarak son yıllarda.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#46 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:41 ÖÖ

Bu arada "sikecilere dik durdu" denilerek halk kahramani haline gelmis adam sikeci BJK ya hangi mideyle hoca olacak? O kadar ettigi laf nolcek? Adamsa BJK ya gitmemesi lazim.
10 HAGI

#47 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.475 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:44 ÖÖ

Senol Gunes delikanli adamdir , sikeye karsi net durus gostermistir elbetteki sikeden ceza almis bir takima gidip hoca olmaz. Tolga Zengin karaktersizi ile karistirmayin bence. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#48 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:47 ÖÖ

Valla kendisi hic te oyle demiyor.. Basin toplantisinda gayet acik kapi birakti BJK icin..
10 HAGI

#49 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.725 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:50 ÖÖ

Şenol Hoca tam bir altyapı ve genç uzmanı. TFF altyapı sorumlusu olmalı bence. Müthiş bri deneyim olur gençler için ve çok iyi kazanımlar elde ederiz ülke olarak.

#50 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.475 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:56 ÖÖ

Besiktas, Fenerbahce degil. Besiktas'in sike yapan yonetimi ve hocasi kulupten uzaklastirildi. Evet, ulkenin boktanligi yuzunden ceza almadilar ama bu onlari camia olarak sikeci yapmaz. O nedenle Senol Hoca'nin oraya gitmesinde ben bir gariplik gormuyorum.

Dunku macta da o savunmayla kupayi almanin kenarindan donmesi az is degil. Taktik olarak ezdi Hamza Hoca'yi Burak'in 3. golune kadar. Tonla karsi karsiya kacirdi Bursa, 2 top direkten dondu. Ilk 20 dakika 3-0 olabilirdi mac.

Ben bu yoruma katilamiyorum sonucta sike yapmis ve ceza cekmemis bir camia biz Senol Gunes adamdir delikanlidir deyip ornek gosteriyoruz .Besiktas fenerden daha az sike yapti o kadar. Hikmet Karaman gider , Terim gider ama bizim bildigimiz Senol Gunes gitmez.

Bu konuda Atilla Dilaver ile yazismani gormustum aynen kendisi gibi dusunuyorum.  

#51 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.475 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 09:57 ÖÖ

Valla kendisi hic te oyle demiyor.. Basin toplantisinda gayet acik kapi birakti BJK icin..

Bence daha cok Bursaya kapiyi yarim kapatti ya dedigimi yapin yada giderim dedi gibi anladim, ben inanmiyorum ayni davada sikeden ceza almis bir takima gidecegine Senol Gunes bu. 

#52 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 10:35 ÖÖ

Sanki kongre yapip ta gonderdiler demiroreni.adam kendi birakip gitmese hala BJK nin basindaydi. FB de BJK da sapina kadar sikecidir. Senol gunesin hamzayi ezdigi macta sneijder bos kaleye vursa kafadan 1-0 basliyorduk..bak ofsayt gol gereksiz penaltiyi soylemiyprum bile.. Ama senol hoca icin mazeretler tukenmez. Sikecinin adi bile " bunlar aslinda sikeci degil" e doner..
10 HAGI

#53 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 10:59 ÖÖ

At ile şike yapan adamları uzaklastırdılar ama gene de o yaftayı yediler mi? evet..Yıllarda vahap beyaz diyen yavsakların üstündeki o sey silinmez öyle..

Bu Hamza'yı da herkes taktik olarak rezil ediyor ama adam iki tane kupa alıyor, vay anasını..Hem de hakeminden tut, rakip taraftara da karsı oluyor bu..Aynı zamanda da bu kadro icin 2.lik basarı diyenlerin iddialarıyla simdi eziliyor diyenlerin iddiaları paralel..

Dünyanın bir yerine gidin, su sartlarla böyle bir durum oldu ve adam iki tane kupa aldı ama cok sanslı ve taktil olarak hep eziliyor deyin, objektif yorumlar duyma sansınız olur.

Senol hoca cok iyi bir hoca ve de öğretmen, 4 4'lük bir adam ama finalleri yapamıyor iste..Fener de kötü takım degil ama camia olarak onlar da yapamıyor..Bunu gormek icin Hamza'ya laf sokmaya gerek yok
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#54 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 11:22 ÖÖ

At ile sike yapan adami nereye uzaklastirdilar? Fiko dun sozunun arkasinda durup kongre karari alsa Serdar Adali baskan adayi olacakti..
10 HAGI

#55 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 11:23 ÖÖ

BJK sikeyi yapanlari yolladi, ama sike ile gelen kupayi müzesinde tutuyor.

• Ali bunu beğendi

.... Galatasaray, o daha vefali ....

#56 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.475 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 11:39 ÖÖ

At ile sike yapan adami nereye uzaklastirdilar? Fiko dun sozunun arkasinda durup kongre karari alsa Serdar Adali baskan adayi olacakti..

Onceki secimde de aday olmustu Serdal Adali adam  2012-2015 arasinda TJK baskaniydi bu arada :) 

#57 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.042 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 12:12 ÖS

Besiktaslilar da ayni Fenerbahcelilerde oldugu gibi 2011 deki olanlari yok sayiyor. Senol Günes Bestikas a gitmemeli.

GALATASARAY 1905

th_060833254_asy_122_363lo.png

#58 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 12:32 ÖS

Su ana kadar Senol Gunes in sike ile ilgili soyledigi herseyi degerli buluyorum. Ama BJK ya giderse adam falan degildir. Sahtekarin tekidir gozumde..soyledikleri de sinek viziltisindAn degersiz olur. O kadar prensipten adamliktan bahsedeceksin sonra sikeci dedigin kulupten gelen ilk teklife atlayacaksin. Yok oyle dava.. Hele ki Su an BJK nin basindaki zat ta " sike olmadi" deyip Fb yanciligi yapan bir elemanken..Herneyse hele su isin bir sonunu gorelim sonra net konusuruz. Ama senol gunes "Ben BJK ya gitmem" demedi.
  • Ali bunu beğendi
10 HAGI

#59 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.475 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 12:48 ÖS

Demez zaten gereksiz yere polemik konusu olmamak icin ama benim nazarimda bu konudaki rezil adam Tolgadir ne saydirdi ya sikecilerde sikeciler hakkimiz yendi su bu ilk teklifte ayni davada sucu sabit takima gitti. Senol Hoca yapmaz. 

#60 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2015 - 12:57 ÖS

Herkes hakettigini bulur, onu da rezil etti bjk taraftarı..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye