İçeriğe git

- - - - -

Bülent Korkmaz Avatar Kampanyasi

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Ağustos 2005 - 09:17 ÖÖ

Büyük Kaptanimiz, simgemiz, sembolumuz, herseyimiz Bulent Korkmaz'imiz icin avatar kampanyasi baslatiyoruz..

Sembolik de olsa, belki kimsenin umurunda olmayacak da olsa, Buyuk Kaptanýmýz icin kücük ya da büyük bir tepki göstermek zorundayýz..

Bu amacla, baslangýc olarak, tüm forum kullanýcýlarýnýn avatarlarini

http://www.galatasar...uk/bulent32.jpg

adresindeki resimle degistirmelerini istiyoruz..

Lutfen bu cagriya uyalim..

Simdiden tesekkurler,

#2 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ağustos 2005 - 12:37 ÖS

Sembolik de olsa, belki kimsenin umurunda olmayacak da olsa, Buyuk Kaptanýmýz icin kücük ya da büyük bir tepki göstermek zorundayýz..

Gian,

Sana katilmamak mumkun degil fakat avatarini degistirmek belki birsey degistirmez ama mesela bir sayfa açilsa : orada "guestbook" tarzindan birsey olsa, herkez orada bir mesaj biraksa. Bu konuda Galatasaray taraftari kilitlenmesi lazim. Sesimizi daha iyi duyuyuruz diye dusunuyorum. Birde ASY'deki maçlar'da tepkimizi koyalim. Keske kapalinin uzunlugunda bir pankart açilsa.

#3 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2005 - 08:39 ÖS

Red Soul aklýmdan geceni yazmýssýn..Zaman yoklugundan yapamamýstým ama hemen yapýyorum..

#4 Guest_Apollon_*

Guest_Apollon_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2005 - 09:31 ÖS

BUYUK KAPTAN BUYUK INSAN 3 BULENT KORKMAZ'a

Eklenmiş Resim
Kaptanýmla bir antrenman öncesinde beraberiz..
Eklenmiş Resim
Kaptanýmla bir maç öncesinde yine bir aradayýz, Florya Metin Oktay'da..
Buyuk kaptan ve buyuk insan, buyuk GSli, Bulent Korkmaz kaptanýmla azda olsa sohbet ortamý paylaþtýðým için mutlu bir gsliyim. O'nun mütevazi ve ayný anda savaþçý kiþiliðini nasýl bir güzel karakterin içinde yogurduðunu anlatmak gerçekten zor.
O bir efsanedir, klub içindeki konumu ve görevi her ne olursa olsun bu gerçeðide -ayný uefa benzeri- tarih yazdý, insanlar ne silebilir, ne deðiþtirebilir. Her GS'linin örnek aldýðý, ve alacaðý, her onu sahada ve saha dýþýnda gören GS'li babanýn çocuklarýna anlatacaðý türden bir insan o.
Nasýl ki, bizim üst kuþak bizim jenerasyona -benim yaþ 35 bu arada- Metin Oktay'ý anlattý yýllarca, bende benden sonrakilere Bulent kaptan'ýmý ve Hakan Þükür Kral'ýmý anlatacaðým..
Kaptaným, seni tanýdýðým için mutluyum, varol..

#5 Guest_Yankee_uA_*

Guest_Yankee_uA_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2005 - 10:38 ÖS

O bizim herþeyimiz onun 3 nolu formasýný kalbimize kazýdýk kampanyaya gerek yok her maçta ona sevgimizi belli edelim yeter bide www.bulentkorkmaz.com sitesine biþeler yazalým kaptaný onlar mutlu eder.

#6 Guest_baranali626_*

Guest_baranali626_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Ağustos 2005 - 10:54 ÖÖ

büyük kaptanýmýzýn hizmetleri için bir jübile maçý ve tören yapýlmalý

#7 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ağustos 2005 - 12:58 ÖS

Msn deki nickimi; Herkes Korkar BÜLENT KORKMAZ olarak deðiþtirdim.... Bu da bir kampanya olabilir... Ayrýca en kýsa zamanda formamýn arkasýndaki riberyi söktürüp BÜLENT KORKMAZ yazdýrýcam... Ps:Bu arada forma isimleri sökülebiliyormu bilen varmý?Yoksa forma çöp olucak.

#8 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ağustos 2005 - 08:12 ÖÖ

Normalde Avatar kullanmýyordum ama ilaný duyunca, Büyük kaptaninkini kullanmaya karar vardim

#9 Guest_olesker_*

Guest_olesker_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2005 - 01:03 ÖS

kaptan Bülent herzaman 1 numara

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye