İçeriğe git

- - - - -

Anasayfa Hakkındaki Düşünceleriniz, Önerileriniz

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
120 replies to this topic

#81 ELVIS

ELVIS

Senior Member

• Members
  • 2.573 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2011 - 01:39 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz 11 bin küsür üyemiz olmus !! Gecen hafta daha 10 bin degil miydik ? Bu gidisle Warez ve XXX sitelerini bile gececegiz :) Hepside tuhaf tuhaf isimler. En son üyüemiz: fuwAcculppaumessxsl Fake olduklari belli, büyük temizlik gerekiyor. Adminlerin simdiden ellerine saglik...... Edit Mesaji yazana kadar 9 kayit #anbiiraxin, fuwAcculppaumessxsl, GilGiuuuae, goaoxlvybopi, jmclmt1956, Uttersine, yfnvhi1989, zeuAcculppaumesshqh,qqilcg1909 sanirim üye sayimiz ü(t)=exp(t/1,905) olarak gelisiyor :)

#82 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2011 - 12:34 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz spammerler recaptcha checkini ocak'ta cracklemiþler, bende yeni öðrendim... þimdi özel bi soru koydum üye olma iþlemine recaptcha'nýn yerine, bakalým bi iþe yarýyacakmý..

#83 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2011 - 10:26 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz birþeyler kurcaladýnýz forumda, deðiþiklikler var..yalnýz önceden mouse ile seçtiðimiz yazýyý alýntýlýyorduk ama þimdi yapamýyorum..sorun bende mi?sinir oldum elli defa denedim, olmuyor..

#84 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2011 - 10:27 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz benim de dikkatimi çekti bu durum.. bi kurcalamak lazým..

#85 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 10:13 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz sorunla ilgilenen var mý? yemin ederim yazasým gelmiyor..birine cevap vericem, alýntýlayamýyorum..içime ata ata þiþtim :) eskisi gibi olsun herþey..

#86 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 10:24 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz üstad farkýndayýz durumun.. çözmeye çalýþacaðýz..

#87 Burakilly

Burakilly

Senior Member

• Members
  • 1.584 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 10:40 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz Bu iþte Adnan POLAT ýn parmaðý olabilir :S

#88 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 10:49 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz Ben, forumdaki karþýlýklý yazýþmalarýn önüne geçmek üzere derin .to tarafýndan uygulanan Büyük ultraDoðu projesinin bir ayaðý olduðunu düþünüyorum.. Son karar ve uygulamalarla Florya'dan daha disiplinli bir ortama sahip olduk, ama alttan alttan bir halk uyanýþý da her an gerçekleþebilir.. Kýralým zincirlerimizi..Venseremos!!Venseremos!!

#89 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 10:51 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz :lol: büyük ultradoðu projesi :lol: bizde iþbirlikçi israil mi oluyoruz :)

#90 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 11:03 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz :) haþa karacaf..sizler darbe planlarýný yükseltilmiþ döþeme altýna saklayan astsubaylar kadar masumsunuz, olaylar sizin dýþýnýzda gerçekleþiyor. büyük resmi görmek lazým..nickinde "ultra" ibaresi geçen herkes sorgulanmalý..

#91 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 04:50 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz fixed

#92 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 04:51 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz saolasýn seyhan..eline saðlýk..

#93 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 05:23 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz dün bu geliþmiþ editörün sorununu çözmeye çalýþýrken bazý deðiþiklikler denedim, olmadý, onu denerken quote olayýný bozmuþum.. pekte zamaným yok þu anda, birdahaki sefere bakarým artýk editör olayýna..

#94 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 05:44 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz Uzun saçlý tipleri askere aldýklarýnda traþlarlar ve eleman dýþarý çýktýðýnda utanç duyar ya.. Üye sayýmýz 11 binlerden 845'e düþtüðünde ben de öyle hissettim :D Ama 3 bin küsurduk evvelinde, epey bir normal ama pasif üyenin de kafasý kopmuþ anlaþýlan...

#95 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mart 2011 - 06:10 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz 0 postlu herkes gümledi.. aralarýnda neredeyse 8 bin tane spam bot vardý..

#96 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Mart 2011 - 09:24 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz

fixed

tested..
Allah razý olsun seyko hocam..þimdi özgürce atýþabiliriz :)

#97 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Banned
  • 1.087 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Mayıs 2011 - 05:58 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz Þöyle bilim, felsefe ve sanat gibisinden bi bölüm açýlsa da arada sýrada kuantum fiziði hakkýnda atýp tutsam, ahlaki göreciliðin saçmalýðýndan dem vursam, Turgay Kýran seçim þarkýsýný estetik açýdan yorumlasam fena mý olur?

#98 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 06:45 ÖS

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz Foruma begen tusu gibi birsey eklenebilir mi ki??

#99 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2013 - 12:33 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz facebook ve twitter da paylaþ butonu da olsun. !

#100 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.206 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2013 - 09:02 ÖÖ

Cevap : Anasayfa Hakkýndaki Düþünceleriniz, Önerileriniz kulüple ilgili son haberlerin kayan yazý þeklinde geçiþi olsa mesela sayfanýn altýnda.