İçeriğe git

- - - - -

Anasayfa Hakkındaki Düşünceleriniz, Önerileriniz

• Please log in to reply
120 replies to this topic

#41 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2007 - 06:58 ÖS

Sitede bugüne kadar en çok 119 kiþi Cum Tem 06, 2007 8:23 pm tarihinde online oldu.
Dün ne oldu ki rekor kýrdýk ? :)

#42 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.617 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2007 - 07:20 ÖS

arama siteleri botlarýymýþ, ata öyle diyor.. bu botlar hep gelirdi gerçi þimdi ne olduki böyle..

#43 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2007 - 04:08 ÖS

Forumla ilgili sorunum var. Dünden beri yazýlanlar forumu açtýðýmda gözükmüyor. Sadece bölümlere týkladýðýmda farkettim yeni þeylerin yazýldýðýný. Ben de diyorum vah vah forum ölmüþ, kimse yazmamýþ dünden beri diye üzülüyordum :) En son gece girmiþtim 5 gibi filan. Kayýtlý Kullanýcýlar: Leotheking, zidane38 olarak gözüküyorduk. Hala öyle gözüküyor ben de :) Kýsacasý ben de forum donmuþ, niye acaba?

#44 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2007 - 04:30 ÖS

Heh tamam düzeldi. Bir log out-log in yaptýk kendine geldi. Ohh be :) Üzülüyordum ben de niye kimse yazmýyor diye... Edit: Düzelmemiþ, hala ayný :(

#45 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Temmuz 2007 - 08:24 ÖS

Az kaldý arkadaslar yeni foruma gecmemize, sabredin :)

#46 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Temmuz 2007 - 03:29 ÖS

arama siteleri botlarýymýþ, ata öyle diyor.. bu botlar hep gelirdi gerçi þimdi ne olduki böyle..

Toplam 119 kullanýcý online :: 6 Kayýtlý, 0 Gizli ve 113 Misafir
Sitede bugüne kadar en çok 121 kiþi Pzr Tem 15, 2007 3:26 pm tarihinde online oldu.

Yine gelmiþ bizim botlar :)

#47 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.439 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2007 - 09:23 ÖÖ

futbol takýmý oyuncularý için ayrý bir topik olursa,birde eski oyuncular için ayrý bir topik olursa güzel olur bence.

#48 TuLKaS

TuLKaS

Senior Member

• Members
  • 522 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2007 - 12:11 ÖS

Az kaldý arkadaslar yeni foruma gecmemize, sabredin :)

Resmi maçlar baþlamadan,resmen yeni foruma geçiþ yaparmýyýz :)

#49 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2007 - 06:38 ÖS

Ýnsallah :D Ne dersin Ata? :)

#50 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2007 - 11:08 ÖS

site forumuna yenilik bünyesinde alýþ-satýþ bölümü eklenebilir örneðin. herkes arþivi olsun deðiþik þeyleri paylaþabilir.

#51 Jr. Kobe

Jr. Kobe

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 73 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2007 - 12:09 ÖÖ

Þu anasayfa bi güncellense süper olur. Forum bence oldukça kaliteli ve seviye ziyadesiyle yüksek. Anasayfa'nýn bence tasarýmý deðiþtirilmeli ve týpký Webaslan gibi güncellenmeli. 2-3 tane de yazar olursa dadýndan yinmez yani :) Tasarým, yahut fikir konusunda yardýmcý olabilirim.

#52 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2007 - 12:29 ÖÖ

Esasýnda anasayfanýn güncellenmemesi benim suçum. Ama o kadar önemsenmiyor herhalde. Bir de sadece þurada yazan sýnýrlý kiþiden oluþtuðumuz için pek programlý bir çalýþma içine giremiyoruz. Herkes hobi olarak yazýyor, neticesinde zaman ayýrmakta problem yaþadýðýmýz zamanlar oluyor. Ben 3 aydýr ilgilenecek fýrsat bulamadým mesela, döndüðümde bir baktým ayný haberler duruyor. Hoþ, buradayken de bayaðý bir aksatýyordum, ben dahil kimse gerektiði kadar önemsemiyor. Bunda ziyaretçi sayýsýnýn çok düþük olmasý da büyük bir etken tabii, ama haber güncellemezsek de ziyaretçi az olur tabii.. Karýþýk iþler. =) Baþtan bir iþ bölümüne gerek görülürse, yine elimden geleni yaparým ben kendi adýma. Yeni bir rüzgara ihtiyaç var. =)

#53 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2008 - 11:31 ÖS

Anasayfanýn hala bana Gerets'e desteginiz suruyor mu sorularý sormasý bence forumun guzelligini bozuyor...Ya anasayfayý kaldýralým ya da guncelleyelim..Cunku cok eski ve yeni haberler bir arada,pek guzel gozukmuyor... Saygýlarýmla :)

#54 Dimaria

Dimaria

Senior Member

• Members
  • 1.479 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2008 - 09:42 ÖS

Evet bende katýlýyorum.Anasayfayý kaldýralým olmadý güncelleþtirelim.Ýyi bir bakým gerekiyor foruma.Bilgilerinize...

#55 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 06:44 ÖS

Forumda kullanicilarin kac yasinda olduklarini gosterme imkani olabilir mi acaba?

#56 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2009 - 11:26 ÖÖ

Olabilir sanýyorum ama ne kadar dogrudur tartýsýlýr. Zira insanlarýn nufus cuzdanýna bakacak halimiz yok; kimi 17'yim der 45'ken komikliðine, kimi 35'im der 18'ken kendini muteber kýlmak için.. Sanal dünya sonuçta burasý..

#57 Umutcan

Umutcan

TORANJ

• Members
  • 3.335 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2009 - 11:30 ÖÖ

IP adresinden kiþisel bilgilere(doðum tarihi-ikamet edilen yer gibi) ulaþýlmýyor mu?

#58 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2009 - 01:57 ÖS

Forumda kullanicilarin kac yasinda olduklarini gosterme imkani olabilir mi acaba?

en üstteki menü'den kullanýcý ayarlarýný seç, orada'da detaylarý düzenleyi seçtinmi doðumgününü girebiliyorsun ve göstersinmi/göstermesinmi diyede seçebiliyorsun...

yaþýnýda sonra kullanýcý nickinin üstüne týkladýðýnda sað üst tarafta görüyorsun, mini statistics þýkký altýnda..

edit: seninki mesela gözüküyor:

Doðum Günü
January 10, 1971 (38)

#59 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2009 - 05:20 ÖS

Forumda fikstür(lig, kupa, avrupa, milli takým) ve puan durumu(en azýndan futbol ve basketbol) olan bir bölüm olsa güzel olmaz mý? Yorumlarýmýzý daha saðlýklý yapabiliriz. Bir de maç baþlýðý açan arkadaþlar, maçýn günü ve saatini hangi kanalda yayýnlandýðýný yazsalar bu da çok iþ görür bence.

#60 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Nisan 2009 - 10:26 ÖS

forumun saati düzeltise fena olmaz ? yoksa benden mi kaynaklaniyor

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye