İçeriğe git

- - - - -

Anasayfa Hakkındaki Düşünceleriniz, Önerileriniz

• Please log in to reply
120 replies to this topic

#21 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2005 - 06:34 ÖS

Arkadaþlar, Ana sayfamýzý olabildiðince güncelliyoruz ve Doðanay arkadaþýmýzýn katkýsýyla çok da güzel bir istatistiki bilgiler sayfasý olusturuyoruz.. Bu noktada sizlere bir kez daha sormak istiyorum.. Ana sayfamýza bakýyor musunuz? Bakýyorsanýz, düsünceleriniz, gorusleriniz, eleþtirileriniz, nefret ettikleriniz nelerdir? Tum dusunceleriniz bizim icin cok onemlidir, o yuzden kücük ya da büyük lütfen paylaþýnýz.. Tesekkurler simdiden,

#22 Guest_rivergun_*

Guest_rivergun_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2005 - 08:51 ÖÖ

Bende genellikle direk foruma giriyorum. Gerçekten hiç bakmadým siz yazýnca aklýma geldi þimdi gidip bir bakayým :):):):):)

#23 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2005 - 06:51 ÖS

Yeni özelliklerle (oyuncu bilgileri vs.) site cok güzel olmus. Ellerinize saglik.

#24 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2005 - 05:10 ÖS

Çok yakýnda yazarlarýmýzla karþýnýzdayýz ;)

#25 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2005 - 05:29 ÖS

Hadi len :) Hocam paslaþalým...

#26 Guest_Can Baysan_*

Guest_Can Baysan_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2005 - 01:33 ÖÖ

Bundan böyle haftalýk köþe yazýlarýmla, ana sayfada sizlerle birlikte olacaðým. "Yüzyüze" adlý köþemde, çok þey tartýþýlacak; buna emin olabilirsiniz...

#27 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Kasım 2005 - 12:04 ÖS

Ýstatistik ve bilgi sayfalarý elden geçti, ufak tefek deðiþiklikler yapýldý, sarý-kýrmýzý kartlar eklendi :) Faydalý bir kaynak, herkese tavsiye ederim :)

http://www.galatasar...ategories&cid=2

#28 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2005 - 11:17 ÖÖ

Eline saðlýk Doðanay.

#29 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.347 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2005 - 07:24 ÖS

ben anasayfaya hiç bakmýorum, zaten bookmarkýmda direkman foruma yönlendiriyor...

Benim de aynen.
Ana sayfadaki haberler guncel olsa daha sik bakilir.
Ben GS haberleri dahil tum futbol haberleri icin internetspor'a giriyorum.

#30 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2005 - 07:39 ÖS

Internetspor'u yapanlar profesyonel sevgili Mert.. Hepimizin isi gücü var, hobi olsun diye de bunu yapýyoruz, ayrýca olabildigince güncel tutmaya calýsýyoruz ve farklý haber/yorumlar girmeye calýsýyoruz.. Spor haberi portalý degiliz ki biz..

#31 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2005 - 11:09 ÖS

Internetspor'un yaptýðýnda birþey yok ki, alýn bakýn www.buradayiz.com var ayný þeyi yapýyor eminim en fazla yarým saatlerini alýyordur.. Neticede hepsinin yaptýðý gazete haberlerini derleyip toplayýp sunmak, bizim yaptýðýmýz daha mý iyi, büyük ihtimal deðildir ama amaçlar farklý olduðu için karþýlaþtýrma doðru deðil, mismatch yani.. Ýstatistikler vs zaten fena deðil, yazarlýk sistemi de tam anlamýyla devreye girince epey doyurucu bir içerik olacak..

#32 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2005 - 06:21 ÖS

evet bütün istatistikler vs bu hafta maçlarýna göre güncellendi, bir de çok lazýmmýþ gibi gol krallýðý listesi eklendi :)

http://www.galatasar...hp?name=Content

#33 Guest_forask_*

Guest_forask_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Kasım 2005 - 12:46 ÖS

Ana sayfa gayet güzel.Tam olarak incelemek için fazla vakit bulamýyoruz ama þu an'a kadar her þey mükemmel.Tebrikler ve elbette çok teþekkürler bu uðraþ ve bu birlikteliklere vesile olduðun için... forask GS'li olmak çook ayrýcalýklý olmak demektir...

#34 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Aralık 2005 - 04:37 ÖS

Çok çok güzel köþe yazýlarý yayýnlanýyor gerçekten, herkesin vakit ayýrmasýný tavsiye ederim.. Yazýlara yorum yapýlabildiðini de hatýrlatýyým..

#35 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2005 - 04:27 ÖS

Çok þükür 1 ay sonunda bilgisayarým tamirden döndü, þu andan itibaren anasayfada sorumluluðumda olan bölümleri güncellemeye devam edebilirim :) Puan durumu, haftanýn maçlarý, istatistikler vs gibi þeyleri kýsa zaman sonra tekrar anasayfada bulabilirsiniz, bir de dosyalara kolay eriþim gibi yeni bölümler eklenebilir :)

#36 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2005 - 05:01 ÖS

Bekliyoruz efendim :)

#37 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2006 - 10:59 ÖS

Ben de þimdi yazacaktým anasayfa güncellenmemiþ diye :)

#38 Guest_konyAslan42_*

Guest_konyAslan42_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 03:06 ÖS

BÝR KERE BAKTIM ONDAN SONRA UNUTTUM NASIL BÝRÞEY OLDUÐUNU

#39 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 08:17 ÖS

Girin bakýn yahu, boþuna mý uðraþýyoruz :) Yalnýz o kadar az okunuyor ki, ben de eskisi kadar zaman ayýrmýyorum artýk açýkçasý. Bir süre sabahlarý sürekli olarak haber girdim, ama baktým en fazla 40-50 hit alýyor, sadece maç haberlerine geçtim tekrardan.

#40 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 11:31 ÖS

Ben de bayadýr uðraþamýyorum. Ýyi de nasýl uðraþayým ki? Ýliðimizi kuruttu bu Canaydýn, ben þimdi Ülker maçýndan sonra gelip nasýl güncelleyim basketbol kýsmýný :) Ah ah Canaydýn alacaðýn olsun, Galatasaray forumlarý bile senin yüzünden çekilmez, karamsar, umutsuz, sýkýntý ile takip edilen yerler oldu. Kuruttun bizi, sana da yazýk bize de git lütfen. P.S Görevini yapmayan kiþinin suçu Canaydýn'a atma giriþimleri :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye