İçeriğe git

- - - - -

Anasayfa Hakkındaki Düşünceleriniz, Önerileriniz

• Please log in to reply
120 replies to this topic

#1 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2005 - 02:37 ÖS

Arkadaþlar, genelde hepimiz forumda takýlýyoruz ama ana sayfaya da bakýyor musunuz? Ve de nedir düþünceleriniz? Açýkcasý bu iþleri yapan profesyonel kiþiler deðiliz, olabildigince güncellemeye çalýþýyoruz..Ama sizlerin de önerileri, eleþtirileri eminim ýþýk tutacaktýr bizlere.. Görüþlerinizi paylaþabilirseniz seviniriz...

#2 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2005 - 02:49 ÖS

ben anasayfaya hiç bakmýorum, zaten bookmarkýmda direkman foruma yönlendiriyor...

#3 Guest_by_gs_*

Guest_by_gs_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2005 - 04:01 ÖS

Walla anasayfa yerterli düzeyde haberleri içeriyoo. Zaten siteye girenlarde genelde forum kýsmýnda geziyo...

#4 Guest_BIG__fox_*

Guest_BIG__fox_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2005 - 04:25 ÖS

bence iidir.ama serverlarýn farklý olmasý herkesi foruma yönlendiriyor.

#5 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2005 - 05:21 ÖS

günün güzeli köþesi koy bakayým millet o bookmarký nereye ayarlýyor

#6 Guest_KUBILAY_*

Guest_KUBILAY_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2005 - 09:13 ÖS

Ben hep ana sayfadan baþlýyorum, güncel kýsýmdan foruma zýplýyorum. Ama sanýrým ortadaki haberlerin olduðu yere bi baþlýk lazým Belki de þerit þeklinde bir haber kuþaðý geçebilir Fikir iþte...

#7 Guest_Apollon_*

Guest_Apollon_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Temmuz 2005 - 09:15 ÖS

ANASAYFA GORUSLERIM Ben anasayfadaki çalýþmalarýnýzý çok beyeniyorum, zaten forumunuza kayýt olmadan çok daha önceki zamanlarda anasayfanýzý izliyordum. (Kendi admini oldugum sitedeki arkadaþlarýma çalýþma disiplini açýsýndan örnek verdiðim bir kaç siteden biri.) Tabii bu deðerlendirmem iþin iþ disiplini kýsmý. Teknik açýdan deðerlendirecek olursak, haber yazarlarý sayýsý çok yeterli deðil, bence forumda bu iþi paylaþtýrabileceðiniz düzeyli çok arkadaþ var. Haber yükünü izlediðim kadarý ile %90 gian ve bogazicili taþýyor. Bence bu oran düþmeli, ikinizin oraný yüzde 40larda gezmeli. Kullanýcýlarý teþvik etmeniz gerekir. Anasayfa düzenini grafik ve estetik açýdan deðerlendirmem gerekirse, bence yine gayet baþarýlýsýnýz. Linkler, konu anlatýmlarý pencereleri, baðlantýlar, resim/text oranlarý falan iyi tutturulmuþ diye düþünüyorum. Kýsacasý çalýþmalarýnýzýn baþarýlarýnýn devamýný dilerim sevgili kardeþlerim. Aynen devam.. :)

#8 Guest_Apollon_*

Guest_Apollon_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Temmuz 2005 - 08:32 ÖS

Anasayfadaki 'dost site' linki için teþekkürler, dostluklarýn hýzlý geliþmesi sevindirici, umarým uzun vadeli bir çok güzel projeye beraber imza atarýz. Hemen peþinden bir öneri : Bu dost siteleri arttýrmak iyi olur, hem kullanýcý potansielini arttýrýr hemde nette genel bir tanýnýrlýk oraný saðlar. ( bende böylece 'ilk' olmanýn havasýný diðer arkadaþlara atarým artýk :) ) :)

#9 Guest_BIG__fox_*

Guest_BIG__fox_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2005 - 11:30 ÖS

gian abicim o tulunun resmi ne ööle yaw nereden buldun onu... sübyancý gibi çýkmýþ herif yauw :lol: :lol: :lol:

#10 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2005 - 01:20 ÖS

Bulurum ben :lol:

#11 barT

barT

Junior Member

• Members
  • 1.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2005 - 12:01 ÖS

en üstteki bannera (ya da baþka bir yere?) 5 rakamýyla ilgili birþeyler konabilir mesela

#12 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2005 - 12:10 ÖS

en üstteki bannera (ya da baþka bir yere?) 5 rakamýyla ilgili birþeyler konabilir mesela

aslinda fazla büyütmemek lazim.

Fenerlilere gicik kapardim zaten. Ben UEFA kupasi derdim, onlar 6 derdi (beyinsizler).

yine de herkesin fikrine saygi duyarim :)

Bu ara, Ana Sayfadaki üst tarafta Buttonlar var (Forum, Dosyalar vs.). O Buttonlari degistirme imkani varmi. Cok böyle sahteci oyuncak gibin gözüküyor.

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2005 - 04:24 ÖS

Deðiþtirmek ? Ne yapmamýzý istersin mesela.

#14 Guest_ScHenKaL_*

Guest_ScHenKaL_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2005 - 11:33 ÖÖ

Valla þöyle yanar döner biþiler olabilir :D

#15 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2005 - 04:46 ÖS

aaaa, cevap yazmissin..

caktirma görmemisim :D

zaten yönetim bakacak göz birakmadi ki adamda :kizgin: :lol:

söyle daha gercekci dursa buttonlar.

anlatmasi da kolay degil ki.

veya söyle button yerine ince uzun band olabilir. tek tek bölümleri tiklayabilmek icin.

yani Design acisindan demistim.

örnegin http://www.online.biering.de/ su sayfanin designi güzel.

Neyse, kafaniza göre takilin :D

benim de kafam karisti.

#16 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2005 - 08:43 ÖS

Serkan ben seni anladým ve benzer düsünüyorum.. Ata eski halini demek istiyor Serkan..Biz forum yazýsý buyuk olsun diye boyle istedik ama eskisi daha iyi duruyordu sanýrým..Boyle sanki yama gibi duruyor..Ust kýsmýn parcasý degilmis gibi..

#17 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2005 - 09:30 ÖS

Serkan ben seni anladým ve benzer düsünüyorum..

Ata eski halini demek istiyor Serkan..Biz forum yazýsý buyuk olsun diye boyle istedik ama eskisi daha iyi duruyordu sanýrým..Boyle sanki yama gibi duruyor..Ust kýsmýn parcasý degilmis gibi..

:alkis: olay bu.. :)

#18 Guest_painy_boy_*

Guest_painy_boy_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Temmuz 2005 - 07:17 ÖÖ

php nuke olan siteler cok hosuma gitmiyor. forumlari kurarak zaten hazira konuyoruz,en azindan sitede degisik bir dizayn gerekli bence. cok profesyonel bisey olmasi da gerek degil bence,herhangi amator bi tasarim bile benim icin php nuke'ten daha cazip. en azindan monotonlugun disinda. bunu soylemeye bi Besiktas taraftari olarak hakkim var mi bilmiyorum ama oylesine yazmak istedim konuyu gorunce. Hic bir Galatasaray sitesinde olabilecek bi dizayn guzel olur bence. Ayrica haberleri herkes gazetelerde veya netteki spor sitelerinde okuyor. Haberlerin yanina extra biseyler lazim olabilir. Multimedya gibi.

#19 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Temmuz 2005 - 09:07 ÖÖ

Painy maaelsef öyle bir dizayn yapabilecek ne vaktimiz ne de bilgimiz var. Ha bilgimiz olsa bile o siteyi güncellemek saatlerimizi alýrdý kendi tasarýmýmýzla ayrýca multimedya bölümü için ciddi bir para gerekiyor bandwidth olaylarýndan dolayý.

#20 Guest_painy_boy_*

Guest_painy_boy_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2005 - 06:48 ÖÖ

Painy maaelsef öyle bir dizayn yapabilecek ne vaktimiz ne de bilgimiz var. Ha bilgimiz olsa bile o siteyi güncellemek saatlerimizi alýrdý kendi tasarýmýmýzla ayrýca multimedya bölümü için ciddi bir para gerekiyor bandwidth olaylarýndan dolayý.

Bandwidth konusunda is biraz arastirmaya dusuyor.

50 mb'lik alanimda bile bandwidth sinirsiz su an host sirketim tarafindan. [Ne kadar bazi konularda tavsiye etmesem de kendilerini,artilari da var]
Arastirilirsa bulunabilir demek istiyorum kisacasi... :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye