İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kazım Koyuncu...

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2005 - 01:41 ÖÖ

Babylon'da verdiði bir konserinin öncesinde bar kýsmýnda takýlýrken, o da bara gelmiþti ve gözgöze gelmiþtik. Entellektüel ukalalýktan ya da þöhret kasýntýlýðýndan çok uzak bir içtenlikle "merhaba" demiþti ve ayaküstü mini bir sohbet etmiþtik. Daha 2 yýl kadar önce. Gencecik bir insandý,hepimiz gibi hayat dolu.Ýki yýl önce konuþtuðunuz gencecik bir insan,bir kaza ya da cinayete kurban gitmeden de bu kadar hýzlý göçüp gidebiliyor. Bunu görmek çok þaþýrtýcý ve dahasý çok acý. Ýdealleri olan, endüstriyel üretimden uzak, özgün bir müzik anlayýþý vardý. Karadeniz kültürüne yabancý olmama raðmen, yaptýðý müziðin esin kaynaðýný hiç solumamýþ olmama raðmen, o gece dinlediklerim emek,özgünlük ve karadenizin dalgalarý gibi isyan kokuyordu. Farklý duruþunu ve içten kiþiliðini sevmiþtim o gece. Ayrýca belki bazýlarýnýz bilir, çok koyu bir Trabzonspor taraftarýydý Hopa'lý olmasýna raðmen. Verdiði röportajlarda vurguladýklarýyla belli bir inançla,isyanla ve sevgiyle koyu ve saðlam bir taraftar olduðu apaçýk anlaþýlýyordu.Tam benim sevdiðim bir taraftar tipi. Böyle genç,idealist,iyi yürekli ve üretken bir insanýn göçüp gitmesinin ardýndan forumumuza bir þeyler karalamak istedim sadece. Sonsuza aktýðýn deli dalgalarda devam etsin yolculuðun.Gönül verdiðin gibi...

#2 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2005 - 03:32 ÖÖ

Allah rahmet eylesin zaten iyi olan insanlar fazla yasamiyor bu dunyada Allah guzelliklerine bir an once katmak istiyor onlari ,karaciger kanseri ve sadece 1 aylik omru kaldigi soylenen babamdan dolayi buna inancim dahada artti

#3 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.056 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2005 - 02:44 ÖS

Allah rahmet eylesin, topraðý bol olsun.

#4 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2005 - 06:14 ÖS

tyisik babana acil þifalar dilerim.

#5 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2005 - 08:48 ÖS

cok sagol Galathian insallah dualarimiz kabul olur

#6 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2005 - 11:09 ÖS

Allah rahmet eylesin zaten iyi olan insanlar fazla yasamiyor bu dunyada Allah guzelliklerine bir an once katmak istiyor onlari ,karaciger kanseri ve sadece 1 aylik omru kaldigi soylenen babamdan dolayi buna inancim dahada artti

abi allahtan acil sifa dilerim.

#7 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2005 - 11:27 ÖS

Allah rahmet etsin mekaný cennet olsun @tyisik babana acil sifalar dilerim dualarimiz seninle

#8 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2005 - 08:03 ÖÖ

Babana çok geçmiþ olsun Tayfun

#9 Guest_Jay-Jay_*

Guest_Jay-Jay_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2005 - 08:16 ÖÖ

i Volkan Koyuncu'ya Allah rahmet eylesin. tyisik; tanýþmasak da babana gerçekten çok üzüldüm, Ýnþallah bu hastalýk tatsýz bir aný olarak kalýr. Allah acil þifalar versin.

#10 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2005 - 10:58 ÖÖ

Tyisik, çok üzüldüm Allah babana acil þifalar versin... Umarým hastalýðý geçer, dualarýmýz seninle...

#11 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2008 - 08:00 ÖS

Allah rahmet eylesin

#12 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2008 - 12:13 ÖS

allah rahmet eylesin tekrardan cok guzel sesi vardi dokunakli
en cok dinledigim parcasi hoscakal -iste gidiyorum

#13 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2008 - 12:49 ÖS

Çok güzel dünya görüþü vardýr benim için. Zaten çok da güzel adamdý. 93 yýlýydý sanýyorum ilk tanýþmamýz. Daha önce de kulaðýmýza gelirdi de, o vakit kýsmet oldu. Üniversitede, Yeni Türkü öncesi sahne alan Zuðaþi Berepe ile kaným ýsýnmýþtý. Þimdi çok geride kaldý o yýllar, O'da baþka bir yerde zaten.

Benim için Gelevera Deresi'nin en güzel yorum, Volkan Konak'ýn söylediðidir gerçi. Tempoludur o biraz. Türkünün asi ve hüzünlü ruhuna baþka bir hava verir.

Kazým'ýn Selimina'sý ise bambaþka bir þeydir. Kemençenin en güzel seslendiði ezgi yumaðýdýr. Zordur dinlemek, tavsiye etmem...

#14 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.036 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2008 - 06:59 ÖS

Keþke herkes onun kadar güzel olsa... Nur içinde yat...

#15 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.282 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2018 - 10:22 ÖÖ

Rahmet olsun güzelluk. Seni seviyorum.

#25Haziran2005

• frodo555 bunu beğendi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye