İçeriğe git

* * * * - 1 oy

İstanbul'un 100 lezzeti

• Please log in to reply
232 replies to this topic

#21 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 10:28 ÖS

eheh inanmayýn ya ne müthiþi :D ARat geçen Bursadaydým seni andým valla nerede gerçek iskender dedim :D

#22 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 10:52 ÖS

bu mesajima senden cevap gelicegine emindim... su nefis iskenderciyi karalamaktan vazgec artik... :)

#23 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 10:54 ÖS

Gurmeleri toplayýp tespit yapalým o zaman ;)

#24 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 10:55 ÖS

Benim ilk 3'üm 1- Baltalimanýnda hemen halý sahanýn karþýsýndaki seyyar kokereççi (yemin ederim yok böle bir þey) 2- Levent-Þirvan Kebap(yenilenen dekoruyla ve servisiyle ve en öenmlisi damak tadýyla müthiþ) 3-Bambi elmadað þubesi (bizim þirketin iki adým ötesinde olmasý ve müthiþ bamburgeriyle her zaman favorimdir)

#25 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 10:59 ÖS

1i bilmiyorum 3 tamam :) Ama 2 kebap tadýnda çok geride bence, hemen yakýnýndaki Namlýyý dene derim ;)

#26 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:01 ÖS

ata bir gün git þirvan mix kebap ye bakalým eminim fikrin deðiþecektir... fýndýk lahmacundan tut,tavuk kanata kadar kebab adýna ne ararsan koyuyolar.... acýktým þimdi yemin ederim :ahci:

#27 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:03 ÖS

Yedim zaten yemesem söylemezdim merak etme :) Þirvanda da Namlýda da Sette de yedim :)

#28 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:05 ÖS

ben o kadar geniþ çaplý bir araþtýrma yapmadým tabi :lol:

#29 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:31 ÖS

ata gurmelere gerek yok... eski acik sari deseneye gitmeden evvel kac kisi yedik orda... :) herkes begendi bir sen begenmedin yahu... :) gel bir gun sessiz sakinken yiyelim... o gun cok curcuna oldu sen yediginin farkina varamadin heralde ahah... :) kokorec dediniz o zaman sunuda soyliyeyim... anadolu yakasini bilenler icin, ust goztepe mc donald's dan (tren koprusunun ordaki) hemen sonraki sokakda cevdet abi var... gece 12 den sonra gelir... bir deneyin derim... saatide geliyor bak canim cekti simdi... yahu yemek konusunda yazmadigim kadar yaziyorum suraya... ne olacak benim bu halim bilemiyorum...

#30 Guest_Jay-Jay_*

Guest_Jay-Jay_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:33 ÖS

i O deðil de, þöle güzel, manzaralý, þýk bi restoran tavsiyesi olan varsa makbule geçer. Yeme içme konusunda denenmiþ tavsiyelere her zaman daha çok itibar ederim.

#31 Guest_Tequila_*

Guest_Tequila_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:34 ÖS

Bebek Divan :D

#32 Guest_Jay-Jay_*

Guest_Jay-Jay_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:36 ÖS

i

Bebek Divan :D

Bebek Divan, hep duyarým ama hiç denemedim. Manzara tamamdýr diyosun?

#33 Guest_Tequila_*

Guest_Tequila_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:39 ÖS

manzara süper hocam in bi kat aþþaýya keyfini çýkar :)

#34 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:53 ÖS

manzara hikaye ya... genelde hep en lezzetli yerler salas yerler oluyor...

#35 Guest_Jay-Jay_*

Guest_Jay-Jay_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Mart 2005 - 11:57 ÖS

i

manzara hikaye ya...

genelde hep en lezzetli yerler salas yerler oluyor...

Bence de aynen öyle ama bir kýzla gidiyorsanýz baþka kriterler de oluyor :D

#36 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2005 - 12:00 ÖÖ

Mayadrom Bistro, Venge, Sunset en iyi üç bence Unutmuþum bir de tabii ki Vogue :)

#37 Guest_Jay-Jay_*

Guest_Jay-Jay_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2005 - 12:07 ÖÖ

i Sunset'i biraz araþtýrdým da ilgimi çekti. Biraz daha ayrýntý verebilirsen sevinirim.

#38 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2005 - 12:11 ÖÖ

Sunset Sunduðu muhteþem günbatýmý manzarasýnýn adýyla özdeþleþtiren ve Ýstanbullular'a Boðaz'un en güzel görüntüleri eþliðinde benzersiz bir damak zevki ve dostluk atmosferi yaþatan Sunset Grill & Bar vazgeçemediðiniz lezzetlere sahip Türk, Kaliforniya ve Japon mutfaklarý ve özel spesyaliteleriyle zengin bir damak keyfi sunuyor Ýstanbul'un keyfini dünya standartlarýnda yaþamanýz için Sunset Grill & Bar, dostlarýnýz ve sevdiklerinizle birlikte sizleri bekliyor. Öðle yemeði servisleri 12:00-15:00 (Pazar Hariç) / Akþam yemeði servisi 19:00-03.00 Rezervasyon yaptýrmanýz gereklidir.

#39 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2005 - 12:26 ÖÖ

Sunset

Sunduðu muhteþem günbatýmý manzarasýnýn adýyla özdeþleþtiren ve Ýstanbullular'a Boðaz'un en güzel görüntüleri eþliðinde benzersiz bir damak zevki ve dostluk atmosferi yaþatan Sunset Grill & Bar vazgeçemediðiniz lezzetlere sahip Türk, Kaliforniya ve Japon mutfaklarý ve özel spesyaliteleriyle zengin bir damak keyfi sunuyor
Ýstanbul'un keyfini dünya standartlarýnda yaþamanýz için Sunset Grill & Bar, dostlarýnýz ve sevdiklerinizle birlikte sizleri bekliyor.

Öðle yemeði servisleri 12:00-15:00 (Pazar Hariç) / Akþam yemeði servisi 19:00-03.00

Rezervasyon yaptýrmanýz gereklidir.

kaç öðün veriyolar ha, söyle :D

#40 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2005 - 12:26 ÖÖ

ne acmisiz ya ahaha... :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye