İçeriğe git

Resim
- - - - -

Playstation 3 ve Oyun Basligi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
248 replies to this topic

#41 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 10:01 ÖS

Allah razý olsun Miraç, yaptým çalýþtý valla. .

Ýyi oyunlar :)

#42 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.057 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2010 - 12:08 ÖS

Öyle duruyordu FÝFA10 kenarda , bu topic beni de heveslendirdi , girdim dün akþam. TR ligi oluþturup Feneri seçtim antreman için Antep karþýsýnda. Aleksin her kendi kalesine gol atýþýnda Volkanýn mimikler görülmeye deðerdi. Maçý Gaziantep 9-0 aldý hattý zatýnda. Dur bakalým keyifli gibi bu iþ...

#43 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2010 - 12:37 ÖS

Ekþide PES Fifa karþýlaþtýrmalarýnda çok uzun yazýlar var.herkes alýþtýðýný seviyor.Kendi adýma 8 adama top deðmeden gol atmayý sevmediðimden PES2010 u çok sevdim.Takým oyunu varyasyonlarý açýsýndan çok keyifli setuplar yaratabiliyorsunuz.Topu messiye vereyim yardýra yardýra yazayým derseniz yok tabi.Özellikle super cancel ý kullanmayý öðrenince iþin rengi pes lehine çok deðiþiyor.

#44 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2010 - 01:43 ÖS

Ulan koskoca kazik kadar adamlarsiniz hala sanal oyunlar mi oynuyosunuz yahu? :D Disarda bir suru kari kiz varken zamaninizi bunlarla harcamak ayip degil mi, soruyorum hepinize :D

#45 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2010 - 03:15 ÖS

FIFA yý aldým oynadým. Kötü deðil hatta güzel ama PES'in tarzý bana daha güzel geliyor. NBA süper olmuþ yalnýz. Defans yapmak baya bir zor. Hücum setleri falan baya geliþmiþ. Gerçek maç gibi anasýný satayým. Celtics ile Lakers'a çakýp gaza geldim dün :)

#46 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2010 - 03:31 ÖS

Ulan koskoca kazik kadar adamlarsiniz hala sanal oyunlar mi oynuyosunuz yahu? :D

Disarda bir suru kari kiz varken zamaninizi bunlarla harcamak ayip degil mi, soruyorum hepinize :D

Eee evli olunca o tur seyler artik bize uzak aslanim.. bu tur oyunlarla artik oyalanip gunluk sikintilardan uzak kalabiliyoz..

#47 Iso

Iso

Senior Member

• Members
  • 695 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2010 - 11:02 ÖS

Call of duty´yi 4 den beri oynuyorum. suan hemen hemen hergün MW2´yi oynuyoruz online. Beraber oynamak isteyen Arkadaslar varsa eklesinler beni :) PSN ID: Iso81

#48 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2010 - 11:12 ÖS

Itýraf ediyorum 31 yasýnda olmama ragmen bu PES denen illetten muzdaribim..PES 2010 online oynamak isteyen herkese hodri meydan,bi de iddalýyým:)

#49 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2010 - 11:28 ÖS

Hi, I'm Hakan; Jordan's son. I like to play computer games( not ps3 xbox ect) i play a specific game called crossfire it is a shooting game and it is very great you can DOWNLOAD AND SIGNUP here: crossfire.z8games.com Hope you going to download look forward to owning you :) IGN:[X]treme-_- IGN2:[X]treme*_*

#50 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2010 - 11:32 ÖS

Önder abi çocuk die milleti kekleme sakýn :lol: :lol: Aman diyim Hakan felan deildir o .... Kedidir kedi ahahaha :lol: :lol: Þaka þaka ;) Bu arada Madden NFL 10 un screenshotlarýný görünce aðzýmýn suyu aktý resmen...Ama Pc versiyonu yok...Sýrf o oyun için PS3 ve HDTV alasým geliyor :D

#51 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2010 - 11:35 ÖS

Hey Yasin Abi i might just do but i need look finding someone who speaks english

#52 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2010 - 11:39 ÖS

Marhaba ibrahim abi, are you playing crossfire online?

#53 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Şubat 2010 - 12:07 ÖÖ

Marhaba ibrahim abi, are you playing crossfire online?

Hayýr Hakan'cým.Bilgisayarýmda fazla oyun yok.Oyun oynamayý pek sevmiyorum.Genelde yabancý dizileri indirip izliyorum :)

Orijinal oyun almak gibi bir adetim yok :lol: :lol:

#54 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Şubat 2010 - 06:39 ÖS

Yahu aletin faný "pancar motor" gibi gürültülü çalýþýyordu. Sordum soruþturdum 3 tarafý kapalý bir göze koyduðum içinmiþ. Isýnma problemi oluyormuþ hava almadýðý için. Çýkarttým meydana fan sesi azaldý ama yine de zaman zaman hatýrý sayýlýr bir fan sesi geliyor. Normal midir?

#55 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2010 - 01:43 ÖS

yani bir bilgisayar kadar ses cikariyor neredeyse..

#56 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2010 - 02:15 ÖS

Yahu aletin faný "pancar motor" gibi gürültülü çalýþýyordu. Sordum soruþturdum 3 tarafý kapalý bir göze koyduðum içinmiþ. Isýnma problemi oluyormuþ hava almadýðý için. Çýkarttým meydana fan sesi azaldý ama yine de zaman zaman hatýrý sayýlýr bir fan sesi geliyor. Normal midir?

PS3 iþlemcisi için NASA nýn bazý araçlarda kullanmak üzere tasarlanan bir yapýsý olduðu ancak ýsýnma derdinden dolayý kullanýma geçirilemediðini okumuþtum.Bunu soðutmak için radyatör suyu koymak bile gerekebilir :) Yüksek fan gürültüsü anormal deðil.Cihazýn yeni olduðundan tozlanma olduðunu sanmýyorum.

#57 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2010 - 02:49 ÖS

Evet epey soruþturdum normalimiþ fan sesi. Hatta youtube a videolar falan koymuþlar bununla ilgili. Benden çok daha beterleri varmýþ :) Oyun için günde en fazla 1 saat ayýran biri olarak ýsýnma sorunu bana pek koymaz da günde 10-12 saat ps3 oynayan bebelerin makinalarýný merak ediyorum :)

#58 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2010 - 04:21 ÖS

Blu-ray dan da ýnanýlmaz sesler gelýyor oyun oynarken :)

#59 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2010 - 05:07 ÖS

Bir de genleþmeden kaynaklanan "çat çut "sesler var ki o ses bizim yeni slim modellerde daha fazlaymýþ. :)

#60 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2010 - 01:55 ÖS

Ula Playstation calismiyo iyi mi? Bilmem networklerinde problem varmis falan filen ama offline olsak bile oyun oynayamiyoruz.. nedir bu yaa?!?!?