İçeriğe git

Resim
- - - - -

Playstation 3 ve Oyun Basligi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
248 replies to this topic

#21 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.947 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 02:07 ÖS

-Ya kabloda sorun vardýr (baþka birinden kablo bulabilirsen deneyebilirsin) -Ya TV'nin HDMI giriþinde sorun vardýr (çoðunda birden fazla giriþþ var, baþka giirþle denemiþsindir muhtemelen) - Ya da ayarlarda sorun vardýr.(Yðksek ihtimal budur sorun) Benim Televizyon Philips. Yalnýz hangi çýkýþtan alacaksan onunla ilgili bir ayar yaptým benim TV'de. Sende de benzer durum olabilir. Digital bilmem ne kapalýydý HDMI çýkýnda onu açtým. Sende de menülerde "baðlantýlar" veya ona benzer bir seçenek varsa oradan bir ayar yapman gerekebilir. Aleti de "blue-ray cihaz" olarak tanýttým baðlantýya. Muhtemelen o tip bir ayar problemidir. Bir de Aletin kutusundan kýrmýzý-sarý-beyaz 3 uçlu baðlantý zýmbýrtýsý ile scart adaptörü çýkkýyor. Sorun çözülene kadar onalrla baðlayýp deneyebilirsin.

#22 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.038 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 02:07 ÖS

Osvaldo kacak oyunlarla felan hic ugrasma.. zaten kacak var mi onu da bilmiyorum. Zaten 1 yilda alacagin oyun tahminen ikiyi gecmez. Ben her yil ekim ayinda PES'i alirim :D birde Call Of Duty Mdern Warfare aldim bunlar bana 1 yil yeter. Fifa'nin grafikleri, bilmem lisansli oyunculari daha guzel ve daha fazla ama PES'in game play'i FIFA'dan kat be kat daha ustun.. gerci bi kac kez oynadim fifa'yi arayi kapatmislar gibi ama PES gibi degil henuz.. tabi bana gore. Benim en gicik oldugum blueray filmlerinin cok pahali olmasi.. evde full hd varsa kalite harbiden muhtesem.

#23 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 03:01 ÖS

Oyun dünyasýný en son 1999'da býrakmýþtým. Fifa 99 ile jübile yapmýþtým PC'de.

Hayatýmda hiç playstation þeysini elime alýp oynamýþlýðým yoktu. PES'de adam koþturmuþluðum, topa vurdurmuþluðum yoktu.

Direndim yýllar yýlý.

Ve...

Bu haftasonu...

Bozdum yeminimi.

Gittim bir PS3 aldým.

Bi de þey aldým... HDMI kablo.

Taktým kabloyu

ve...

çalýþmadý.

Kýzdým, delirdim, isyan ettim, ama yok.

Plazma TV çalýþýyor, Playstation çalýþýyor ama Playstation'dan görüntüyü TV'ye aktaramýyorum. AV'ye basýyorum, EXT 1, EXT 2, EXT 3, EXT 4, PC modu, hepsini deniyorum olmuyor olmuyor olmuyor.

Aradým Vestel'i isyaným var ulan dedim, gelin dedim, yapýn þunu dedim...

Yarýn sabah gelecekler, bakacaz da görecez.
Hadi baalým.

Playststion 3'ün önündeki dokunmatik power düðmesine 15-20 saniye elini hiç çekmeden basýlý tut...Dýt sesini duyacaksýn...Dýt sesini duyduktan sonra tekrar kontrol et tvyi..Çalýþacaktýr...

#24 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 10:26 ÖS

Bilmem kac sene önce PC de NBA Live, Madden NFL gibi oyunlarla veda etmistim aslinda oyun dünyasina, gecenlerde XBox 360 aldim, Flash attirdim üzerine, simdi DVD+R Double Layer lara indirdigim oyunlari yakiyorum oynuyorum...:) NBA Live fln hakikaten asmis oynamayali, FIFA 10 da sanirim gecen senelere göre gameplay´de önemli degisikliklere gitmis, gayet seri oynaniyor, PES 2010´u indirdim ama henüz yakmadim, burdaki yorumlara bakarsak kesin oynamak gerekiyor ama... Su anda Assassin´s Creed II oynuyorum, adamlar oyun degil resmen kitap yazmislar, oyun 15.yüzyilin Italyasinda geciyor ve Venedig, Florenz, San Gimignano gibi yerler en ince detayina kadar bire bir oyuna uygulanmis durumda, hakikaten mükemmel ötesi bir oyun... Action-Adventure oyunlarini sevenler icin olmazsa olmazlardan, kesinlikle tavsiye ederim PS3 icin de...

#25 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.947 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 10:31 ÖS

Ben de çok action tarzý oyunlarý pek oynamýyorum. Ancak Resident Evil serisine düþkünlüðüm vardýr. PS3 için RE 5 varmýþ sanýrým. Onu alýp oynamayý düþünüyorum.

#26 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.125 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 10:39 ÖS

res evil 5 vardý bende, yeni nesil oyunlara göre biraz demode kalmýþ artýk, hala durarak ateþ ediyorsun falan, adam saðýndan soluna dönüne kadar sýkýlýyorum ben.. ama atmosfer fena deðil, zaman zaman epey týrstýrýyor.. onun yerine infamous'u tavsiye ederim, aksiyon oyunlarýný hiç sevmeyen ve herhalde hayatta bitirdiði oyun sayýsý 3-4'ü geçmeyen biri olarak resmen 3 gün baþýndan kalkamadým, manyak birþey.. grand theft auto'nun süper kahramanlý versiyonu diyebilirim ama özellikleri oyun içinde zamanla kazandýðýn için öyle uçuk deðil..

#27 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 10:47 ÖS

Ben de çok action tarzý oyunlarý pek oynamýyorum. Ancak Resident Evil serisine düþkünlüðüm vardýr. PS3 için RE 5 varmýþ sanýrým. Onu alýp oynamayý düþünüyorum.

Oyun daha cok Adventure aslinda, RE serisini seviyorsan Assassin´s Creed´i de seversin cünkü bildigim kadariyla ayni oyun kategorisindeler ikisi de...

#28 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.125 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 10:51 ÖS

assassin's creed 2, uncharted 2, batman ve infamous, 2009'un ve büyük ihtimal tüm ps tarihinin en iyi action-adventure oyunlarý, bir de gta tabi.. hangisini alsan piþman olmazsýn..

#29 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 10:54 ÖS

GTA yý internet cafelerde 10-12 yaþ grubu oynuyor artýk :)

#30 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.947 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2010 - 10:57 ÖS

Fallout ta FP olunca boktan olan oyunlardan biri. Fallout 3 ü PC de oynamýþtým ama bir yerlerde takýlýyordu. Grafiðe abarýyorlar ama oyun ruhunu kaybediyor. Sanýrým RE serisi de benzer þekilde. Bir de efsane Broken Sword serisi vardý. Ah ah :)

#31 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 12:11 ÖÖ

10 yýldýr COD oynadýðým ve israil yapýmý bir savaþ uçaðý similasyonu dýþýnda baþka hiçbir þey oynamadýðým için sapýk ilan ediyorum sizi... Ne o kardeþim 10 oyuna birden aþýk olunur mu? ben COD II ye bile yan gözle bakmýyorum evdeki kýzmasýn deyü..

#32 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 12:22 ÖÖ

Burdaki benim gibi Broken Sword (Baphomets Fluch) hayranlari icin:

http://www.brokensword25.com/

Hayranlarindan programlanmis ve o yüzden bedava.

#33 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 01:30 ÖÖ

Madem ki o kadar COD Modern Warfare 2 oyuncusu var burda, bu sahneyi de hatirliyor musunuz? :D

Call of Duty Modern Warfare 2
Kampagne
Kapitel 7 - Das Hornissennest

Eklenmiş Resim

#34 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 02:32 ÖÖ

Koca koca adamlar olmussunuz hala oyun oynuyorsunuz:) Valla bende 10 senedir oynamiyorum, Pacman dan sonra cok karisik geliyor bu oyunlar bana:) Biraz takilayim bari bende, xbox live varsa sizlerde bir turnuva cevirelim bir ara.

#35 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.038 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 01:58 ÖS

Madem ki o kadar COD Modern Warfare 2 oyuncusu var burda, bu sahneyi de hatirliyor musunuz? :D

Call of Duty Modern Warfare 2
Kampagne
Kapitel 7 - Das Hornissennest

Eklenmiş Resim

valla hic gozume carpmadi ki buralari gecmis olmaliyim.. saka gibi yanliz bu resim hakkaten :D

#36 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.889 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 02:13 ÖS

PS3 için ebay'den iyi fiyata oyunlar bulunuyor. Özellikle çýkmasýnýn üstünden biraz süre geçmiþ oyunlarý uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Oyun olarak NBA 2k10'i de tavsiye ederim. Çok keyifli oyun.

#37 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 03:09 ÖS

Koca koca adamlar olmussunuz hala oyun oynuyorsunuz

Biraz takilayim bari bende,

:D

Sen en iyisi NBA ile fln tekrar basla controller´e el alistirmak icin...:)

#38 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 04:11 ÖS

:D

Sen en iyisi NBA ile fln tekrar basla controller´e el alistirmak icin...:)

Ben atari, C64 cocuguyum , zor geliyor bana bu oyunlar:)Saka bir yana en son oynadigim oyun Red Alert2 idi oda kac sene once. Evde NFL oyunu var benim cocuk oynuyor belki onla baslarim:)

#39 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 05:58 ÖS

Playststion 3'ün önündeki dokunmatik power düðmesine 15-20 saniye elini hiç çekmeden basýlý tut...Dýt sesini duyacaksýn...Dýt sesini duyduktan sonra tekrar kontrol et tvyi..Çalýþacaktýr...

Allah razý olsun Miraç, yaptým çalýþtý valla.

Osvaldo yardýmýn için sana da çok teþekkürler.

#40 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010 - 07:16 ÖS

yavv bu oyun iþinde çok karý kýz dolaþýyor diyorlar doðrumu ;)) pardon yanlýþ oldu, bende girsem mi yeniden oyun alemlerine girmesem mi bir türlü karar veremiyorum dersler en kritik dönemde ama böyle ballandýra ballandýra anlatýlýnca caným sýkýlýyor bi yerim þiþecek