İçeriğe git

Resim
- - - - -

Playstation 3 ve Oyun Basligi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
248 replies to this topic

#241 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 09:58 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Tamam alacagin rakibe gore takim alirim,farketmez bana:)

#242 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2012 - 12:58 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Engin eger ps3 ile modem arasinda baglanti kurmakta gucluk cekiyorsan birde modemin wps dugmesine basip oyle baglanmayi dene.. o vakit wifi sifresi vs. girmene gerek kalmadan baglanti kurabilirsin.. Ayrica online pes 2012 ye her turlu varim ama gun ve saat belirlemek lazim.. bende master lig felan degil direk bire bir oynuyorum

#243 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2012 - 02:55 ÖÖ

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi

Engin eger ps3 ile modem arasinda baglanti kurmakta gucluk cekiyorsan birde modemin wps dugmesine basip oyle baglanmayi dene

Keske oyle bir dugme olsa idi modemde :)..Baska bir kablo daha uzatýp,diger hattýný da PS3'un arkasýna takayým bari diye dusunuyorum..Sinyal almakta gucluk cekiyor sanýrsam..

#244 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2012 - 09:48 ÖÖ

.Baska bir kablo daha uzatýp,diger hattýný da PS3'un arkasýna takayým bari diye dusunuyorum..Sinyal almakta gucluk cekiyor sanýrsam..

tabi ki evde her taraf kablo oldu diye yýrtýnan bir haným ya da anne yoksa en mantýklý çözüm bu :)

#245 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2012 - 03:01 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Ekþisözlükte FIFA 12 baþlýðýndaki 931. entryi bi okuyun öldüm gülmekten :))

#246 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2012 - 03:17 ÖS

tabi ki evde her taraf kablo oldu diye yýrtýnan bir haným ya da anne yoksa en mantýklý çözüm bu :)

Henuz hanim yok ama fazlasiyla titiz bir anne mevcut:)Kandiricaz artik,yoksa calismiyor falan diyecegim:)

#247 MBC

MBC

Senior Member

• Members
  • 1.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2012 - 10:46 ÖS

Cevap : Playstation 3 ve Oyun Basligi Fifa2012 online oyniyan varmi? varsa online oyniyalim benim nick MBCan84 bekleriz :)

#248 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2012 - 11:12 ÖS

þu oyunun ilk versiyonunu senelerce oynadým hala aklýma geldikçe kurar oynarým. sonraki versiyonlarýný sevemedim. benden baþka seven olduðunu öðrendim nihayet :)

Efsanedir Total War serisi. Zamanýnda az oynamadýk. Hilal taktiði yapýyordum paso. Ýlerleyen versiyonlarda AI daha iyi olduðu için yemiyordu #######.

#249 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.280 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2012 - 07:29 ÖS

Efsanedir Total War serisi. Zamanýnda az oynamadýk. Hilal taktiði yapýyordum paso. Ýlerleyen versiyonlarda AI daha iyi olduðu için yemiyordu #######.

önce osmanlý, sonra da diðerleri ile tüm dünyayý fethetmiþtim. ama en zoru osmanlý. tam iþler iyi giderken þehzadelerden biri ayaklanýr, iç savaþ çýkar, çýkar da çýkar...

hadi beyler PES'e...görelim marifetleri...